ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 październik 2017
pokaż:
01 październik
Puchar Polski klasy 505 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
IV Nowogardzki Bieg Uliczny więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 93 - 85 więcej
Start Lublin - Turów Zgorzelec 91 - 83 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 89 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Pro-Basket Kutno 62 - 73 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - Trefl II Sopot 94 - 73 więcej
Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód 74 - 70 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Wisła Płock - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście 4 - 6 więcej
Biali Sądów - Wicher Brojce 2 - 4 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Victoria Sianów 4 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 2 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo 3 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Zieloni Zielin 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Fala Abfrost Gąski 3 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 5 - 1 więcej
Lech Poznań - Odra Opole 7 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze 0 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek 4 - 3 więcej
Chemik Police - Zryw Kretomino 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 4 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 4 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Unia Stargard 3 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 6 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 1 więcej
Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów 2 - 5 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin 4 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 0 - 6 więcej
Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino 2 - 4 więcej
Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica 1 - 4 więcej
Korona Klępicz - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko 2 - 6 więcej
Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin 5 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo 1 - 4 więcej
Grom Płonno - Orzeł Bierzwnik 0 - 6 więcej
Świt Barnimie - Iskra Warszyn 6 - 1 więcej
Iskra Pomień - Ina Nadarzyn 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Iskra Banie 1 - 6 więcej
Bryza Reńsko - Merkury Nowogródek Pom. 3 - 2 więcej
Orkan Rów - Santos Sarbinowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Światowid 63 II Łobez 2 - 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Prusinowo 0 - 5 więcej
Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo 1 - 1 więcej
Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica 0 - 3 więcej
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 2 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin 7 - 0 więcej
Komarex Komarowo - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Chrobry Boleszkowice 6 - 2 więcej
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 1 - 1 więcej
Sokół Różańsko - Polonia Gryfino 0 - 8 więcej
Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek 3 - 5 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Polonia Poznań - KS Raszyn 3 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin 0 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - FASE Szczecin 0 - 7 więcej
SALOS Szczecin - Vineta Wolin 10 - 0 więcej
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 4 więcej
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Biali Sądów 6 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Korona Stuchowo 8 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota II Świnoujście 5 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 1 - 3 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice 6 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Hanza Goleniów 1 - 4 więcej
Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe 1 - 17 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Mechanik Warnice 10 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 4 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Zootechnik Kołbacz 4 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin 4 - 0 więcej
SALOS III Szczecin - AP Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Ina Stradzewo 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Błyskawica Kluki 1 - 8 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno 4 - 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew 6 - 0 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Biało-Zielone Gdańsk 4 - 1 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 4 - 8 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Drzewiarz Świerczyna 10 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Olimp Gościno 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Wicher Mierzym 1 - 3 więcej
Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
SKF KP Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 2 - 3 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Błękitni Stary Jarosław - Bałtyk II Koszalin 0 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Gryf II Polanów 4 - 2 więcej
Płomień Jeżyczki - Strong Zielenica 1 - 7 więcej
KS Sieciemin - Darpol Barzowice 2 - 1 więcej
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Derby Gwiazdowo 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Rąbino 1 - 7 więcej
Huragan Bierzwnica - Hattrick Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 4 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Grot Gorawino 0 - 3 więcej
Sokół Lulewice - Derby Karścino 2 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Głaz Tychowo 1 - 3 więcej
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 2 - 3 więcej
Gryf Dobrowo - Sokół Spore 5 - 0 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - SP Wilcze Laski 2 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 2 - 6 więcej
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 2 - 3 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Błękitni Pomierzyn 3 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Dolina Łętowska Łętowo 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 - 7 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - MKS Brodnica 25 - 34 więcej
Sambor Tczew - KPR Gryfino 29 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk 18 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 23 - 26 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 40 - 28 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa 0 - 3 więcej
Warta Zawiercie - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
8 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
4 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Świąteczny Charytatywny »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 581
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67654
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033143
• zdjęć: 725084
• relacji: 35805
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies