ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 październik 2017
pokaż:
22 październik
IX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
Liga Skrzatów - grupa 1 - piąty turniej więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 83 - 68 więcej
Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp. 63 - 75 więcej
AZS Koszalin - Trefl Sopot 82 - 72 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut 75 - 88 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 72 - 74 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 4 - 1 więcej
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 1 - 3 więcej
GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo 6 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko 0 - 5 więcej
Drawa Drawno - Unia Dolice 4 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Orkan Suchań 2 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
22-10 11:00  Fala Abfrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino więcej
Radew Białogórzyno - Grom Świelino 3 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie 3 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino 0 - 6 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno 5 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 1 - 2 więcej
Odra Opole - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście 7 - 0 więcej
Ina Goleniów - SALOS II Szczecin 3 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin 5 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 4 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lechia Gdańsk - KKS 1925 Kalisz 5 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Chemik Bydgoszcz 2 - 0 więcej
Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo 3 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Dąb Dębice 1 - 2 więcej
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 0 - 1 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 2 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Vielgovia Szczecin 5 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Piast Piaseczno 3 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 10 - 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 3 - 1 więcej
Grot Gardno - Unia Swochowo 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Iskra Warszyn 1 - 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno 2 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik 3 - 0 więcej
Iskra Pomień - Gryf Objezierze 8 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Remor Recz 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Bryza Reńsko 2 - 1 więcej
Czarni Czerników - Santos Sarbinowo 2 - 0 więcej
Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów 1 - 2 więcej
Gryf Nowielin - GKS Golenice 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne 5 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo 2 - 3 więcej
WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Zryw Góralice - Sekwoja Brwice 3 - 3 więcej
Tywa Swobnica - Sokół Różańsko 3 - 0 więcej
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 1 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Akademia MKP Szczecinek - Vineta Wolin 9 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 6 więcej
FASE Szczecin - Chemik Police 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - Światowid 63 Łobez 2 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - PC Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów 0 - 8 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra 19 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Pęzino - Piast Kolin 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
22-10 11:00  Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn 0 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Grot Gardno 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
22-10 09:30  Ina Stradzewo - Klon Krzęcin więcej
SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce 5 - 2 więcej
22-10 14:00  Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 16 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Pionier Zwierzyn 1 - 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 9 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko 4 - 4 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje 0 - 5 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew 3 - 0 więcej
KKP Chełmża - Lubuszanin Drezdenko 7 - 1 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 3 - 1 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Kotwica Kórnik 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Victoria Sianów 2 - 6 więcej
Saturn Mielno - Bajgiel Będzino 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
22-10 11:00  Junior Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3 - 4 więcej
Strong Zielenica - KS Skibno 6 - 2 więcej
KS Sieciemin - Olympic Warszkowo 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo 5 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Jantar Korlino 3 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Grot Gorawino 2 - 4 więcej
Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica 30 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl 7 - 4 więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. 7 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Hattrick Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin 6 - 2 więcej
Sokół Spore - Głaz Tychowo 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe 5 - 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko 4 - 3 więcej
KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - Vistal Gdynia 22 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - MOSiR Kętrzyn 40 - 19 więcej
MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica 23 - 33 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - GKS Katowice 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
8 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
4 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » Jastrzębski Węgiel-Espa »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » Spójnia Stargard-GKS Ty »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 556
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67654
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033143
• zdjęć: 725084
• relacji: 35805
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies