ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 kwiecień 2018
pokaż:
15 kwiecień
Bukołaz 2018 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczeciniecka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
Losowanie barw narodowych Mini Mundialu więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 66 - 84 więcej
Rosa Radom - Start Lublin 72 - 70 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Stal Ostrów Wlkp. 67 - 106 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Basket Poznań 77 - 70 więcej
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 60 - 71 więcej
AZS Politechnika Kraków - GKS Tychy 90 - 94 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 71 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-out
Pogoń Prudnik - Doral Nysa Kłodzko 77 - 54 więcej
Siarka Tarnobrzeg - SKK Siedlce 65 - 88 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 1 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Myśla Dargomyśl 1 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Piast Karsko 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wrzos Wrzosowo - Syrena-Grot Rymań 8 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 8 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 4 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Mitech Żywiec 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Falubaz Zielona Góra 0 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Flota Świnoujście 5 - 0 więcej
Świt Szczecin - Zryw Kretomino 3 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Ina Goleniów 2 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 5 - 0 więcej
Stal Szczecin - SALOS II Szczecin 0 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Fala Międzyzdroje 0 - 1 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Zieloni Wyszobór 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 4 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia II St. - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Dąb Dębice 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Vielgovia Szczecin 3 - 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Tanowia Tanowo 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 2 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Chrobry Lisie Pole 2 - 1 więcej
Grot Gardno - Mieszko Mieszkowice 1 - 1 więcej
Korona Klępicz - Piast Piaseczno 10 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Sokół Sokoliniec 3 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Lutówko 0 - 5 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 2 - 6 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Pomień 0 - 4 więcej
Korona Raduń - Gryf Objezierze 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Pomorzanin Cychry 4 - 2 więcej
Orkan Rów - Bryza Reńsko 3 - 6 więcej
Czarni Czerników - GKS Golenice 5 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 3 więcej
Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo 4 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Prusinowo 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Zjednoczeni Wapnica 1 - 8 więcej
Podlesie Sowno - Orkan II Suchań 1 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Czarni 44 Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 3 - 3 więcej
Zryw Góralice - Polonia Gryfino 2 - 4 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm AWFiS Gdańsk - Medyk II Konin 3 - 0 więcej
UKS SMS II Łódź - KS Raszyn 5 - 1 więcej
Akademia Piłkarska LG - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 więcej
KKP Bydgoszcz - Stomilanki Olsztyn 3 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Mewa Resko - Unia Dolice 4 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Polonia Płoty - Sparta Gryfice 4 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Flota II Świnoujście 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sarmata Dobra - OKS Center MD Goleniów 4 - 9 więcej
Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 4 - 0 więcej
Orkan Suchań - Piast Chociwel 4 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 2 więcej
Rolpol Chlebowo - Piast Kolin 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Grot Gardno 4 - 3 więcej
SALOS III Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Iskra Banie 7 - 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 0 - 9 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sława Choszczno 6 - 0 więcej
Sokół Granowo - Błyskawica Kluki 1 - 13 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 4 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 2 - 4 więcej
Hetman Recz - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lubuszanin Drezdenko - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 7 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Kotwica Kórnik 1 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Polonia Środa Wlkp. 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
AP Drawsko Pomorskie - Lech Czaplinek 2 - 6 więcej
Grom Szwecja - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
Sad Chwiram - Wspólni Różewo 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Wicher Mierzym 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Błękitni Stary Jarosław 3 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Zryw Kretomino 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 2 - 3 więcej
Jantar Korlino - KS Skibno 4 - 6 więcej
Płomień Jeżyczki - Gryf II Polanów 1 - 4 więcej
KS Sieciemin - Derby Gwiazdowo 8 - 0 więcej
Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 5 - 1 więcej
Płomień Pobłocie Wlk. - Huragan Bierzwnica 4 - 2 więcej
Mustang Korzystno - Resko Karcino 1 - 7 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Graf Bukówko 6 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Głaz Tychowo 2 - 4 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 0 - 4 więcej
Gryf Budowo - Znicz Dzikowo 2 - 5 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Santos Kłębowiec 2 - 7 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga PLO
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Dolina Łętowska Łętowo 9 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - FC Toruń 2 - 6 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - w.
Błękitni Wronki - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Chemik Police - Vineta Wolin 10 - 0 więcej
Stal Szczecin - SALOS Szczecin 2 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Sokół Kościerzyna 31 - 32 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - MKS Kalisz 22 - 23 więcej
Chrobry Głogów - Meble Wójcik Elbląg 36 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet - gr. mistrzowska
Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 27 - 20 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3 - 1 więcej
AZS Olsztyn - MKS Będzin 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Stocznia Szczecin 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet - play-off
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Będzie można awansować  »
6 » Wojciech Fadecki odchod »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
1 » Wiśniewski zawodnikiem  »
1 » Łapiński trenerem Energ »
1 » Błękitni po prezentacji »
1 » Chemicy remisują w pier »
mecze:
48 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
21 » Błękitni Stargard-Olimp »
15 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
5 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
5 » Świt Barnimie-Piast Kar »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
4 » Iskierka Szczecin-Vinet »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Olimp Złocieniec-Sokół  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
wujtek
gości: 807
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108351
• newsów: 69436
• użytkowników: 67662
• komentarzy: 1047623
• zdjęć: 743345
• relacji: 36699
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies