ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2018
pokaż:
01 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - Trefl II Sopot 79 - 72 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
02 marzec
Turniej o Superpuchar MGHLPN więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 89 - 71 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock 1 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Warta Zawiercie 3 - 0 więcej
03 marzec
KSW 42 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
XIX Finał Kamieńskiej Amatorskiej ligi Futsalu więcej
II edycja Szczecińskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Rosa Radom 90 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 74 - 73 więcej
Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 87 - 75 więcej
Sokół Łańcut - Polonia Leszno 81 - 77 więcej
AZS Politechnika Kraków - Znicz Basket Pruszków 83 - 58 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 97 - 68 więcej
Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 65 - 76 więcej
Sokół Międzychód - Obra Kościan 79 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
KP Przecław - Mewa Resko 1 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 4 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Sęp Brzesko - Vineta Wolin 0 - 7 więcej
Zootechnik Kołbacz - Świt Szczecin 0 - 9 więcej
SCRS Barlinek - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Chemik II Police - PC Kluczevia Stargard 1 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 9 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino 1 - 8 więcej
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 2 więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - wolny los więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice 1 - 4 więcej
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy 0 - 5 więcej
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola 2 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 5 - 6 więcej
piłka nożna Sparingi
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 4 - 3 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 5 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 więcej
Grot Gardno - Orkan Dalewo 3 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Jedność-Ikar Krosino 5 - 2 więcej
Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz 3 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 13 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Real-Astromal Leszno - Nielba Wągrowiec 26 - 25 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Pomezania Malbork 29 - 32 więcej
Gwardia Koszalin - Grunwald Poznań 26 - 28 więcej
Orlen Wisła II Płock - Warmia Olsztyn 23 - 33 więcej
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 23 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń 30 - 29 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 23 - 34 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - MMTS Kwidzyn 25 - 24 więcej
MKS Kalisz - Chrobry Głogów 25 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 28 - 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk 21 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
DevelopRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
PTPS Piła - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
PTPS II Piła - SMS Police 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
WTS Włocławek - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
SGS Goleniów - Wiking Rymań 3 - 2 więcej
Czarna Perła Miastko - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
04 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 68 - 76 więcej
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
GTK Gliwice - Asseco Gdynia 88 - 68 więcej
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. 57 - 70 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Pogoń Prudnik 94 - 76 więcej
Śląsk Wrocław - GKS Tychy 94 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń 94 - 91 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Lech Poznań 2 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
SALOS Szczecin - Chemik Police 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok 2 - 5 więcej
piłka nożna Sparingi
Głaz Tychowo - Błonie Barwice 2 - 12 więcej
Wicher Mierzym - Radew Białogórzyno 6 - 8 więcej
Chrobry Boleszkowice - Zieloni Zielin 1 - 4 więcej
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 19 - 26 więcej
UKS PCM Kościerzyna - GTPR Gdynia 27 - 36 więcej
Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce 30 - 35 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 26 - 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - AZS AWF Warszawa 34 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Pogoń Szczecin 25 - 27 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
05 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec 75 - 66 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała 5 - 6 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Wybrzeże Gdańsk 41 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - Chemik Police 0 - 3 więcej
06 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 83 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - SMS Władysławowo 87 - 64 więcej
07 marzec
Liga Żaków KOZPN - grupa drawska więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg 79 - 57 więcej
Pro-Basket Kutno - Basket Poznań 72 - 76 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - Asseco II Gdynia 92 - 73 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - GTPR Gdynia 31 - 39 więcej
MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin 25 - 21 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc 21 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn 25 - 20 więcej
Orlen Wisła Płock - MKS Kalisz 32 - 21 więcej
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 23 - 28 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Zagłębie Lubin 37 - 30 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec 26 - 26 więcej
Górnik Zabrze - KPR Legionowo 27 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Budowlani Toruń - BKS Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Chemik Police - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
ŁKS Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn 3 - 2 więcej
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 1 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin 1 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Espadon Szczecin 0 - 3 więcej
08 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
09 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 98 - 59 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 88 - 91 więcej
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 70 - 86 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Proxima Kraków - Legionovia Legionowo 1 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
10 marzec
VI Memoriał im. Romualda Pałasza więcej
Turniej Finałowy Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 0 - 20 więcej
Miasto Szkła Krosno - Stal Ostrów Wlkp. 60 - 96 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Śląsk Wrocław 61 - 79 więcej
SKK Siedlce - Pro-Basket Kutno 57 - 75 więcej
Basket Poznań - Doral Nysa Kłodzko 73 - 43 więcej
Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard 77 - 80 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Noteć Inowrocław 77 - 70 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - Gryf Goleniów 112 - 61 więcej
Domino Inowrocław - MKK Gniezno 62 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 0 - 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 0 - 3 więcej
Wisła Płock - Korona Kielce 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 2 - 4 więcej
Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik 2 - 0 więcej
14:00  Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork więcej
ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo 0 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Stal Stalowa Wola 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
PC Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 0 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Iskra Golczewo - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Chemik Police 0 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Promień Mosty - Sparta Gryfice 0 - 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica 5 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo 5 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - KP Przecław 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Orkan Suchań 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 więcej
Miedź Legnica - Odra Opole 2 - 1 więcej
Piast Gliwice - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Gorzów Wlkp. 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Tanowia Tanowo 5 - 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk 4 - 4 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń 2 - 5 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
Piast Gliwice - Clearex Chorzów 1 - 4 więcej
Gatta Zduńska Wola - Pogoń '04 Szczecin 7 - 5 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice 3 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Pogoń Szczecin - Błękitni Wronki 1 - 0 więcej
Lech Poznań - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lech Poznań - Gryf Wejherowo 8 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Jedność-Ikar Krosino 5 - 2 więcej
16:00  Czarni Czarne - Hubertus Biały Bór więcej
15:00  Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
Błonie Barwice - Mechanik Turowo 12 - 5 więcej
Wicher Mierzym - Grot Bonin 7 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 - 26 więcej
KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów 23 - 16 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra 26 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 32 - 31 więcej
SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna 29 - 29 więcej
GTPR Gdynia - Energa AZS Koszalin 18 - 19 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Sokół Kościerzyna 34 - 23 więcej
MKS Grudziądz - SMS Gdańsk 23 - 30 więcej
MKS Mazur Sierpc - Orlen Wisła II Płock 24 - 19 więcej
Grunwald Poznań - AZS UZ Zielona Góra 34 - 30 więcej
Pomezania Malbork - Real-Astromal Leszno 26 - 22 więcej
Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo 25 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo 22 - 23 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino 27 - 36 więcej
MKS Brodnica - MLKS Borowiak Czersk 27 - 27 więcej
MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk 23 - 41 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Meble Wójcik Elbląg 26 - 23 więcej
Azoty Puławy - Chrobry Głogów 27 - 25 więcej
Zagłębie Lubin - Wybrzeże Gdańsk 36 - 21 więcej
MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 - 28 więcej
MKS Kalisz - Górnik Zabrze 24 - 32 więcej
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin 26 - 22 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1 - 3 więcej
Czarni Radom - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
11 marzec
XXXII Bieg Zaślubin więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Dnia Kobiet więcej
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
Liga Bałtyckiej Orlików - grupa kołobrzeska więcej
Sanprobi 9. Bieg Kobiet więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Start Lublin 90 - 73 więcej
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 92 - 105 więcej
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 99 - 100 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut 83 - 73 więcej
Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 99 - 75 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 72 - 70 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Sokół Międzychód 89 - 90 więcej
Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 93 - 80 więcej
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 72 - 84 więcej
Asseco II Gdynia - Jedynka Pelplin 59 - 76 więcej
Trefl II Sopot - Basket Suchy Las 97 - 102 więcej
SMS Władysławowo - Gryf Goleniów 112 - 61 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 5 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 4 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 4 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec 4 - 4 więcej
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 4 - 8 więcej
Medyk Konin - AZS Wrocław 4 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chrobry Głogów 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Saturn Szadzko 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Grot Gardno 3 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wlkp. 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 2 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
13:00  Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
13:00  Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec więcej
15:00  Pomorzanin Cychry - Witniczanka Witnica więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 3 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 30 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 25 - 38 więcej
MOSiR Kętrzyn - KPR Gryfino 23 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 36 - 30 więcej
KPR Legionowo - Spójnia Gdynia 21 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 1 - 3 więcej
12 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - King Wilki Morskie Szczecin 74 - 84 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Warta Zawiercie 3 - 2 więcej
13 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Hansa Rostock - Świt Szczecin 2 - 1 więcej
14 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 72 - 78 więcej
Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. 71 - 78 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Turów Zgorzelec 107 - 85 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
CWZS Bydgoszcz - Wda Świecie 1 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
MKS Lublin - GTPR Gdynia 25 - 24 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 21 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
KPR Jelenia Góra - KPR Kobierzyce 21 - 21 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 29 - 38 więcej
Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów 20 - 22 więcej
15 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 21 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
16 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga
19:00  GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Leśnik Kliniska - Zjednoczeni Kobylanka 0 - 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Toruń 3 - 2 więcej
Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
17 marzec
VI Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Trefl Sopot 63 - 87 więcej
Start Lublin - Polski Cukier Toruń 77 - 63 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Pogoń Prudnik 68 - 90 więcej
Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 76 więcej
Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 84 - 59 więcej
Pro-Basket Kutno - GKS Tychy 64 - 79 więcej
Astoria Bydgoszcz - Polonia Leszno 89 - 79 więcej
Sokół Łańcut - AZS Politechnika Kraków 84 - 66 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 88 - 58 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2 - 4 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3 - 2 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2 - 0 więcej
17:00  MKS Kluczbork - Warta Poznań więcej
15:00  Gwardia Koszalin - Wisła Puławy więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1 - 2 więcej
15:00  Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków więcej
15:00  Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - PC Kluczevia Stargard 0 - 0 więcej
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 0 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Iskra Białogard 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Chemik Police - Dąb Dębno 9 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 0 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Błonie Barwice - Wieża Postomino więcej
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Sława Sławno więcej
15:00  Victoria Sianów - Saturn Mielno więcej
Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 5 - 2 więcej
15:00  Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 więcej
Polonia Płoty - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Jedność-Ikar Krosino - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Grom Świelino - Płomień Myślino więcej
  Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Legion Strączno więcej
13:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 1 - 1 więcej
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 3 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - Unifreeze Górzno 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 2 - 3 więcej
Dąb Dębice - Piast Kolin 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Remor Recz 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 2 - 0 więcej
Goplana Żabów - Bryza Reńsko 3 - 5 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 1 - 4 więcej
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 3 - 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Centra Ostrów Wlkp. 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka 8 - 1 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy 1 - 6 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 0 więcej
Arka Gdynia - Football Academy Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
  Football Academy Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna Sparingi
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 6 - 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 5 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - AZS AWF Warszawa 27 - 24 więcej
GKS Żukowo - Pomezania Malbork 26 - 30 więcej
Real-Astromal Leszno - Grunwald Poznań 21 - 21 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Warmia Olsztyn 23 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc 31 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - KPR Gryfino 27 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 - 28 więcej
Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 26 - 26 więcej
Vive Kielce - Pogoń Szczecin 40 - 27 więcej
Stal Mielec - Spójnia Gdynia 38 - 38 więcej
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 28 - 31 więcej
MKS Kalisz - Gwardia Opole 31 - 28 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Orlen Wisła Płock 18 - 43 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - WTS Włocławek 3 - 2 więcej
SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 3 - 2 więcej
Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 - 3 więcej
UŻKPS Kościan - PTPS II Piła 3 - 1 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Czarna Perła Miastko - SMS II Police 3 - 2 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - SGS Goleniów 0 - 3 więcej
Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 więcej
18 marzec
Pyrzycka Szybka Dycha więcej
Liga Bałtycka Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
I Międzynarodowy Puchar Ziem Nadbałtyckich więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 76 - 83 więcej
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 85 - 82 więcej
Stelmet Zielona Góra - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 95 - 76 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 106 - 117 więcej
Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 88 - 76 więcej
GTK Gliwice - Stelmet Zielona Góra 65 - 88 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Basket Poznań 74 - 102 więcej
Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 82 - 81 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 86 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga
13:00  Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Morzycko Moryń - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
14:00  Korona Człopa - Darłovia Darłowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Czarni Lubanowo 3 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 5 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Syrena-Grot Rymań 7 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 4 - 1 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 4 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Świt Szczecin 3 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS II Szczecin 0 - 3 więcej
11:00  Gwardia Koszalin - Zryw Kretomino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 3 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 1 - 1 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - PC Kluczevia II Stargard 0 - 1 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 0 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 1 - 1 więcej
LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Świt Barnimie 4 - 0 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 3 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Merkury Nowogródek Pom. 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Mechanik Warnice 4 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - Elana Toruń 2 - 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 1 - 4 więcej
Unia Dolice - PC Kluczevia Stargard 3 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 7 więcej
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice 1 - 10 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Wda Świecie - Gryf Wejherowo 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Stal Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - MKS Grudziądz 38 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Olsztyn 29 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - KPR Legionowo 29 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Chemik Police 3 - 2 więcej
BKS Bielsko-Biała - Proxima Kraków 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3 - 0 więcej
19 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna WLJ Starszych
FASE Szczecin - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola 2 - 5 więcej
siatkówka Plus Liga
Warta Zawiercie - GKS Katowice 3 - 0 więcej
20 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Gwardia Opole 39 - 28 więcej
21 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Rosa Radom 85 - 92 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Start Lublin 84 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Politechnika Kraków - Śląsk Wrocław 93 - 75 więcej
Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz 85 - 69 więcej
Polonia Leszno - Pro-Basket Kutno 73 - 62 więcej
GKS Tychy - Doral Nysa Kłodzko 102 - 79 więcej
SKK Siedlce - KK Warszawa 75 - 80 więcej
Basket Poznań - Spójnia Stargard 72 - 74 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Noteć Inowrocław 76 - 56 więcej
Pogoń Prudnik - Siarka Tarnobrzeg 81 - 70 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
Ina Ińsko - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 więcej
Odra Chojna - Piast Chociwel 3 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Błękitni II Stargard 2 - 10 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
Błękitni Wronki - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Azoty Puławy 30 - 34 więcej
Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 32 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - Budowlani Łódź 3 - 2 więcej
22 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - Legia Warszawa 100 - 89 więcej
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 66 - 59 więcej
Polski Cukier Toruń - Stal Ostrów Wlkp. 65 - 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno 96 - 86 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Spójnia Gdynia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 - 28 więcej
23 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95 - 88 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sarmata Dobra - Iskierka Szczecin 1 - 6 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
FASE Szczecin - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Eintracht Brunszwik - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Pomezania Malbork - Nielba Wągrowiec 37 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 27 - 27 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Cuprum Lubin 3 - 1 więcej
24 marzec
Topliga: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 9:10 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
43. Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18. Memoriał Anny Kłos – Sulimy więcej
Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora ZZPN więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 20 więcej
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec 82 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Siarka Tarnobrzeg - Energa Kotwica Kołobrzeg 75 - 86 więcej
Noteć Inowrocław - Basket Poznań 84 - 88 więcej
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 87 - 65 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Polonia Leszno 70 - 81 więcej
Pro-Basket Kutno - Znicz Basket Pruszków 95 - 88 więcej
Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Kraków 81 - 86 więcej
Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut 65 - 85 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Gryf Goleniów - Basket Suchy Las 63 - 101 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1 - 5 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik 1 - 3 więcej
Wisła Puławy - MKS Kluczbork 1 - 2 więcej
Warta Poznań - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
  ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 5 - 1 więcej
Iskra Białogard - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
PC Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 0 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 1 - 2 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Chemik Police 0 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 2 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 więcej
Sława Sławno - Błonie Barwice 2 - 1 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 4 - 3 więcej
Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 2 - 1 więcej
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 0 - 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 6 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - SCRS Barlinek 1 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Orkan Suchań 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
18:00  Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
Płomień Myślino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 4 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 9 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Jedność Tuczno 17 - 0 więcej
  Mechanik Turowo - Grom Szwecja więcej
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 więcej
Legion Strączno - Zawisza Grzmiąca 4 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 5 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin 2 - 3 więcej
Unifreeze Górzno - Czarni Sosnowiec 1 - 3 więcej
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 1 - 2 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 5 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 4 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0 - 2 więcej
Piast Gliwice - Warta Gorzów Wlkp. 3 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 - 5 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Stargard 4 - 3 więcej
Piast Kolin - Zorza Tychowo 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - Pro-Team Żarczyn 14 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm AWFiS Gdańsk - Polonia Poznań 1 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - Akademia Piłkarska LG 4 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 więcej
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski 7 - 0 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Clearex Chorzów - FC Toruń 5 - 3 więcej
Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk 0 - 5 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń '04 Szczecin 3 - 4 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 5 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lech Poznań - Arka Gdynia 5 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 12 więcej
piłka nożna Sparingi
Sokół Suliszewo - Mechanik Bobolice 2 - 6 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - SMS Gdańsk 29 - 29 więcej
Stal Gorzów - Orlen Wisła II Płock 27 - 24 więcej
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 25 - 27 więcej
MKS Mazur Sierpc - AZS UZ Zielona Góra 24 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 34 - 18 więcej
Sambor Tczew - Jeziorak Iława 27 - 22 więcej
KPR Gryfino - AZS UMK Toruń 41 - 20 więcej
MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk 22 - 34 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 23 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 29 - 25 więcej
Górnik Zabrze - Meble Wójcik Elbląg 31 - 28 więcej
KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn 24 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Budowlani Toruń - DevelopRes Rzeszów 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Dragon Dobre - Stal Grudziądz 1 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
Trójka Nakło - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
25 marzec
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
43. Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18. Memoriał Anny Kłos – Sulimy więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 117 - 65 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. 77 - 82 więcej
Start Lublin - Trefl Sopot 84 - 72 więcej
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 86 - 93 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 101 - 105 więcej
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 92 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - GKS Tychy 78 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 77 - 98 więcej
piłka nożna II liga
Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Wicher Brojce 2 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Błękit Pniewo 2 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Victoria Sianów 7 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 3 - 0 więcej
Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl 5 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Grom Świelino 5 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - LZS Kowalewice 2 - 4 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 0 - 5 więcej
Falubaz Zielona Góra - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Chrobry Głogów 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 7 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 0 - 2 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Dąb Dębice 0 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 1 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 5 więcej
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 3 - 3 więcej
Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
Piast Piaseczno - Unia Swochowo 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 2 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 0 - 4 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 3 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 7 - 2 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 0 więcej
Grom Płonno - Remor Recz 1 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Czarni Czerników - Pomorzanin Cychry 1 - 0 więcej
Orkan Rów - Goplana Żabów 0 - 4 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
KKP Bydgoszcz - MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 więcej
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Biali Sądów 2 - 2 więcej
PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 7 więcej
12:00  Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 8 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Gryf II Polanów - Strong Zielenica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski więcej
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok 8 - 3 więcej
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 6 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz 5 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
FASE Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Football Academy Szczecin 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Chemik Police - OKS Prawobrzeże Szczecin 9 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Wicher Mierzym - KS Sieciemin 4 - 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Real-Astromal Leszno 24 - 19 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Stal Mielec 26 - 18 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
Chemik Police - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Dafi Społem Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Truso Elbląg - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 2 więcej
26 marzec
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa białogardzka więcej
Wizyta piłkarek Lichtenberg 47 Berlin w Sianowie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg 76 - 62 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
27 marzec
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
Wizyta piłkarek Lichtenberg 47 Berlin w Sianowie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Medyk II Konin - UKS SMS II Łódź 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Azoty Puławy 41 - 29 więcej
Górnik Zabrze - Spójnia Gdynia 34 - 20 więcej
28 marzec
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa białogardzka więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 77 - 89 więcej
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 83 - 62 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 96 - 94 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Unifreeze Górzno 3 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Sportowa Czwórka Radom 1 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków 0 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska 2 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Medyk Konin 3 - 2 więcej
AZS Wrocław - Mitech Żywiec 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Odra Opole - Górnik Zabrze 0 - 6 więcej
Miedź Legnica - Lech Poznań 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Chemik Police 4 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 6 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Iskra Golczewo - Pogoń II Szczecin 1 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 6 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
GTPR Gdynia - Energa AZS Koszalin 27 - 30 więcej
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 29 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 26 - 30 więcej
KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 31 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0 - 3 więcej
Impel Wrocław - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Proxima Kraków 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Skra Bełchatów 1 - 3 więcej
29 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Astoria Bydgoszcz 81 - 71 więcej
GKS Tychy - Spójnia Stargard 100 - 91 więcej
piłka nożna II liga
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - SALOS II Szczecin 8 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek 2 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - Światowid 63 Łobez 1 - 7 więcej
Pomorzanin Nowogard - PC Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 8 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 2 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Stal Szczecin - Chemik Police 2 - 4 więcej
OKS Prawobrzeże Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 9 więcej
Błękitni Stargard - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
10:00  Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
Football Academy Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 22 - 33 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
MKS Lublin - Start Elbląg 30 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce 22 - 19 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - Muszynianka Muszyna 3 - 1 więcej
BKS Bielsko-Biała - PTPS Piła 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz 2 - 3 więcej
Trefl Gdańsk - Czarni Radom 3 - 0 więcej
30 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Politechnika Kraków - Pro-Basket Kutno 86 - 74 więcej
SKK Siedlce - Noteć Inowrocław 86 - 68 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik 88 - 67 więcej
piłka nożna II liga
GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - SALOS Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Arka Gdynia - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Football Academy Szczecin 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - Spójnia Gdynia 24 - 23 więcej
Zagłębie Lubin - Gwardia Opole 33 - 34 więcej
siatkówka Plus Liga
Dafi Społem Kielce - Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
AZS Olsztyn - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - Espadon Szczecin 1 - 3 więcej
31 marzec
Wielkanoc 2018 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec 66 - 87 więcej
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 0 - 20 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa 90 - 73 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia 106 - 82 więcej
Stelmet Zielona Góra - Start Lublin 94 - 72 więcej
Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. 82 - 86 więcej
GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 89 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Doral Nysa Kłodzko 63 - 61 więcej
Polonia Leszno - KK Warszawa 96 - 65 więcej
Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 84 - 71 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Legia Warszawa 1 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 więcej
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 2 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy 1 - 0 więcej
MKS Kluczbork - Radomiak Radom 3 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 2 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin 0 - 0 więcej
Sokół Karlino - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno 3 - 5 więcej
Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - PC Kluczevia Stargard 1 - 4 więcej
Gryf Polanów - Iskra Białogard 2 - 1 więcej
Ina Goleniów - MKP Szczecinek 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Dąb Dębno - Stal Szczecin 3 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany 0 - 1 więcej
Chemik Police - Błękitni II Stargard 4 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Odra Chojna 1 - 3 więcej
Biali Sądów - Iskra Golczewo 5 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 0 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Wicher Brojce 5 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Wieża Postomino 2 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 2 - 0 więcej
Błonie Barwice - Saturn Mielno 9 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Orzeł Wałcz 2 - 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 9 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sarmata Dobra - Mewa Resko 1 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Ina Ińsko 4 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Odrzanka Radziszewo - Jantar Dziwnów 0 - 0 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Klon Krzęcin - Sęp Brzesko 5 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
Orkan Suchań - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Piast Karsko 2 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Czarni Lubanowo 2 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Drawa Drawno 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Czcibor Cedynia 3 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 5 więcej
Fala ABFrost Gąski - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 1 więcej
14:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
15:00  Arkadia Malechowo - Płomień Myślino więcej
15:00  Jedność-Ikar Krosino - Passat Bukowo Morskie więcej
Grom Świelino - Bajgiel Będzino 0 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Legion Strączno 3 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Sad Chwiram 1 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Mechanik Turowo 1 - 1 więcej
15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 7 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Orzeł Łubowo 1 - 4 więcej
15:00  Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 1 - 6 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Unifreeze Górzno 1 - 4 więcej
Medyk Konin - Czarni Sosnowiec 0 - 3 więcej
AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź 1 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 1 - 3 więcej
Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Falubaz Zielona Góra 6 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Skalin 5 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - Sztorm AWFiS Gdańsk 4 - 0 więcej
KS Raszyn - Akademia Piłkarska LG 0 - 2 więcej
Polonia Poznań - KKP Bydgoszcz 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 0 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Lech II Poznań 2 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Świt Szczecin - Górnik Konin 2 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie 3 - 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wlkp. 4 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 29 - 26 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze 21 - 26 więcej
KPR Legionowo - MKS Kalisz 29 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/IV liga: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
1 » Zmiany w odpłatności w  »
mecze:
46 » Legionovia Legionowo-Gw »
28 » Unia Stargard-Orzeł Pęz »
24 » Sparta Węgorzyno-Vineta »
23 » MKP Szczecinek-Intermar »
21 » Lech Czaplinek-Pogoń Po »
20 » Odra Chojna-Dąb Dębno
19 » Astra Ustronie Morskie- »
19 » Rasel Dygowo-GKS Leśnik »
17 » Wrzos Wrzosowo-Wybrzeże »
17 » Orzeł Wałcz-Darłovia Da »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Bengoro BigFanPogo...
pierin Remiks1985
sylvonn196... tadar64
gości: 1053
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106336
• newsów: 68778
• użytkowników: 67446
• komentarzy: 1038354
• zdjęć: 733654
• relacji: 36428
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies