ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - marzec 2018
dodaj sparing
pokaż:
03 marzec
KSW 42 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:00  Trefl Sopot - Rosa Radom więcej
18:00  GTK Gliwice - Asseco Gdynia więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg więcej
  KK Warszawa - Pogoń Prudnik więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Pro-Basket Kutno - Basket Poznań więcej
  Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce więcej
  Śląsk Wrocław - GKS Tychy więcej
  Sokół Łańcut - Polonia Leszno więcej
  AZS Politechnika Kraków - Znicz Basket Pruszków więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  MKK Gniezno - Stomil Olsztyn więcej
  Gryf Goleniów - Domino Inowrocław więcej
  Basket Suchy Las - SMS Władysławowo więcej
  Jedynka Pelplin - Trefl II Sopot więcej
  Politechnika Gdańska - Asseco II Gdynia więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - AZS UMK Toruń więcej
  Sokół Międzychód - Obra Kościan więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
18:00  Korona Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
  Piast Gliwice - Górnik Zabrze więcej
  Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock więcej
  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
piłka nożna II liga
  GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola więcej
  Błękitni Stargard - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków więcej
  MKS Kluczbork - ŁKS Łódź więcej
  Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg więcej
  ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań więcej
  Legionovia Legionowo - Wisła Puławy więcej
  Rozwój Katowice - Radomiak Radom więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
18:00  KP Przecław - Mewa Resko więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Piast Piaseczno - Grot Gardno więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
14:00  SALOS Szczecin - Chemik Police więcej
14:00  Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin więcej
14:00  Iskra Golczewo - Pogoń II Szczecin więcej
14:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin więcej
14:00  Ina Ińsko - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Zorza Dobrzany - Ina Goleniów więcej
14:00  Odra Chojna - Piast Chociwel więcej
14:00  Sęp Brzesko - Vineta Wolin więcej
14:00  Zootechnik Kołbacz - Świt Szczecin więcej
14:00  SCRS Barlinek - Morzycko Moryń więcej
14:00  Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz więcej
14:00  Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Mechanik Warnice - Błękitni II Stargard więcej
14:00  Chemik II Police - PC Kluczevia Stargard więcej
14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14:00  Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
14:00  Fala Abfrost Gąski - Bałtyk Koszalin więcej
14:00  Iskra Białogard - Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino więcej
14:00  Wieża Postomino - Olimp Gościno więcej
14:00  Lech Czaplinek - MKP Szczecinek więcej
14:00  Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo więcej
14:00  Mechanik Bobolice - Gryf Polanów więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - wolny los więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice więcej
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy 0 - 5 więcej
  Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola więcej
  AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice więcej
  Pogoń '04 Szczecin - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
piłka nożna Sparingi
14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło więcej
15:30  KS Gwda Wielka - Hubertus Biały Bór więcej
  Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów więcej
  Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard więcej
  Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Energa AZS Koszalin - Start Elbląg więcej
  UKS PCM Kościerzyna - GTPR Gdynia więcej
  MKS Lublin - SPR Pogoń Szczecin więcej
  KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin więcej
  Ruch Chorzów - Korona Handball Kielce więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  GKS Żukowo - AZS AWF Warszawa więcej
  Real-Astromal Leszno - Nielba Wągrowiec więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Pomezania Malbork więcej
  Gwardia Koszalin - Grunwald Poznań więcej
  Orlen Wisła II Płock - Warmia Olsztyn więcej
  SMS Gdańsk - MKS Mazur Sierpc więcej
  Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
16:00  MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń więcej
19:00  Tytani Wejherowo - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - MMTS Kwidzyn więcej
  Azoty Puławy - Gwardia Opole więcej
  MKS Kalisz - Chrobry Głogów więcej
  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk więcej
  KPR Legionowo - Pogoń Szczecin więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz więcej
  Budowlani Łódź - Impel Wrocław więcej
  DevelopRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - ŁKS Łódź więcej
  BKS Bielsko-Biała - Chemik Police więcej
  PTPS Piła - Muszynianka Muszyna więcej
  Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń więcej
siatkówka Plus Liga
  Espadon Szczecin - Trefl Gdańsk więcej
  MKS Będzin - Dafi Społem Kielce więcej
  GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów więcej
  Czarni Radom - Warta Zawiercie więcej
  AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów więcej
  Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  PTPS II Piła - SMS Police więcej
  Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan więcej
  UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg więcej
  WTS Włocławek - SKF KS Poznań więcej
  Czarni Słupsk - Spójnia Stargard więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
  SGS Goleniów - Wiking Rymań więcej
  Czarna Perła Miastko - Nowa Rega Trzebiatów więcej
04 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec więcej
18:00  Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Stelmet Zielona Góra więcej
Polski Cukier Toruń - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
18:00  Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. więcej
06 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
07 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Rosa Radom - Start Lublin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Korona Handball Kielce - GTPR Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Pogoń Szczecin - MMTS Kwidzyn więcej
  Vive Kielce - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Orlen Wisła Płock - MKS Kalisz więcej
  Gwardia Opole - Chrobry Głogów więcej
  Spójnia Gdynia - Azoty Puławy więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Stal Mielec więcej
  Górnik Zabrze - KPR Legionowo więcej
siatkówka Plus Liga
  Onico Warszawa - Skra Bełchatów więcej
  Trefl Gdańsk - AZS Olsztyn więcej
  Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin więcej
  Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom więcej
  Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice więcej
  BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin więcej
  Dafi Społem Kielce - Espadon Szczecin więcej
09 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa więcej
19:00  AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
10 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  GTK Gliwice - Start Lublin więcej
18:00  Anwil Włocławek - Asseco Gdynia więcej
Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 0 - 20 więcej
18:00  Turów Zgorzelec - Trefl Sopot więcej
17:00  Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Stal Ostrów Wlkp. więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut więcej
  Polonia Leszno - Śląsk Wrocław więcej
  Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy więcej
  SKK Siedlce - Pro-Basket Kutno więcej
  Basket Poznań - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Noteć Inowrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Asseco II Gdynia - Gryf Goleniów więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków więcej
  Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
  Lech Poznań - Jagiellonia Białystok więcej
  Lechia Gdańsk - Legia Warszawa więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice więcej
  Wisła Kraków - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Płock - Korona Kielce więcej
piłka nożna II liga
  Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów więcej
  Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice więcej
  Radomiak Radom - Legionovia Legionowo więcej
  Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik więcej
  Warta Poznań - Gwardia Koszalin więcej
  Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork więcej
  ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo więcej
  Znicz Pruszków - Błękitni Stargard więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Stal Stalowa Wola więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Bałtyk Koszalin - Iskra Białogard więcej
  Osadnik Myślibórz - MKP Szczecinek więcej
  PC Kluczevia Stargard - Ina Goleniów więcej
  Sparta Węgorzyno - Morzycko Moryń więcej
  Olimp Gościno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11:00  Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski więcej
  GKS Leśnik Manowo - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
15:00  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Mewa Resko - Jantar Dziwnów więcej
  Promień Mosty - Sparta Gryfice więcej
  Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty więcej
  Ina Ińsko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo więcej
  Sarmata Dobra - Światowid 63 Łobez więcej
  Iskierka Szczecin - KP Przecław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Kłos Pełczyce - Drawa Drawno więcej
  Czarni Lubanowo - Czcibor Cedynia więcej
  Piast Karsko - Myśla Dargomyśl więcej
  Gavia Choszczno - Polonia Giżyn więcej
  Zieloni Zielin - Sokół Pyrzyce więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
  Unia Dolice - Orkan Suchań więcej
  Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska więcej
  Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Arkonia II Szczecin - Hanza Goleniów więcej
  OKS Center MD Goleniów - Tanowia Tanowo więcej
  Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź więcej
19:00  Vielgovia Szczecin - Orzeł Grzędzice więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna III liga gr. 2
14:00  Wda Świecie - Wierzyca Pelplin więcej
14:00  Górnik Konin - KP Starogard Gdański więcej
13:00  Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg więcej
12:00  Lech II Poznań - Sokół Kleczew więcej
  GKS Przodkowo - Świt Szczecin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia więcej
15:00  Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. więcej
Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń więcej
Rekord Bielsko-Biała - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
  Piast Gliwice - Clearex Chorzów więcej
  Gatta Zduńska Wola - Pogoń '04 Szczecin więcej
  MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice więcej
piłka nożna Sparingi
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Jedność-Ikar Krosino więcej
16:00  Czarni Czarne - Hubertus Biały Bór więcej
  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Start Elbląg - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów więcej
  Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
  SPR Pogoń Szczecin - UKS PCM Kościerzyna więcej
  GTPR Gdynia - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Grudziądz - SMS Gdańsk więcej
  MKS Mazur Sierpc - Orlen Wisła II Płock więcej
  Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin więcej
  Grunwald Poznań - AZS UZ Zielona Góra więcej
  Pomezania Malbork - Real-Astromal Leszno więcej
  Nielba Wągrowiec - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - Tytani Wejherowo więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - KPR Gryfino więcej
  AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - MLKS Borowiak Czersk więcej
  MOSiR Kętrzyn - SMS II Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Orlen Wisła Płock więcej
  Stal Mielec - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Azoty Puławy - Chrobry Głogów więcej
  Zagłębie Lubin - Wybrzeże Gdańsk więcej
  MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  MKS Kalisz - Górnik Zabrze więcej
  Gwardia Opole - Pogoń Szczecin więcej
  KPR Legionowo - Spójnia Gdynia więcej
siatkówka Plus Liga
  Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce więcej
  MKS Będzin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała więcej
  GKS Katowice - Skra Bełchatów więcej
  Onico Warszawa - Warta Zawiercie więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel więcej
  Czarni Radom - Resovia Rzeszów więcej
  Cuprum Lubin - AZS Olsztyn więcej
11 marzec
XXXII Bieg Zaślubin więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Dnia Kobiet więcej
VII Halowy Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
koszykówka I liga koszykarzy
19:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18:00  Stomil Olsztyn - Sokół Międzychód więcej
18:00  Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
18:00  AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska więcej
18:00  Asseco II Gdynia - Jedynka Pelplin więcej
18:00  Trefl II Sopot - Basket Suchy Las więcej
18:00  SMS Władysławowo - Gryf Goleniów więcej
18:00  Domino Inowrocław - MKK Gniezno więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Rasel Dygowo - Gryf Polanów więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec więcej
  AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna więcej
  Sportowa Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Medyk Konin - AZS Wrocław więcej
  Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wlkp. więcej
14 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Polski Cukier Toruń - Rosa Radom więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Polpharma Starogard Gd. więcej
19:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Turów Zgorzelec więcej
17 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Legia Warszawa - Trefl Sopot więcej
18:00  Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. więcej
18:00  Start Lublin - Polski Cukier Toruń więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Noteć Inowrocław - Pogoń Prudnik więcej
  Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  KK Warszawa - Basket Poznań więcej
  Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce więcej
  Pro-Basket Kutno - GKS Tychy więcej
  Astoria Bydgoszcz - Polonia Leszno więcej
  Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków więcej
  Sokół Łańcut - AZS Politechnika Kraków więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin więcej
  Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia więcej
  Korona Kielce - Górnik Zabrze więcej
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
  Legia Warszawa - Wisła Kraków więcej
  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Wisła Płock więcej
piłka nożna II liga
  GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków więcej
  Błękitni Stargard - ŁKS Łódź więcej
  Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg więcej
  MKS Kluczbork - Warta Poznań więcej
  Gwardia Koszalin - Wisła Puławy więcej
  ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom więcej
  Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków więcej
  Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin więcej
  Sokół Karlino - Vineta Wolin więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno więcej
  Morzycko Moryń - Rasel Dygowo więcej
  Gryf Polanów - PC Kluczevia Stargard więcej
  Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz więcej
  MKP Szczecinek - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  AZS Wrocław - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin więcej
  Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków więcej
  UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom więcej
  Olimpia Szczecin - Unifreeze Górzno więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Świt Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo więcej
  Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica więcej
  Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Radowia Radowo Małe więcej
  Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Zorza Tychowo - Orkan Dalewo więcej
  Dąb Dębice - Piast Kolin więcej
  Saturn Szadzko - PC Kluczevia II Stargard więcej
  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
  Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Czarni Marianowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo więcej
  Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno więcej
  Czarni Czarnówko - Korona Klępicz więcej
  Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica więcej
  Grot Gardno - Energetyk II Gryfino więcej
  LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Sokół Sokoliniec - Remor Recz więcej
  Błękitni Sarnik - Grom Płonno więcej
  Gryf Objezierze - Świt Barnimie więcej
  Iskra Pomień - Iskra Warszyn więcej
  Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik więcej
  Ina Nadarzyn - Korona Raduń więcej
  Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Wicher Przelewice więcej
  Goplana Żabów - Bryza Reńsko więcej
  GKS Golenice - Orkan Rów więcej
  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
  Pomorzanin Cychry - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Iskra Banie - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
15:00  Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin więcej
15:00  Polonia Środa Wlkp. - KKS 1925 Kalisz więcej
  Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań więcej
14:00  Sokół Kleczew - GKS Przodkowo więcej
  Świt Szczecin - Elana Toruń więcej
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
14:00  Unia Solec Kujawski - Górnik Konin więcej
15:00  KP Starogard Gdański - Wda Świecie więcej
  Wierzyca Pelplin - Centra Ostrów Wlkp. więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
  Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
  AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice więcej
  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy więcej
  AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Nielba Wągrowiec - AZS AWF Warszawa więcej
  GKS Żukowo - Pomezania Malbork więcej
  Real-Astromal Leszno - Grunwald Poznań więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Warmia Olsztyn więcej
  Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc więcej
  Orlen Wisła II Płock - MKS Grudziądz więcej
  SMS Gdańsk - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn więcej
  Vive Kielce - Pogoń Szczecin więcej
  Stal Mielec - Spójnia Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów więcej
  MKS Kalisz - Gwardia Opole więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Orlen Wisła Płock więcej
  Azoty Puławy - KPR Legionowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  PTPS Piła - Budowlani Łódź więcej
  Muszynianka Muszyna - Pałac Bydgoszcz więcej
  Proxima Kraków - Legionovia Legionowo więcej
  Budowlani Toruń - BKS Bielsko-Biała więcej
  Chemik Police - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  ŁKS Łódź - DevelopRes Rzeszów więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław więcej
siatkówka Plus Liga
  Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin więcej
  AZS Olsztyn - Czarni Radom więcej
  Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa więcej
  Warta Zawiercie - GKS Katowice więcej
  Skra Bełchatów - MKS Będzin więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Espadon Szczecin więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  SMS Police - Czarni Słupsk więcej
  Spójnia Stargard - WTS Włocławek więcej
  SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań więcej
  Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
  UŻKPS Kościan - PTPS II Piła więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Czarna Perła Miastko - SMS II Police więcej
  Nowa Rega Trzebiatów - SGS Goleniów więcej
  Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
18 marzec
Pyrzycka Szybka Dycha więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek więcej
18:00  Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin więcej
Stelmet Zielona Góra - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
18:00  Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno więcej
20 marzec
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Gwardia Opole więcej
21 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  AZS Koszalin - Rosa Radom więcej
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
19:00  Trefl Sopot - Asseco Gdynia więcej
19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Start Lublin więcej
19:00  Polski Cukier Toruń - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18:00  Anwil Włocławek - GTK Gliwice więcej
19:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  AZS Politechnika Kraków - Śląsk Wrocław więcej
  Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz więcej
  Polonia Leszno - Pro-Basket Kutno więcej
  GKS Tychy - Doral Nysa Kłodzko więcej
  SKK Siedlce - KK Warszawa więcej
  Basket Poznań - Spójnia Stargard więcej
19:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Noteć Inowrocław więcej
  Pogoń Prudnik - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk więcej
22 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Stelmet Zielona Góra - Legia Warszawa więcej
23 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. więcej
24 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 20 więcej
17:00  AZS Koszalin - Turów Zgorzelec więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Siarka Tarnobrzeg - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Noteć Inowrocław - Basket Poznań więcej
  Spójnia Stargard - SKK Siedlce więcej
  KK Warszawa - GKS Tychy więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Polonia Leszno więcej
  Pro-Basket Kutno - Znicz Basket Pruszków więcej
  Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut więcej
piłka nożna II liga
  Rozwój Katowice - GKS Bełchatów więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo więcej
  Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik więcej
  Radomiak Radom - Gwardia Koszalin więcej
  Wisła Puławy - MKS Kluczbork więcej
  Warta Poznań - Gryf Wejherowo więcej
  Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
  ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola więcej
  Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek więcej
  Iskra Białogard - Ina Goleniów więcej
  PC Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń więcej
  Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo więcej
  Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin więcej
  Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski więcej
14:00  Hutnik Szczecin - Sokół Karlino więcej
  Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin więcej
  Unifreeze Górzno - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - AZS Wrocław więcej
  Medyk Konin - UKS SMS Łódź więcej
  Górnik Łęczna - Mitech Żywiec więcej
piłka nożna III liga gr. 2
15:30  Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz więcej
14:00  Centra Ostrów Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
14:00  Wda Świecie - Unia Solec Kujawski więcej
15:00  Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg więcej
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
15:00  Elana Toruń - Sokół Kleczew więcej
  GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia więcej
12:00  Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  Clearex Chorzów - FC Toruń więcej
Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk 0 - 5 więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń '04 Szczecin więcej
  Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
  Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice więcej
  Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Sokół Kościerzyna - SMS Gdańsk więcej
  Stal Gorzów - Orlen Wisła II Płock więcej
  MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin więcej
  MKS Mazur Sierpc - AZS UZ Zielona Góra więcej
  Warmia Olsztyn - Real-Astromal Leszno więcej
  Grunwald Poznań - GKS Żukowo więcej
  Pomezania Malbork - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  Sambor Tczew - Jeziorak Iława więcej
  KPR Gryfino - AZS UMK Toruń więcej
  MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  MKS Kalisz - Azoty Puławy więcej
  Spójnia Gdynia - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Górnik Zabrze - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Chrobry Głogów - Stal Mielec więcej
  KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Impel Wrocław - ŁKS Łódź więcej
  DevelopRes Rzeszów - Chemik Police więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Toruń więcej
  BKS Bielsko-Biała - Proxima Kraków więcej
  Legionovia Legionowo - Muszynianka Muszyna więcej
  Pałac Bydgoszcz - PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
  BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk więcej
  Dafi Społem Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Espadon Szczecin - Skra Bełchatów więcej
  MKS Będzin - Warta Zawiercie więcej
  GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel więcej
  Onico Warszawa - Resovia Rzeszów więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Olsztyn więcej
  Czarni Radom - Cuprum Lubin więcej
25 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16:00  Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice więcej
16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18:00  Start Lublin - Trefl Sopot więcej
17:00  Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia więcej
18:00  Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa więcej
18:00  Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin więcej
26 marzec
koszykówka I liga koszykarzy
  Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
27 marzec
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
28 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin więcej
18:30  Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - Unifreeze Górzno więcej
  Czarni Sosnowiec - Sportowa Czwórka Radom więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS UJ Kraków więcej
  UKS SMS Łódź - AZS PSW Biała Podlaska więcej
  Olimpia Szczecin - Medyk Konin więcej
  AZS Wrocław - Mitech Żywiec więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Górnik Zabrze - Spójnia Gdynia więcej
  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź więcej
  PTPS Piła - Legionovia Legionowo więcej
  Muszynianka Muszyna - BKS Bielsko-Biała więcej
  Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  Budowlani Toruń - DevelopRes Rzeszów więcej
  Chemik Police - Impel Wrocław więcej
  ŁKS Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
30 marzec
siatkówka Plus Liga
  Dafi Społem Kielce - Skra Bełchatów więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Trefl Gdańsk - Czarni Radom więcej
  AZS Olsztyn - Onico Warszawa więcej
  Resovia Rzeszów - GKS Katowice więcej
  Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin więcej
  Warta Zawiercie - Espadon Szczecin więcej
31 marzec
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Miasto Szkła Krosno - Turów Zgorzelec więcej
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 0 - 20 więcej
18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa więcej
18:00  Polpharma Starogard Gd. - Asseco Gdynia więcej
17:00  Stelmet Zielona Góra - Start Lublin więcej
17:00  Trefl Sopot - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18:00  GTK Gliwice - King Wilki Morskie Szczecin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Sokół Łańcut - Astoria Bydgoszcz więcej
  AZS Politechnika Kraków - Pro-Basket Kutno więcej
  Znicz Basket Pruszków - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Polonia Leszno - KK Warszawa więcej
  GKS Tychy - Spójnia Stargard więcej
  SKK Siedlce - Noteć Inowrocław więcej
  Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
  Arka Gdynia - Legia Warszawa więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków więcej
  Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Korona Kielce - Lechia Gdańsk więcej
  Wisła Kraków - Lech Poznań więcej
  Wisła Płock - Piast Gliwice więcej
  Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok więcej
piłka nożna II liga
  GKS Bełchatów - Znicz Pruszków więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź więcej
  Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg więcej
  Błękitni Stargard - Warta Poznań więcej
  Gryf Wejherowo - Wisła Puławy więcej
  MKS Kluczbork - Radomiak Radom więcej
  Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków więcej
  ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
13:00  GKS Leśnik Manowo - Hutnik Szczecin więcej
13:00  Sokół Karlino - Olimp Gościno więcej
13:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Węgorzyno więcej
13:00  Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin więcej
13:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - PC Kluczevia Stargard więcej
13:00  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz więcej
13:00  Gryf Polanów - Iskra Białogard więcej
13:00  Ina Goleniów - MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  AZS Wrocław - Górnik Łęczna więcej
  Sportowa Czwórka Radom - Unifreeze Górzno więcej
  Medyk Konin - Czarni Sosnowiec więcej
  AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin więcej
  Mitech Żywiec - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin więcej
  Jarota Jarocin - Lech II Poznań więcej
  Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo więcej
  Bałtyk Gdynia - Elana Toruń więcej
Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
  Świt Szczecin - Górnik Konin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie więcej
  Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Spójnia Gdynia więcej
  Zagłębie Lubin - Gwardia Opole więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
  Stal Mielec - Pogoń Szczecin więcej
  KPR Legionowo - MKS Kalisz więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/plebiscyt roku: 1
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Patryk Pitura wypożyczo »
2 » Cieszę się z tego wyróż »
2 » Drugi garnitur demoluje »
2 » Komunikat Ekstraklasy S »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Pionier Zwierzyn Poszuk »
1 » Adam Nagórski: 'Przyświ »
1 » Jakub Głuszak odchodzi  »
1 » Legion szuka chętnego n »
1 » Komarex poszukuje przec »
mecze:
40 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
5 » Rodomka Radom-Chemik Po »
5 » Chemik Police-Świt Szcz »
4 » Zieloni Zielin-Sokół Py »
4 » V Turniej Halowej Piłki »
2 » Spójnia Stargard-KK War »
2 » Vielgovia Szczecin-Dąbr »
2 » Vineta Wolin-Jeziorak S »
2 » Chrobry Głogów-Świt Szc »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Barcelonis... henryk133
radar87
gości: 1063
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103575
• newsów: 68177
• użytkowników: 67286
• komentarzy: 1033746
• zdjęć: 726514
• relacji: 36069
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies