ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 29 październik 2017
pokaż:
29 październik
Football Park Cup więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno 98 - 77 więcej
Legia Warszawa - GTK Gliwice 78 - 88 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom 94 - 103 więcej
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 90 - 79 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Noteć Inowrocław - Pro-Basket Kutno 56 - 70 więcej
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 71 - 72 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Jedynka Pelplin 68 - 85 więcej
Asseco II Gdynia - Stomil Olsztyn 105 - 82 więcej
Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów 76 - 62 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 3 - 1 więcej
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Warta Poznań 0 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Stal Szczecin 1 - 4 więcej
Błękitni II Stargard - Piast Chociwel 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Mewa Resko 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań 7 - 1 więcej
Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec 0 - 2 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Sportowa Czwórka Radom 6 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
SALOS II Szczecin - FASE Szczecin 3 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Ina Goleniów 0 - 3 więcej
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - j.
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 4 więcej
KKS 1925 Kalisz - Gryf Wejherowo 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo 2 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard 5 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Jedność Przewłoki 2 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Tanowia Tanowo 3 - 2 więcej
Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 2 więcej
Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole 4 - 2 więcej
Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn 5 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 4 - 3 więcej
Korona Klępicz - LUKS Krzywin 7 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Iskra Pomień 2 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze 2 - 0 więcej
Grom Płonno - Ina Nadarzyn 2 - 5 więcej
Iskra Warszyn - Koral Mostkowo 1 - 4 więcej
Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin 7 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 1 - 0 więcej
Orkan Rów - Iskra Banie 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica 1 - 2 więcej
Orkan II Suchań - WODR Barzkowice 1 - 4 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice 6 - 2 więcej
Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica 1 - 5 więcej
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno 4 - 1 więcej
Chrobry Boleszkowice - Polonia Gryfino 2 - 3 więcej
Sokół Różańsko - Czarni II Lubanowo 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn 2 - 1 więcej
KS Raszyn - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
SALOS Szczecin - FASE Szczecin 0 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin 6 - 0 więcej
Chemik Police - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Mewa Resko 1 - 1 więcej
Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard 6 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 12 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Fala Międzyzdroje 3 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Polonia Płoty 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 2 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Hanza Goleniów 2 - 9 więcej
Promień Mosty - Leśnik Kliniska 14 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Arkonia II Szczecin - Zootechnik Kołbacz 8 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - AP Hutnik Szczecin 5 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sęp Brzesko - Ina Stradzewo 4 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek 1 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 2 - 2 więcej
Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo 0 - 0 więcej
Błyskawica Kluki - Sława Choszczno 16 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 4 - 0 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Polonia Środa Wlkp. 2 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Bajgiel Będzino - Mechanik Bobolice 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 4 - 3 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Junior Kalisz Pomorski 6 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Błękitni Stary Jarosław 5 - 3 więcej
Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki 4 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0 - 7 więcej
KS Skibno - KS Sieciemin 3 - 5 więcej
Jantar Korlino - Darpol Barzowice 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Derby Karścino 1 - 4 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Wicher Mierzym 0 - 9 więcej
Jantar Siemyśl - Resko Karcino 0 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice 3 - 9 więcej
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Oldboje Stargard 0 - 7 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń 9 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna 31 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. 35 - 31 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz 28 - 27 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Muszynianka Muszyna 3 - 1 więcej
Budowlani Toruń - Proxima Kraków 3 - 2 więcej
DevelopRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
PTPS II Piła - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - WTS Włocławek 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - SMS II Police 2 - 3 więcej
Wiking Rymań - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Łapiński trenerem Energ »
5 » Będzie można awansować  »
3 » Wiśniewski zawodnikiem  »
3 » Walne zebranie w Pęzini »
3 » Chcesz grać w seniorach »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Robert Obst piłkarzem R »
mecze:
36 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
14 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
12 » Błękitni Stargard-Olimp »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
5 » Świt Barnimie-Piast Kar »
4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
4 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
4 » Polonia Giżyn-SCRS Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ElPolako10
gości: 753
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108335
• newsów: 69433
• użytkowników: 67660
• komentarzy: 1047566
• zdjęć: 743282
• relacji: 36697
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies