ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 maj 2018
pokaż:
03 maj
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 83 - 93 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Piast Karsko - Myśla Dargomyśl 6 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Korona Raduń 4 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Grom Płonno 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo 3 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Sokół Różańsko 4 - 0 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
Polonia Poznań - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice 3 - 3 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Flota II Świnoujście 4 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Clearex Chorzów 2 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice 4 - 2 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 9 - 2 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Lex Kancelaria Słomniki 5 - 0 więcej
Pogoń '04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka 3 - 2 więcej
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice 5 - 5 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Mroczek: Będziemy infor »
3 » Orzeł poszukuje
3 » 'Statuetkę przekażę Tac »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Sęp Brzesko poszukuje  »
2 » Komunikat organizacyjny »
2 » Sparingi drużyn okręgów »
2 » Mroczek: Czas zmian nad »
2 » Jedność-Ikar szuka spar »
1 » Mecz kontrolny Sarmaty
mecze:
37 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
19 » Korona Kielce-Pogoń Szc »
5 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
4 » Astra Ustronie Morskie- »
3 » Gryf Dobrowo-Syrena-Gro »
3 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
3 » Orzeł Wałcz-Korona Czło »
3 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Światowid 63 Łobez-Chem »
3 » Energa Kotwica Kołobrze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Wiktorka1
gości: 714
statystyki portalu
• drużyn: 2762
• imprez: 113623
• newsów: 71085
• użytkowników: 69695
• komentarzy: 1064232
• zdjęć: 761735
• relacji: 37580
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies