ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 luty 2018
pokaż:
10 luty
VI Regionalny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów w Połczynie-Zdroju więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Żaków KOZPN F1 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 97 - 88 więcej
Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin 90 - 77 więcej
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot 85 - 81 więcej
AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra 82 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Siarka Tarnobrzeg 87 - 74 więcej
Pro-Basket Kutno - Noteć Inowrocław 76 - 61 więcej
Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 80 - 71 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Jedynka Pelplin - MKK Gniezno 82 - 56 więcej
Stomil Olsztyn - AZS UMK Toruń 109 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice 3 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 5 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Jantar Dziwnów 2 - 5 więcej
Masovia Maszewo - Orkan Suchań 4 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
Piast Kolin - Sława Choszczno 6 - 2 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
Ina Goleniów - Odra Chojna 4 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 3 - 6 więcej
Sława Sławno - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Olimp Gościno - Światowid 63 Łobez 1 - 0 więcej
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 9 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 12 - 1 więcej
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 2 - 1 więcej
Korona Człopa - Polonia Jastrowie 1 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
MKS Lublin - Start Elbląg 34 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 34 - 34 więcej
KPR Kobierzyce - SPR Pogoń Szczecin 25 - 26 więcej
Korona Handball Kielce - Zagłębie Lubin 16 - 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS UZ Zielona Góra - GKS Żukowo 29 - 26 więcej
Real-Astromal Leszno - AZS AWF Warszawa 26 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 21 - 28 więcej
SMS Gdańsk - Grunwald Poznań 25 - 32 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Mazur Sierpc 26 - 21 więcej
Stal Gorzów - MKS Grudziądz 40 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk 26 - 17 więcej
Tytani Wejherowo - MOSiR Kętrzyn 40 - 20 więcej
MKS Brodnica - AZS UMK Toruń 31 - 17 więcej
KPR Gryfino - Sambor Tczew 24 - 28 więcej
SMS II Gdańsk - Szczypiorniak Olsztyn 46 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 38 - 32 więcej
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 28 - 19 więcej
Gwardia Opole - Spójnia Gdynia 33 - 24 więcej
MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk 25 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
DevelopRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
Chemik Police - PTPS Piła 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Warta Zawiercie - Resovia Rzeszów 0 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom 1 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
inne/plebiscyt roku: 1
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Komunikat Ekstraklasy S »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Pionier Zwierzyn Poszuk »
2 » Patryk Pitura wypożyczo »
2 » Cieszę się z tego wyróż »
2 » Drugi garnitur demoluje »
1 » Legion szuka chętnego n »
1 » Komarex poszukuje przec »
1 » Adam Nagórski: 'Przyświ »
1 » Jakub Głuszak odchodzi  »
mecze:
40 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
5 » Rodomka Radom-Chemik Po »
5 » Chemik Police-Świt Szcz »
4 » Zieloni Zielin-Sokół Py »
4 » V Turniej Halowej Piłki »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
2 » Spójnia Stargard-KK War »
2 » Vielgovia Szczecin-Dąbr »
2 » Vineta Wolin-Jeziorak S »
2 » Chrobry Głogów-Świt Szc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bgantsev henryk133
radar87
gości: 1212
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103575
• newsów: 68177
• użytkowników: 67286
• komentarzy: 1033746
• zdjęć: 726514
• relacji: 36069
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies