ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 kwiecień 2018
pokaż:
08 kwiecień
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
XV Puchar Ziem Północnych więcej
45. Maraton Dębno więcej
Trzecia kolejka ALPN Podjuchy więcej
Wyścig MTB w Moryniu-Przyjezierze więcej
Liga Skrzatów - pierwszy turniej więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
TOPLIGA: Monarchs Ząbki - Husaria Szczecin 17:0 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 69 - 87 więcej
Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 96 - 74 więcej
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 69 - 74 więcej
GTK Gliwice - Trefl Sopot 83 - 94 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Basket Poznań 93 - 97 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 81 - 95 więcej
Noteć Inowrocław - GKS Tychy 72 - 78 więcej
Spójnia Stargard - Polonia Leszno 78 - 85 więcej
KK Warszawa - Znicz Basket Pruszków 63 - 75 więcej
Doral Nysa Kłodzko - AZS Politechnika Kraków 92 - 90 więcej
Pro-Basket Kutno - Sokół Łańcut 58 - 78 więcej
Astoria Bydgoszcz - Śląsk Wrocław 73 - 71 więcej
piłka nożna II liga
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 8 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Błonie Barwice 6 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - KP Przecław 6 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 1 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Polonia Giżyn 6 - 1 więcej
Piast Karsko - Orkan Suchań 2 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Unia Dolice 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo 3 - 4 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wrzos Wrzosowo 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Falubaz Zielona Góra - Chrobry Głogów 0 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Chemik Police 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pionier Żarnowo 3 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Jedność Przewłoki 0 - 1 więcej
Unia Stargard - Czarni Marianowo 6 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Aquila Szczecin 1 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Sparta Skalin 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Korona Klępicz 2 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 2 więcej
Grot Gardno - LUKS Krzywin 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 1 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 2 - 5 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 1 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Iskra Warszyn 0 - 1 więcej
Iskra Pomień - Korona Raduń 3 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Koral Mostkowo 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Merkury Nowogródek Pom. 2 - 2 więcej
Stal Lipiany - Bryza Reńsko 6 - 1 więcej
Gryf Nowielin - Czarni Czerników 2 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Orkan Rów 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Prusinowo 2 - 3 więcej
Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Podlesie Sowno 3 - 0 więcej
Dęby Rogowo - Zenit Koszewo 1 - 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - WODR Barzkowice 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Jeziorak II Szczecin 1 - 0 więcej
17:00  Czarni 44 Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
Chemik II Police - Pionier Szczecin 14 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Wicher Steklno 4 - 1 więcej
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 1 - 1 więcej
Sekwoja Brwice - Tywa Swobnica 2 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0 - 4 więcej
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz 4 - 0 więcej
Elana Toruń - Polonia Środa Wlkp. 2 - 0 więcej
Wda Świecie - Świt Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Flota II Świnoujście 1 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Bizon Cerkwica 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Orkan Dalewo 4 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Dobrzany 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Arkonia II Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 więcej
Grot Gardno - Odrzanka Radziszewo 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Łabędź Widuchowa - Odra Chojna 0 - 8 więcej
Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 6 więcej
Błyskawica Kluki - Unia II/Gwiazda Żalęcino 1 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
Hetman Recz - Olimpia III Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
TKKF Stilon Gorzów - Olimpia II Szczecin 1 - 4 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - AP Kotwica Kołobrzeg 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - AP Drawsko Pomorskie 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Saturn Mielno 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Bałtyk II Koszalin - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica 2 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica 0 - 4 więcej
Gryf II Polanów - KS Sieciemin 1 - 3 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 4 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Jantar Korlino 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Hattrick Kołobrzeg - Sokół Lulewice 2 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Resko Karcino 0 - 4 więcej
Derby Karścino - Wicher Rąbino 5 - 0 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo 5 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 1 więcej
Graf Bukówko - KS Gwda Wielka 1 - 5 więcej
Grot Bonin - Gryf Dobrowo 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 5 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 5 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 6 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Clearex Chorzów 1 - 3 więcej
AZS UŚ Katowice - MKF Solne Miasto Wieliczka 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 5 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - CWZS Bydgoszcz 1 - 3 więcej
Football Academy Szczecin - Wda Świecie 2 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Chemik Police 5 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 2 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 4 więcej
Vineta Wolin - OKS Prawobrzeże Szczecin 3 - 1 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Tytani Wejherowo 24 - 37 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Start Elbląg - GTPR Gdynia 30 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. spadkowa
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 30 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - ŁKS Łódź 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
Onico Warszawa - Cuprum Lubin 1 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - Czarna Perła Miastko 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Umowa z Delevem przedłu »
4 » Aluszyk poprowadzi mecz »
4 » Zmarł Ryszard Wiśniewsk »
3 » Roman Kondiukh zawodnik »
1 » Chemiczki rozpoczynają  »
1 » Kond-Bud Ligowiec.net m »
1 » Olimpia wraca na Bandur »
1 » Zawodniczki MKS Kusy Sz »
mecze:
35 » OKS Center MD Goleniów- »
25 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
24 » Gwardia Koszalin-Rozwój »
24 » Rasel Dygowo-Sokół Karl »
23 » Sarmata Dobra-Pomorzani »
22 » Iskierka Szczecin-Ina I »
18 » Bałtyk Koszalin-Hutnik  »
18 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
17 » Wrzos Wrzosowo-Syrena-G »
16 » Korona Człopa-Sława Sła »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
doktor777 jurgol
LeoMessi lorbas
obserwator...
gości: 987
statystyki portalu
• drużyn: 2703
• imprez: 106307
• newsów: 68727
• użytkowników: 67432
• komentarzy: 1037708
• zdjęć: 732683
• relacji: 36391
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies