ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 marzec 2018
pokaż:
03 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
KSW 42 więcej
II edycja Szczecińskiej Młodzieżowej Ligi Siatkówki więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
XIX Finał Kamieńskiej Amatorskiej ligi Futsalu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Rosa Radom 90 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - SKK Siedlce 87 - 75 więcej
AZS Politechnika Kraków - Znicz Basket Pruszków 83 - 58 więcej
Spójnia Stargard - Siarka Tarnobrzeg 74 - 73 więcej
Sokół Łańcut - Polonia Leszno 81 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Domino Inowrocław 65 - 76 więcej
MKK Gniezno - Stomil Olsztyn 97 - 68 więcej
Sokół Międzychód - Obra Kościan 79 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 więcej
Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0 - 0 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica 1 - 4 więcej
KP Przecław - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Zorza Dobrzany - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Hutnik Szczecin 0 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Morzycko Moryń 0 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Chemik II Police - PC Kluczevia Stargard 1 - 6 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 9 więcej
Wicher Brojce - Sparta Węgorzyno 4 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Świt Szczecin 0 - 9 więcej
Sęp Brzesko - Vineta Wolin 0 - 7 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Wieża Postomino - Olimp Gościno 1 - 2 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Karlino 1 - 8 więcej
14:00  GKS Leśnik Manowo - wolny los więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy 0 - 5 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice 1 - 4 więcej
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola 2 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 5 - 6 więcej
piłka nożna Sparingi
Sowianka Sowno - Błękitni Trzygłów 4 - 3 więcej
Olimpia Szczecin - KKP Bydgoszcz 3 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 5 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Jedność-Ikar Krosino 5 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 3 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 3 - 3 więcej
Grot Gardno - Orkan Dalewo 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
KPR Jelenia Góra - Zagłębie Lubin 13 - 31 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - Grunwald Poznań 26 - 28 więcej
Orlen Wisła II Płock - Warmia Olsztyn 23 - 33 więcej
Real-Astromal Leszno - Nielba Wągrowiec 26 - 25 więcej
Sokół Kościerzyna - Stal Gorzów 23 - 24 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Pomezania Malbork 29 - 32 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - AZS UMK Toruń 30 - 29 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Brodnica 23 - 34 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Chrobry Głogów 25 - 29 więcej
Meble Wójcik Elbląg - MMTS Kwidzyn 25 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 28 - 24 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk 21 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Budowlani Toruń 2 - 3 więcej
Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
PTPS Piła - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 3 - 1 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
PTPS II Piła - SMS Police 0 - 3 więcej
WTS Włocławek - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Mieszko Połczyn Zdrój 1 - 3 więcej
Czarna Perła Miastko - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
SGS Goleniów - Wiking Rymań 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
22 » Błękitni bez trenera. K »
8 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Klub zakończył współpra »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Zvonimir Kožulj Portowc »
2 » Bednarek: Nasze progi s »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
46 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
34 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
34 » Intermarche-Rega Trzebi »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
30 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 560
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69255
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1047020
• zdjęć: 742627
• relacji: 36662
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies