ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 maj 2018
pokaż:
03 maj
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 83 - 93 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 6 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Grom Płonno 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo 3 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Polonia Poznań - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota II Świnoujście 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Clearex Chorzów 2 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice 4 - 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 9 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Lex Kancelaria Słomniki 5 - 0 więcej
Pogoń '04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka 3 - 2 więcej
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 5 - 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Najczęściej karani regi »
mecze:
32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Stal Lipiany-Kłos Pełcz »
3 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jk08 Junioro
Kawaler mokyS
thegunner
gości: 811
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 108329
• newsów: 69426
• użytkowników: 67659
• komentarzy: 1047523
• zdjęć: 743282
• relacji: 36692
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies