ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 marzec 2018
pokaż:
25 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
43. Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18. Memoriał Anny Kłos – Sulimy więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Stal Ostrów Wlkp. 77 - 82 więcej
Polski Cukier Toruń - GTK Gliwice 117 - 65 więcej
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 86 - 93 więcej
Start Lublin - Trefl Sopot 84 - 72 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 101 - 105 więcej
Rosa Radom - Miasto Szkła Krosno 92 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - GKS Tychy 78 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 77 - 98 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 3 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Wicher Brojce 2 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Błękit Pniewo 2 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Victoria Sianów 7 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Myśla Dargomyśl 5 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia 3 - 0 więcej
Czarni Lubanowo - Polonia Giżyn 1 - 2 więcej
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Grom Świelino 5 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - LZS Kowalewice 2 - 4 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Fala ABFrost Gąski 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Falubaz Zielona Góra - Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 0 - 5 więcej
Warta Poznań - Chrobry Głogów 1 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Świt Szczecin 5 - 1 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 7 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 6 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 0 - 2 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Dąb Dębice 0 - 4 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 9 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Tanowia Tanowo 2 - 1 więcej
Sparta Skalin - Zootechnik Kołbacz 1 - 9 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Mieszko Mieszkowice 1 - 5 więcej
Łabędź Widuchowa - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Korona Klępicz - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 3 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Unia Swochowo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 2 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Gryf Objezierze 7 - 2 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Ina Nadarzyn 0 - 4 więcej
Grom Płonno - Remor Recz 1 - 6 więcej
Korona Raduń - Iskra Lutówko 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Orkan Rów - Goplana Żabów 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Czarni Czerników - Pomorzanin Cychry 1 - 0 więcej
Bryza Reńsko - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Medyk II Konin - Stomilanki Olsztyn 0 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 7 więcej
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Unia Dolice - Biali Sądów 2 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Iskra Białogard 8 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - KS Gwda Wielka 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice 6 - 3 więcej
Rekord Bielsko-Biała - MOKS Słoneczny Stok Białystok 8 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Błękitni Wronki 3 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lechia Gdańsk - Wda Świecie 2 - 2 więcej
Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz 5 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Football Academy Szczecin 2 - 0 więcej
Chemik Police - OKS Prawobrzeże Szczecin 9 - 0 więcej
FASE Szczecin - Stal Szczecin 7 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Wicher Mierzym - KS Sieciemin 4 - 4 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Real-Astromal Leszno 24 - 19 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Stal Mielec 26 - 18 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
Onico Warszawa - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Truso Elbląg - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - SKF KS Poznań 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
inne/plebiscyt roku: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/IV liga: 2
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
piłka nożna/kobiety: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 2
 
top komentarze
newsy:
16 » Gryf Polanów wycofany z »
13 » Sparingi Pogoni w Turcj »
8 » Gołubowski za Niewolną
8 » Licencja Wisły zawieszo »
4 » Rudol odchodzi z Pogoni
4 » Dvali bliski odejścia z »
2 » Poszukiwany sparingpart »
2 » Pierwszy sparing Błękit »
2 » 30 piłkarzy pojedzie do »
2 » Błotny poprowadzi Pomor »
mecze:
4 » GKS Leśnik Manowo-Gryf  »
2 » Sparta Węgorzyno-Morzyc »
2 » X Memoriał im. Zygmunta »
2 » Zorza Dobrzany-Gavia Ch »
2 » Mistrzostwa Europy w Gi »
2 » Ina Ińsko-Drawa Drawno
2 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
1 » Dąb Dębno-Zorza Dobrzan »
1 » Intermarche-Rega Trzebi »
1 » I Memoriał Zasłużonych  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 9
13 cristiano1...
dzidek777 ginol27
mlodziak99 mvslosiv
paulinus szybkibill
TylkoKoron...
gości: 656
statystyki portalu
• drużyn: 2752
• imprez: 113086
• newsów: 70801
• użytkowników: 68135
• komentarzy: 1063607
• zdjęć: 760635
• relacji: 37440
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies