ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 kwiecień 2018
dodaj sparing
pokaż:
28 kwiecień
piłka nożna II liga
  GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg więcej
  ŁKS Łódź - Warta Poznań więcej
  Znicz Pruszków - Wisła Puławy więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom więcej
  Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków więcej
  Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice więcej
  MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo więcej
  Gwardia Koszalin - ROW 1964 Rybnik więcej
15:00  Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
13:00  Sokół Karlino - Osadnik Myślibórz więcej
14:00  Vineta Wolin - Rasel Dygowo więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - PC Kluczevia Stargard więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek więcej
16:00  Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Ina Goleniów więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
18:00  Morzycko Moryń - Gryf Polanów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12:00  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
13:00  Zorza Dobrzany - Odra Chojna więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Chociwel więcej
15:00  Błękit Pniewo - Wicher Brojce więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Ogniwo Babinek więcej
16:00  Dąb Dębno - Iskra Golczewo więcej
16:00  Biali Sądów - Flota Świnoujście więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Stal Szczecin więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Korona Człopa - Saturn Mielno więcej
17:00  Sława Sławno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Wieża Postomino - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Mirstal Mirosławiec więcej
17:00  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Victoria Sianów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Sarmata Dobra - Błękitni Trzygłów więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Ina Ińsko więcej
15:00  Światowid 63 Łobez - Sparta Gryfice więcej
16:00  Iskierka Szczecin - Promień Mosty więcej
16:00  KP Przecław - Jantar Dziwnów więcej
16:00  Masovia Maszewo - Polonia Płoty więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
11:00  Unia Dolice - Piast Karsko więcej
12:00  SCRS Barlinek - Myśla Dargomyśl więcej
15:00  Orkan Suchań - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Sęp Brzesko - Gavia Choszczno więcej
16:00  Klon Krzęcin - Czarni Lubanowo więcej
17:00  Zieloni Zielin - Kłos Pełczyce więcej
17:30  Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Radew Białogórzyno - Płomień Myślino więcej
  Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie więcej
  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Grom Świelino więcej
  Arkadia Malechowo - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
18:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Calisia Kalisz Pomorski - Mechanik Turowo więcej
  Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Legion Strączno - Redłovia Redło więcej
  Zawisza Grzmiąca - Spójnia Świdwin więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo więcej
  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica więcej
  Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  SALOS Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  Chrobry Głogów - Odra Opole więcej
12:00  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór więcej
16:00  Sowianka Sowno - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Czarni Marianowo - Zorza Tychowo więcej
16:00  Orzeł Pęzino - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
13:00  Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Zootechnik Kołbacz więcej
15:30  Leśnik Kliniska - Znicz Niedźwiedź więcej
17:00  Kasta Szczecin-Majowe - Tanowia Tanowo więcej
18:30  OKS Center MD Goleniów - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15:00  Pro-Team Żarczyn - Mieszko Mieszkowice więcej
15:00  Energetyk II Gryfino - Unia Swochowo więcej
16:00  Witniczanka Witnica - Piast Piaseczno więcej
17:00  Grot Gardno - Chrobry Lisie Pole więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Bryza Reńsko więcej
  Santos Sarbinowo - Orkan Rów więcej
16:00  Mechanik Warnice - Goplana Żabów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Mrzeżyno - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Małkocin - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Podlesie Sowno - Dęby Rogowo więcej
  WODR Barzkowice - Zenit Koszewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Florek Trzeszczyn - Chemik II Police więcej
  Komarex Komarowo - Mierzynianka II Mierzyn więcej
18:00  Jeziorak II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Sekwoja Brwice - Czarni II Lubanowo więcej
  Sokół II Pyrzyce - Ogniwo II Babinek więcej
  Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice więcej
  Tywa Swobnica - Polonia Gryfino więcej
  Wicher Steklno - Zryw Góralice więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  Akademia Piłkarska LG - Stomilanki Olsztyn więcej
  UKS SMS II Łódź - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
  KS Raszyn - Polonia Poznań więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
12:00  Lech II Poznań - Elana Toruń więcej
15:00  GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin więcej
16:00  Jarota Jarocin - Górnik Konin więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Wda Świecie więcej
16:00  Świt Szczecin - KP Starogard Gdański więcej
17:00  Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wlkp. więcej
17:00  Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
14:00  Biali Sądów - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sparta Gryfice więcej
  Fala Międzyzdroje - Flota II Świnoujście więcej
  Polonia Płoty - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
  Sarmata Dobra - Sparta Węgorzyno więcej
  Masovia Maszewo - Dąb Dębice więcej
11:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Rolpol Chlebowo - Piast Chociwel więcej
  Piast Kolin - Mechanik Warnice więcej
  Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orkan Suchań - Orzeł Pęzino więcej
  Orkan Dalewo - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia II Szczecin więcej
  Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
13:00  Grot Gardno - AP Hutnik Szczecin więcej
14:00  Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Sęp Brzesko - Ina Stradzewo więcej
  Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
  Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Łabędź Widuchowa - GKS Golenice więcej
  Odra Chojna - Dąb Dębno więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Osadnik Myślibórz - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Pomorzanka Jarosławsko - Błyskawica Kluki więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno więcej
  Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Hattrick Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
  Hetman Recz - Fala Międzyzdroje więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Victoria Sianów więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  KKP Chełmża - Kotwica Kórnik więcej
  TKKF Stilon Gorzów - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Olimpia II Szczecin - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Biało-Zielone Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Lipno Stęszew - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Lubuszanin Drezdenko więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica więcej
11:00  Błonie Barwice - AP Drawsko Pomorskie więcej
11:00  Lech Czaplinek - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Astra Ustronie Morskie więcej
11:00  Olimp Gościno - Iskra Białogard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wicher Mierzym - Wiekowianka Wiekowo więcej
11:00  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Wieża Postomino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Olimp Złocieniec - Junior Kalisz Pomorski więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór więcej
11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
12:00  Orzeł 2010 Wałcz - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna II liga PLO
16:00  Amator Kołobrzeg - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Lech Czaplinek - Oldboje Stargard więcej
16:00  Sokół St. Dąbrowa - TKKF Strażak Koszalin więcej
16:00  Pamet Świdwin - Lotnik Mirosławiec więcej
piłka nożna I liga PLO
16:00  Zryw Kretomino - Oldboje Manowo więcej
16:00  Ikar Krosino - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
16:00  Sparta Gryfice - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
11:00  Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Lech Poznań więcej
14:00  Błękitni Wronki - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
11:00  Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
12:00  Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz więcej
15:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk więcej
  Arka Gdynia - Piast Gliwice więcej
18:00  Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Grunwald Poznań - AZS AWF Warszawa więcej
  Pomezania Malbork - Warmia Olsztyn więcej
  Nielba Wągrowiec - MKS Mazur Sierpc więcej
  GKS Żukowo - MKS Grudziądz więcej
  Real-Astromal Leszno - Stal Gorzów więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Sokół Kościerzyna więcej
  Orlen Wisła II Płock - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Tytani Wejherowo - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MOSiR Kętrzyn więcej
  Jeziorak Iława - AZS UMK Toruń więcej
  Sambor Tczew - SMS II Gdańsk więcej
  KPR Gryfino - AZS UKW Bydgoszcz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
4 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
4 » Aluszyk poprowadzi mecz »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Olimpia wraca na Bandur »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
mecze:
35 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
24 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
23 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
16 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
cxp Gialloross...
marny154
gości: 821
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106307
• newsów: 68727
• użytkowników: 67432
• komentarzy: 1037708
• zdjęć: 732683
• relacji: 36391
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies