ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 marzec 2018
pokaż:
11 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
Sanprobi 9. Bieg Kobiet więcej
Liga Bałtyckiej Orlików - grupa kołobrzeska więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet z okazji Dnia Kobiet więcej
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
XXXII Bieg Zaślubin więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 99 - 100 więcej
GTK Gliwice - Start Lublin 90 - 73 więcej
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 92 - 105 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Sokół Łańcut 83 - 73 więcej
Astoria Bydgoszcz - GKS Tychy 99 - 75 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 72 - 70 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Sokół Międzychód 89 - 90 więcej
Obra Kościan - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 93 - 80 więcej
AZS UMK Toruń - Politechnika Gdańska 72 - 84 więcej
Asseco II Gdynia - Jedynka Pelplin 59 - 76 więcej
Trefl II Sopot - Basket Suchy Las 97 - 102 więcej
SMS Władysławowo - Gryf Goleniów 112 - 61 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 5 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 4 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Odrzanka Radziszewo 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno 5 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin 4 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Mitech Żywiec 4 - 4 więcej
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna 4 - 8 więcej
Medyk Konin - AZS Wrocław 4 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - UKS SMS Łódź 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chrobry Głogów 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Saturn Szadzko 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Grot Gardno 3 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wlkp. 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry 3 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Gwardia Koszalin 30 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - AZS UKW Bydgoszcz 25 - 38 więcej
MOSiR Kętrzyn - KPR Gryfino 23 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - Orlen Wisła Płock 36 - 30 więcej
KPR Legionowo - Spójnia Gdynia 21 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - DevelopRes Rzeszów 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
7 » Mateusz Kuś w WB
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
2 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Mateusz Rzuchowski w WB
1 » Maciej Więcek nowym zaw »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Stasiak wraca do Floty
1 » Listkowski w Rakowie
mecze:
44 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
36 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
29 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
27 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
23 » Chemik Police-Olimp Goś »
22 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
21 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
20 » Spójnia Świdwin-Astra U »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
Ambasador0... DjajO
gryfista19... jk08
Michalsky mokyS
pilkarzykf... rovver
woolskyy
gości: 1139
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109360
• newsów: 69614
• użytkowników: 67717
• komentarzy: 1049253
• zdjęć: 745095
• relacji: 36760
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies