ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 luty 2018
dodaj sparing
pokaż:
24 luty
II Memoriał Arkadiusza Zająca więcej
IV Memoriał w Piłce Nożnej Halowej im. Tadeusza Mandziaka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  AZS Politechnika Kraków - Polonia Leszno więcej
  GKS Tychy - Sokół Łańcut więcej
  SKK Siedlce - Śląsk Wrocław więcej
  Basket Poznań - Astoria Bydgoszcz więcej
  Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Siarka Tarnobrzeg - KK Warszawa więcej
  Noteć Inowrocław - Spójnia Stargard więcej
18:00  Energa Kotwica Kołobrzeg - Pro-Basket Kutno więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo więcej
  Stomil Olsztyn - Obra Kościan więcej
  AZS UMK Toruń - Sokół Międzychód więcej
  Asseco II Gdynia - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
  Trefl II Sopot - Politechnika Gdańska więcej
  Domino Inowrocław - Basket Suchy Las więcej
  MKK Gniezno - Gryf Goleniów więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Wisła Płock więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Cracovia Kraków - Legia Warszawa więcej
  Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk więcej
  Korona Kielce - Lech Poznań więcej
  Piast Gliwice - Wisła Kraków więcej
  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
  FC Toruń - Red Dragons Pniewy więcej
  Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice więcej
Słomniczanka Słomniki - Pogoń '04 Szczecin 0 - 5 więcej
  Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk więcej
18:00  Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola więcej
18:00  MKF Solne Miasto Wieliczka - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
piłka nożna Sparingi
10:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Czarni Czarne więcej
15:00  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór więcej
15:00  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Start Elbląg - KPR Kobierzyce więcej
  Korona Handball Kielce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów więcej
  GTPR Gdynia - MKS Lublin więcej
  Energa AZS Koszalin - UKS PCM Kościerzyna więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
18:00  Nielba Wągrowiec - Sokół Kościerzyna więcej
19:00  AZS AWF Warszawa - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Sambor Tczew - MOSiR Kętrzyn więcej
  KPR Gryfino - Jeziorak Iława więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Szczypiorniak Olsztyn więcej
  MLKS Borowiak Czersk - AZS UMK Toruń więcej
  SMS II Gdańsk - MKS Brodnica więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
13:00  MKS Kalisz - Pogoń Szczecin więcej
18:30  Górnik Zabrze - Stal Mielec więcej
18:30  Gwardia Opole - KPR Legionowo więcej
19:30  Wybrzeże Gdańsk - Meble Wójcik Elbląg więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
17:00  Muszynianka Muszyna - Budowlani Łódź więcej
17:00  MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec Św. więcej
17:00  Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów więcej
18:00  Chemik Police - Legionovia Legionowo więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
  SMS Police - Spójnia Stargard więcej
  SKF KS Poznań - Czarni Słupsk więcej
  Truso Elbląg - WTS Włocławek więcej
  UŻKPS Kościan - UKS ZSMS Poznań więcej
  PTPS II Piła - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
inne/plebiscyt roku: 2
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 3
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 2
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/III liga: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
10 » Drugi garnitur demoluje »
2 » Patryk Pitura wypożyczo »
1 » Cieszę się z tego wyróż »
1 » Superzmiennik odchodzi
1 » Adam Nagórski: 'Przyświ »
1 » Jakub Głuszak odchodzi  »
1 » Gryfino bez III ligi
1 » Aleksandrowicz i Krzywi »
1 » Komunikat Ekstraklasy S »
1 » Kolejne wzmocnienie Isk »
mecze:
15 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
5 » Rodomka Radom-Chemik Po »
5 » Chemik Police-Świt Szcz »
5 » Pogoń Szczecin-Sandecja »
4 » Zieloni Zielin-Sokół Py »
4 » Błękitni Stargard-Gward »
2 » Warta Poznań-Świt Szcze »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
2 » AZS UG Gdańsk-Pogoń '04 »
2 » Iskra Banie-Mechanik Wa »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
pszczolek
gości: 680
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103266
• newsów: 68151
• użytkowników: 67285
• komentarzy: 1033694
• zdjęć: 726277
• relacji: 36048
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies