ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 kwiecień 2018
dodaj sparing
pokaż:
21 kwiecień
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Kozły Poznań więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
  Basket Poznań - Spójnia Stargard więcej
  GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków więcej
17:30  Pro-Basket Kutno - Sokół Łańcut więcej
18:00  Znicz Basket Pruszków - Polonia Leszno więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
  KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
  SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg więcej
17:00  Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik więcej
piłka nożna II liga
15:00  Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
16:00  ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów więcej
16:00  Warta Poznań - Znicz Pruszków więcej
16:00  Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź więcej
17:00  Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin więcej
17:00  Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola więcej
17:00  Wisła Puławy - GKS 1962 Jastrzębie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
13:00  PC Kluczevia Stargard - Sokół Karlino więcej
15:00  Ina Goleniów - Morzycko Moryń więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Białogard więcej
15:00  Rasel Dygowo - GKS Leśnik Manowo więcej
15:00  Sparta Węgorzyno - Vineta Wolin więcej
16:00  Bałtyk Koszalin - Gryf Polanów więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
14:00  Wicher Brojce - Biali Sądów więcej
15:00  Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Flota Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Błękit Pniewo więcej
16:00  Piast Chociwel - Chemik Police więcej
16:00  Odra Chojna - Dąb Dębno więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
13:00  Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo więcej
16:00  Astra Ustronie Morskie - Korona Człopa więcej
16:00  Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
16:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
16:00  Mirstal Mirosławiec - Błonie Barwice więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
15:00  Mewa Resko - Odrzanka Radziszewo więcej
15:00  Promień Mosty - KP Przecław więcej
15:00  Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin więcej
15:30  Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Światowid 63 Łobez więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Gavia Choszczno - Unia Dolice więcej
16:00  Kłos Pełczyce - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Grom Świelino - Arkadia Malechowo więcej
  Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Płomień Myślino - Fala ABFrost Gąski więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Orzeł Łubowo - Grom Szwecja więcej
  Spójnia Świdwin - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Legion Strączno więcej
  Mechanik Turowo - Sad Chwiram więcej
16:00  Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo więcej
16:00  Redłovia Redło - Zawisza Grzmiąca więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  AZS Wrocław - UKS SMS Łódź więcej
11:00  Mitech Żywiec - Olimpia Szczecin więcej
11:00  AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec więcej
14:00  Medyk Konin - Sportowa Czwórka Radom więcej
17:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Górnik Łęczna więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Piast Gliwice - SALOS Szczecin więcej
12:00  Odra Opole - Lech Poznań więcej
12:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
13:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wlkp. więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Zryw Kretomino - Chemik Police więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Korona Stuchowo - Sowianka Sowno więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:00  Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Piast Kolin więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo więcej
16:00  Dąb Dębice - Czarni Marianowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
13:00  Orzeł Grzędzice - Zryw Kołbaskowo więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska więcej
17:00  Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
17:00  Zootechnik Kołbacz - Aquila Szczecin więcej
18:30  Hanza Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15:00  Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno więcej
16:00  Mieszko Mieszkowice - Korona Klępicz więcej
16:00  Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa więcej
17:00  Rurzyca Nawodna - Energetyk II Gryfino więcej
17:00  Chrobry Lisie Pole - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
14:00  Remor Recz - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Gryf Objezierze - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Stal Lipiany - Orkan Rów więcej
16:00  Goplana Żabów - Czarni Czerników więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Jantar II Dziwnów więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Ogniwo Dzwonowo - Podlesie Sowno więcej
14:00  Zjednoczeni Wapnica - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Chemik II Police - Mierzynianka II Mierzyn więcej
  Pionier Szczecin - Komarex Komarowo więcej
  Czarni 44 Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
  Florek Trzeszczyn - Hutnik II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Czarni II Lubanowo - Zryw Góralice więcej
  Polonia Gryfino - Wicher Steklno więcej
  Chrobry Boleszkowice - Tywa Swobnica więcej
  Sekwoja Brwice - Sokół II Pyrzyce więcej
16:00  Ogniwo II Babinek - Sokół Różańsko więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - KS Raszyn więcej
  Akademia Piłkarska LG - Polonia Poznań więcej
  Sztorm AWFiS Gdańsk - UKS SMS II Łódź więcej
  Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin 0 - 3 więcej
15:00  GKS Przodkowo - Lech II Poznań więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  Wda Świecie - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Świt Szczecin więcej
17:00  Centra Ostrów Wlkp. - Sokół Kleczew więcej
17:00  Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
  Flota II Świnoujście - Polonia Płoty więcej
  Błękitni Trzygłów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
11:00  Sparta Gryfice - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - Dąb Dębice więcej
  Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo więcej
  Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Mechanik Warnice - Zorza Dobrzany więcej
  Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Suchań więcej
  Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Rolpol Chlebowo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Zootechnik Kołbacz - SALOS III Szczecin więcej
10:30  Grot Gardno - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Klon Krzęcin więcej
  SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
  Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Zieloni Zielin - Osadnik Myślibórz więcej
  Dąb Dębno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  GKS Golenice - Odra Chojna więcej
  Iskra Banie - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Błękitni Stargard - Victoria Sianów więcej
  Hattrick Kołobrzeg - Hetman Recz więcej
16:00  Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Kotwica Kórnik - Lubuszanin Drezdenko więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Lipno Stęszew więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Olimpia II Szczecin więcej
  KKP Chełmża - TKKF Stilon Gorzów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  Lech Czaplinek - Sad Chwiram więcej
11:00  Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Olimp Gościno więcej
11:00  Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Iskra Białogard - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Victoria Sianów - LZS Kowalewice więcej
11:00  Gryf Polanów - Saturn Mielno więcej
11:00  Wicher Mierzym - Mechanik Bobolice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Mirstal Mirosławiec - Redłovia Redło więcej
11:00  Junior Kalisz Pomorski - Orzeł Łubowo więcej
13:00  Orzeł 2010 Wałcz - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Zryw Kretomino - Spójnia Świdwin więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Sława Sławno więcej
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Darłovia Darłowo - Bałtyk II Koszalin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
16:00  Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno więcej
piłka nożna II liga PLO
16:00  Amator Kołobrzeg - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Oldboje Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
16:00  TKKF Strażak Koszalin - Lotnik Mirosławiec więcej
piłka nożna I liga PLO
16:00  Zryw Kretomino - Ikar Krosino więcej
16:00  Oldboje Manowo - Victoria Sianów więcej
16:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice więcej
16:00  Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Piast Gliwice - Słomniczanka Słomniki 5 - 0 więcej
18:00  FC Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
18:00  AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin więcej
18:00  Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk więcej
18:00  Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów więcej
18:00  Rekord Bielsko-Biała - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
13:00  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
12:00  Lech Poznań - Wda Świecie więcej
14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Akademia MKP Szczecinek - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia więcej
  Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław więcej
15:30  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - SMS Gdańsk więcej
  Sokół Kościerzyna - Gwardia Koszalin więcej
  Stal Gorzów - AZS UZ Zielona Góra więcej
  MKS Grudziądz - Real-Astromal Leszno więcej
  MKS Mazur Sierpc - GKS Żukowo więcej
  Warmia Olsztyn - Nielba Wągrowiec więcej
  Grunwald Poznań - Pomezania Malbork więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MLKS Borowiak Czersk - KPR Gryfino więcej
  MOSiR Kętrzyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
  MKS Brodnica - Sambor Tczew więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak Iława więcej
  SMS II Gdańsk - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
  SPR Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia więcej
  Energa AZS Koszalin - Start Elbląg więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
  Korona Handball Kielce - KPR Jelenia Góra więcej
  Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
  Chemik Police - Budowlani Łódź więcej
  DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź więcej
siatkówka Plus Liga - o m. 11-12
  GKS Katowice - Stocznia Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
4 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
4 » Aluszyk poprowadzi mecz »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Olimpia wraca na Bandur »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
mecze:
35 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
24 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
23 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
18 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
16 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Gialloross... marny154
gości: 801
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106307
• newsów: 68727
• użytkowników: 67432
• komentarzy: 1037708
• zdjęć: 732683
• relacji: 36391
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies