ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2018
dodaj sparing
pokaż:
02 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
03 luty
VI Memoriał Michała Slęzaka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:00  Trefl Sopot - AZS Koszalin więcej
17:00  Polski Cukier Toruń - Rosa Radom więcej
18:00  GTK Gliwice - Czarni Słupsk więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Znicz Basket Pruszków - Basket Poznań więcej
  SKK Siedlce - Polonia Leszno więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS Politechnika Kraków więcej
  Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław więcej
  Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz więcej
  Spójnia Stargard - Pro-Basket Kutno więcej
  KK Warszawa - Doral Nysa Kłodzko więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Stomil Olsztyn - Basket Suchy Las więcej
  Jedynka Pelplin - Gryf Goleniów więcej
  Politechnika Gdańska - MKK Gniezno więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław więcej
  Sokół Międzychód - SMS Władysławowo więcej
  Obra Kościan - Trefl II Sopot więcej
  AZS UMK Toruń - Asseco II Gdynia więcej
piłka nożna Sparingi
12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Start Elbląg - Zagłębie Lubin więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Korona Handball Kielce więcej
  Vistal Gdynia - KPR Kobierzyce więcej
  Energa AZS Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów więcej
  MKS Lublin - KPR Jelenia Góra więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Orlen Wisła II Płock - Nielba Wągrowiec więcej
  AZS AWF Warszawa - MKS Grudziądz więcej
  MKS Mazur Sierpc - Stal Gorzów więcej
  Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna więcej
  Pomezania Malbork - SMS Gdańsk więcej
  GKS Żukowo - Gwardia Koszalin więcej
  Real-Astromal Leszno - AZS UZ Zielona Góra więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Pogoń Szczecin - Spójnia Gdynia więcej
  MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Vive Kielce więcej
  Gwardia Opole - Górnik Zabrze więcej
  Stal Mielec - Zagłębie Lubin więcej
  Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy więcej
  Meble Wójcik Elbląg - MKS Kalisz więcej
  Wybrzeże Gdańsk - KPR Legionowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  BKS Bielsko-Biała - DevelopRes Rzeszów więcej
  Legionovia Legionowo - Impel Wrocław więcej
  Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  PTPS Piła - ŁKS Łódź więcej
  Muszynianka Muszyna - Chemik Police więcej
  Proxima Kraków - Budowlani Toruń więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  SMS II Police - SGS Goleniów więcej
  Czarna Perła Miastko - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
  Nowa Rega Trzebiatów - Wiking Rymań więcej
04 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno więcej
18:00  Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec więcej
17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa więcej
18:00  Start Lublin - Asseco Gdynia więcej
06 luty
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Meble Wójcik Elbląg więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
20:30  Vizura Belgrad - Dynamo Kazań więcej
07 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:30  Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno więcej
19:00  Asseco Gdynia - Legia Warszawa więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  SPR Pogoń Szczecin - Vistal Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
  Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn więcej
  KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  SMS Police - Truso Elbląg więcej
08 luty
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
18:30  Martiza Płowdiw - Chemik Police więcej
10 luty
VI Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Połczynie-Zdroju więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń więcej
18:00  Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin więcej
18:00  Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot więcej
17:00  AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra więcej
18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Doral Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard więcej
  Pro-Basket Kutno - Noteć Inowrocław więcej
  Astoria Bydgoszcz - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik więcej
  Sokół Łańcut - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  AZS Politechnika Kraków - Basket Poznań więcej
  Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce więcej
  Polonia Leszno - GKS Tychy więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław więcej
  Jedynka Pelplin - MKK Gniezno więcej
  Stomil Olsztyn - AZS UMK Toruń więcej
  Asseco II Gdynia - Obra Kościan więcej
  Trefl II Sopot - Sokół Międzychód więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo więcej
  Gryf Goleniów - Basket Suchy Las więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce więcej
  Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław więcej
  Lechia Gdańsk - Wisła Kraków więcej
  Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok więcej
  Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Legia Warszawa więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
18:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice więcej
piłka nożna Sparingi
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  MKS Lublin - Start Elbląg więcej
  KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Ruch Chorzów - Energa AZS Koszalin więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Vistal Gdynia więcej
  KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Real-Astromal Leszno - AZS AWF Warszawa więcej
  AZS UZ Zielona Góra - GKS Żukowo więcej
  Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec więcej
  Orlen Wisła II Płock - Pomezania Malbork więcej
  SMS Gdańsk - Grunwald Poznań więcej
  Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc więcej
  Stal Gorzów - MKS Grudziądz więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Tytani Wejherowo - MOSiR Kętrzyn więcej
  KPR Gryfino - Sambor Tczew więcej
  SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MKS Brodnica - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin więcej
  Gwardia Opole - Spójnia Gdynia więcej
  MMTS Kwidzyn - Stal Mielec więcej
  Azoty Puławy - Górnik Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Proxima Kraków - Budowlani Łódź więcej
  Budowlani Toruń - Muszynianka Muszyna więcej
  Chemik Police - PTPS Piła więcej
  ŁKS Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo więcej
  Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała więcej
  DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. więcej
siatkówka Plus Liga
  Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel więcej
  Warta Zawiercie - Resovia Rzeszów więcej
  Skra Bełchatów - AZS Olsztyn więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom więcej
  Dafi Społem Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  Espadon Szczecin - Onico Warszawa więcej
  MKS Będzin - GKS Katowice więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
10-02   SMS Police - SKF KS Poznań 0 0 0
11 luty
Szczeciński Mityng Skoku o Tyczce więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18:00  GTK Gliwice - Legia Warszawa więcej
18:00  Czarni Słupsk - Anwil Włocławek więcej
12 luty
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19:00  Asseco Gdynia - Stal Ostrów Wlkp. więcej
13 luty
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Górnik Zabrze - Vive Kielce więcej
14 luty
piłka ręczna Superliga kobiet
  MKS Lublin - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Start Elbląg - Korona Handball Kielce więcej
  Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce więcej
  SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Vistal Gdynia - Ruch Chorzów więcej
  Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Pogoń Szczecin - Azoty Puławy więcej
  Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
17 luty
koszykówka I liga koszykarzy
  GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków więcej
  SKK Siedlce - AZS Politechnika Kraków więcej
  Basket Poznań - Sokół Łańcut więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław więcej
  Pogoń Prudnik - Astoria Bydgoszcz więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Pro-Basket Kutno więcej
  Noteć Inowrocław - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Spójnia Stargard - KK Warszawa więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Gryf Goleniów - Stomil Olsztyn więcej
  Basket Suchy Las - MKK Gniezno więcej
  Jedynka Pelplin - Domino Inowrocław więcej
  Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot więcej
  Sokół Międzychód - Asseco II Gdynia więcej
  Obra Kościan - AZS UMK Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków więcej
  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
  Legia Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce więcej
  Wisła Kraków - Arka Gdynia więcej
  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  Piast Gliwice - FC Toruń więcej
  Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała więcej
  Gatta Zduńska Wola - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
AZS UŚ Katowice - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów więcej
  AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin więcej
piłka nożna Sparingi
12:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg więcej
  MKS Lublin - Energa AZS Koszalin więcej
  KPR Jelenia Góra - Vistal Gdynia więcej
  Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
  KPR Kobierzyce - Korona Handball Kielce więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - Stal Gorzów więcej
  MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna więcej
  Warmia Olsztyn - SMS Gdańsk więcej
  Grunwald Poznań - Orlen Wisła II Płock więcej
  Pomezania Malbork - Gwardia Koszalin więcej
  Nielba Wągrowiec - AZS UZ Zielona Góra więcej
  GKS Żukowo - Real-Astromal Leszno więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MOSiR Kętrzyn - MKS Brodnica więcej
  AZS UMK Toruń - SMS II Gdańsk więcej
  Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Sambor Tczew - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec więcej
  Spójnia Gdynia - MKS Kalisz więcej
  MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole więcej
  Chrobry Głogów - KPR Legionowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
  Proxima Kraków - Muszynianka Muszyna więcej
  Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów więcej
  KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław więcej
  BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
  Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź więcej
  Pałac Bydgoszcz - Chemik Police więcej
  Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź więcej
  Proxima Kraków - PTPS Piła więcej
  Budowlani Toruń - Pałac Bydgoszcz więcej
  Chemik Police - Legionovia Legionowo więcej
  ŁKS Łódź - BKS Bielsko-Biała więcej
  MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. więcej
  Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów więcej
  PTPS Piła - Budowlani Toruń więcej
siatkówka Plus Liga
  MKS Będzin - Trefl Gdańsk więcej
  GKS Katowice - Espadon Szczecin więcej
  Onico Warszawa - Dafi Społem Kielce więcej
  Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała więcej
  Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
  Cuprum Lubin - Skra Bełchatów więcej
  AZS Olsztyn - Warta Zawiercie więcej
  Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel więcej
siatkówka III liga mężczyzn
  Nowa Rega Trzebiatów - SMS II Police więcej
  Wiking Rymań - Czarna Perła Miastko więcej
  Mieszko Połczyn Zdrój - SGS Goleniów więcej
18 luty
RAZlove 3. Bieg Walentynkowy więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
20 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
20:00  Gryf Goleniów - SMS Władysławowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - Vive Kielce więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
20:30  Vizura Belgrad - Martiza Płowdiw więcej
21 luty
koszykówka I liga koszykarzy
  Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno więcej
  KK Warszawa - Noteć Inowrocław więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Pro-Basket Kutno - Pogoń Prudnik więcej
  Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  Śląsk Wrocław - Basket Poznań więcej
  Sokół Łańcut - SKK Siedlce więcej
  AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
19:00  Dynamo Kazań - Chemik Police więcej
23 luty
siatkówka Plus Liga
  Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów więcej
  Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn więcej
  Warta Zawiercie - Cuprum Lubin więcej
  Skra Bełchatów - Czarni Radom więcej
  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
  BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa więcej
  Dafi Społem Kielce - GKS Katowice więcej
  Espadon Szczecin - MKS Będzin więcej
24 luty
IV Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
II Memoriał Arkadiusza Zająca więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  AZS Politechnika Kraków - Polonia Leszno więcej
  GKS Tychy - Sokół Łańcut więcej
  SKK Siedlce - Śląsk Wrocław więcej
  Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pro-Basket Kutno więcej
  Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa więcej
  Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo więcej
  Stomil Olsztyn - Obra Kościan więcej
  AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód więcej
  Asseco II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
  Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska więcej
  Domino Inowrocław - Basket Suchy Las więcej
  MKK Gniezno - Gryf Goleniów więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Pogoń Szczecin - Wisła Płock więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  FC Toruń - Red Dragons Pniewy więcej
  Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola więcej
  Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice więcej
  MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
Słomniczanka Słomniki - Pogoń '04 Szczecin 0 - 5 więcej
  Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk więcej
piłka nożna Sparingi
10:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
  SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra więcej
  Vistal Gdynia - MKS Lublin więcej
  Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Sambor Tczew - MOSiR Kętrzyn więcej
  KPR Gryfino - Jeziorak Iława więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń więcej
  SMS II Gdańsk - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg więcej
  Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
  Spójnia Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
  MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy więcej
  MKS Kalisz - Pogoń Szczecin więcej
  Gwardia Opole - KPR Legionowo więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  SMS Police - Spójnia Stargard więcej
  SKF KS Poznań - Czarni Słupsk więcej
  Truso Elbląg - WTS Włocławek więcej
  UŻKPS Kościan - UKS ZSMS Poznań więcej
  PTPS II Piła - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
25 luty
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Stomil Olsztyn - MKK Gniezno więcej
  Gryf Goleniów - AZS UMK Toruń więcej
27 luty
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - Górnik Zabrze więcej
  Vive Kielce - Spójnia Gdynia więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
18:00  Chemik Police - Vizura Belgrad więcej
19:00  Dynamo Kazań - Martiza Płowdiw więcej
28 luty
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Piast Gliwice więcej
  Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin więcej
  Lech Poznań - Śląsk Wrocław więcej
  Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin więcej
  Wisła Kraków - Korona Kielce więcej
  Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Stal Mielec - Orlen Wisła Płock więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia







Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
4 » Głosowanie czas zacząć!
4 » Vineta zgarnia najwięks »
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » L’ubomir Tupta na »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Flota wznawia zajęcia
mecze:
5 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » IX Memoriał im. Zygmunt »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
krzysiek93...
gości: 482
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103012
• newsów: 67900
• użytkowników: 63814
• komentarzy: 1033393
• zdjęć: 725465
• relacji: 35919
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies