ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 kwiecień 2018
dodaj sparing
pokaż:
22 kwiecień
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17:45  AZS Koszalin - Stal Ostrów Wlkp. więcej
17:45  Turów Zgorzelec - Legia Warszawa więcej
17:45  Rosa Radom - Asseco Gdynia więcej
17:45  Start Lublin - Miasto Szkła Krosno więcej
17:45  MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice więcej
17:45  Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. więcej
17:45  Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń więcej
17:45  Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piłka nożna II liga
15:00  Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard więcej
16:00  Rozwój Katowice - MKS Kluczbork więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Wieża Postomino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Ina Ińsko - Sarmata Dobra więcej
17:00  Sparta Gryfice - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
12:00  Drawa Drawno - Orkan Suchań więcej
14:00  Zieloni Zielin - Sęp Brzesko więcej
15:00  Myśla Dargomyśl - Sokół Pyrzyce więcej
15:00  Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
15:00  Piast Karsko - Klon Krzęcin więcej
16:00  Czcibor Cedynia - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
12:00  Passat Bukowo Morskie - LZS Kowalewice więcej
12:00  Syrena-Grot Rymań - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Radew Białogórzyno więcej
14:00  Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Sportowa Czwórka Radom - AZS PSW Biała Podlaska więcej
11:00  AZS PSW Biała Podlaska - Unifreeze Górzno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Warta Poznań - Zagłębie Lubin więcej
15:00  Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia więcej
15:00  Górnik Zabrze - Chrobry Głogów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Gwardia Koszalin - Stal Szczecin więcej
14:00  Flota Świnoujście - SALOS II Szczecin więcej
15:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Ina Goleniów - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo więcej
15:30  Bizon Cerkwica - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:30  Unia Stargard - Orzeł Pęzino więcej
15:30  Orkan Dalewo - PC Kluczevia II Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
14:30  Piast Piaseczno - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Unia Swochowo - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
11:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie więcej
15:00  Grom Płonno - Iskra Warszyn więcej
15:00  Błękitni Sarnik - Korona Raduń więcej
15:00  Iskra Pomień - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Iskra Lutówko - Ina Nadarzyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Bryza Reńsko - Santos Sarbinowo więcej
  Wicher Przelewice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  GKS Golenice - Mechanik Warnice więcej
15:00  Gryf Nowielin - Iskra Banie więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
17:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Światowid 63 II Łobez więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
14:00  Orkan II Suchań - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski więcej
16:00  Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
12:00  Pomorzanin Nowogard - Biali Sądów więcej
13:00  Energetyk Gryfino - Mewa Resko więcej
16:30  Unia Dolice - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
11:00  Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
12:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Mierzynianka Mierzyn więcej
15:00  Arkonia II Szczecin - Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
14:00  Sława Choszczno - Sokół Granowo więcej
14:30  Błyskawica Kluki - Skrzydlaci Będargowo więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Astra Ustronie Morskie - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Darpol Barzowice - Strong Zielenica więcej
  Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki więcej
  KS Skibno - Olympic Warszkowo więcej
  Gryf II Polanów - Jantar Korlino więcej
16:00  Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Derby Karścino - Wicher Mierzym więcej
  Wicher Rąbino - Sokół Lulewice więcej
  Mustang Korzystno - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
13:00  Huragan Bierzwnica - Jantar Siemyśl więcej
15:00  Grot Gorawino - Resko Karcino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
11:00  Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Sokół Spore - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
12:00  Głaz Tychowo - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Graf Bukówko - Grot Bonin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Wspólni Różewo - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
  Znicz Dzikowo - Grom Giżyno więcej
piłka nożna II liga PLO
13:00  Lech Czaplinek - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Dolina Łętowska Łętowo - Pogoń Noskowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
  Drzewiarz Krosino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
14:00  Gryf Wejherowo - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
13:00  Gwardia Koszalin - Stal Szczecin więcej
13:00  Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
14:00  Vineta Wolin - SALOS Szczecin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
4 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
4 » Aluszyk poprowadzi mecz »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Olimpia wraca na Bandur »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
mecze:
35 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
24 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
23 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
16 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
cxp Gialloross...
marny154
gości: 841
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106307
• newsów: 68727
• użytkowników: 67432
• komentarzy: 1037708
• zdjęć: 732683
• relacji: 36391
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies