ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 luty 2018
pokaż:
24 luty
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
II Memoriał Arkadiusza Zająca więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
IV Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
AZS Politechnika Kraków - Polonia Leszno 79 - 66 więcej
Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz 83 - 62 więcej
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 94 - 87 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Pro-Basket Kutno 58 - 77 więcej
Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa 66 - 80 więcej
Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard 68 - 81 więcej
GKS Tychy - Sokół Łańcut 104 - 83 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 85 - 71 więcej
AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód 83 - 88 więcej
Domino Inowrocław - Basket Suchy Las 89 - 64 więcej
MKK Gniezno - Gryf Goleniów 96 - 56 więcej
Stomil Olsztyn - Obra Kościan 87 - 88 więcej
Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo 110 - 64 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - Pogoń '04 Szczecin 0 - 5 więcej
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola 4 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 7 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Iskierka Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne 6 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Iskra Białogard 2 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 1 - 7 więcej
Energetyk II Gryfino - Orkan Suchań 4 - 5 więcej
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 3 więcej
Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 10 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Flota Świnoujście 7 - 2 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 1 - 7 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 7 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - KPR Kobierzyce 33 - 24 więcej
GTPR Gdynia - MKS Lublin 22 - 25 więcej
Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 30 - 28 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Gwardia Koszalin 29 - 25 więcej
Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna 29 - 19 więcej
AZS AWF Warszawa - Stal Gorzów 25 - 23 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń 30 - 30 więcej
KPR Gryfino - Jeziorak Iława 38 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Pogoń Szczecin 25 - 16 więcej
Górnik Zabrze - Stal Mielec 37 - 28 więcej
Gwardia Opole - KPR Legionowo 26 - 22 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg 27 - 22 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź 3 - 2 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 2 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
Truso Elbląg - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
PTPS II Piła - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 - 3 więcej
SMS Police - Spójnia Stargard 3 - 2 więcej
UŻKPS Kościan - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
10 » Listkowski w Rakowie
4 » Sparingi Szczecińskiej  »
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Saturn wraca do okręgów »
2 » Mateusz Kuś w WB
2 » Stasiak wraca do Floty
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 »
1 » Prawucki na rok w Zero- »
1 » Nowy napastnik w Błękit »
mecze:
75 » Morzycko Moryń-Sparta W »
48 » Rasel Dygowo-Intermarch »
28 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
21 » Pogoń Szczecin-Cracovia »
16 » Błękitni Stargard-MKS K »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
12 » Pogoń Połczyn Zdrój-Oli »
11 » Spójnia Świdwin-Astra U »
11 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
alfa18 Bengoro
fort71 jurgol
mokyS Moniur
myra77
gości: 777
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109248
• newsów: 69575
• użytkowników: 67685
• komentarzy: 1048478
• zdjęć: 743985
• relacji: 36741
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies