ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 październik 2017
pokaż:
15 październik
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Rosa Radom 86 - 65 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk 76 - 74 więcej
Start Lublin - Legia Warszawa 95 - 85 więcej
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 85 - 78 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Astoria Bydgoszcz 76 - 86 więcej
Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard 94 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Sokół Międzychód 70 - 74 więcej
Domino Inowrocław - Asseco II Gdynia 81 - 83 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 3 - 2 więcej
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Ina Goleniów 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Ogniwo Babinek 1 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Odra Chojna 3 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Drawa Drawno 3 - 7 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia 2 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Gavia Choszczno 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Piast Karsko 7 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo 3 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań 3 - 1 więcej
Grom Świelino - Fala Abfrost Gąski 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Sportowa Czwórka Radom - Medyk Konin 0 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 0 - 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Odra Opole 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 3 - 0 więcej
Chemik Police - Ina Goleniów 5 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 5 więcej
SALOS II Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
KKS 1925 Kalisz - Football Academy Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko 2 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Czarni Marianowo 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 4 więcej
Sparta Skalin - Aquila Szczecin 0 - 5 więcej
Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów 4 - 1 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - LUKS Krzywin 6 - 5 więcej
Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 1 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Grot Gardno 0 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica 0 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa 5 - 5 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn 1 - 4 więcej
Grom Płonno - Koral Mostkowo 2 - 2 więcej
Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik 0 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień 0 - 5 więcej
Gryf Objezierze - Iskra Lutówko 2 - 0 więcej
Świt Barnimie - Korona Raduń 11 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Pomorzanin Cychry 2 - 0 więcej
Wicher Przelewice - Iskra Banie 0 - 2 więcej
Bryza Reńsko - Mechanik Warnice 3 - 1 więcej
Orkan Rów - Czarni Czerników 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 3 więcej
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 0 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Zenit Koszewo 5 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo 1 - 3 więcej
Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica 8 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Komarex Komarowo 2 - 0 więcej
Czarni 44 Szczecin - Pionier Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice 1 - 2 więcej
Tywa Swobnica - Czarni II Lubanowo 0 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Wicher Steklno 4 - 0 więcej
Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Przodkowo - Górnik Konin 2 - 1 więcej
Elana Toruń - Energetyk Gryfino 1 - 0 więcej
Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin 3 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Kotwica Kołobrzeg 1 - 5 więcej
Stal Szczecin - Football Academy Szczecin 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino 1 - 2 więcej
Unia Dolice - Biali Sądów 7 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Flota II Świnoujście 8 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 0 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty 7 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 7 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sarmata Dobra - Dąb Dębice 7 - 3 więcej
Promień Mosty - Sparta Węgorzyno 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Rolpol Chlebowo - Zorza Dobrzany 2 - 6 więcej
Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo 0 - 10 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - SALOS III Szczecin 3 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - AP Hutnik Szczecin 6 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Klon Krzęcin - SCRS Barlinek 3 - 6 więcej
Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Dąb Dębno - Iskra Banie 8 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno 9 - 2 więcej
Pionier Zwierzyn - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 3 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin 2 - 2 więcej
Kotwica Kórnik - GSS Grodzisk Wielkopolski 2 - 1 więcej
Lubuszanin Drezdenko - TKKF Stilon Gorzów 0 - 9 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 8 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 1 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 3 - 2 więcej
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Hubertus Biały Bór - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 3 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Olimp Złocieniec 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 0 - 3 więcej
Gryf II Polanów - Derby Gwiazdowo 3 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Strong Zielenica 0 - 3 więcej
KS Skibno - Wrzos Wrześnica 8 - 3 więcej
Jantar Korlino - KS Sieciemin 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Sokół Lulewice 3 - 2 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Grot Gorawino 0 - 6 więcej
Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino 1 - 6 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym 0 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Mechanik II /Iskra Bobolice 6 - 3 więcej
Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo 3 - 4 więcej
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 4 więcej
Głaz Tychowo - Błękitni Gonne Małe 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo 3 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo 6 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno 1 - 4 więcej
Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Słomniczanka Słomniki 3 - 4 więcej
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Nielba Wągrowiec 25 - 28 więcej
MKS Grudziądz - Orlen Wisła II Płock 28 - 33 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
8 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
4 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Świąteczny Charytatywny »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 581
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67654
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033143
• zdjęć: 725084
• relacji: 35805
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies