ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 24 marzec 2018
pokaż:
24 marzec
Przygotowania Victorii SP2 Sianów do rundy wiosennej więcej
43. Międzynarodowy „Turniej Wiosny”, 18. Memoriał Anny Kłos – Sulimy więcej
Spotkanie Wielkanocne Klubu Seniora ZZPN więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 9:10 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 20 więcej
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec 82 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Polonia Leszno 70 - 81 więcej
Astoria Bydgoszcz - AZS Politechnika Kraków 81 - 86 więcej
Pro-Basket Kutno - Znicz Basket Pruszków 95 - 88 więcej
Noteć Inowrocław - Basket Poznań 84 - 88 więcej
Spójnia Stargard - SKK Siedlce 87 - 65 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Energa Kotwica Kołobrzeg 75 - 86 więcej
Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut 65 - 85 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy play-out
Gryf Goleniów - Basket Suchy Las 63 - 101 więcej
piła nożna II liga
Garbarnia Kraków - ROW 1964 Rybnik 1 - 3 więcej
Warta Poznań - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg 1 - 5 więcej
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - MKS Kluczbork 1 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 5 - 1 więcej
PC Kluczevia Stargard - Morzycko Moryń 0 - 0 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 więcej
Iskra Białogard - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin 1 - 2 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Rasel Dygowo 3 - 2 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Chemik Police 0 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 1 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 2 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 5 więcej
Sława Sławno - Błonie Barwice 2 - 1 więcej
Wieża Postomino - Darłovia Darłowo 2 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 4 - 3 więcej
Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Masovia Maszewo 4 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 0 - 3 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - KP Przecław 6 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łoźnica 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 1 więcej
Gavia Choszczno - SCRS Barlinek 1 - 2 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Orkan Suchań 0 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Płomień Myślino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław 3 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 9 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 4 - 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo 1 - 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 4 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Jedność Tuczno 17 - 0 więcej
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 2 - 2 więcej
Legion Strączno - Zawisza Grzmiąca 4 - 2 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 5 więcej
AZS UJ Kraków - AZS Wrocław 1 - 2 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 5 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 4 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - Czarni Sosnowiec 1 - 3 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Olimpia Szczecin 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4 - 1 więcej
Piast Gliwice - Warta Gorzów Wlkp. 3 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 0 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 2 - 5 więcej
Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 1 - 5 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Unia Stargard 4 - 3 więcej
Piast Kolin - Zorza Tychowo 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Grzędzice 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - Pro-Team Żarczyn 14 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Gryf Nowielin 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 2 - 2 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm AWFiS Gdańsk - Polonia Poznań 1 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - Akademia Piłkarska LG 4 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Świt Szczecin 0 - 3 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski 7 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 więcej
Elana Toruń - Sokół Kleczew 2 - 0 więcej
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 więcej
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk 0 - 5 więcej
Clearex Chorzów - FC Toruń 5 - 3 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń '04 Szczecin 3 - 4 więcej
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola 5 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 4 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lech Poznań - Arka Gdynia 5 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 12 więcej
piła nożna Sparingi
Sokół Suliszewo - Mechanik Bobolice 2 - 6 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Grudziądz - Gwardia Koszalin 25 - 27 więcej
MKS Mazur Sierpc - AZS UZ Zielona Góra 24 - 23 więcej
Sokół Kościerzyna - SMS Gdańsk 29 - 29 więcej
Stal Gorzów - Orlen Wisła II Płock 27 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - Jeziorak Iława 27 - 22 więcej
KPR Gryfino - AZS UMK Toruń 41 - 20 więcej
MLKS Borowiak Czersk - SMS II Gdańsk 22 - 34 więcej
Tytani Wejherowo - Szczypiorniak Olsztyn 34 - 18 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MKS Brodnica 23 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Wybrzeże Gdańsk 29 - 25 więcej
Górnik Zabrze - Meble Wójcik Elbląg 31 - 28 więcej
KPR Legionowo - MMTS Kwidzyn 24 - 26 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - DevelopRes Rzeszów 2 - 3 więcej
PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Proxima Kraków - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Olsztyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Czarni Słupsk - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Dragon Dobre - Stal Grudziądz 1 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
Trójka Nakło - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni marzec 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Nie żyje Marcin Tomaszk »
1 » Medale Majki i Gadowski »
1 » Murawski: Mamy spory p »
mecze:
62 » Błękitni Trzygłów-Pomor »
46 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
40 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
35 » MKP Szczecinek-Intermar »
31 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
30 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
24 » Piast Karsko-Klon Krzęc »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
22 » Korona Człopa-Darłovia  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 751
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110795
• newsów: 69908
• użytkowników: 67882
• komentarzy: 1054126
• zdjęć: 750487
• relacji: 36914
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies