ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 kwiecień 2018
pokaż:
07 kwiecień
Baja Drawsko Pomorskie 2018 więcej
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
XV Puchar Ziem Północnych więcej
45. Maraton Dębno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - Czarni Słupsk 20 - 0 więcej
Turów Zgorzelec - Rosa Radom 83 - 80 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra 78 - 70 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4 - 2 więcej
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3 - 0 więcej
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork 4 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów 2 - 2 więcej
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
Wisła Puławy - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Olimpia Elbląg - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 0 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów 3 - 0 więcej
PC Kluczevia Stargard - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
Olimp Gościno - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Sokół Karlino 3 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 - 0 więcej
Iskra Białogard - Morzycko Moryń 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 0 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - Dąb Dębno 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Ogniwo Babinek 1 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 2 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 5 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Korona Człopa 2 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Victoria Sianów 1 - 4 więcej
Mechanik Bobolice - Astra Ustronie Morskie 1 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Darłovia Darłowo 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Sarmata Dobra 4 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odrzanka Radziszewo 1 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Światowid 63 Łobez 3 - 3 więcej
Mewa Resko - Polonia Płoty 0 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica 3 - 1 więcej
Promień Mosty - Masovia Maszewo 1 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 5 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 1 więcej
Fala ABFrost Gąski - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - LZS Kowalewice 1 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Radew Białogórzyno 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Hubertus Biały Bór - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Jedność Tuczno 6 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
Redłovia Redło - Grom Szwecja 0 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Sad Chwiram - Legion Strączno 3 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0 - 2 więcej
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Miedź Legnica - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Odra Opole 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Zagłębie Lubin 0 - 0 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
Zryw Kretomino - Błękitni Stargard 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Radowia Radowo Małe 3 - 0 więcej
Zieloni Wyszobór - Zalew Stepnica 1 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Znicz Wysoka Kamieńska 0 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 9 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Kolin 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 3 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - OKS Center MD Goleniów 1 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Zryw Kołbaskowo 0 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Leśnik Kliniska 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa 1 - 2 więcej
Czarni Czarnówko - Witniczanka Witnica 0 - 7 więcej
Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Świt Barnimie 2 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Santos Sarbinowo 2 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Mechanik Warnice 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Jantar II Dziwnów 1 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Florek Trzeszczyn - Komarex Komarowo 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni II Lubanowo - Polonia Gryfino 2 - 9 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia 0 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Unia Solec Kujawski 2 - 1 więcej
Górnik Konin - Sokół Kleczew 1 - 0 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo 1 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Orzeł Grzędzice 8 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań 1 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Ehrle Dobra Szczecińska - SALOS III Szczecin 3 - 13 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 2 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 10 - 0 więcej
Ina Stradzewo - SCRS Barlinek 1 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Dąb Dębno - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
GKS Golenice - Osadnik Myślibórz 1 - 6 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lubuszanin Drezdenko 7 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Lipno Stęszew 4 - 0 więcej
KKP Chełmża - Biało-Zielone Gdańsk 1 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 5 - 1 więcej
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 5 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Wieża Postomino 14 - 1 więcej
Gryf Polanów - Bajgiel Będzino 10 - 0 więcej
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 3 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 2 - 3 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Pionier 95 Borne Sulinowo 15 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wrzos Wrzosowo - Arkadia Malechowo 2 - 12 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Spójnia Świdwin 0 - 7 więcej
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Gryf Budowo 3 - 2 więcej
piła nożna II liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Oldboje Stargard 1 - 4 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 8 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
Pamet Świdwin - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 4 - 3 więcej
FC Toruń - AZS UG Gdańsk 4 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Błękitni Wronki 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin 2 - 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 4 - 0 więcej
piła nożna Sparingi
Vielgovia Szczecin - Iskra Banie 4 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - AZS UZ Zielona Góra 28 - 24 więcej
Grunwald Poznań - GKS Żukowo 35 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - MLKS Borowiak Czersk 22 - 27 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew 24 - 31 więcej
SMS II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 43 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 23 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 27 - 23 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce 32 - 36 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
PTPS Piła - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 1 więcej
Proxima Kraków - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
BBTS Bielsko-Biała - Skra Bełchatów 1 - 3 więcej
GKS Katowice - AZS Olsztyn 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Wiking Rymań 3 - 0 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
WTS Włocławek - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
UŻKPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - UKS ZSMS Poznań 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stal Grudziądz - Dragon Dobre 3 - 0 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Runjaić Trenerem Paździ »
2 » 13. kolejka szczeciński »
1 » ZZPR ma nowego prezesa!
1 » Wygrana Głowackiego
1 » Owens odchodzi
mecze:
99 » Flota Świnoujście-Dąb D »
33 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
27 » Gryf Polanów-Orzeł Wałc »
20 » Pogoń Szczecin-Legia Wa »
19 » Olimp Złocieniec-Calisi »
19 » Orzeł Bierzwnik-Iskra L »
18 » Orzeł Pęzino-Czarni Mar »
18 » Astra Ustronie Morskie- »
18 » Lech II Poznań-Kotwica  »
17 » Iskra Golczewo-Odra Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
abm
gości: 575
statystyki portalu
• drużyn: 2749
• imprez: 112010
• newsów: 70358
• użytkowników: 68068
• komentarzy: 1061626
• zdjęć: 757981
• relacji: 37225
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies