ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - styczeń 2018
pokaż:
03 styczeń
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Start Lublin 85 - 89 więcej
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 72 - 90 więcej
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek 94 - 83 więcej
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice 95 - 72 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrów Wlkp. 68 - 73 więcej
Asseco Gdynia - Miasto Szkła Krosno 87 - 85 więcej
Rosa Radom - Legia Warszawa 94 - 72 więcej
Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 82 - 81 więcej
04 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
05 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - MOKS Słoneczny Stok Białystok 14 - 6 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 1 - 3 więcej
06 styczeń
Konfrontacja klubów piłkarskich ZZPN 2018 więcej
IV Bałtyckie Mistrzostw Pomorza w Futsalu 2018 więcej
5. turniej - edycji Ligi Żaków KOZPN - grupa drawska więcej
Noworoczne granie młodzieży Olimpii więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Rosa Radom 83 - 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Sokół Łańcut - Doral Nysa Kłodzko 86 - 72 więcej
Znicz Basket Pruszków - Spójnia Stargard 79 - 103 więcej
Polonia Leszno - Noteć Inowrocław 84 - 67 więcej
GKS Tychy - Siarka Tarnobrzeg 91 - 70 więcej
SKK Siedlce - Pogoń Prudnik 97 - 67 więcej
Basket Poznań - Energa Kotwica Kołobrzeg 85 - 81 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - MKK Gniezno 86 - 83 więcej
Jedynka Pelplin - Sokół Międzychód 61 - 53 więcej
Politechnika Gdańska - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 65 - 52 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 4 - 2 więcej
Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Zagłębie Lubin 23 - 39 więcej
MKS Lublin - Korona Handball Kielce 41 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - KPR Kobierzyce 20 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
Impel Wrocław - Proxima Kraków 2 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Toruń 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie 3 - 1 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Resovia Rzeszów 3 - 1 więcej
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1 - 3 więcej
GKS Katowice - Czarni Radom 3 - 1 więcej
Onico Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stoczniowiec Gdańsk - Stal Grudziądz 2 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
Dragon Dobre - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UŻKPS Kościan - SKF KS Poznań 1 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
UKS ZSMS Poznań - WTS Włocławek 3 - 2 więcej
07 styczeń
IV kolejka Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn więcej
IV Bałtyckie Mistrzostw Pomorza w Futsalu 2018 więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Turów Zgorzelec 71 - 81 więcej
Miasto Szkła Krosno - Start Lublin 69 - 71 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - AZS Koszalin 80 - 83 więcej
GTK Gliwice - MKS Dąbrowa Górnicza 83 - 77 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 73 - 80 więcej
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 76 - 100 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - AZS Politechnika Kraków 72 - 103 więcej
Śląsk Wrocław - Pro-Basket Kutno 57 - 79 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - SMS Władysławowo 70 - 74 więcej
Domino Inowrocław - Trefl II Sopot 88 - 59 więcej
Basket Suchy Las - Obra Kościan 64 - 97 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk 3 - 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów 6 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Hansa Rostock - Błękitni Stargard 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Energa AZS Koszalin - SPR Pogoń Szczecin 27 - 27 więcej
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. 33 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - PTPS Piła 0 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Chemik Police 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
SMS Police - Trójka Nakło 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Czarni Słupsk - UKS ZSMS Poznań 2 - 3 więcej
PTPS II Piła - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
08 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 95 - 82 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MKF Solne Miasto Wieliczka - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
09 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - Vistal Gdynia 28 - 31 więcej
10 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 82 - 73 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - GKS Żukowo 33 - 22 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Chemik Police - Dynamo Kazań 0 - 3 więcej
11 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 80 - 91 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Martiza Płowdiw - Vizura Belgrad 1 - 3 więcej
12 styczeń
IV kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Połczynie-Zdroju więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 88 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 5 - 3 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 3 - 5 więcej
Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3 - 11 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
BKS Bielsko-Biała - Legionovia Legionowo 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
13 styczeń
Turniej Piłki Nożnej Juniorów więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Turnieje Finałowe o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-12 i U-11 więcej
IX Memoriał im. Zygmunta Kopaczewskiego w Goleniowie więcej
III liga: Ogniwo ControlTec Szczecin - King BC Szczecin więcej
I Międzynarodowy Turniej Tęcza Bydgoszcz CUP więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 90 - 94 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - GKS Tychy 86 - 91 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Leszno 74 - 94 więcej
Noteć Inowrocław - Znicz Basket Pruszków 65 - 91 więcej
Spójnia Stargard - AZS Politechnika Kraków 81 - 78 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Śląsk Wrocław 88 - 72 więcej
Pro-Basket Kutno - Astoria Bydgoszcz 65 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - AZS UMK Toruń 96 - 89 więcej
Jedynka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 85 - 75 więcej
Sokół Międzychód - Basket Suchy Las 71 - 63 więcej
Obra Kościan - Gryf Goleniów 101 - 63 więcej
Asseco II Gdynia - Domino Inowrocław 90 - 56 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UG Gdańsk - MKF Solne Miasto Wieliczka 6 - 2 więcej
Słomniczanka Słomniki - Clearex Chorzów 0 - 5 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Start Elbląg 29 - 34 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - MKS Lublin 20 - 21 więcej
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 31 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 21 - 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - AZS AWF Warszawa 18 - 25 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Orlen Wisła II Płock 35 - 30 więcej
Real-Astromal Leszno - SMS Gdańsk 25 - 25 więcej
Pomezania Malbork - Stal Gorzów 28 - 28 więcej
Grunwald Poznań - MKS Grudziądz 39 - 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
Proxima Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Trefl Gdańsk 3 - 0 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice 3 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
SMS Police - Dragon Dobre 3 - 0 więcej
Trójka Nakło - Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 więcej
Trefl Lębork - Wilki Wilczyn 3 - 2 więcej
Stal Grudziądz - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - SMS Police 0 - 3 więcej
Czarni Słupsk - PTPS II Piła 2 - 3 więcej
Spójnia Stargard - UŻKPS Kościan 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
14 styczeń
Halowy Turniej Piłki Nożnej więcej
V kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Połczynie-Zdroju więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Start Lublin 123 - 111 więcej
Rosa Radom - Stal Ostrów Wlkp. 80 - 74 więcej
GTK Gliwice - Miasto Szkła Krosno 67 - 84 więcej
Polpharma Starogard Gd. - King Wilki Morskie Szczecin 80 - 69 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - AZS Politechnika Kraków 77 - 83 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - SKK Siedlce 81 - 68 więcej
KK Warszawa - Sokół Łańcut 78 - 71 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec Św. 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - Skra Bełchatów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
WTS Włocławek - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
15 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Czarni Słupsk 77 - 75 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
16 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin 111 - 87 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 24 - 30 więcej
MMTS Kwidzyn - Vive Kielce 24 - 37 więcej
17 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Pro-Basket Kutno 66 - 80 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Trefl II Sopot 74 - 79 więcej
SMS Władysławowo - Asseco II Gdynia 78 - 67 więcej
Domino Inowrocław - AZS UMK Toruń 71 - 84 więcej
MKK Gniezno - Obra Kościan 63 - 78 więcej
Gryf Goleniów - Sokół Międzychód 76 - 86 więcej
Basket Suchy Las - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 95 - 78 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Meble Wójcik Elbląg 29 - 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gwardia Opole 29 - 33 więcej
Stal Mielec - Azoty Puławy 26 - 31 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Legionowo 33 - 33 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Ruch Chorzów - SPR Pogoń Szczecin 22 - 44 więcej
18 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Anwil Włocławek 60 - 95 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - Politechnika Gdańska 96 - 58 więcej
siatkówka Plus Liga
Dafi Społem Kielce - Cuprum Lubin 2 - 3 więcej
19 styczeń
Półfinał AMP w futsalu Kobiet (Północ) więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Czarni Słupsk 107 - 50 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - Trefl II Sopot 76 - 69 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Czarni Radom 2 - 3 więcej
GKS Katowice - Onico Warszawa 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
20 styczeń
Halowy Turniej Piłkarski Chłopców - rocznik 2004 więcej
Półfinał AMP w futsalu Kobiet (Północ) więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Turów Zgorzelec 93 - 78 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Doral Nysa Kłodzko 89 - 90 więcej
Śląsk Wrocław - KK Warszawa 89 - 53 więcej
Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 78 - 101 więcej
AZS Politechnika Kraków - Noteć Inowrocław 96 - 73 więcej
Znicz Basket Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 84 - 75 więcej
Polonia Leszno - Pogoń Prudnik 81 - 65 więcej
GKS Tychy - Energa Kotwica Kołobrzeg 99 - 75 więcej
SKK Siedlce - Basket Poznań 75 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - Stomil Olsztyn 92 - 77 więcej
Sokół Międzychód - MKK Gniezno 68 - 66 więcej
Obra Kościan - Domino Inowrocław 74 - 52 więcej
AZS UMK Toruń - SMS Władysławowo 69 - 89 więcej
piłka nożna Sparingi
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 4 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Torgelower FC Greif 3 - 1 więcej
Błonie Barwice - MKP Szczecinek 0 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Flamurtari Wlora 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - FC Voluntari 3 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Orzeł Prusinowo 13 - 2 więcej
Anioły Garczegorze - Gwardia Koszalin 3 - 2 więcej
Gryf Słupsk - Gryf Polanów 4 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 - 21 więcej
KPR Jelenia Góra - Ruch Chorzów 29 - 32 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - MKS Mazur Sierpc 31 - 18 więcej
MKS Grudziądz - Warmia Olsztyn 19 - 36 więcej
Stal Gorzów - Grunwald Poznań 28 - 25 więcej
Sokół Kościerzyna - Pomezania Malbork 32 - 25 więcej
Orlen Wisła II Płock - Real-Astromal Leszno 21 - 29 więcej
Gwardia Koszalin - AZS UZ Zielona Góra 28 - 29 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn 22 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Zagłębie Lubin 28 - 24 więcej
Gwardia Opole - Meble Wójcik Elbląg 26 - 19 więcej
Azoty Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33 - 26 więcej
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 32 - 23 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin 30 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - BKS Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
Proxima Kraków - ŁKS Łódź 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - AZS Olsztyn 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Wilki Wilczyn - Stal Grudziądz 3 - 0 więcej
Dragon Dobre - Trefl Lębork 0 - 3 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Trójka Nakło 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - Truso Elbląg 3 - 1 więcej
UŻKPS Kościan - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
PTPS II Piła - WTS Włocławek 1 - 3 więcej
21 styczeń
Półfinał AMP w futsalu Kobiet (Północ) więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 84 - 81 więcej
Anwil Włocławek - Miasto Szkła Krosno 68 - 66 więcej
GTK Gliwice - Rosa Radom 96 - 73 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - Basket Suchy Las 103 - 95 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Gryf Goleniów 89 - 81 więcej
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police 1 - 9 więcej
Błękitni Stargard - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
Chojniczanka Chojnice - Gwardia Koszalin 5 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 26 - 24 więcej
Energa AZS Koszalin - Korona Handball Kielce 40 - 29 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce 29 - 36 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Stal Mielec 31 - 23 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
PTPS Piła - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
Budowlani Toruń - Chemik Police 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Spójnia Stargard - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
22 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Grot Gardno - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 5 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Warta Zawiercie 3 - 1 więcej
23 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Rheindorf Altach 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Spójnia Gdynia - MMTS Kwidzyn 22 - 32 więcej
24 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 88 - 82 więcej
GTK Gliwice - AZS Koszalin 82 - 73 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Pro-Basket Kutno 83 - 75 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - Stomil Olsztyn 88 - 64 więcej
Trefl II Sopot - SMS Władysławowo 65 - 69 więcej
piłka nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Gryf Polanów 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 2 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 6 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
GTPR Gdynia - Zagłębie Lubin 21 - 20 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Nielba Wągrowiec - SMS Gdańsk 36 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Orlen Wisła Płock 17 - 33 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 23 - 24 więcej
Stal Mielec - MKS Kalisz 29 - 34 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Azoty Puławy 23 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - Vive Kielce 25 - 39 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KPR Legionowo 23 - 22 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Chemik Police - Martiza Płowdiw 3 - 0 więcej
25 styczeń
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - FK Aktöbe 4 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Mewa Resko 5 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście 5 - 8 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - Szczypiorniak Olsztyn 28 - 24 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Dynamo Kazań - Vizura Belgrad 3 - 0 więcej
26 styczeń
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa sławieńska więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Polski Cukier Toruń 76 - 91 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno 72 - 87 więcej
piłka nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Morzycko Moryń 2 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Stal Gorzów 23 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
27 styczeń
XVI Memoriał im. Jerzego Machońskiego w Halowej Piłce Oldbojów więcej
II Turniej Halowy Drużyn młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka - Płoty Ferie Cup 2018 - rocznik 2005 więcej
VII Zachodniopomorski Turniej Mistrzów Futsalu więcej
IV Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Leo Lady's Cup 2018 więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 98 - 92 więcej
Legia Warszawa - Start Lublin 71 - 83 więcej
Czarni Słupsk - Stal Ostrów Wlkp. 0 - 20 więcej
Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 98 - 91 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - GKS Tychy 87 - 93 więcej
Pogoń Prudnik - Znicz Basket Pruszków 67 - 83 więcej
Siarka Tarnobrzeg - AZS Politechnika Kraków 77 - 87 więcej
Noteć Inowrocław - Sokół Łańcut 72 - 91 więcej
Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław 77 - 69 więcej
Astoria Bydgoszcz - KK Warszawa 96 - 55 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - Basket Suchy Las 97 - 82 więcej
Domino Inowrocław - Sokół Międzychód 95 - 97 więcej
MKK Gniezno - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 90 - 69 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Pogoń II Szczecin 0 - 4 więcej
Iskra Białogard - Sława Sławno 3 - 0 więcej
Świt Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 5 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Karlino 8 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 2 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 1 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - Start Elbląg 25 - 26 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna 28 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - Energa AZS Koszalin 21 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS UZ Zielona Góra - AZS AWF Warszawa 23 - 26 więcej
Real-Astromal Leszno - Gwardia Koszalin 30 - 14 więcej
Grunwald Poznań - Sokół Kościerzyna 25 - 26 więcej
MKS Mazur Sierpc - MKS Grudziądz 24 - 23 więcej
Orlen Wisła II Płock - GKS Żukowo 27 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - KPR Gryfino 34 - 31 więcej
Jeziorak Iława - SMS II Gdańsk 24 - 41 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Wybrzeże Gdańsk 36 - 20 więcej
Orlen Wisła Płock - Gwardia Opole 29 - 16 więcej
MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 33 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Proxima Kraków 3 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 2 więcej
Impel Wrocław - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SMS Police 0 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
WTS Włocławek - UŻKPS Kościan 3 - 2 więcej
Czarni Słupsk - Truso Elbląg 3 - 2 więcej
Spójnia Stargard - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
28 styczeń
II Turniej Halowy Drużyn młodzieżowych im. Władysława Klusarczyka - Płoty Ferie Cup 2018 - rocznik 2007 więcej
58. Turniej dla Dzieci im. Stanisława Figasa w Koszalinie więcej
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Turów Zgorzelec 82 - 78 więcej
Rosa Radom - Anwil Włocławek 79 - 65 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 82 - 74 więcej
piłka nożna Sparingi
Kasta Szczecin-Majowe - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 1 więcej
Korona Człopa - Grom Szwecja 4 - 3 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Zagłębie Lubin - SPR Pogoń Szczecin 31 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - AZS UKW Bydgoszcz 31 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Spójnia Gdynia - Chrobry Głogów 26 - 29 więcej
MKS Kalisz - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 - 22 więcej
KPR Legionowo - Meble Wójcik Elbląg 20 - 25 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Sośnica Gliwice - Energa AZS Koszalin 20 - 38 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
29 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza - PTPS Piła 3 - 2 więcej
30 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd. 87 - 74 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Asseco II Gdynia 93 - 88 więcej
31 styczeń
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 73 - 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Spójnia Stargard 76 - 88 więcej
Śląsk Wrocław - Noteć Inowrocław 89 - 76 więcej
Sokół Łańcut - Siarka Tarnobrzeg 85 - 81 więcej
AZS Politechnika Kraków - Pogoń Prudnik 84 - 59 więcej
Znicz Basket Pruszków - Energa Kotwica Kołobrzeg 88 - 81 więcej
Polonia Leszno - Basket Poznań 82 - 63 więcej
GKS Tychy - SKK Siedlce 96 - 76 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - AZS UMK Toruń 90 - 73 więcej
piłka nożna Sparingi
SCRS Barlinek - Piast Karnin 2 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gwardia Koszalin 2 - 7 więcej
Drutex-Bytovia Bytów - Gwardia Koszalin 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - MKS Lublin 20 - 41 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - GTPR Gdynia 25 - 23 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Stal Gorzów - Pogoń Szczecin 24 - 25 więcej
Gwardia Koszalin - Spójnia Gdynia 27 - 36 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni styczeń 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
7 » Mateusz Kuś w WB
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Stasiak wraca do Floty
1 » Listkowski w Rakowie
1 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Maciej Więcek nowym zaw »
mecze:
51 » Morzycko Moryń-Sparta W »
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
28 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
23 » Spójnia Świdwin-Astra U »
21 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
21 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
19 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
15 » Wiekowianka Wiekowo-Dar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
FANHKS49 forward
jurgol KmarcinS
pszczolek
gości: 1085
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109346
• newsów: 69603
• użytkowników: 67702
• komentarzy: 1048890
• zdjęć: 744679
• relacji: 36753
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies