ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 22 październik 2017
dodaj sparing
pokaż:
22 październik
IX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
22-10 12:40  Rosa Radom - Polski Cukier Toruń więcej
22-10 14:30  Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp. więcej
22-10 18:00  AZS Koszalin - Trefl Sopot więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
22-10 13:00  Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
22-10 12:00  Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
22-10 14:00  Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
22-10 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
22-10 15:00  Mewa Resko - Ina Ińsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
22-10 11:00  Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko więcej
22-10 14:00  Drawa Drawno - Unia Dolice więcej
22-10 14:00  Polonia Giżyn - Orkan Suchań więcej
22-10 15:00  Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin więcej
22-10 15:00  Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
22-10 15:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino więcej
piłka nożna WLJ Starszych
22-10 12:00  Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście więcej
22-10 13:00  Ina Goleniów - SALOS II Szczecin więcej
22-10 15:00  Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin więcej
22-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
22-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
22-10 14:00  Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
22-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
22-10 16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
22-10 14:00  Jedność Przewłoki - PC Kluczevia II Stargard więcej
22-10 14:00  Saturn Szadzko - Dąb Dębice więcej
22-10 15:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
22-10 15:00  Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo więcej
22-10 16:30  Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
22-10 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Vielgovia Szczecin więcej
22-10 19:00  Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
22-10 13:00  LUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
22-10 15:00  Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko więcej
22-10 15:00  Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz więcej
22-10 15:00  Grot Gardno - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
22-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno więcej
22-10 14:30  Iskra Pomień - Gryf Objezierze więcej
22-10 15:30  Ina Nadarzyn - Remor Recz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
22-10 15:00  Czarni Czerników - Santos Sarbinowo więcej
22-10 15:00  Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów więcej
22-10 15:00  Gryf Nowielin - GKS Golenice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
22-10 14:00  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
22-10 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo więcej
22-10 15:00  WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
22-10 11:00  Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
22-10 14:00  Akademia MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
22-10 15:00  Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
22-10 17:30  Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
22-10 18:00  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
22-10 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
22-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Grot Gardno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
22-10 15:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
22-10   Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów więcej
22-10   Strong Zielenica - KS Skibno więcej
22-10   KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
22-10   Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo więcej
22-10   Płomień Jeżyczki - Jantar Korlino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
22-10   Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
22-10   Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica więcej
22-10   Wicher Rąbino - Hattrick Kołobrzeg więcej
22-10   Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
22-10 13:30  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
22-10   Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin więcej
22-10   Sokół Spore - Głaz Tychowo więcej
22-10   SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe więcej
22-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko więcej
22-10 14:00  KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
22-10 13:00  Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
22-10 15:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
22-10 20:00  Muszynianka Muszyna - ŁKS Łódź więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
22-10   OPP-Powiat Kołobrzeski - SMS Police więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 1092
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies