ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - luty 2018
pokaż:
01 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
02 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 83 - 70 więcej
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Jantar Dziwnów 2 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Sokół Kościerzyna 24 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - SGS Goleniów 0 - 3 więcej
03 luty
VI Memoriał Michała Slęzaka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa białogardzka więcej
V Memoriał Łukasza Walko - 'Walasa' więcej
Uroczysta Inauguracja Akademii Piłkarskiej Gryf Kamień Pomorski więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Basket Poznań 88 - 90 więcej
SKK Siedlce - Polonia Leszno 77 - 97 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - AZS Politechnika Kraków 83 - 82 więcej
Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 79 - 71 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław 73 - 71 więcej
Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz 61 - 98 więcej
KK Warszawa - Doral Nysa Kłodzko 79 - 67 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Basket Suchy Las 93 - 88 więcej
Jedynka Pelplin - Gryf Goleniów 109 - 74 więcej
Politechnika Gdańska - MKK Gniezno 60 - 59 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Domino Inowrocław 76 - 90 więcej
Sokół Międzychód - SMS Władysławowo 90 - 77 więcej
Obra Kościan - Trefl II Sopot 89 - 71 więcej
AZS UMK Toruń - Asseco II Gdynia 116 - 113 więcej
piłka nożna Sparingi
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 - 6 więcej
Bajgiel Będzino - Sława Sławno 1 - 4 więcej
Mirstal Mirosławiec - Iskra Szydłowo 2 - 11 więcej
PC Kluczevia Stargard - Odra Chojna 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Płomień Myślino 5 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Światowid 63 Łobez 0 - 9 więcej
Sokół Suliszewo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni Lubanowo 2 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 6 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Wicher Brojce 0 - 6 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 10 - 7 więcej
Błękitni Stargard - Stilon Gorzów Wlkp. 4 - 1 więcej
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 5 - 0 więcej
Pogoń Lębork - Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Goleniów 3 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 24 - 27 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Korona Handball Kielce 37 - 26 więcej
UKS PCM Kościerzyna - Ruch Chorzów 31 - 24 więcej
MKS Lublin - KPR Jelenia Góra 35 - 22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - MKS Grudziądz 28 - 25 więcej
MKS Mazur Sierpc - Stal Gorzów 22 - 23 więcej
Real-Astromal Leszno - AZS UZ Zielona Góra 20 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów 28 - 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Vive Kielce 24 - 43 więcej
Gwardia Opole - Górnik Zabrze 27 - 31 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 26 - 33 więcej
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 31 - 21 więcej
Meble Wójcik Elbląg - MKS Kalisz 24 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - Chemik Police 1 - 3 więcej
Proxima Kraków - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - MKS Będzin 3 - 1 więcej
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Czarna Perła Miastko - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Wiking Rymań 0 - 3 więcej
04 luty
VI kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej więcej
Powiatowa Liga Młodzików KOZPN D1 - Powiat Ziemski Koszalin więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa sławieńska więcej
Mistrzostwa Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec 98 - 74 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 75 - 60 więcej
Start Lublin - Asseco Gdynia 78 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Spójnia Stargard - Pro-Basket Kutno 98 - 75 więcej
piłka nożna Sparingi
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 1 - 7 więcej
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica 2 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 32 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Spójnia Gdynia 33 - 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 2 - 3 więcej
05 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno 101 - 96 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - ŁKS Łódź 3 - 1 więcej
06 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - SMS Władysławowo 40 - 73 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Nielba Wągrowiec 34 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Meble Wójcik Elbląg 43 - 25 więcej
KPR Legionowo - Orlen Wisła Płock 26 - 41 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Vizura Belgrad - Dynamo Kazań 0 - 3 więcej
07 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno 82 - 66 więcej
Asseco Gdynia - Legia Warszawa 90 - 78 więcej
piłka nożna Sparingi
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia 25 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 37 - 30 więcej
Azoty Puławy - Górnik Zabrze 25 - 24 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 więcej
Espadon Szczecin - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
08 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Sv Grün-Weiß Nadrensee 2 - 1 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Martiza Płowdiw - Chemik Police 2 - 3 więcej
09 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Górnik Zabrze 4 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2 - 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Pomezania Malbork 32 - 34 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3 - 2 więcej
10 luty
VI Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Połczynie-Zdroju więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Żaków KOZPN F1 - grupa kołobrzeska więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 97 - 88 więcej
Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin 90 - 77 więcej
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 85 - 81 więcej
AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra 82 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pro-Basket Kutno - Noteć Inowrocław 76 - 61 więcej
Astoria Bydgoszcz - Siarka Tarnobrzeg 87 - 74 więcej
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 80 - 71 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - MKK Gniezno 82 - 56 więcej
Stomil Olsztyn - AZS UMK Toruń 109 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 3 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 5 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 12 - 1 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 2 - 5 więcej
Masovia Maszewo - Orkan Suchań 4 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
Korona Człopa - Polonia Jastrowie 1 - 4 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 4 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 6 więcej
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 9 - 3 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Sława Choszczno 6 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Olimp Gościno - Światowid 63 Łobez 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 34 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 34 - 34 więcej
KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 25 - 26 więcej
Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin 16 - 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Real-Astromal Leszno - AZS AWF Warszawa 26 - 26 więcej
AZS UZ Zielona Góra - GKS Żukowo 29 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 21 - 28 więcej
SMS Gdańsk - Grunwald Poznań 25 - 32 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 26 - 21 więcej
Stal Gorzów - MKS Grudziądz 40 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk 26 - 17 więcej
Tytani Wejherowo - MOSiR Kętrzyn 40 - 20 więcej
KPR Gryfino - Sambor Tczew 24 - 28 więcej
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn 46 - 21 więcej
MKS Brodnica - AZS UMK Toruń 31 - 17 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 28 - 19 więcej
Gwardia Opole - Spójnia Gdynia 33 - 24 więcej
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 38 - 32 więcej
MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk 25 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
Chemik Police - PTPS Piła 3 - 1 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Warta Zawiercie - Resovia Rzeszów 0 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom 1 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
11 luty
Szczeciński Mityng Skoku o Tyczce więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Legia Warszawa 94 - 101 więcej
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 0 - 20 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gd. 71 - 75 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - GKS Tychy 90 - 83 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław 78 - 85 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Pogoń '04 Szczecin 5 - 6 więcej
piłka nożna Sparingi
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 5 więcej
Jeziorak Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 6 więcej
Warta Poznań - Świt Szczecin 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 6 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 - 23 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Proxima Kraków - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - GKS Katowice 2 - 3 więcej
12 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Stal Ostrów Wlkp. 78 - 79 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Politechnika Kraków - Basket Poznań 90 - 89 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - UKS PCM Kościerzyna 46 - 25 więcej
13 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Pomezania Malbork - SMS Gdańsk 31 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Vive Kielce 28 - 37 więcej
14 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Spójnia Stargard 74 - 96 więcej
Śląsk Wrocław - Pogoń Prudnik 98 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - Obra Kościan 81 - 74 więcej
Trefl II Sopot - Sokół Międzychód 69 - 82 więcej
piłka nożna Sparingi
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - Korona Handball Kielce 38 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Kobierzyce 18 - 25 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 41 - 28 więcej
GTPR Gdynia - Ruch Chorzów 34 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 24 - 38 więcej
Orlen Wisła Płock - Zagłębie Lubin 31 - 27 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Stal Mielec 28 - 26 więcej
siatkówka Puchar Polski Siatkarek
Rodomka Radom - Chemik Police 3 - 2 więcej
15 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
SMS Władysławowo - Obra Kościan 54 - 66 więcej
Gryf Goleniów - Politechnika Gdańska 64 - 83 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - KPR Jelenia Góra 29 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Spójnia Gdynia - MKS Kalisz 27 - 34 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 19 - 28 więcej
16 luty
Turniej Finałowy AMP w futsalu kobiet więcej
Gala Plebiscytu Piłkarz Roku 2017 Województwa Zachodniopomorskiego więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 3 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 1 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Dafi Społem Kielce 3 - 2 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
17 luty
V Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Starosty Powiatu Gryfickiego więcej
20. Ogólnopolski Turniej Badminton - Babolat Cup więcej
Liga Bałtycka Żaków KOZPN F1 - grupa koszalin ziemska więcej
Turniej Finałowy AMP w futsalu kobiet więcej
Pajo Cup więcej
Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Burmistrza Mielna więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
GKS Tychy - Znicz Basket Pruszków 104 - 97 więcej
Basket Poznań - Sokół Łańcut 86 - 75 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Śląsk Wrocław 77 - 82 więcej
Pogoń Prudnik - Astoria Bydgoszcz 83 - 90 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pro-Basket Kutno 61 - 86 więcej
Noteć Inowrocław - Doral Nysa Kłodzko 74 - 69 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Stomil Olsztyn 70 - 77 więcej
Basket Suchy Las - MKK Gniezno 55 - 71 więcej
Jedynka Pelplin - Domino Inowrocław 99 - 79 więcej
Sokół Międzychód - Asseco II Gdynia 77 - 88 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Arka Gdynia 3 - 2 więcej
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała 0 - 4 więcej
Gatta Zduńska Wola - MKF Solne Miasto Wieliczka 5 - 0 więcej
AZS UŚ Katowice - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Chrobry Głogów - Świt Szczecin 2 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Gwardia Koszalin 0 - 10 więcej
Błękit Pniewo - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin 0 - 0 więcej
Polonia Płoty - Dąb Dębice 8 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Iskra Białogard - Błonie Barwice 1 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Sparta Deszczno 1 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 5 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Dąb Dębno 6 - 4 więcej
Drawa Drawno - Biali Sądów 3 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Arkadia Malechowo 6 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce 1 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 4 - 6 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Start Elbląg 25 - 37 więcej
MKS Lublin - Energa AZS Koszalin 31 - 24 więcej
KPR Jelenia Góra - GTPR Gdynia 25 - 33 więcej
Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin 20 - 33 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 20 - 29 więcej
KPR Kobierzyce - Korona Handball Kielce 30 - 17 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Grudziądz - Sokół Kościerzyna 19 - 28 więcej
Pomezania Malbork - Gwardia Koszalin 37 - 20 więcej
Nielba Wągrowiec - AZS UZ Zielona Góra 29 - 22 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - MKS Brodnica 25 - 31 więcej
AZS UMK Toruń - SMS II Gdańsk 21 - 43 więcej
Jeziorak Iława - AZS UKW Bydgoszcz 32 - 35 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - MLKS Borowiak Czersk 22 - 18 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 - 20 więcej
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 26 - 34 więcej
Chrobry Głogów - KPR Legionowo 30 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Proxima Kraków - Muszynianka Muszyna 3 - 2 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Impel Wrocław 1 - 3 więcej
Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 1 - 3 więcej
PTPS Piła - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
AZS Olsztyn - Warta Zawiercie 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Nowa Rega Trzebiatów - SMS II Police 1 - 3 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - SGS Goleniów 1 - 3 więcej
18 luty
RAZlove 3. Bieg Walentynkowy więcej
20. Ogólnopolski Turniej Badminton - Babolat Cup więcej
Turniej Finałowy AMP w futsalu kobiet więcej
Pajo Cup więcej
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świdwin więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - AZS Politechnika Kraków 79 - 84 więcej
Spójnia Stargard - KK Warszawa 75 - 79 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Basket Suchy Las 73 - 78 więcej
Politechnika Gdańska - SMS Władysławowo 87 - 67 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Trefl II Sopot 58 - 70 więcej
Obra Kościan - AZS UMK Toruń 90 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - FC Toruń 2 - 5 więcej
piłka nożna Sparingi
Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Pęzino 0 - 5 więcej
Vielgovia Szczecin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 5 więcej
Sowianka Sowno - Sarmata Dobra 4 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 9 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
Sława Choszczno - Gryf Nowielin 1 - 11 więcej
Korona Człopa - Fortuna Wieleń 2 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Real-Astromal Leszno 27 - 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - Tytani Wejherowo 24 - 19 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 30 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Wiking Rymań - Czarna Perła Miastko 1 - 3 więcej
19 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - AZS Koszalin 100 - 73 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów 5 - 5 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
20 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - SMS Władysławowo 54 - 75 więcej
piłka nożna Sparingi
Polonia Płoty - Radowia Radowo Małe 6 - 2 więcej
Świt Szczecin - Morzycko Moryń 7 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Grunwald Poznań - Orlen Wisła II Płock 34 - 33 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Vive Kielce 28 - 43 więcej
Spójnia Gdynia - Zagłębie Lubin 19 - 33 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 2 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Vizura Belgrad - Martiza Płowdiw 3 - 0 więcej
21 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno 76 - 68 więcej
KK Warszawa - Noteć Inowrocław 73 - 85 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Siarka Tarnobrzeg 71 - 80 więcej
Pro-Basket Kutno - Pogoń Prudnik 74 - 59 więcej
Astoria Bydgoszcz - Energa Kotwica Kołobrzeg 96 - 80 więcej
Śląsk Wrocław - Basket Poznań 92 - 87 więcej
Sokół Łańcut - SKK Siedlce 85 - 83 więcej
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 81 - 83 więcej
piłka nożna Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 1 - 3 więcej
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - MMTS Kwidzyn 38 - 23 więcej
Orlen Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26 - 24 więcej
Azoty Puławy - Gwardia Opole 38 - 35 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Dynamo Kazań - Chemik Police 3 - 1 więcej
22 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Energetyk II Gryfino - Odra Chojna 1 - 8 więcej
Świt Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Energa AZS Koszalin 18 - 31 więcej
23 luty
VII kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 4 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Red Dragons Pniewy 3 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Chemik Police - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
24 luty
IV Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
II Memoriał Arkadiusza Zająca więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Politechnika Kraków - Polonia Leszno 79 - 66 więcej
GKS Tychy - Sokół Łańcut 104 - 83 więcej
Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz 83 - 62 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pro-Basket Kutno 58 - 77 więcej
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 94 - 87 więcej
Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa 66 - 80 więcej
Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 68 - 81 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo 110 - 64 więcej
Stomil Olsztyn - Obra Kościan 87 - 88 więcej
AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód 83 - 88 więcej
Asseco II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 85 - 71 więcej
Domino Inowrocław - Basket Suchy Las 89 - 64 więcej
MKK Gniezno - Gryf Goleniów 96 - 56 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola 4 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 7 więcej
Słomniczanka Słomniki - Pogoń '04 Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne 6 - 3 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Orkan Suchań 4 - 5 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 10 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 7 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 1 - 7 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 7 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 1 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - KPR Kobierzyce 33 - 24 więcej
Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 - 28 więcej
GTPR Gdynia - MKS Lublin 22 - 25 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna 29 - 19 więcej
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 29 - 25 więcej
AZS AWF Warszawa - Stal Gorzów 25 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KPR Gryfino - Jeziorak Iława 38 - 27 więcej
MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń 30 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg 27 - 22 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 37 - 28 więcej
MKS Kalisz - Pogoń Szczecin 25 - 16 więcej
Gwardia Opole - KPR Legionowo 26 - 22 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 3 - 2 więcej
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 2 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Spójnia Stargard 3 - 2 więcej
SKF KS Poznań - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
Truso Elbląg - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
UŻKPS Kościan - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
PTPS II Piła - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 - 3 więcej
25 luty
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
VI Zimowy Turniej Piłki Halowej w Goleniowie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Śląsk Wrocław 78 - 83 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - MKK Gniezno 61 - 82 więcej
Gryf Goleniów - AZS UMK Toruń 53 - 88 więcej
Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska 59 - 75 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Lech Poznań 1 - 0 więcej
Piast Gliwice - Wisła Kraków 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 1 - 5 więcej
piłka nożna Sparingi
Promień Mosty - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Orzeł Łoźnica 1 - 10 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Santos Sarbinowo 2 - 4 więcej
Korona Człopa - Orkan Śmiłowo 0 - 8 więcej
Wicher Mierzym - Fala Abfrost Gąski 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Czcibor Cedynia 1 - 4 więcej
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 - 5 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 26 - 22 więcej
SPR Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra 40 - 26 więcej
Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna 37 - 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - MOSiR Kętrzyn 42 - 19 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn 29 - 30 więcej
SMS II Gdańsk - MKS Brodnica 36 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Proxima Kraków - PTPS Piła 3 - 1 więcej
Budowlani Toruń - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Czarni Radom 3 - 2 więcej
Dafi Społem Kielce - GKS Katowice 0 - 3 więcej
26 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice 7 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
GTPR Gdynia - KPR Kobierzyce 22 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Łódź - BKS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
27 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 2 więcej
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0 - 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 19 - 31 więcej
Vive Kielce - Spójnia Gdynia 46 - 27 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Chemik Police - Vizura Belgrad 3 - 2 więcej
Dynamo Kazań - Martiza Płowdiw 3 - 1 więcej
28 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Wisła Kraków - Korona Kielce 1 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - SMS Gdańsk 30 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Azoty Puławy 32 - 25 więcej
Stal Mielec - Orlen Wisła Płock 22 - 36 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
SPR Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia 28 - 25 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 33 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
5 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
4 » Aluszyk poprowadzi mecz »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Olimpia wraca na Bandur »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
mecze:
35 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
25 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
22 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
17 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
16 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
buenosaire... paulinus
TUPACK
gości: 1080
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106307
• newsów: 68726
• użytkowników: 67432
• komentarzy: 1037697
• zdjęć: 732682
• relacji: 36390
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies