ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 marzec 2018
pokaż:
18 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
I Międzynarodowy Puchar Ziem Nadbałtyckich więcej
Liga Bałtycka Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
Pyrzycka Szybka Dycha więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 76 - 83 więcej
Stelmet Zielona Góra - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 85 - 82 więcej
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 95 - 76 więcej
Miasto Szkła Krosno - AZS Koszalin 106 - 117 więcej
Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 88 - 76 więcej
GTK Gliwice - Stelmet Zielona Góra 65 - 88 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Basket Poznań 74 - 102 więcej
Śląsk Wrocław - Znicz Basket Pruszków 82 - 81 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 86 - 72 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 - 2 więcej
piła nożna II liga
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1 - 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Morzycko Moryń - Rasel Dygowo 3 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łoźnica - Ina Ińsko 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno 5 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Czarni Lubanowo 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Syrena-Grot Rymań 7 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 więcej
Lech Poznań - Warta Poznań 4 - 3 więcej
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Chemik Police 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Zryw Kretomino 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - SALOS II Szczecin 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Świt Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno 1 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica 3 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - PC Kluczevia II Stargard 0 - 1 więcej
Unia Stargard - Płomień Lisowo 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Kasta Szczecin-Majowe - Zryw Kołbaskowo 3 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Aquila Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Świt Barnimie 4 - 0 więcej
Iskra Pomień - Iskra Warszyn 3 - 0 więcej
Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Merkury Nowogródek Pom. 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Mechanik Warnice 4 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin 1 - 2 więcej
Świt Szczecin - Elana Toruń 2 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 1 - 4 więcej
Unia Dolice - PC Kluczevia Stargard 3 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice 1 - 10 więcej
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała 3 - 7 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Wda Świecie - Gryf Wejherowo 4 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - Chemik Police 3 - 3 więcej
Stal Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin 3 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - MKS Grudziądz 38 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Szczypiorniak Olsztyn 29 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - KPR Legionowo 29 - 24 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
BKS Bielsko-Biała - Proxima Kraków 0 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Chemik Police 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Czarni Radom 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
4 » Madray w Spójni
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Błyszko zasila szeregi  »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Wzrost kosztu budowy st »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Budzinauskas wrócił na  »
mecze:
73 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
28 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
28 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Arkonia Szczecin-Poloni »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
23 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 823
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110779
• newsów: 69866
• użytkowników: 67872
• komentarzy: 1053863
• zdjęć: 750418
• relacji: 36891
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies