ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 październik 2017
dodaj sparing
pokaż:
21 październik
IX Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
21-10 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra więcej
21-10 18:00  Miasto Szkła Krosno - King Wilki Morskie Szczecin więcej
21-10 18:00  Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek więcej
koszykówka I liga koszykarzy
21-10   Doral Nysa Kłodzko - KK Warszawa więcej
21-10   Pro-Basket Kutno - Spójnia Stargard więcej
21-10   Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław więcej
21-10   Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg więcej
21-10   Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut więcej
21-10   AZS Politechnika Kraków - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
21-10   Znicz Basket Pruszków - Basket Poznań więcej
21-10   Polonia Leszno - SKK Siedlce więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
21-10   Stomil Olsztyn - Jedynka Pelplin więcej
21-10   Basket Suchy Las - Politechnika Gdańska więcej
21-10   Gryf Goleniów - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
21-10   MKK Gniezno - Sokół Międzychód więcej
21-10   Domino Inowrocław - Obra Kościan więcej
21-10   SMS Władysławowo - AZS UMK Toruń więcej
21-10   Trefl II Sopot - Asseco II Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
21-10   Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
21-10   Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
21-10   Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
21-10   Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
21-10   Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków więcej
21-10   Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
21-10   Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
21-10   Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
piłka nożna II liga
21-10   Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik więcej
21-10   GKS Bełchatów - MKS Kluczbork więcej
21-10   Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin więcej
21-10   Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo więcej
21-10   GKS 1962 Jastrzębie - Rozwój Katowice więcej
21-10   Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg więcej
21-10   ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków więcej
21-10   Olimpia Elbląg - Radomiak Radom więcej
21-10   Warta Poznań - Wisła Puławy więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
21-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Jeziorak Szczecin więcej
21-10 12:00  Ina Goleniów - GKS Leśnik Manowo więcej
21-10 13:00  PC Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
21-10 14:00  Iskra Białogard - Hutnik Szczecin więcej
21-10 14:00  Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno więcej
21-10 15:00  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
21-10 15:00  Morzycko Moryń - Gryf Kamień Pomorski więcej
21-10 15:00  Gryf Polanów - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
21-10 11:00  Stal Szczecin - Odra Chojna więcej
21-10 13:00  Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard więcej
21-10 14:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany więcej
21-10 14:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
21-10 15:00  Arkonia Szczecin - Dąb Dębno więcej
21-10 15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
21-10   Błonie Barwice - Astra Ustronie Morskie więcej
21-10   Wieża Postomino - Mechanik Bobolice więcej
21-10   Sława Sławno - Olimp Złocieniec więcej
21-10   Saturn Mielno - Mirstal Mirosławiec więcej
21-10   Korona Człopa - Victoria Sianów więcej
21-10 15:00  Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-10 15:00  Darłovia Darłowo - Lech Czaplinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
21-10 14:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Światowid 63 Łobez więcej
21-10 14:00  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard więcej
21-10 14:00  Jantar Dziwnów - Sarmata Dobra więcej
21-10 14:00  Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo więcej
21-10 15:00  Promień Mosty - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
21-10 15:00  Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin więcej
21-10 15:00  Polonia Płoty - KP Przecław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
21-10 15:00  Piast Karsko - Zieloni Zielin więcej
21-10 15:00  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek więcej
21-10 16:00  Kłos Pełczyce - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
21-10 15:00  Fala Abfrost Gąski - Jedność-Ikar Krosino więcej
21-10 15:00  LZS Kowalewice - Arkadia Malechowo więcej
21-10 15:00  Radew Białogórzyno - Grom Świelino więcej
21-10 15:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Passat Bukowo Morskie więcej
21-10 15:00  Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Sławoborze więcej
21-10 15:30  Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
21-10 12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Sokół Suliszewo więcej
21-10 15:00  Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno więcej
21-10 15:00  Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór więcej
21-10 15:00  Legion Strączno - Wiarus Żółtnica więcej
21-10 15:00  Sad Chwiram - Orzeł Łubowo więcej
21-10 15:00  Mechanik Turowo - Spójnia Świdwin więcej
21-10 15:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
21-10   Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
21-10   Miedź Legnica - Piast Gliwice więcej
21-10   Falubaz Zielona Góra - SALOS Szczecin więcej
21-10   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin więcej
21-10   Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
21-10   Odra Opole - Arka Gdynia więcej
21-10   Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. więcej
21-10   Lech Poznań - Chrobry Głogów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
21-10 11:00  Zryw Kretomino - Stal Szczecin więcej
21-10 11:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
21-10   Warta Poznań - Arka Gdynia więcej
21-10   Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
21-10   Lech Poznań - Wda Świecie więcej
21-10   Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
21-10   Gryf Wejherowo - Chemik Bydgoszcz więcej
21-10   Lechia Gdańsk - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
21-10 14:00  Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica więcej
21-10 15:00  Sowianka Sowno - Zieloni Wyszobór więcej
21-10 15:00  Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
21-10 16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
21-10 15:00  Czarni Marianowo - Piast Kolin więcej
21-10 15:00  Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
21-10 13:00  Tanowia Tanowo - Znicz Niedźwiedź więcej
21-10 15:00  Zryw Kołbaskowo - Sparta Skalin więcej
21-10 15:00  Kasta Szczecin-Majowe - Zootechnik Kołbacz więcej
21-10 17:30  Aquila Szczecin - OKS Center MD Goleniów więcej
21-10 18:00  Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
21-10 14:00  Pro-Team Żarczyn - Rurzyca Nawodna więcej
21-10 15:00  Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice więcej
21-10 15:00  Chrobry Lisie Pole - Czarni Czarnówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
21-10   Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec więcej
21-10   Korona Raduń - Iskra Warszyn więcej
21-10   Iskra Lutówko - Błękitni Sarnik więcej
21-10 14:00  Koral Mostkowo - Świt Barnimie więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
21-10   Iskra Banie - Bryza Reńsko więcej
21-10 14:00  Merkury Nowogródek Pom. - Stal Lipiany więcej
21-10 15:00  Mechanik Warnice - Orkan Rów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
21-10 12:00  Vitkowia Witkowo - Podlesie Sowno więcej
21-10 14:00  Zenit Koszewo - Orkan II Suchań więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
21-10   Zryw Góralice - Sekwoja Brwice więcej
21-10   Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce więcej
21-10   Tywa Swobnica - Sokół Różańsko więcej
21-10   Czarni II Lubanowo - Chrobry Boleszkowice więcej
21-10 16:00  Polonia Gryfino - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna III liga gr. 2
21-10 13:00  Świt Skolwin - Sokół Kleczew więcej
21-10 14:00  Górnik Konin - Elana Toruń więcej
21-10 14:00  Wda Świecie - GKS Przodkowo więcej
21-10 14:00  Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wlkp. więcej
21-10 15:00  Centra Ostrów Wlkp. - Lech II Poznań więcej
21-10 15:00  Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz więcej
21-10 15:00  KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin więcej
21-10 18:00  Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
21-10 11:00  Bałtyk Koszalin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
21-10 13:00  Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
21-10   Pomorzanin Nowogard - PC Kluczevia Stargard więcej
21-10   Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
21-10   Biali Sądów - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
21-10   Korona Stuchowo - Sparta Gryfice więcej
21-10   Flota II Świnoujście - Błękitni Trzygłów więcej
21-10   Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów więcej
21-10   Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
21-10   Fala Międzyzdroje - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
21-10   Hanza Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
21-10   Radowia Radowo Małe - Promień Mosty więcej
21-10   Leśnik Kliniska - OKS Center MD Goleniów więcej
21-10   Masovia Maszewo - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
21-10   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel więcej
21-10   Orzeł Pęzino - Piast Kolin więcej
21-10   Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
21-10 11:00  Mechanik Warnice - Piast Chociwel więcej
21-10 14:00  Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
21-10   Zootechnik Kołbacz - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
21-10 11:00  SALOS III Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
21-10 12:00  AP Hutnik Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
21-10   Ina Stradzewo - Klon Krzęcin więcej
21-10   SCRS Barlinek - Sokół Pyrzyce więcej
21-10   Sęp Brzesko - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
21-10   GKS Golenice - Dąb Dębno więcej
21-10   Iskra Banie - Zieloni Zielin więcej
21-10   Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
21-10 10:30  Odra Chojna - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
21-10   Sokół Granowo - Pionier Zwierzyn więcej
21-10   Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
21-10   Błękitni Stargard - Fala Międzyzdroje więcej
21-10   Victoria Sianów - Hetman Recz więcej
21-10   Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
21-10   Biało-Zielone Gdańsk - Kotwica Kórnik więcej
21-10   Olimpia II Szczecin - Lipno Stęszew więcej
21-10   TKKF Stilon Gorzów - Gwiazda-Kania Toruń więcej
21-10   KKP Chełmża - Lubuszanin Drezdenko więcej
21-10   Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
21-10   GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
21-10 11:00  Drzewiarz Świerczyna - Wspólni Różewo więcej
21-10 11:00  Sad Chwiram - Wiarus Żółtnica więcej
21-10 11:00  Lech Czaplinek - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
21-10 10:00  Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin więcej
21-10 11:00  Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo więcej
21-10 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino więcej
21-10 11:00  Radew Białogórzyno - Iskra Białogard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
21-10 11:00  LZS Kowalewice - Wiekowianka Wiekowo więcej
21-10 11:00  Saturn Mielno - Bajgiel Będzino więcej
21-10 11:00  Mechanik Bobolice - Wieża Postomino więcej
21-10 11:00  Gryf Polanów - Victoria Sianów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
21-10   Orzeł Łubowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
21-10   Olimp Złocieniec - Redłovia Redło więcej
21-10   Orzeł 2010 Wałcz - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
21-10   Junior Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór więcej
21-10 11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
21-10 11:00  Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin więcej
21-10 11:00  Bałtyk II Koszalin - Wrzos Wrzosowo więcej
21-10 11:00  Darłovia Darłowo - Zryw Kretomino więcej
21-10 11:00  Błękitni Stary Jarosław - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna II liga PLO
21-10 16:00  Lotnik Mirosławiec - Amator Kołobrzeg więcej
21-10 16:00  Pamet Świdwin - TKKF Strażak Koszalin więcej
21-10 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Sokół St. Dąbrowa więcej
21-10 16:00  Oldboje Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
21-10 16:00  Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna I liga PLO
21-10 16:00  Zryw Kretomino - Sparta Gryfice więcej
21-10 16:00  Victoria Sianów - Olimp Złocieniec więcej
21-10 16:00  Ikar Krosino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
21-10 16:00  Oldboje Manowo - Radowia Radowo Małe więcej
21-10 16:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
21-10 16:00  Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk więcej
21-10 17:00  Słomniczanka Słomniki - AZS UŚ Katowice więcej
21-10 18:00  Clearex Chorzów - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
21-10 18:00  FC Toruń - Piast Gliwice więcej
21-10 18:00  Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
21-10   KPR Jelenia Góra - Energa AZS Koszalin więcej
21-10   Ruch Chorzów - Vistal Gdynia więcej
21-10   Piotrcovia Piotrków Tryb. - SPR Pogoń Szczecin więcej
21-10   KPR Kobierzyce - Zagłębie Lubin więcej
21-10   Korona Handball Kielce - Start Elbląg więcej
21-10   MKS Lublin - UKS PCM Kościerzyna więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
21-10   Tytani Wejherowo - Jeziorak Iława więcej
21-10   KPR Gryfino - Szczypiorniak Olsztyn więcej
21-10   AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń więcej
21-10   MLKS Borowiak Czersk - MKS Brodnica więcej
21-10   SMS II Gdańsk - MOSiR Kętrzyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
21-10   PTPS Piła - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
21-10 18:00  Budowlani Łódź - Budowlani Toruń więcej
21-10 18:00  Pałac Bydgoszcz - Impel Wrocław więcej
siatkówka Plus Liga
21-10   Trefl Gdańsk - MKS Będzin więcej
21-10   Espadon Szczecin - GKS Katowice więcej
21-10   Dafi Społem Kielce - Onico Warszawa więcej
21-10   BBTS Bielsko-Biała - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
21-10   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Czarni Radom więcej
21-10   Skra Bełchatów - Cuprum Lubin więcej
21-10   Warta Zawiercie - AZS Olsztyn więcej
21-10   Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
21-10   Dragon Dobre - Trójka Nakło więcej
21-10   Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork więcej
21-10   OPP-Powiat Kołobrzeski - Wilki Wilczyn więcej
21-10   SMS Police - Stal Grudziądz więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
21-10   Truso Elbląg - SMS Police więcej
21-10   SKF KS Poznań - UŻKPS Kościan więcej
21-10   Spójnia Stargard - PTPS II Piła więcej
21-10   Czarni Słupsk - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
21-10   WTS Włocławek - UKS ZSMS Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 1092
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies