ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 kwiecień 2018
pokaż:
29 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - GKS Tychy 93 - 77 więcej
Polonia Leszno - Sokół Łańcut 63 - 83 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 73 - 63 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 88 - 79 więcej
piłka nożna II liga
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Drawa Drawno 4 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala ABFrost Gąski - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 1 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Falubaz Zielona Góra 3 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica 0 - 2 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Górnik Zabrze 2 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
SALOS II Szczecin - Zryw Kretomino 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Bałtyk Gostyń 5 - 4 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Fala Międzyzdroje 0 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Piast Kolin 1 - 0 więcej
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 5 więcej
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Grzędzice 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Czarni Czarnówko 2 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 3 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 2 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Świt Barnimie 0 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 4 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Błękitni Sarnik 2 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 4 - 1 więcej
Korona Raduń - Remor Recz 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - GKS Golenice 4 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Stal Lipiany 1 - 10 więcej
Czarni Czerników - Wicher Przelewice 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Gardominka Mechowo 3 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Światowid 63 II Łobez 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Mierzynianka II Mierzyn 0 - 3 więcej
Jeziorak II Szczecin - Pionier Szczecin 6 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Ogniwo II Babinek 1 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Czarni II Lubanowo 5 - 3 więcej
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
KKP Bydgoszcz - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Energetyk Gryfino 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni Trzygłów 0 - 3 więcej
Polonia Płoty - Bizon Cerkwica 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 2 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS III Szczecin - Vielgovia Szczecin 13 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Błyskawica Kluki 2 - 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sława Choszczno 4 - 1 więcej
Sokół Granowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 4 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Victoria Sianów 2 - 4 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 15 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
TKKF Stilon Gorzów - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 3 - 4 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Świdwin 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Gryf Polanów 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Redłovia Redło 12 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Błękitni Stary Jarosław 5 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Arkadia Malechowo 2 - 5 więcej
Sława Sławno - Zryw Kretomino 1 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Spójnia Świdwin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
Olympic Warszkowo - Gryf II Polanów 1 - 0 więcej
Jantar Korlino - Derby Gwiazdowo 2 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 0 - 3 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 1 - 5 więcej
Mustang Korzystno - Jantar Siemyśl 1 - 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino 2 - 4 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Mierzym 3 - 2 więcej
Resko Karcino - Wicher Rąbino 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - SP Wilcze Laski 1 - 7 więcej
Grot Bonin - Głaz Tychowo 0 - 4 więcej
Gryf Dobrowo - Błękitni Gonne Małe 6 - 5 więcej
KS Gwda Wielka - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 więcej
Gryf Budowo - Wspólni Różewo 2 - 2 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie 0 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Gryf Wejherowo - Lech Poznań 2 - 9 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
SALOS Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4 - 5 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 3 - 3 więcej
Football Academy Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 4 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - Grunwald Poznań 20 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Energa AZS Koszalin - GTPR Gdynia 27 - 15 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 23 - 31 więcej
Start Elbląg - MKS Lublin 25 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 24 - 23 więcej
Korona Handball Kielce - UKS PCM Kościerzyna 22 - 25 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce 26 - 20 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Będzie można awansować  »
6 » Wojciech Fadecki odchod »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
1 » Wiśniewski zawodnikiem  »
1 » Łapiński trenerem Energ »
1 » Błękitni po prezentacji »
1 » Chemicy remisują w pier »
mecze:
48 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
21 » Błękitni Stargard-Olimp »
15 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
5 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
5 » Świt Barnimie-Piast Kar »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
4 » Iskierka Szczecin-Vinet »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Olimp Złocieniec-Sokół  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
wujtek
gości: 807
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108351
• newsów: 69436
• użytkowników: 67662
• komentarzy: 1047623
• zdjęć: 743345
• relacji: 36699
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies