ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 marzec 2018
pokaż:
25 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
43. Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18. Memoriał Anny Kłos – Sulimy więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. 77 - 82 więcej
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 117 - 65 więcej
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 86 - 93 więcej
Start Lublin - Trefl Sopot 84 - 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 101 - 105 więcej
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 92 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - GKS Tychy 78 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 77 - 98 więcej
piłka nożna II liga
Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Wicher Brojce 2 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Błękit Pniewo 2 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Victoria Sianów 7 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl 5 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 3 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Grom Świelino 5 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - LZS Kowalewice 2 - 4 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Falubaz Zielona Góra - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 0 - 5 więcej
Warta Poznań - Chrobry Głogów 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 7 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 0 - 2 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Dąb Dębice 0 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 1 - 9 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 5 więcej
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 3 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Unia Swochowo 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 2 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 7 - 2 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 0 - 4 więcej
Grom Płonno - Remor Recz 1 - 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Orkan Rów - Goplana Żabów 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Czarni Czerników - Pomorzanin Cychry 1 - 0 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 7 więcej
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Unia Dolice - Biali Sądów 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 8 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 6 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok 8 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz 5 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Football Academy Szczecin 2 - 0 więcej
Chemik Police - OKS Prawobrzeże Szczecin 9 - 0 więcej
FASE Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Wicher Mierzym - KS Sieciemin 4 - 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Real-Astromal Leszno 24 - 19 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Stal Mielec 26 - 18 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Truso Elbląg - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/kobiety: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
7 » Mateusz Kuś w WB
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Stasiak wraca do Floty
1 » Listkowski w Rakowie
1 » Poszukiwany sparingpart »
1 » Maciej Więcek nowym zaw »
mecze:
45 » Morzycko Moryń-Sparta W »
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
36 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
28 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
25 » Chemik Police-Olimp Goś »
23 » Spójnia Świdwin-Astra U »
21 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
21 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
18 » Iskra Białogard-Sława S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 33
321 bodziu
dizel80 erni
exxil Fazi877
Footballme... forward
hubcio Jasnowidz4...
jurgol KmarcinS
Koka Komentator...
ligowiec87 lum88bago
Luxboog mcpaco
MICKY12 Milan8333
MKSSlawaSl... mokyS
Obserwator... pierin
pilkaodkuc... porty
sebo208 speed85
STARRAD41 szakir
szpiegu111... TALIBEK1
ziutas536
gości: 1636
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109346
• newsów: 69608
• użytkowników: 67704
• komentarzy: 1049054
• zdjęć: 744751
• relacji: 36754
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies