ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 marzec 2018
pokaż:
17 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
VI Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Trefl Sopot 63 - 87 więcej
Start Lublin - Polski Cukier Toruń 77 - 63 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - SKK Siedlce 84 - 59 więcej
Astoria Bydgoszcz - Polonia Leszno 89 - 79 więcej
Pro-Basket Kutno - GKS Tychy 64 - 79 więcej
Sokół Łańcut - AZS Politechnika Kraków 84 - 66 więcej
Noteć Inowrocław - Pogoń Prudnik 68 - 90 więcej
Spójnia Stargard - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 76 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 88 - 58 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2 - 4 więcej
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3 - 2 więcej
Korona Kielce - Górnik Zabrze 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 2 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Vineta Wolin 1 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - PC Kluczevia Stargard 0 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Olimp Gościno 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 0 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Iskra Białogard 1 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno 2 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 0 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Odra Chojna 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Chemik Police - Dąb Dębno 9 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Mirstal Mirosławiec 5 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Światowid 63 Łobez - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 0 więcej
Polonia Płoty - Promień Mosty 1 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Passat Bukowo Morskie 9 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 - 5 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 4 - 0 więcej
Grom Szwecja - Sad Chwiram 2 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Mechanik Turowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - Unifreeze Górzno 1 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 1 - 1 więcej
UKS SMS Łódź - Sportowa Czwórka Radom 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Orkan Dalewo 2 - 3 więcej
Dąb Dębice - Piast Kolin 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Remor Recz 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 2 - 0 więcej
Goplana Żabów - Bryza Reńsko 3 - 5 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 1 - 2 więcej
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 3 - 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Centra Ostrów Wlkp. 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka 8 - 1 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy 1 - 6 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 0 więcej
Arka Gdynia - Football Academy Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Football Academy Szczecin - Vineta Wolin 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Połczyn Zdrój - Wiarus Żółtnica 5 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 6 - 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS UZ Zielona Góra - Warmia Olsztyn 23 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - MKS Mazur Sierpc 31 - 29 więcej
GKS Żukowo - Pomezania Malbork 26 - 30 więcej
Nielba Wągrowiec - AZS AWF Warszawa 27 - 24 więcej
Real-Astromal Leszno - Grunwald Poznań 21 - 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - KPR Gryfino 27 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 28 - 31 więcej
Vive Kielce - Pogoń Szczecin 40 - 27 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Orlen Wisła Płock 18 - 43 więcej
Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27 - 28 więcej
Stal Mielec - Spójnia Gdynia 38 - 38 więcej
Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn 26 - 26 więcej
MKS Kalisz - Gwardia Opole 31 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
Skra Bełchatów - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Spójnia Stargard - WTS Włocławek 3 - 2 więcej
Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 1 - 3 więcej
SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 3 - 2 więcej
UŻKPS Kościan - PTPS II Piła 3 - 1 więcej
SMS Police - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Czarna Perła Miastko - SMS II Police 3 - 2 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - SGS Goleniów 0 - 3 więcej
Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
22 » Błękitni bez trenera. K »
8 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Klub zakończył współpra »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Zvonimir Kožulj Portowc »
2 » Bednarek: Nasze progi s »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
46 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
34 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
34 » Intermarche-Rega Trzebi »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
30 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 466
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69255
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1047020
• zdjęć: 742627
• relacji: 36662
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies