ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - październik 2017
dodaj sparing
pokaż:
01 październik
IV Nowogardzki Bieg Uliczny więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
01-10 18:00  Anwil Włocławek - AZS Koszalin więcej
01-10 18:00  Start Lublin - Turów Zgorzelec więcej
01-10 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
01-10   Arka Gdynia - Cracovia Kraków więcej
01-10   Górnik Zabrze - Piast Gliwice więcej
01-10   Lech Poznań - Legia Warszawa więcej
01-10   Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
01-10   Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław więcej
01-10   Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
01-10   Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
piłka nożna II liga
01-10 17:00  Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
01-10 16:00  Sokół Karlino - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
01-10 14:00  Ogniwo Babinek - Stal Szczecin więcej
01-10 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście więcej
01-10 15:00  Biali Sądów - Wicher Brojce więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
01-10 13:00  Lech Czaplinek - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
01-10 15:00  Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce więcej
01-10 15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo więcej
01-10 15:00  Sęp Brzesko - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
01-10 12:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
01-10 12:00  Lech Poznań - Odra Opole więcej
01-10 15:00  Chrobry Głogów - Górnik Zabrze więcej
01-10 16:00  Warta Gorzów Wlkp. - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
01-10 15:00  Zagłębie Lubin - Warta Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
01-10 16:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
01-10 17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
01-10 11:00  Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek więcej
01-10 11:00  Chemik Police - Zryw Kretomino więcej
01-10 13:00  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
01-10 15:00  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
01-10 15:00  KKS 1925 Kalisz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
01-10 15:00  Football Academy Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
01-10 15:30  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
01-10 11:00  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
01-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
01-10 12:00  Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
01-10 15:30  Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
01-10 14:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
01-10 15:00  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
01-10 14:00  Grom Płonno - Orzeł Bierzwnik więcej
01-10 14:00  Świt Barnimie - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
01-10 15:00  Orkan Rów - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
01-10 16:00  Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
01-10 14:00  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
01-10 11:00  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
01-10 14:00  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
01-10 11:00  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
01-10 14:00  SALOS III Szczecin - AP Hutnik Szczecin więcej
01-10 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
01-10 11:00  Mierzynianka Mierzyn - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
01-10 15:00  Orzeł Żeńsko - Gryf Przekolno więcej
01-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Błyskawica Kluki więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
01-10   KS Skibno - Gryf II Polanów więcej
01-10   Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo więcej
01-10   Płomień Jeżyczki - Strong Zielenica więcej
01-10   KS Sieciemin - Darpol Barzowice więcej
01-10   Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
01-10   Huragan Bierzwnica - Hattrick Kołobrzeg więcej
01-10   Jantar Siemyśl - Grot Gorawino więcej
01-10   Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino więcej
01-10 13:30  Resko Karcino - Wicher Mierzym więcej
01-10   Sokół Lulewice - Derby Karścino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
01-10   Graf Bukówko - Głaz Tychowo więcej
01-10   Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe więcej
01-10   Gryf Dobrowo - Sokół Spore więcej
01-10 14:00  KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo więcej
01-10   Mechanik II /Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
01-10   Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec więcej
01-10   Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
01-10   Gryf Budowo - Bytyń Nakielno więcej
01-10   Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
01-10 16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Dolina Łętowska Łętowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
01-10 15:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
01-10 16:00  Sambor Tczew - KPR Gryfino więcej
siatkówka Plus Liga
01-10 15:00  Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa więcej
01-10 20:00  Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
02 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
02-10 19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Legia Warszawa więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
02-10 20:00  Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała więcej
03 październik
piłka ręczna Superliga mężczyzn
03-10   Meble Wójcik Elbląg - Vive Kielce więcej
04 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
04-10 19:00  Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
04-10 14:00  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
04-10 16:30  Resko Karcino - Iskra Białogard więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
04-10   Spójnia Gdynia - Gwardia Opole więcej
04-10   Orlen Wisła Płock - KPR Legionowo więcej
siatkówka Plus Liga
04-10 18:30  Trefl Gdańsk - Onico Warszawa więcej
04-10 20:30  GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
04-10 19:00  MKS Będzin - Czarni Radom więcej
04-10 18:00  Espadon Szczecin - Cuprum Lubin więcej
04-10 18:00  Dafi Społem Kielce - AZS Olsztyn więcej
04-10 18:30  BBTS Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów więcej
05 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
05-10 19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gd. więcej
06 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
06-10 19:00  Rosa Radom - GTK Gliwice więcej
07 październik
Bukołaz 2017 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
07-10 17:00  AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń więcej
07-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek więcej
07-10 18:00  Legia Warszawa - Asseco Gdynia więcej
koszykówka I liga koszykarzy
07-10   Basket Poznań - SKK Siedlce więcej
07-10   Kotwica 50 Kołobrzeg - GKS Tychy więcej
07-10   Pogoń Prudnik - Polonia Leszno więcej
07-10   Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków więcej
07-10   Noteć Inowrocław - AZS Politechnika Kraków więcej
07-10   Spójnia Stargard - Sokół Łańcut więcej
07-10   KK Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
07-10   Doral Nysa Kłodzko - Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
07-10   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska więcej
07-10   Sokół Międzychód - Jedynka Pelplin więcej
07-10   Obra Kościan - Basket Suchy Las więcej
07-10   AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów więcej
07-10   Asseco II Gdynia - MKK Gniezno więcej
07-10   SMS Władysławowo - Stomil Olsztyn więcej
07-10   Trefl II Sopot - Domino Inowrocław więcej
piłka nożna II liga
07-10   Błękitni Stargard - Rozwój Katowice więcej
07-10   GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin więcej
07-10 18:00  MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik więcej
07-10   Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo więcej
07-10   Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg więcej
07-10   GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków więcej
07-10   Znicz Pruszków - Radomiak Radom więcej
07-10   ŁKS Łódź - Wisła Puławy więcej
07-10   Olimpia Elbląg - Warta Poznań więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
07-10   Bałtyk Koszalin - Sparta Węgorzyno więcej
07-10 16:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
07-10 13:00  PC Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin więcej
07-10   Iskra Białogard - GKS Leśnik Manowo więcej
07-10 15:00  MKP Szczecinek - Sokół Karlino więcej
07-10 15:00  Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski więcej
07-10   Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin więcej
07-10   Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
07-10   Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
07-10   Odra Chojna - Zorza Dobrzany więcej
07-10 11:00  Stal Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
07-10 15:00  Iskra Golczewo - Dąb Dębno więcej
07-10 15:00  Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn więcej
07-10 15:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
07-10   Wicher Brojce - Błękit Pniewo więcej
07-10   Flota Świnoujście - Biali Sądów więcej
07-10   Ogniwo Babinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
07-10   Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
07-10   Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek więcej
07-10   Błonie Barwice - Mechanik Bobolice więcej
07-10 15:00  Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec więcej
07-10   Wieża Postomino - Mirstal Mirosławiec więcej
07-10 12:30  Sława Sławno - Orzeł Wałcz więcej
07-10   Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg więcej
07-10   Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
07-10   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica więcej
07-10   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
07-10   Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
07-10 15:00  Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra więcej
07-10   Promień Mosty - Iskierka Szczecin więcej
07-10 15:00  Jantar Dziwnów - KP Przecław więcej
07-10 11:00  Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez więcej
07-10   Polonia Płoty - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
07-10 17:00  Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin więcej
07-10 15:00  Gavia Choszczno - Sęp Brzesko więcej
07-10 15:00  Piast Karsko - Unia Dolice więcej
07-10   Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin więcej
07-10   Czcibor Cedynia - Orkan Suchań więcej
07-10   Myśla Dargomyśl - SCRS Barlinek więcej
07-10   Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
07-10 16:00  Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino więcej
07-10 15:00  LZS Kowalewice - Grom Świelino więcej
07-10 15:00  Fala Abfrost Gąski - Bajgiel Będzino więcej
07-10 15:00  Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie więcej
07-10 15:00  Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo więcej
07-10 15:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze więcej
07-10 15:00  Syrena-Grot Rymań - Wybrzeże Biesiekierz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
07-10 15:00  Sokół Suliszewo - Jedność Tuczno więcej
07-10 15:00  Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór więcej
07-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
07-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
07-10 15:00  Legion Strączno - Spójnia Świdwin więcej
07-10 15:00  Sad Chwiram - Redłovia Redło więcej
07-10 15:00  Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
07-10   Sportowa Czwórka Radom - Górnik Łęczna więcej
07-10   Medyk Konin - Unifreeze Górzno więcej
07-10   Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź więcej
07-10   AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
07-10 13:00  Lechia Gdańsk - Piast Gliwice więcej
07-10 12:00  Warta Poznań - SALOS Szczecin więcej
07-10 12:00  Miedź Legnica - Zagłębie Lubin więcej
07-10 12:00  Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław więcej
07-10 12:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia więcej
07-10 14:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
07-10   Flota Świnoujście - Stal Szczecin więcej
07-10   Zryw Kretomino - SALOS II Szczecin więcej
07-10   Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
07-10   Ina Goleniów - Świt Skolwin więcej
07-10   Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
07-10   Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
07-10   FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
07-10 12:00  Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
07-10 12:00  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
07-10   Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
07-10   CWZS Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
07-10 15:00  Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
07-10   Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica więcej
07-10   Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń więcej
07-10 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
07-10   PC Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo więcej
07-10   Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
07-10   Orzeł Pęzino - Dąb Dębice więcej
07-10   Unia Stargard - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
07-10   Arkonia II Szczecin - Sparta Skalin więcej
07-10 15:00  Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
07-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
07-10 15:30  Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz więcej
07-10   Leśnik Kliniska - Orzeł Grzędzice więcej
07-10   Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź więcej
07-10   Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
07-10   Witniczanka Witnica - Korona Klępicz więcej
07-10   Energetyk II Gryfino - Piast Piaseczno więcej
07-10   Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo więcej
07-10   LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna więcej
07-10   Grot Gardno - Czarni Czarnówko więcej
07-10   Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
07-10   Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec więcej
07-10 16:00  Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie więcej
07-10   Korona Raduń - Grom Płonno więcej
07-10 15:00  Koral Mostkowo - Remor Recz więcej
07-10   Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
07-10   Santos Sarbinowo - Stal Lipiany więcej
07-10   Merkury Nowogródek Pom. - Orkan Rów więcej
07-10 15:00  Mechanik Warnice - Wicher Przelewice więcej
07-10   Iskra Banie - Goplana Żabów więcej
07-10   Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
07-10   Orzeł Prusinowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
07-10   Jantar II Dziwnów - Błękitni II Trzygłów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
07-10   Zenit Koszewo - Podlesie Sowno więcej
07-10   Dęby Rogowo - Orkan II Suchań więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
07-10   Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn więcej
07-10   Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin więcej
07-10   Mierzynianka II Mierzyn - Hutnik II Szczecin więcej
07-10   Komarex Komarowo - Jeziorak II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
07-10   Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce więcej
07-10   Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
07-10   Wicher Steklno - Tywa Swobnica więcej
07-10   Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice więcej
07-10   Czarni II Lubanowo - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
07-10   UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz więcej
07-10   Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin więcej
07-10   MUKS Tomaszów Mazowiecki - Polonia Poznań więcej
07-10   KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn więcej
piłka nożna III liga gr. 2
07-10   Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
07-10   Górnik Konin - Lech II Poznań więcej
07-10   Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo więcej
07-10   Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz więcej
07-10   Centra Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
07-10   Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. więcej
07-10   Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew więcej
07-10   Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin więcej
07-10   KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
07-10   Vineta Wolin - Stal Szczecin więcej
07-10   Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
07-10   Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police więcej
07-10   FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
07-10   Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
07-10 13:00  Gwardia Koszalin - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
07-10   Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez więcej
07-10   Biali Sądów - Mewa Resko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
07-10   Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów więcej
07-10   Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów więcej
07-10   Flota II Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
07-10   Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
07-10   Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
07-10   Hanza Goleniów - Promień Mosty więcej
07-10   Sparta Węgorzyno - OKS Center MD Goleniów więcej
07-10   Leśnik Kliniska - Sarmata Dobra więcej
07-10   Dąb Dębice - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
07-10 11:00  Mechanik Warnice - Pomorzanin Krąpiel więcej
07-10   Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo więcej
07-10   Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice więcej
07-10   Orkan Dalewo - Orkan Suchań więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
07-10 12:00  AP Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
07-10 10:00  Arkonia II Szczecin - Grot Gardno więcej
07-10   Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe więcej
07-10 11:00  SALOS III Szczecin - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
07-10   Ina Stradzewo - SCRS Barlinek więcej
07-10   Sęp Brzesko - Klon Krzęcin więcej
07-10   Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
07-10   Iskra Banie - GKS Golenice więcej
07-10   Łabędź Widuchowa - Dąb Dębno więcej
07-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica więcej
07-10   Odra Chojna - Zieloni Zielin więcej
07-10   Osadnik Myślibórz - Mieszko Mieszkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
07-10   Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo więcej
07-10   Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
07-10   Błękitni Stargard - Hattrick Kołobrzeg więcej
07-10   Fala Międzyzdroje - Hetman Recz więcej
07-10   Vielgovia Szczecin - Olimpia III Szczecin więcej
07-10   Victoria Sianów - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
07-10   Lipno Stęszew - Kotwica Kórnik więcej
07-10   Polonia Środa Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
07-10   KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
07-10   TKKF Stilon Gorzów - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
07-10   Olimpia II Szczecin - Lubuszanin Drezdenko więcej
07-10   Biało-Zielone Gdańsk - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
07-10 11:00  Grom Szwecja - Wspólni Różewo więcej
07-10 11:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
07-10 11:00  Sad Chwiram - Błonie Barwice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
07-10 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin więcej
07-10 11:00  Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
07-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard więcej
07-10 11:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
07-10 11:00  Bajgiel Będzino - Wiekowianka Wiekowo więcej
07-10 11:00  LZS Kowalewice - Wieża Postomino więcej
07-10 11:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
07-10 11:00  Wicher Mierzym - Gryf Polanów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
07-10 11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec więcej
07-10   Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło więcej
07-10   Orzeł Łubowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
07-10   Olimp Złocieniec - SKF KP Hubertus Biały Bór więcej
07-10   Orzeł 2010 Wałcz - Junior Kalisz Pomorski więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
07-10 11:00  Sława Sławno - Wrzos Wrzosowo więcej
07-10 11:00  Pomorzanin Sławoborze - Zryw Kretomino więcej
07-10 11:00  Bałtyk II Koszalin - Arkadia Malechowo więcej
07-10 11:00  Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna II liga PLO
07-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Amator Kołobrzeg więcej
07-10 16:00  Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin więcej
07-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec więcej
07-10 16:00  Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
07-10 16:00  Bizon Cerkwica - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka nożna I liga PLO
07-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino więcej
07-10 16:00  Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe więcej
07-10 16:00  Sparta Gryfice - Iskra Białogard więcej
07-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów więcej
07-10 16:00  Ikar Krosino - Oldboje Manowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
07-10   Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
07-10 18:00  Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice więcej
07-10   FC Toruń - Gatta Zduńska Wola więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
07-10   KPR Jelenia Góra - MKS Lublin więcej
07-10   Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna więcej
07-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Energa AZS Koszalin więcej
07-10   KPR Kobierzyce - Vistal Gdynia więcej
07-10   Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin więcej
07-10   Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
07-10   Sokół Kościerzyna - AZS AWF Warszawa więcej
07-10   SMS Gdańsk - MKS Grudziądz więcej
07-10   Orlen Wisła II Płock - MKS Mazur Sierpc więcej
07-10   Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn więcej
07-10   AZS UZ Zielona Góra - Grunwald Poznań więcej
07-10   Real-Astromal Leszno - Pomezania Malbork więcej
07-10   GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
07-10   MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn więcej
07-10   MKS Brodnica - MOSiR Kętrzyn więcej
07-10   Tytani Wejherowo - Sambor Tczew więcej
07-10   AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
07-10   Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów więcej
07-10   Stal Mielec - MMTS Kwidzyn więcej
07-10   Górnik Zabrze - Azoty Puławy więcej
07-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin więcej
07-10   Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz więcej
siatkówka Superpuchar Polski Siatkarek
07-10   Budowlani Łódź - Chemik Police więcej
siatkówka Plus Liga
07-10 17:00  Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk więcej
07-10 13:00  Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
07-10 17:00  AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała więcej
07-10 17:00  Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce więcej
07-10 17:00  Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
07-10   SKS Murowana Goślina - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
07-10   Dragon Dobre - Stal Grudziądz więcej
07-10   Espadon II Szczecin - Stoczniowiec Gdańsk więcej
07-10   Wilki Wilczyn - Trefl Lębork więcej
08 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
08-10 18:00  Turów Zgorzelec - Stal Ostrów Wlkp. więcej
08-10 18:00  Czarni Słupsk - Start Lublin więcej
08-10 16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
08-10 14:00  Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
08-10 11:00  AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin więcej
08-10   AZS PSW Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
08-10 12:00  Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wlkp. więcej
08-10 12:00  Odra Opole - Chrobry Głogów więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
08-10 14:00  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
08-10 14:00  Pogoń Szczecin - Wda Świecie więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
08-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
08-10 14:00  Football Academy Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
08-10 13:00  Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo więcej
08-10 15:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
08-10 15:00  Płomień Lisowo - Piast Kolin więcej
08-10 15:00  Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo więcej
08-10 16:00  Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
08-10 15:00  Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
08-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik więcej
08-10 15:00  Iskra Lutówko - Iskra Pomień więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
08-10 15:00  Czarni Czerników - Bryza Reńsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
08-10 14:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo więcej
08-10 15:00  Światowid 63 II Łobez - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
08-10 15:00  WODR Barzkowice - Vitkowia Witkowo więcej
08-10 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
08-10 11:30  Unia Dolice - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
08-10 13:00  Piast Chociwel - Piast Kolin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
08-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
08-10 16:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko więcej
08-10 14:00  Błyskawica Kluki - Orzeł Żeńsko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
08-10   Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo więcej
08-10   KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki więcej
08-10   Darpol Barzowice - Gryf II Polanów więcej
08-10   Derby Gwiazdowo - KS Skibno więcej
08-10   Strong Zielenica - Jantar Korlino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
08-10   Derby Karścino - Hattrick Kołobrzeg więcej
08-10   Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
08-10   Wicher Rąbino - Jantar Siemyśl więcej
08-10   Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica więcej
08-10   Sokół Lulewice - Resko Karcino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
08-10   Błękitni Gonne Małe - Graf Bukówko więcej
08-10   Mechanik II /Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka więcej
08-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Gryf Dobrowo więcej
08-10   Sokół Spore - Grot Bonin więcej
08-10   SP Wilcze Laski - Głaz Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
08-10   Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo więcej
08-10   Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
08-10   Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo więcej
08-10   Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
08-10 15:00  Dolina Łętowska Łętowo - Pogoń Noskowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
08-10 15:00  Drzewiarz Krosino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
08-10   Rekord Bielsko-Biała - Pogoń '04 Szczecin więcej
08-10   MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UG Gdańsk więcej
08-10   Clearex Chorzów - Słomniczanka Słomniki więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
08-10 13:00  SMS II Gdańsk - AZS UMK Toruń więcej
siatkówka Plus Liga
08-10 12:30  Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów więcej
08-10 17:00  Czarni Radom - Espadon Szczecin więcej
09 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
09-10 19:00  Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot więcej
siatkówka Plus Liga
09-10 18:00  Onico Warszawa - GKS Katowice więcej
10 październik
piłka ręczna Superliga mężczyzn
10-10   Vive Kielce - Górnik Zabrze więcej
11 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
11-10 19:00  MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin więcej
11-10 19:00  Polski Cukier Toruń - Miasto Szkła Krosno więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11-10 15:00  AZS Wrocław - AZS UJ Kraków więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
11-10 14:00  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
11-10   Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn więcej
11-10   Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock więcej
siatkówka Plus Liga
11-10 20:30  Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel więcej
11-10 18:00  BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
11-10   Stoczniowiec Gdańsk - Wilki Wilczyn więcej
11-10   Stal Grudziądz - Espadon II Szczecin więcej
11-10   Trójka Nakło - Dragon Dobre więcej
11-10   LO MS Świnoujście - SKS Murowana Goślina więcej
12 październik
siatkówka Plus Liga
12-10 18:00  Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
13 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
13-10 18:30  Turów Zgorzelec - GTK Gliwice więcej
siatkówka Plus Liga
13-10 18:00  Dafi Społem Kielce - Czarni Radom więcej
14 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
14-10 18:00  Start Lublin - Legia Warszawa więcej
14-10 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Czarni Słupsk więcej
14-10 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra więcej
koszykówka I liga koszykarzy
14-10   Pro-Basket Kutno - Doral Nysa Kłodzko więcej
14-10   KK Warszawa - Astoria Bydgoszcz więcej
14-10   Śląsk Wrocław - Spójnia Stargard więcej
14-10   Sokół Łańcut - Noteć Inowrocław więcej
14-10   Polonia Leszno - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
14-10   Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik więcej
14-10   AZS Politechnika Kraków - Siarka Tarnobrzeg więcej
14-10   GKS Tychy - Basket Poznań więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
14-10   Domino Inowrocław - Asseco II Gdynia więcej
14-10   SMS Władysławowo - Trefl II Sopot więcej
14-10   MKK Gniezno - AZS UMK Toruń więcej
14-10   Gryf Goleniów - Obra Kościan więcej
14-10   Basket Suchy Las - Sokół Międzychód więcej
14-10   Jedynka Pelplin - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
14-10   Stomil Olsztyn - Politechnika Gdańska więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
14-10   Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia więcej
14-10   Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin więcej
14-10   Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
14-10   Korona Kielce - Wisła Płock więcej
14-10   Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
14-10   Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz więcej
14-10   Śląsk Wrocław - Wisła Kraków więcej
14-10   Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna II liga
14-10   Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork więcej
14-10   Warta Poznań - GKS Bełchatów więcej
14-10 16:00  Wisła Puławy - Olimpia Elbląg więcej
14-10   Radomiak Radom - ŁKS Łódź więcej
14-10   Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków więcej
14-10   Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie więcej
14-10   Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola więcej
14-10   Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard więcej
14-10 17:00  ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
14-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Bałtyk Koszalin więcej
14-10   Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń więcej
14-10   Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów więcej
14-10   Sokół Karlino - Ina Goleniów więcej
14-10   GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek więcej
14-10   Vineta Wolin - Iskra Białogard więcej
14-10   Olimp Gościno - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
14-10   Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo więcej
14-10 12:00  Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14-10   Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo więcej
14-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin więcej
14-10   Biali Sądów - Ogniwo Babinek więcej
14-10   Błękit Pniewo - Flota Świnoujście więcej
14-10 12:00  Chemik Police - Wicher Brojce więcej
14-10 15:00  Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin więcej
14-10 15:00  Dąb Dębno - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
14-10   Kotwica II Kołobrzeg - Korona Człopa więcej
14-10 15:00  Orzeł Wałcz - Saturn Mielno więcej
14-10   Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno więcej
14-10   Olimp Złocieniec - Wieża Postomino więcej
14-10 15:00  Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo więcej
14-10 14:00  Lech Czaplinek - Błonie Barwice więcej
14-10   Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo więcej
14-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
14-10   Masovia Maszewo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
14-10   Orzeł Łożnica - Mewa Resko więcej
14-10   Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty więcej
14-10 15:30  KP Przecław - Sparta Gryfice więcej
14-10   Iskierka Szczecin - Jantar Dziwnów więcej
14-10   Sarmata Dobra - Promień Mosty więcej
14-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów więcej
14-10   Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
14-10 15:00  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
14-10   SCRS Barlinek - Polonia Giżyn więcej
14-10 14:00  Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl więcej
14-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia więcej
14-10 14:00  Klon Krzęcin - Drawa Drawno więcej
14-10   Unia Dolice - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
14-10 15:00  Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice więcej
14-10 15:00  Pomorzanin Sławoborze - Syrena-Grot Rymań więcej
14-10 15:00  Płomień Myślino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
14-10 15:00  Passat Bukowo Morskie - Wrzos Wrzosowo więcej
14-10 15:00  Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno więcej
14-10 15:00  Grom Świelino - Fala Abfrost Gąski więcej
14-10 15:00  Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
14-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
14-10 15:00  Redłovia Redło - Mechanik Turowo więcej
14-10 15:00  Spójnia Świdwin - Sad Chwiram więcej
14-10 15:00  Orzeł Łubowo - Legion Strączno więcej
14-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca więcej
14-10 15:00  Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna więcej
14-10 15:00  Jedność Tuczno - Grom Szwecja więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
14-10   Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
14-10   UKS SMS Łódź - AZS Wrocław więcej
14-10   Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec więcej
14-10   Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków więcej
14-10   Sportowa Czwórka Radom - Medyk Konin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
14-10   Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
14-10 15:30  Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra więcej
14-10 12:00  SALOS Szczecin - Miedź Legnica więcej
14-10 12:00  Piast Gliwice - Warta Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
14-10   Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14-10   Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
14-10   Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
14-10   Chemik Police - Ina Goleniów więcej
14-10   SALOS II Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
14-10   Flota Świnoujście - Zryw Kretomino więcej
14-10   Świt Skolwin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
14-10   Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
14-10   Wda Świecie - Lechia Gdańsk więcej
14-10   CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
14-10   Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
14-10   CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
14-10   Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
14-10   Lech Poznań - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
14-10   Zieloni Wyszobór - Fala Międzyzdroje więcej
14-10   Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14-10 16:00  Bałtyk Gostyń - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
14-10 15:00  Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo więcej
14-10   Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica więcej
14-10   Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14-10   Rolpol Chlebowo - Saturn Szadzko więcej
14-10 16:00  Dąb Dębice - Unia Stargard więcej
14-10 14:00  Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino więcej
14-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel więcej
14-10   Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
14-10   Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
14-10 11:00  PC Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
14-10   Znicz Niedźwiedź - Hanza Goleniów więcej
14-10   Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe więcej
14-10   Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska więcej
14-10   Sparta Skalin - Aquila Szczecin więcej
14-10   OKS Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
14-10   Unia Swochowo - LUKS Krzywin więcej
14-10   Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole więcej
14-10   Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn więcej
14-10   Rurzyca Nawodna - Grot Gardno więcej
14-10   Piast Piaseczno - Łabędź Widuchowa więcej
14-10   Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
14-10   Gryf Objezierze - Iskra Lutówko więcej
14-10   Błękitni Sarnik - Ina Nadarzyn więcej
14-10   Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin więcej
14-10   Iskra Warszyn - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
14-10   Santos Sarbinowo - Merkury Nowogródek Pom. więcej
14-10 15:00  Stal Lipiany - Gryf Nowielin więcej
14-10   GKS Golenice - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
14-10   Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez więcej
14-10   Błękitni II Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
14-10   Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów więcej
14-10   Gardominka Mechowo - Orzeł Prusinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
14-10   Ogniwo Dzwonowo - Dęby Rogowo więcej
14-10   Orzeł Małkocin - Zenit Koszewo więcej
14-10   Podlesie Sowno - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
14-10   Jeziorak II Szczecin - Chemik II Police więcej
14-10   Florek Trzeszczyn - Mierzynianka II Mierzyn więcej
14-10   Czarni 44 Szczecin - Pionier Szczecin więcej
14-10   Hutnik II Szczecin - Komarex Komarowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
14-10   Sokół Różańsko - Wicher Steklno więcej
14-10   Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice więcej
14-10   Sekwoja Brwice - Polonia Gryfino więcej
14-10   Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice więcej
14-10   Tywa Swobnica - Czarni II Lubanowo więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
14-10   Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź więcej
14-10   Stomilanki Olsztyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
14-10   Sztorm AWFiS Gdańsk - Akademia Piłkarska LG więcej
14-10   Medyk II Konin - KS Raszyn więcej
piłka nożna III liga gr. 2
14-10   Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin więcej
14-10   Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg więcej
14-10   Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski więcej
14-10   Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin więcej
14-10   KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wlkp. więcej
14-10   GKS Przodkowo - Wda Świecie więcej
14-10   Lech II Poznań - Wda Świecie więcej
14-10   GKS Przodkowo - Górnik Konin więcej
14-10   Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
14-10   Arkonia Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
14-10   Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin więcej
14-10   SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
14-10   Vineta Wolin - Kotwica Kołobrzeg więcej
14-10   OKS Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
14-10   Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
14-10   PC Kluczevia Stargard - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
14-10   Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo więcej
14-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polonia Płoty więcej
14-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica więcej
14-10   Jantar Dziwnów - Flota II Świnoujście więcej
14-10   Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
14-10   Zalew Stepnica - Masovia Maszewo więcej
14-10   Sarmata Dobra - Dąb Dębice więcej
14-10   OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe więcej
14-10   Promień Mosty - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
14-10   Orkan Suchań - Mechanik Warnice więcej
14-10   Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
14-10   Rolpol Chlebowo - Zorza Dobrzany więcej
14-10   Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
14-10   Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
14-10 13:15  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
14-10 12:30  Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz więcej
14-10 14:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
14-10   Kłos Pełczyce - Ina Stradzewo więcej
14-10   Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko więcej
14-10   Klon Krzęcin - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
14-10   Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa więcej
14-10   Dąb Dębno - Iskra Banie więcej
14-10   Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
14-10   Witniczanka Witnica - Odra Chojna więcej
14-10   Mieszko Mieszkowice - GKS Golenice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
14-10   Gryf Przekolno - Błyskawica Kluki więcej
14-10   Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Granowo więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
14-10   Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard więcej
14-10   Olimpia III Szczecin - Victoria Sianów więcej
14-10   Hetman Recz - Vielgovia Szczecin więcej
14-10   Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
14-10   Kotwica Kórnik - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
14-10   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Polonia Środa Wlkp. więcej
14-10   AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża więcej
14-10   Lubuszanin Drezdenko - TKKF Stilon Gorzów więcej
14-10   Gwiazda-Kania Toruń - Olimpia II Szczecin więcej
14-10   Lipno Stęszew - Biało-Zielone Gdańsk więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
14-10 11:00  Błonie Barwice - Lech Czaplinek więcej
14-10 11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Sad Chwiram więcej
14-10 11:00  Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
14-10 11:00  Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno więcej
14-10 11:00  Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz więcej
14-10 11:00  Sokół Karlino - Kotwica Kołobrzeg więcej
14-10 11:00  Rasel Dygowo - Olimp Gościno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
14-10 11:00  Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów więcej
14-10 11:00  Victoria Sianów - Wicher Mierzym więcej
14-10 11:00  Wieża Postomino - Saturn Mielno więcej
14-10 11:00  Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
14-10 11:00  Mirstal Mirosławiec - Junior Kalisz Pomorski więcej
14-10   SKF KP Hubertus Biały Bór - Orzeł 2010 Wałcz więcej
14-10   UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Olimp Złocieniec więcej
14-10   Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
14-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
14-10 11:00  Arkadia Malechowo - Darłovia Darłowo więcej
14-10 11:00  Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin więcej
14-10 11:00  Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo więcej
14-10 11:00  Spójnia Świdwin - Sława Sławno więcej
piłka nożna II liga PLO
14-10 16:00  TKKF Strażak Koszalin - Amator Kołobrzeg więcej
14-10 16:00  Lotnik Mirosławiec - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
14-10 16:00  Lech Czaplinek - Pamet Świdwin więcej
14-10 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
14-10 15:00  Oldboje Stargard - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga PLO
14-10 16:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
14-10 16:00  Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
14-10 16:00  Radowia Radowo Małe - Victoria Sianów więcej
14-10 16:00  Iskra Białogard - Ikar Krosino więcej
14-10 16:00  Oldboje Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
14-10   Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice więcej
14-10   AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała więcej
14-10   MOKS Słoneczny Stok Białystok - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
14-10   Pogoń '04 Szczecin - Słomniczanka Słomniki więcej
14-10   AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów więcej
14-10 18:00  Red Dragons Pniewy - FC Toruń więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
14-10   Zagłębie Lubin - Korona Handball Kielce więcej
14-10   SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce więcej
14-10   Vistal Gdynia - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
14-10   Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów więcej
14-10   UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra więcej
14-10   Start Elbląg - MKS Lublin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
14-10   AZS AWF Warszawa - Nielba Wągrowiec więcej
14-10   Pomezania Malbork - GKS Żukowo więcej
14-10   Grunwald Poznań - Real-Astromal Leszno więcej
14-10   Warmia Olsztyn - AZS UZ Zielona Góra więcej
14-10   MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin więcej
14-10   MKS Grudziądz - Orlen Wisła II Płock więcej
14-10   Stal Gorzów - SMS Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
14-10 16:00  MOSiR Kętrzyn - Sambor Tczew więcej
14-10   Jeziorak Iława - KPR Gryfino więcej
14-10   AZS UMK Toruń - MLKS Borowiak Czersk więcej
14-10   MKS Brodnica - SMS II Gdańsk więcej
14-10   Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
14-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Meble Wójcik Elbląg więcej
14-10   Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk więcej
14-10   Azoty Puławy - Pogoń Szczecin więcej
14-10   MKS Kalisz - Spójnia Gdynia więcej
14-10   KPR Legionowo - Chrobry Głogów więcej
siatkówka Orlen Liga
14-10   Chemik Police - Budowlani Toruń więcej
14-10   ŁKS Łódź - Proxima Kraków więcej
14-10   MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Muszyna więcej
14-10   Impel Wrocław - PTPS Piła więcej
14-10   DevelopRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz więcej
14-10   KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo więcej
14-10   BKS Bielsko-Biała - Budowlani Łódź więcej
siatkówka Plus Liga
14-10   Trefl Gdańsk - GKS Katowice więcej
14-10   MKS Będzin - Onico Warszawa więcej
14-10   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - AZS Olsztyn więcej
14-10 14:45  Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
14-10   Dragon Dobre - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
14-10   Espadon II Szczecin - Trójka Nakło więcej
14-10   Wilki Wilczyn - Stal Grudziądz więcej
14-10   Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk więcej
15 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
15-10 18:00  Anwil Włocławek - Rosa Radom więcej
15-10 17:00  Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
15-10 17:00  Błękitni II Stargard - Odra Chojna więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15-10 14:00  Sęp Brzesko - Piast Karsko więcej
15-10 14:00  Zieloni Zielin - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
15-10 12:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
15-10 12:00  Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin więcej
15-10 15:00  Warta Gorzów Wlkp. - Odra Opole więcej
15-10 13:00  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
15-10 12:00  KKS 1925 Kalisz - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15-10 15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zjednoczeni Kobylanka więcej
15-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
15-10 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15-10 14:00  Sokół Sokoliniec - Iskra Pomień więcej
15-10 13:00  Grom Płonno - Koral Mostkowo więcej
15-10 14:00  Świt Barnimie - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15-10 15:00  Wicher Przelewice - Iskra Banie więcej
15-10 15:00  Bryza Reńsko - Mechanik Warnice więcej
15-10 15:00  Orkan Rów - Czarni Czerników więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
15-10 15:00  Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
15-10 16:00  Stal Szczecin - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
15-10 11:00  Unia Dolice - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
15-10 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - AP Hutnik Szczecin więcej
15-10 11:00  Mierzynianka Mierzyn - SALOS III Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15-10 14:00  Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno więcej
15-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
15-10   Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice więcej
15-10   Gryf II Polanów - Derby Gwiazdowo więcej
15-10   Olympic Warszkowo - Strong Zielenica więcej
15-10   KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
15-10   Jantar Korlino - KS Sieciemin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
15-10 13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
15-10   Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym więcej
15-10   Płomień Pobłocie Wlk. - Sokół Lulewice więcej
15-10   Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
15-10   Hattrick Kołobrzeg - Grot Gorawino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
15-10   Głaz Tychowo - Błękitni Gonne Małe więcej
15-10   Graf Bukówko - Sokół Spore więcej
15-10   Gryf Dobrowo - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
15-10   Grot Bonin - Pogoń Wierzchowo więcej
15-10 14:00  KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
15-10   Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo więcej
15-10   Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo więcej
15-10   Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
15-10   Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
15-10 15:00  Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
15-10 15:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
siatkówka Plus Liga
15-10 14:45  Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel więcej
16 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16-10 19:00  Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia więcej
18 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18-10 19:00  King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18-10   SKK Siedlce - GKS Tychy więcej
18-10   Basket Poznań - Polonia Leszno więcej
18-10   Pogoń Prudnik - AZS Politechnika Kraków więcej
18-10   Kotwica 50 Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków więcej
18-10   Siarka Tarnobrzeg - Sokół Łańcut więcej
18-10   Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz więcej
18-10   KK Warszawa - Pro-Basket Kutno więcej
18-10   Noteć Inowrocław - Śląsk Wrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18-10   Politechnika Gdańska - Jedynka Pelplin więcej
18-10   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Basket Suchy Las więcej
18-10   Obra Kościan - MKK Gniezno więcej
18-10   Asseco II Gdynia - SMS Władysławowo więcej
18-10   Trefl II Sopot - Stomil Olsztyn więcej
18-10   AZS UMK Toruń - Domino Inowrocław więcej
18-10   Sokół Międzychód - Gryf Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
18-10 18:30  Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
18-10 13:00  Medyk II Konin - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18-10   Orlen Wisła Płock - Vive Kielce więcej
18-10   Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec więcej
18-10   Chrobry Głogów - Azoty Puławy więcej
18-10   Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
18-10   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn więcej
18-10   Górnik Zabrze - MKS Kalisz więcej
18-10   Pogoń Szczecin - Gwardia Opole więcej
18-10   Spójnia Gdynia - KPR Legionowo więcej
siatkówka Plus Liga
18-10   Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk więcej
18-10   Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie więcej
18-10   AZS Olsztyn - Skra Bełchatów więcej
18-10   Cuprum Lubin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
18-10   GKS Katowice - MKS Będzin więcej
18-10   Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała więcej
18-10   Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Społem Kielce więcej
18-10   Onico Warszawa - Espadon Szczecin więcej
21 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
21-10 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra więcej
21-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin więcej
21-10 18:00  Rosa Radom - Polski Cukier Toruń więcej
21-10 18:00  Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek więcej
koszykówka I liga koszykarzy
21-10   Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa więcej
21-10   Pro-Basket Kutno - Spójnia Stargard więcej
21-10   Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław więcej
21-10   Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg więcej
21-10   Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut więcej
21-10   AZS Politechnika Kraków - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
21-10   Znicz Basket Pruszków - Basket Poznań więcej
21-10   Polonia Leszno - SKK Siedlce więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
21-10   Stomil Olsztyn - Jedynka Pelplin więcej
21-10   Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska więcej
21-10   Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
21-10   MKK Gniezno - Sokół Międzychód więcej
21-10   Domino Inowrocław - Obra Kościan więcej
21-10   SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń więcej
21-10   Trefl II Sopot - Asseco II Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
21-10   Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
21-10   Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
21-10   Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
21-10   Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
21-10   Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków więcej
21-10   Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
21-10   Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
21-10   Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
piłka nożna II liga
21-10   Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik więcej
21-10   GKS Bełchatów - MKS Kluczbork więcej
21-10   Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
21-10   Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo więcej
21-10   GKS 1962 Jastrzębie - Rozwój Katowice więcej
21-10   Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg więcej
21-10   ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków więcej
21-10   Olimpia Elbląg - Radomiak Radom więcej
21-10   Warta Poznań - Wisła Puławy więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
21-10   Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo więcej
21-10   Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
21-10   Iskra Białogard - Hutnik Szczecin więcej
21-10   MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
21-10   Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
21-10   Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski więcej
21-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Jeziorak Szczecin więcej
21-10   Gryf Polanów - Sokół Karlino więcej
21-10   Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
21-10 14:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany więcej
21-10   Stal Szczecin - Odra Chojna więcej
21-10 13:00  Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard więcej
21-10 15:00  Arkonia Szczecin - Dąb Dębno więcej
21-10   Wicher Brojce - Mierzynianka Mierzyn więcej
21-10   Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
21-10   Ogniwo Babinek - Błękit Pniewo więcej
21-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
21-10   Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-10   Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie więcej
21-10 15:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
21-10   Wieża Postomino - Mechanik Bobolice więcej
21-10   Sława Sławno - Olimp Złocieniec więcej
21-10   Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec więcej
21-10   Korona Człopa - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
21-10   Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez więcej
21-10   Mewa Resko - Ina Ińsko więcej
21-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard więcej
21-10   Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
21-10 14:00  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra więcej
21-10 15:00  Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin więcej
21-10   Polonia Płoty - KP Przecław więcej
21-10   Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
21-10 16:00  Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno więcej
21-10 15:00  Piast Karsko - Zieloni Zielin więcej
21-10   Czarni Lubanowo - Sęp Brzesko więcej
21-10   Czcibor Cedynia - Klon Krzęcin więcej
21-10   Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
21-10   Polonia Giżyn - Orkan Suchań więcej
21-10 15:00  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
21-10 15:00  Fala Abfrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino więcej
21-10 15:00  LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo więcej
21-10 15:00  Radew Białogórzyno - Grom Świelino więcej
21-10 15:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie więcej
21-10 15:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Myślino więcej
21-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze więcej
21-10 15:30  Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
21-10 12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo więcej
21-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno więcej
21-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór więcej
21-10 15:00  Legion Strączno - Wiarus Żółtnica więcej
21-10 15:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo więcej
21-10 15:00  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin więcej
21-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
21-10   Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
21-10   Miedź Legnica - Piast Gliwice więcej
21-10   Falubaz Zielona Góra - SALOS Szczecin więcej
21-10   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin więcej
21-10   Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
21-10   Odra Opole - Arka Gdynia więcej
21-10   Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. więcej
21-10   Lech Poznań - Chrobry Głogów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
21-10   Zryw Kretomino - Stal Szczecin więcej
21-10   Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście więcej
21-10   Ina Goleniów - SALOS II Szczecin więcej
21-10   Bałtyk Koszalin - Świt Skolwin więcej
21-10   Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
21-10   AP Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
21-10   FASE Szczecin - Chemik Police więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
21-10   Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
21-10   Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
21-10   Lech Poznań - Wda Świecie więcej
21-10   Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
21-10   Gryf Wejherowo - Chemik Bydgoszcz więcej
21-10   Lechia Gdańsk - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
21-10 15:00  Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór więcej
21-10   Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
21-10   Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
21-10 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
21-10   Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
21-10   Czarni Marianowo - Piast Kolin więcej
21-10   Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
21-10   Unia Stargard - Zorza Tychowo więcej
21-10   Saturn Szadzko - Dąb Dębice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
21-10 17:30  Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
21-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Sparta Skalin więcej
21-10   Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
21-10   Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz więcej
21-10   Hanza Goleniów - Orzeł Grzędzice więcej
21-10   Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
21-10   LUKS Krzywin - Piast Piaseczno więcej
21-10   Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
21-10   Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz więcej
21-10   Grot Gardno - Unia Swochowo więcej
21-10   Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna więcej
21-10   Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
21-10   Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec więcej
21-10   Korona Raduń - Iskra Warszyn więcej
21-10 14:00  Koral Mostkowo - Świt Barnimie więcej
21-10   Ina Nadarzyn - Remor Recz więcej
21-10   Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
21-10   Merkury Nowogródek Pom. - Stal Lipiany więcej
21-10 15:00  Mechanik Warnice - Orkan Rów więcej
21-10   Iskra Banie - Bryza Reńsko więcej
21-10   Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
21-10 12:00  Vitkowia Witkowo - Podlesie Sowno więcej
21-10   Zenit Koszewo - Orkan II Suchań więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
21-10   Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek więcej
21-10   Zryw Góralice - Sekwoja Brwice więcej
21-10   Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce więcej
21-10   Tywa Swobnica - Sokół Różańsko więcej
21-10   Czarni II Lubanowo - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
21-10   Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
21-10   Górnik Konin - Elana Toruń więcej
21-10   Centra Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań więcej
21-10   Wda Świecie - GKS Przodkowo więcej
21-10   Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz więcej
21-10   Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. więcej
21-10   Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
21-10   Świt Skolwin - Sokół Kleczew więcej
21-10   KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
21-10   Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
21-10   Akademia MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
21-10   FASE Szczecin - Chemik Police więcej
21-10   Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
21-10   Bałtyk Koszalin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
21-10   Football Academy Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
21-10   Pomorzanin Nowogard - PC Kluczevia Stargard więcej
21-10   Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
21-10   Biali Sądów - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
21-10   Korona Stuchowo - Sparta Gryfice więcej
21-10   Flota II Świnoujście - Błękitni Trzygłów więcej
21-10   Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów więcej
21-10   Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
21-10   Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
21-10   Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
21-10   Radowia Radowo Małe - Promień Mosty więcej
21-10   Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
21-10   Masovia Maszewo - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
21-10 11:00  Mechanik Warnice - Piast Chociwel więcej
21-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel więcej
21-10   Orzeł Pęzino - Piast Kolin więcej
21-10   Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
21-10   Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
21-10 12:00  AP Hutnik Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
21-10   Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
21-10 11:00  SALOS III Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
21-10   Ina Stradzewo - Klon Krzęcin więcej
21-10   SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
21-10   Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
21-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice więcej
21-10   GKS Golenice - Dąb Dębno więcej
21-10   Iskra Banie - Zieloni Zielin więcej
21-10   Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
21-10   Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
21-10   Sokół Granowo - Pionier Zwierzyn więcej
21-10   Sława Choszczno - Gryf Przekolno więcej
21-10   Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
21-10   Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje więcej
21-10   Vielgovia Szczecin - Hattrick Kołobrzeg więcej
21-10   Victoria Sianów - Hetman Recz więcej
21-10   Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
21-10   Biało-Zielone Gdańsk - Kotwica Kórnik więcej
21-10   Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew więcej
21-10   TKKF Stilon Gorzów - Gwiazda-Kania Toruń więcej
21-10   KKP Chełmża - Lubuszanin Drezdenko więcej
21-10   Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
21-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
21-10 11:00  Drzewiarz Świerczyna - Wspólni Różewo więcej
21-10 11:00  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica więcej
21-10 11:00  Lech Czaplinek - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
21-10 10:00  Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin więcej
21-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo więcej
21-10 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino więcej
21-10 11:00  Radew Białogórzyno - Iskra Białogard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
21-10 11:00  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
21-10 11:00  Saturn Mielno - Bajgiel Będzino więcej
21-10 11:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
21-10 11:00  Gryf Polanów - Victoria Sianów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
21-10 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec więcej
21-10   Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-10   Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
21-10   Orzeł 2010 Wałcz - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
21-10   Junior Kalisz Pomorski - SKF KP Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
21-10 11:00  Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin więcej
21-10 11:00  Bałtyk II Koszalin - Wrzos Wrzosowo więcej
21-10 11:00  Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino więcej
21-10 11:00  Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna II liga PLO
21-10 16:00  Lotnik Mirosławiec - Amator Kołobrzeg więcej
21-10 16:00  Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
21-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa więcej
21-10 16:00  Oldboje Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
21-10 16:00  Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna I liga PLO
21-10 16:00  Zryw Kretomino - Sparta Gryfice więcej
21-10 16:00  Victoria Sianów - Olimp Złocieniec więcej
21-10 16:00  Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
21-10 16:00  Oldboje Manowo - Radowia Radowo Małe więcej
21-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
21-10   MKF Solne Miasto Wieliczka - Gatta Zduńska Wola więcej
21-10   Słomniczanka Słomniki - AZS UŚ Katowice więcej
21-10   Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
21-10   FC Toruń - Piast Gliwice więcej
21-10   Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy więcej
21-10   Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
21-10   KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin więcej
21-10   Ruch Chorzów - Vistal Gdynia więcej
21-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Pogoń Szczecin więcej
21-10   KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
21-10   Korona Handball Kielce - Start Elbląg więcej
21-10   MKS Lublin - UKS PCM Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
21-10   Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława więcej
21-10   KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn więcej
21-10   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
21-10   MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica więcej
21-10   SMS II Gdańsk - MOSiR Kętrzyn więcej
siatkówka Orlen Liga
21-10   Budowlani Łódź - Budowlani Toruń więcej
21-10   Proxima Kraków - Chemik Police więcej
21-10   Muszynianka Muszyna - ŁKS Łódź więcej
21-10   PTPS Piła - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
21-10   Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław więcej
21-10   Legionovia Legionowo - DevelopRes Rzeszów więcej
21-10   BKS Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec Św. więcej
siatkówka Plus Liga
21-10   Trefl Gdańsk - MKS Będzin więcej
21-10   Espadon Szczecin - GKS Katowice więcej
21-10   Dafi Społem Kielce - Onico Warszawa więcej
21-10   BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
21-10   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom więcej
21-10   Skra Bełchatów - Cuprum Lubin więcej
21-10   Warta Zawiercie - AZS Olsztyn więcej
21-10   Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
21-10   Stal Grudziądz - Trefl Lębork więcej
21-10   Trójka Nakło - Wilki Wilczyn więcej
21-10   OPP-Powiat Kołobrzeski - Espadon II Szczecin więcej
21-10   LO MS Świnoujście - Dragon Dobre więcej
22 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
22-10 17:00  AZS Koszalin - Trefl Sopot więcej
22-10 18:00  Czarni Słupsk - GTK Gliwice więcej
22-10 18:00  Legia Warszawa - Stal Ostrów Wlkp. więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
22-10 11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
22-10 14:00  Drawa Drawno - Unia Dolice więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
22-10 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
22-10 14:00  Football Academy Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
22-10 16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
22-10 15:00  Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo więcej
22-10 14:00  Jedność Przewłoki - PC Kluczevia II Stargard więcej
22-10 15:00  Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
22-10 15:00  Zjednoczeni Kobylanka - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
22-10 15:00  Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
22-10 13:30  Pomorzanin Zamęcin - Grom Płonno więcej
22-10 14:30  Iskra Pomień - Gryf Objezierze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
22-10 15:00  Czarni Czerników - Santos Sarbinowo więcej
22-10 15:00  Gryf Nowielin - GKS Golenice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
22-10 15:00  WODR Barzkowice - Orzeł Małkocin więcej
22-10 14:00  Zjednoczeni Wapnica - Ogniwo Dzwonowo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
22-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Grot Gardno więcej
22-10 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
22-10 15:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Orzeł Żeńsko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
22-10   Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów więcej
22-10   Strong Zielenica - KS Skibno więcej
22-10   KS Sieciemin - Olympic Warszkowo więcej
22-10   Darpol Barzowice - Derby Gwiazdowo więcej
22-10   Płomień Jeżyczki - Jantar Korlino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
22-10 13:30  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
22-10   Derby Karścino - Grot Gorawino więcej
22-10   Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica więcej
22-10   Wicher Rąbino - Hattrick Kołobrzeg więcej
22-10   Sokół Lulewice - Jantar Siemyśl więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
22-10   Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin więcej
22-10 14:00  Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko więcej
22-10   Sokół Spore - Głaz Tychowo więcej
22-10   SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe więcej
22-10 14:00  KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo więcej
23 październik
12 Gryfiński Festiwal Triathlonowy więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
23-10 19:00  Asseco Gdynia - Start Lublin więcej
25 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
25-10 18:15  Czarni Słupsk - Legia Warszawa więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
25-10 11:00  Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
siatkówka Plus Liga
25-10 18:00  Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko-Biała więcej
27 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
27-10 19:00  Polski Cukier Toruń - Turów Zgorzelec więcej
27-10 19:00  Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin więcej
28 październik
Międzynarodowa konferencja w Barwicach więcej
koszykówka I liga koszykarzy
28-10   Noteć Inowrocław - Pro-Basket Kutno więcej
28-10   Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko więcej
28-10   Siarka Tarnobrzeg - Astoria Bydgoszcz więcej
28-10   Pogoń Prudnik - Śląsk Wrocław więcej
28-10   Kotwica 50 Kołobrzeg - Sokół Łańcut więcej
28-10   Basket Poznań - AZS Politechnika Kraków więcej
28-10   SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków więcej
28-10   GKS Tychy - Polonia Leszno więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
28-10   Asseco II Gdynia - Stomil Olsztyn więcej
28-10   AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot więcej
28-10   Obra Kościan - SMS Władysławowo więcej
28-10   Sokół Międzychód - Domino Inowrocław więcej
28-10   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno więcej
28-10   Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów więcej
28-10   Jedynka Pelplin - Basket Suchy Las więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
28-10   Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
28-10   Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
28-10   Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
28-10   Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
28-10   Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
28-10   Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
28-10   Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze więcej
28-10   Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna II liga
28-10   Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
28-10   Wisła Puławy - GKS Bełchatów więcej
28-10   Radomiak Radom - Warta Poznań więcej
28-10   Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
28-10   Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź więcej
28-10   Rozwój Katowice - Znicz Pruszków więcej
28-10   Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie więcej
28-10   ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola więcej
28-10   MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
28-10   Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
28-10   Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
28-10   Sokół Karlino - Morzycko Moryń więcej
28-10   GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów więcej
28-10   Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
28-10 12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
28-10   Olimp Gościno - Iskra Białogard więcej
28-10 14:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
28-10   Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
28-10   Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin więcej
28-10   Biali Sądów - Stal Szczecin więcej
28-10   Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
28-10   Chemik Police - Ogniwo Babinek więcej
28-10   Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście więcej
28-10   Dąb Dębno - Wicher Brojce więcej
28-10   Odra Chojna - Iskra Golczewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
28-10 14:00  Orzeł Wałcz - Korona Człopa więcej
28-10   Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg więcej
28-10   Olimp Złocieniec - Saturn Mielno więcej
28-10   Mechanik Bobolice - Sława Sławno więcej
28-10 13:00  Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo więcej
28-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
28-10   Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
28-10 15:00  KP Przecław - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
28-10   Masovia Maszewo - Mewa Resko więcej
28-10   Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica więcej
28-10   Iskierka Szczecin - Polonia Płoty więcej
28-10   Sarmata Dobra - Sparta Gryfice więcej
28-10   Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów więcej
28-10   Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty więcej
28-10 13:00  Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
28-10   SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
28-10 13:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
28-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Polonia Giżyn więcej
28-10 13:00  Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl więcej
28-10   Unia Dolice - Czcibor Cedynia więcej
28-10   Sęp Brzesko - Drawa Drawno więcej
28-10   Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo więcej
28-10 14:00  Gavia Choszczno - Piast Karsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
28-10 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno więcej
28-10 14:00  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
28-10 14:00  Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań więcej
28-10 14:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
28-10 14:00  Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo więcej
28-10 14:00  Arkadia Malechowo - Fala Abfrost Gąski więcej
28-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
28-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
28-10 15:00  Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
28-10 15:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo więcej
28-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
28-10 15:00  Hubertus Biały Bór - Legion Strączno więcej
28-10 15:00  Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca więcej
28-10 15:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
28-10   Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
28-10   AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno więcej
28-10   Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec więcej
28-10   AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
28-10   AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
28-10   Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk więcej
28-10   Warta Gorzów Wlkp. - Lech Poznań więcej
28-10   Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
28-10   Śląsk Wrocław - Odra Opole więcej
28-10   Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
28-10   SALOS Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
28-10   Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra więcej
28-10   Warta Poznań - Miedź Legnica więcej
piłka nożna WLJ Starszych
28-10   Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
28-10   Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
28-10   Świt Skolwin - Gwardia Koszalin więcej
28-10   Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
28-10   Flota Świnoujście - Ina Goleniów więcej
28-10   Zryw Kretomino - Akademia MKP Szczecinek więcej
28-10   SALOS II Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
28-10   Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
28-10   Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
28-10   Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin więcej
28-10   CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
28-10   CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
28-10   KKS 1925 Kalisz - Gryf Wejherowo więcej
28-10   Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
28-10   Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica więcej
28-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje więcej
28-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
28-10 15:00  Zalew Stepnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
28-10   Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
28-10 15:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
28-10   Rolpol Chlebowo - Dąb Dębice więcej
28-10 13:00  Zorza Tychowo - Saturn Szadzko więcej
28-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Stargard więcej
28-10   Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
28-10 14:00  Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel więcej
28-10   PC Kluczevia II Stargard - Czarni Marianowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
28-10   Orzeł Grzędzice - Tanowia Tanowo więcej
28-10   Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów więcej
28-10   Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe więcej
28-10   OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
28-10   Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
28-10   Korona Klępicz - LUKS Krzywin więcej
28-10   Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko więcej
28-10   Rurzyca Nawodna - Chrobry Lisie Pole więcej
28-10   Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn więcej
28-10   Piast Piaseczno - Grot Gardno więcej
28-10   Witniczanka Witnica - Energetyk II Gryfino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
28-10   Remor Recz - Iskra Lutówko więcej
28-10   Iskra Warszyn - Koral Mostkowo więcej
28-10   Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
28-10   Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice więcej
28-10   Stal Lipiany - GKS Golenice więcej
28-10   Goplana Żabów - Gryf Nowielin więcej
28-10   Orkan Rów - Iskra Banie więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
28-10   Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
28-10   Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo więcej
28-10   Orzeł Małkocin - Vitkowia Witkowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
28-10   Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica więcej
28-10   Sekwoja Brwice - Wicher Steklno więcej
28-10   Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice więcej
28-10   Chrobry Boleszkowice - Polonia Gryfino więcej
28-10   Sokół Różańsko - Czarni II Lubanowo więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
28-10   Akademia Piłkarska LG - KKP Bydgoszcz więcej
28-10   MUKS Tomaszów Mazowiecki - Medyk II Konin więcej
28-10   Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn więcej
28-10   KS Raszyn - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
piłka nożna III liga gr. 2
28-10   Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin więcej
28-10   Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin więcej
28-10   Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg więcej
28-10   Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski więcej
28-10   GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wlkp. więcej
28-10   Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin więcej
28-10   Elana Toruń - Wda Świecie więcej
28-10   Energetyk Gryfino - Górnik Konin więcej
28-10   KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
28-10   Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
28-10   Chemik Police - Bałtyk Koszalin więcej
28-10   SALOS Szczecin - FASE Szczecin więcej
28-10   Kotwica Kołobrzeg - Akademia MKP Szczecinek więcej
28-10   OKS Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
28-10   PC Kluczevia Stargard - Mewa Resko więcej
28-10   Energetyk Gryfino - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
28-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Korona Stuchowo więcej
28-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Fala Międzyzdroje więcej
28-10   Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
28-10   Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
28-10   Sparta Gryfice - Flota II Świnoujście więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
28-10   Zalew Stepnica - Hanza Goleniów więcej
28-10   OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice więcej
28-10   Promień Mosty - Leśnik Kliniska więcej
28-10   Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
28-10   Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice więcej
28-10   Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań więcej
28-10   Piast Kolin - Zorza Dobrzany więcej
28-10   Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino więcej
28-10 13:00  Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
28-10 19:15  Kasta Szczecin-Majowe - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
28-10 12:30  Grot Gardno - SALOS III Szczecin więcej
28-10 16:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
28-10   Sęp Brzesko - Ina Stradzewo więcej
28-10   Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
28-10   Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
28-10   Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa więcej
28-10   Witniczanka Witnica - Iskra Banie więcej
28-10   Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
28-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna więcej
28-10   Mieszko Mieszkowice - Dąb Dębno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
28-10   Gryf Przekolno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
28-10   Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard więcej
28-10   Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
28-10   Hattrick Kołobrzeg - Victoria Sianów więcej
28-10   Fala Międzyzdroje - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
28-10   Kotwica Kórnik - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
28-10   AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
28-10   Lubuszanin Drezdenko - Polonia Środa Wlkp. więcej
28-10   Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża więcej
28-10   Lipno Stęszew - TKKF Stilon Gorzów więcej
28-10   Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
28-10 11:00  Wspólni Różewo - Błonie Barwice więcej
28-10 11:00  Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek więcej
28-10 11:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
28-10 11:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
28-10 11:00  Sokół Karlino - Radew Białogórzyno więcej
28-10 11:00  Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
28-10 11:00  Olimp Gościno - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
28-10 11:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
28-10 11:00  Wieża Postomino - Wicher Mierzym więcej
28-10 11:00  Bajgiel Będzino - Mechanik Bobolice więcej
28-10 11:00  LZS Kowalewice - Saturn Mielno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
28-10 11:00  Mirstal Mirosławiec - SKF KP Hubertus Biały Bór więcej
28-10   UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Junior Kalisz Pomorski więcej
28-10   Redłovia Redło - Orzeł 2010 Wałcz więcej
28-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
28-10   Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
28-10 11:00  Zryw Kretomino - Błękitni Stary Jarosław więcej
28-10 11:00  Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo więcej
28-10 11:00  Spójnia Świdwin - Bałtyk II Koszalin więcej
28-10 11:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna II liga PLO
28-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Pamet Świdwin więcej
28-10 16:00  Lotnik Mirosławiec - Sokół St. Dąbrowa więcej
28-10 15:00  Oldboje Stargard - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
28-10 16:00  Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek więcej
28-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna I liga PLO
28-10 16:00  Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
28-10 16:00  Sparta Gryfice - Ikar Krosino więcej
28-10 16:00  Oldboje Manowo - Olimp Złocieniec więcej
28-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
28-10 16:00  Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
28-10   Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów więcej
28-10   AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk więcej
28-10   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin więcej
28-10   Red Dragons Pniewy - Słomniczanka Słomniki więcej
28-10   Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
28-10   Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
28-10   Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce więcej
28-10   Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
28-10   SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów więcej
28-10   Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra więcej
28-10   Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna więcej
28-10   Energa AZS Koszalin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
28-10   Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
28-10   Jeziorak Iława - Sambor Tczew więcej
28-10   AZS UMK Toruń - KPR Gryfino więcej
28-10   SMS II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk więcej
28-10   MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz więcej
siatkówka Orlen Liga
28-10   KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź więcej
28-10   DevelopRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała więcej
28-10   Impel Wrocław - Legionovia Legionowo więcej
28-10   MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz więcej
28-10   ŁKS Łódź - PTPS Piła więcej
28-10   Chemik Police - Muszynianka Muszyna więcej
28-10   Budowlani Toruń - Proxima Kraków więcej
siatkówka Plus Liga
28-10   Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk więcej
28-10   AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel więcej
28-10   Cuprum Lubin - Warta Zawiercie więcej
28-10   Czarni Radom - Skra Bełchatów więcej
28-10   Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
28-10   Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała więcej
28-10   GKS Katowice - Dafi Społem Kielce więcej
28-10   MKS Będzin - Espadon Szczecin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
28-10   Dragon Dobre - SKS Murowana Goślina więcej
28-10   Espadon II Szczecin - LO MS Świnoujście więcej
28-10   Wilki Wilczyn - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
28-10   Trefl Lębork - Trójka Nakło więcej
28-10   Stoczniowiec Gdańsk - Stal Grudziądz więcej
29 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
29-10 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia więcej
29-10 18:00  Legia Warszawa - GTK Gliwice więcej
29-10 18:00  Anwil Włocławek - Czarni Słupsk więcej
29-10 16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom więcej
29-10 17:00  Trefl Sopot - Miasto Szkła Krosno więcej
29-10 18:00  Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
29-10 17:00  Błękitni II Stargard - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
29-10 13:00  Lech Czaplinek - Wieża Postomino więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
29-10 11:00  AZS PSW Biała Podlaska - Sportowa Czwórka Radom więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
29-10 14:00  Football Academy Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
29-10 14:00  Płomień Lisowo - Jedność Przewłoki więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
29-10 15:30  Vielgovia Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
29-10 12:00  Sparta Skalin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
29-10 14:00  Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
29-10 00:13  Sokół Sokoliniec - Gryf Objezierze więcej
29-10 12:00  Błękitni Sarnik - Iskra Pomień więcej
29-10 13:00  Grom Płonno - Ina Nadarzyn więcej
29-10 14:00  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
29-10 14:00  Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry więcej
29-10 14:00  Merkury Nowogródek Pom. - Czarni Czerników więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
29-10 14:00  Orkan II Suchań - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
29-10 13:30  Błękitni Stargard - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
29-10 11:00  Unia Dolice - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
29-10 11:00  Mierzynianka Mierzyn - AP Hutnik Szczecin więcej
29-10 10:30  Arkonia II Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
29-10 14:00  Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo więcej
29-10 14:00  Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo więcej
29-10 13:30  Błyskawica Kluki - Sława Choszczno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
29-10   Gryf II Polanów - Strong Zielenica więcej
29-10   Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki więcej
29-10   Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica więcej
29-10   KS Skibno - KS Sieciemin więcej
29-10   Jantar Korlino - Darpol Barzowice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
29-10   Jantar Siemyśl - Resko Karcino więcej
29-10   Płomień Pobłocie Wlk. - Derby Karścino więcej
29-10   Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice więcej
29-10   Grot Gorawino - Wicher Rąbino więcej
29-10   Hattrick Kołobrzeg - Wicher Mierzym więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
29-10   Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
29-10   Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo więcej
29-10   Graf Bukówko - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
29-10   Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski więcej
29-10   Grot Bonin - KS Gwda Wielka więcej
30 październik
Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
30-10   AZS AWF Warszawa - GKS Żukowo więcej
30-10   Nielba Wągrowiec - Real-Astromal Leszno więcej
30-10   Pomezania Malbork - AZS UZ Zielona Góra więcej
30-10   Grunwald Poznań - Gwardia Koszalin więcej
30-10   Warmia Olsztyn - Orlen Wisła II Płock więcej
30-10   MKS Mazur Sierpc - SMS Gdańsk więcej
30-10   Stal Gorzów - Sokół Kościerzyna więcej
31 październik
Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
31-10 18:00  Anwil Włocławek - Start Lublin więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
3 » Zmarł Daniel Baranowski
2 » Majewski został prezese »
1 » Izabela Bełcik kapitane »
1 » W okolicach czwartku je »
1 » Pedro Miguel Fernandes  »
1 » Grosicki i Krychowiak w »
1 » Materla wraca do klatki »
1 » Startuje przygoda z sia »
mecze:
31 » Pogoń Połczyn Zdrój-Lec »
31 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
27 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
26 » Sława Sławno-Saturn Mie »
24 » Błękitni Stargard-Garba »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » MKP Szczecinek-Jeziorak »
22 » Gryf Polanów-Morzycko M »
21 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Promień Mosty-Światowid »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Krzysiek90 KSHAJKA
MatinaWole... mianalchal
Popielarz
gości: 913
statystyki portalu
• drużyn: 2686
• imprez: 102723
• newsów: 66883
• użytkowników: 60605
• komentarzy: 1022927
• zdjęć: 715173
• relacji: 35365
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies