ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 kwiecień 2018
pokaż:
14 kwiecień
III edycja SMLS więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska grodzka więcej
SDK Poland 2018 więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Mecz Ekstraligi Bokserskiej: Duma Pomorza vs Dolny Śląsk 15:8 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Rosa Radom 0 - 20 więcej
Legia Warszawa - Miasto Szkła Krosno 101 - 84 więcej
Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 106 - 104 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Basket Poznań 86 - 75 więcej
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 91 - 85 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 73 - 66 więcej
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 81 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Energa Kotwica Kołobrzeg - KK Warszawa 66 - 72 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 85 - 64 więcej
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 56 - 58 więcej
piła nożna II liga
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 1 - 3 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Warta Poznań 0 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków 2 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo 2 - 1 więcej
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin 7 - 0 więcej
Vineta Wolin - Olimp Gościno 2 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz 3 - 2 więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Białogard 6 - 0 więcej
Morzycko Moryń - MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Dąb Dębno - Błękitni II Stargard 4 - 3 więcej
Chemik Police - Iskra Golczewo 1 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Stal Szczecin 0 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Błękit Pniewo - Piast Chociwel 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Wicher Brojce 4 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Sława Sławno 0 - 1 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 16 - 0 więcej
Błonie Barwice - Orzeł Wałcz 0 - 2 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 1 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice 5 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mirstal Mirosławiec 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Promień Mosty 2 - 0 więcej
Odrzanka Radziszewo - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Ina Ińsko 9 - 0 więcej
KP Przecław - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Jantar Dziwnów 2 - 0 więcej
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice 0 - 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Drawa Drawno 3 - 1 więcej
Unia Dolice - Zieloni Zielin 8 - 0 więcej
Orkan Suchań - Czarni Lubanowo 6 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 0 więcej
Fala ABFrost Gąski - Pomorzanin Sławoborze 2 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 5 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Sad Chwiram 2 - 0 więcej
Grom Szwecja - Spójnia Świdwin 1 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 - 0 więcej
Legion Strączno - Mechanik Turowo 5 - 2 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 1 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór 0 - 0 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Unifreeze Górzno - Medyk Konin 0 - 8 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 1 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 7 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Sportowa Czwórka Radom 8 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Odra Opole 4 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Warta Poznań 0 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Lechia Gdańsk 1 - 5 więcej
Arka Gdynia - Miedź Legnica 8 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Zalew Stepnica 2 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Saturn Szadzko 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Orkan Dalewo 1 - 4 więcej
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź 3 - 5 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 2 - 2 więcej
Aquila Szczecin - Orzeł Grzędzice 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - Czarni Czarnówko 6 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Rurzyca Nawodna 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Grom Płonno 3 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 12 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Gryf Nowielin 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Goplana Żabów 3 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 0 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Dęby Rogowo 6 - 2 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Tywa Swobnica - Ogniwo II Babinek 1 - 4 więcej
Wicher Steklno - Chrobry Boleszkowice 2 - 4 więcej
Sokół II Pyrzyce - Czarni II Lubanowo 5 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin 1 - 2 więcej
Unia Solec Kujawski - KP Starogard Gdański 0 - 3 więcej
Jarota Jarocin - Elana Toruń 0 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Wda Świecie 4 - 0 więcej
Świt Szczecin - Centra Ostrów Wlkp. 6 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin 1 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 1 - 6 więcej
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 1 - 10 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 2 - 4 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Zorza Dobrzany - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz 3 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - AP Hutnik Szczecin 4 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lipno Stęszew - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 więcej
Olimpia II Szczecin - KKP Chełmża 3 - 0 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie 0 - 3 więcej
Rasel Dygowo - Spójnia Świdwin 2 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - Mirstal Mirosławiec 5 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 10 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Junior Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Hubertus Biały Bór 3 - 2 więcej
Redłovia Redło - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Pomorzanin Sławoborze - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Arkadia Malechowo 0 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Amator Kołobrzeg - Oldboje Stargard 4 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 5 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 2 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - TKKF Strażak Koszalin 3 - 6 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - Gatta Zduńska Wola 0 - 5 więcej
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice 4 - 3 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Dragons Pniewy 0 - 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Wda Świecie - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
OKS Prawobrzeże Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - Warmia Olsztyn 23 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Gorzów 22 - 39 więcej
Pomezania Malbork - AZS AWF Warszawa 19 - 30 więcej
Nielba Wągrowiec - Grunwald Poznań 22 - 24 więcej
Real-Astromal Leszno - MKS Mazur Sierpc 27 - 25 więcej
AZS UZ Zielona Góra - MKS Grudziądz 31 - 25 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz 33 - 31 więcej
Jeziorak Iława - MOSiR Kętrzyn 33 - 23 więcej
Sambor Tczew - AZS UMK Toruń 43 - 25 więcej
KPR Gryfino - SMS II Gdańsk 33 - 40 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 - 25 więcej
Spójnia Gdynia - Wybrzeże Gdańsk 18 - 28 więcej
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock 21 - 27 więcej
Gwardia Opole - Stal Mielec 37 - 27 więcej
Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 33 - 26 więcej
KPR Legionowo - Vive Kielce 28 - 45 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
GTPR Gdynia - Zagłębie Lubin 23 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 28 - 38 więcej
KPR Kobierzyce - Ruch Chorzów 25 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 29 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » Owens odchodzi
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
1 » Wygrana Głowackiego
mecze:
99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
18 » Lech II Poznań-Kotwica  »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
18 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
17 » Iskra Warszyn-Pomorzani »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
bugi jurgol
Moniur
gości: 638
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112010
• newsów: 70361
• użytkowników: 68068
• komentarzy: 1061638
• zdjęć: 757981
• relacji: 37225
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies