ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 marzec 2018
pokaż:
03 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
KSW 42 więcej
II edycja Szczecińskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
XIX Finał Kamieńskiej Amatorskiej ligi Futsalu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Rosa Radom 90 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 87 - 75 więcej
AZS Politechnika Kraków - Znicz Basket Pruszków 83 - 58 więcej
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 74 - 73 więcej
Sokół Łańcut - Polonia Leszno 81 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 65 - 76 więcej
MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 97 - 68 więcej
Sokół Międzychód - Obra Kościan 79 - 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 4 więcej
KP Przecław - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Chemik II Police - PC Kluczevia Stargard 1 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 9 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Świt Szczecin 0 - 9 więcej
Sęp Brzesko - Vineta Wolin 0 - 7 więcej
piła nożna Puchar Polski KOZPN
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino 1 - 8 więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - wolny los więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy 0 - 5 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice 1 - 4 więcej
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola 2 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 5 - 6 więcej
piła nożna Sparingi
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 4 - 3 więcej
Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz 3 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 5 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Jedność-Ikar Krosino 5 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
Grot Gardno - Orkan Dalewo 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 13 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Grunwald Poznań 26 - 28 więcej
Orlen Wisła II Płock - Warmia Olsztyn 23 - 33 więcej
Real-Astromal Leszno - Nielba Wągrowiec 26 - 25 więcej
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 23 - 24 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Pomezania Malbork 29 - 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń 30 - 29 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 23 - 34 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Chrobry Głogów 25 - 29 więcej
Meble Wójcik Elbląg - MMTS Kwidzyn 25 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 28 - 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk 21 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
PTPS Piła - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3 - 1 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
PTPS II Piła - SMS Police 0 - 3 więcej
WTS Włocławek - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
Czarna Perła Miastko - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
SGS Goleniów - Wiking Rymań 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
4 » Madray w Spójni
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Spadek o jedną pozycję
1 » Błyszko zasila szeregi  »
mecze:
73 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 805
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110779
• newsów: 69866
• użytkowników: 67872
• komentarzy: 1053863
• zdjęć: 750418
• relacji: 36891
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies