ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 październik 2017
pokaż:
21 październik
IX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra 86 - 83 więcej
Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin 98 - 95 więcej
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 99 - 96 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa 70 - 90 więcej
Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 118 - 61 więcej
AZS Politechnika Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg 87 - 62 więcej
Basket Poznań - Znicz Basket Pruszków 72 - 82 więcej
Pro-Basket Kutno - Spójnia Stargard 75 - 79 więcej
Polonia Leszno - SKK Siedlce 94 - 87 więcej
Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 73 - 100 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Jedynka Pelplin 79 - 97 więcej
Trefl II Sopot - Asseco II Gdynia 57 - 84 więcej
Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska 78 - 73 więcej
MKK Gniezno - Sokół Międzychód 84 - 96 więcej
SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń 76 - 60 więcej
Domino Inowrocław - Obra Kościan 71 - 65 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 3 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 2 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Rozwój Katowice 3 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 1 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1 - 2 więcej
Warta Poznań - Wisła Puławy 3 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
PC Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 5 - 1 więcej
Iskra Białogard - Hutnik Szczecin 3 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 2 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Vineta Wolin 1 - 4 więcej
Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski 2 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jeziorak Szczecin 3 - 4 więcej
Gryf Polanów - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Odra Chojna 0 - 4 więcej
Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 2 - 1 więcej
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Chemik Police 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 3 więcej
Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek 0 - 0 więcej
Wieża Postomino - Mechanik Bobolice 4 - 5 więcej
Sława Sławno - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 więcej
Korona Człopa - Victoria Sianów 2 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez 0 - 5 więcej
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra 14 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo 1 - 4 więcej
Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 3 - 0 więcej
Polonia Płoty - KP Przecław 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Piast Karsko - Zieloni Zielin 1 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze 4 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 3 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo 0 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór 4 - 2 więcej
Legion Strączno - Wiarus Żółtnica 3 - 5 więcej
Sad Chwiram - Orzeł Łubowo 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin 2 - 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Falubaz Zielona Góra - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Chrobry Głogów 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 5 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Warta Poznań 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica 1 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór 2 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 9 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Jedność Przewłoki - PC Kluczevia II Stargard 0 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Piast Kolin 1 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź 0 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - Sparta Skalin 7 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz 0 - 2 więcej
Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna 4 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice 1 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Świt Barnimie 0 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Stal Lipiany 0 - 9 więcej
Mechanik Warnice - Orkan Rów 9 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Podlesie Sowno 0 - 3 więcej
Zenit Koszewo - Orkan II Suchań 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek 2 - 1 więcej
Czarni II Lubanowo - Chrobry Boleszkowice 3 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
Górnik Konin - Elana Toruń 1 - 2 więcej
Wda Świecie - GKS Przodkowo 3 - 2 więcej
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. 0 - 2 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań 3 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz 0 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - OKS Prawobrzeże Szczecin 9 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Unia Dolice 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Flota II Świnoujście - Błękitni Trzygłów 1 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 1 - 11 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 3 - 1 więcej
Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
21-10 11:00  Mechanik Warnice - Piast Chociwel więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 11 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 1 - 0 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS III Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 1 - 0 więcej
AP Hutnik Szczecin - Arkonia II Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz 3 - 4 więcej
GKS Golenice - Dąb Dębno 1 - 15 więcej
Iskra Banie - Zieloni Zielin 4 - 2 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Hetman Recz 3 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Akademia MKP II Szczecinek 5 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wspólni Różewo 0 - 11 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin 4 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 5 - 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino 2 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 7 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo 5 - 4 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 więcej
21-10 11:00  Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
Olimp Złocieniec - Redłovia Redło 12 - 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 5 - 0 więcej
21-10 11:00  Bałtyk II Koszalin - Wrzos Wrzosowo więcej
Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga PLO
Lotnik Mirosławiec - Amator Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin 3 - 7 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa 2 - 2 więcej
Oldboje Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 3 więcej
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 4 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Sparta Gryfice 5 - 1 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 0 - 5 więcej
Oldboje Manowo - Radowia Radowo Małe 3 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 3 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 3 - 4 więcej
Słomniczanka Słomniki - AZS UŚ Katowice 4 - 1 więcej
Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok 0 - 4 więcej
FC Toruń - Piast Gliwice 4 - 0 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy 10 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - MKS Lublin 18 - 41 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Pogoń Szczecin 26 - 28 więcej
KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin 20 - 26 więcej
Korona Handball Kielce - Start Elbląg 22 - 39 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława 31 - 28 więcej
KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn 26 - 21 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 24 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
PTPS Piła - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 2 - 3 więcej
Dafi Społem Kielce - Onico Warszawa 0 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - AZS Olsztyn 3 - 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 3 - 2 więcej
SMS Police - Stal Grudziądz 0 - 3 więcej
Dragon Dobre - Trójka Nakło 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Czarni Słupsk - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 0 - 3 więcej
Truso Elbląg - SMS Police 0 - 3 więcej
WTS Włocławek - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
8 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
4 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Świąteczny Charytatywny »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 581
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67654
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033143
• zdjęć: 725084
• relacji: 35805
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies