ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 maj 2018
pokaż:
13 maj
Turniej Mistrzostw Polski Seniorów w Rugby 7 więcej
Liga Skrzatów więcej
Liga Żaków KOZPN - Grupa szczecinecka więcej
Zumba Fitness więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut 105 - 83 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki - play-off
Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. 74 - 90 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 2 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0 - 3 więcej
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 2 - 1 więcej
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 4 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Piast Chociwel 4 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Darłovia Darłowo 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Mewa Resko 2 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Piast Karsko 3 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Pogoń Szczecin 0 - 7 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Akademia MKP Szczecinek 1 - 12 więcej
Chemik Police - FASE Szczecin 3 - 5 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 8 - 0 więcej
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Stal Szczecin - Zryw Kretomino 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór 9 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń 0 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Zalew Stepnica 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Polski Cukier Kluczevia II St. 3 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Rolpol Chlebowo 1 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Piast Kolin 1 - 2 więcej
Unia Stargard - Dąb Dębice 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Unia Swochowo 2 - 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Piast Piaseczno 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Sokół Sokoliniec 2 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Błękitni Sarnik 6 - 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 2 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Gryf Objezierze 3 - 0 więcej
Koral Mostkowo - Grom Płonno 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Santos Sarbinowo 1 - 3 więcej
Gryf Nowielin - Stal Lipiany 2 - 13 więcej
Czarni Czerników - Orkan Rów 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez 2 - 2 więcej
Gardominka Mechowo - Prawobrzeże II Świnoujście 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Zjednoczeni Wapnica 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
11:00  Jeziorak II Szczecin - Komarex Komarowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Czarni II Lubanowo 7 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Wicher Steklno 14 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Chrobry Boleszkowice 4 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Zryw Góralice 4 - 0 więcej
Sokół II Pyrzyce - Polonia Gryfino 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
UKS SMS II Łódź - Polonia Poznań 0 - 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - Sztorm AWFiS Gdańsk 4 - 1 więcej
KS Raszyn - Medyk II Konin 0 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sarmata Dobra - Leśnik Kliniska 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Zorza Dobrzany 4 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Odrzanka Radziszewo - SALOS III Szczecin 1 - 9 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - AP Hutnik Szczecin 2 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
SCRS Barlinek - Ina Stradzewo 14 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Iskra Banie - Dąb Dębno 1 - 5 więcej
Łabędź Widuchowa - Zieloni Zielin 1 - 7 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 5 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Slawa Choszczno 7 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Unia II/Gwiazda Żalęcino 0 - 6 więcej
Orzeł Żeńsko - Błyskawica Kluki 3 - 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Granowo 1 - 2 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hetman Recz - Victoria Sianów 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lipno Stęszew - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 2 więcej
KKP Chełmża - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 3 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 1 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Lubuszanin Drezdenko 13 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Saturn Mielno - Wieża Postomino 6 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 4 - 5 więcej
Sława Sławno - Spójnia Świdwin 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Derby Gwiazdowo 1 - 0 więcej
Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 0 - 2 więcej
Jantar Korlino - Strong Zielenica 1 - 0 więcej
Gryf II Polanów - Darpol Barzowice 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym 1 - 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Grot Gorawino 3 - 3 więcej
Resko Karcino - Sokół Lulewice 5 - 0 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski 8 - 0 więcej
Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe 3 - 1 więcej
Grot Bonin - Sokół Spore 3 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo 7 - 2 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II /Iskra Bobolice 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Wspólni Różewo 2 - 4 więcej
Grom Giżyno - Bytyń Nakielno 2 - 5 więcej
Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo 3 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska Łętowo 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino 4 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Tramp. U15 gr. B - w.
Akademia Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo 13 - 1 więcej
CWZS Bydgoszcz - Football Academy Szczecin 3 - 2 więcej
Wda Świecie - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - Football Academy Szczecin 2 - 1 więcej
Stal Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 9 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
Vineta Wolin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Wisła Kraków - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1 - 2 więcej
Wisła Płock - Korona Kielce 4 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 4 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice 3 - 4 więcej
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń 1 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa spadkowa
Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 4 - 2 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - AZS AWF Warszawa 29 - 20 więcej
siatkówka Turniej półfinałowy o awans do I ligi
Polonia Świdnica - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
WTS Włocławek - Częstochowianka Częstochowa 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2018 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/C klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/klasa okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
4 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
2 » Walne zebranie w Pęzini »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Najczęściej karani regi »
mecze:
32 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
3 » Stal Lipiany-Kłos Pełcz »
3 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jk08 Junioro
Kawaler mokyS
thegunner
gości: 811
statystyki portalu
• drużyn: 2721
• imprez: 108329
• newsów: 69426
• użytkowników: 67659
• komentarzy: 1047523
• zdjęć: 743282
• relacji: 36692
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies