ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 październik 2017
pokaż:
08 październik
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa szczecinecka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
Liga Powiatowa Młodzików KOZPN D1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa kołobrzeska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Start Lublin 89 - 88 więcej
Turów Zgorzelec - Stal Ostrów Wlkp. 80 - 76 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra 74 - 62 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - SKK Siedlce 86 - 72 więcej
KK Warszawa - Śląsk Wrocław 56 - 72 więcej
Noteć Inowrocław - AZS Politechnika Kraków 71 - 94 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Politechnika Gdańska 82 - 69 więcej
Obra Kościan - Basket Suchy Las 85 - 58 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Sparta Węgorzyno 2 - 1 więcej
Iskra Białogard - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czarni Lubanowo - Klon Krzęcin 2 - 0 więcej
Drawa Drawno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań 1 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 2 - 4 więcej
Myśla Dargomyśl - SCRS Barlinek 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Passat Bukowo Morskie 0 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Grom Świelino 4 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Unifreeze Górzno 9 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - Olimpia Szczecin 2 - 2 więcej
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 0 - 0 więcej
AZS Wrocław - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 2 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Odra Opole - Chrobry Głogów 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 6 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 2 - 0 więcej
Ina Goleniów - Świt Skolwin 1 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 0 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Wda Świecie 12 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 - 0 więcej
Football Academy Szczecin - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Korona Stuchowo 0 - 3 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bizon Cerkwica 0 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Rolpol Chlebowo 3 - 3 więcej
Płomień Lisowo - Piast Kolin 1 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Zorza Tychowo 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Arkonia II Szczecin - Sparta Skalin 2 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Orzeł Grzędzice 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Rurzyca Nawodna 3 - 6 więcej
Grot Gardno - Czarni Czarnówko 5 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Mieszko Mieszkowice 0 - 6 więcej
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 1 - 5 więcej
Energetyk II Gryfino - Piast Piaseczno 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 0 - 1 więcej
Korona Raduń - Grom Płonno 2 - 5 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Błękitni Sarnik 1 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Gryf Objezierze 2 - 4 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Pomień 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Orkan Rów 3 - 0 więcej
Iskra Banie - Goplana Żabów 1 - 2 więcej
Czarni Czerników - Bryza Reńsko 2 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin 5 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Prawobrzeże II Świnoujście - Gardominka Mechowo 5 - 2 więcej
Jantar II Dziwnów - Błękitni II Trzygłów 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Małkocin 3 - 7 więcej
Dęby Rogowo - Orkan II Suchań 0 - 4 więcej
WODR Barzkowice - Vitkowia Witkowo 8 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Czarni 44 Szczecin 2 - 1 więcej
Mierzynianka II Mierzyn - Hutnik II Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 4 - 1 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 0 - 0 więcej
Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz 2 - 2 więcej
Akademia Piłkarska LG - Medyk II Konin 2 - 4 więcej
KS Raszyn - Stomilanki Olsztyn 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 1 - 3 więcej
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 0 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 3 - 2 więcej
Vineta Wolin - Stal Szczecin 0 - 5 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 3 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - PC Kluczevia Stargard 3 - 2 więcej
Biali Sądów - Mewa Resko 0 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 12 więcej
Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 6 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
Flota II Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Sparta Węgorzyno - OKS Center MD Goleniów 14 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Piast Kolin 7 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Orzeł Grzędzice 8 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - SCRS Barlinek 3 - 6 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 2 - 5 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 10 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Łabędź Widuchowa - Dąb Dębno 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Skrzydlaci Będargowo 5 - 0 więcej
Sława Choszczno - Pionier Zwierzyn 1 - 10 więcej
Błyskawica Kluki - Orzeł Żeńsko 8 - 2 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Pomorzanka Jarosławsko 5 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Hetman Recz 7 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 2 więcej
Olimpia II Szczecin - Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 więcej
TKKF Stilon Gorzów - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Gwiazda-Kania Toruń 2 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Błonie Barwice 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Bajgiel Będzino - Wiekowianka Wiekowo 7 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - Hubertus Biały Bór 10 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Wrzos Wrzosowo 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Olympic Warszkowo 0 - 2 więcej
KS Sieciemin - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
Darpol Barzowice - Gryf II Polanów 1 - 0 więcej
Strong Zielenica - Jantar Korlino 7 - 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Skibno 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Hattrick Kołobrzeg 6 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Płomień Pobłocie Wlk. 1 - 0 więcej
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica 4 - 0 więcej
Sokół Lulewice - Resko Karcino 2 - 3 więcej
Wicher Rąbino - Jantar Siemyśl 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Graf Bukówko 1 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - KS Gwda Wielka 0 - 1 więcej
Sokół Spore - Grot Bonin 3 - 2 więcej
SP Wilcze Laski - Głaz Tychowo 1 - 5 więcej
Pogoń Wierzchowo - Gryf Dobrowo 0 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 5 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 1 - 2 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 1 - 2 więcej
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 6 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska Łętowo - Pogoń Noskowo 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 5 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UG Gdańsk 4 - 8 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Ruch Chorzów - UKS PCM Kościerzyna 37 - 26 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - MKS Mazur Sierpc 20 - 20 więcej
GKS Żukowo - Nielba Wągrowiec 21 - 30 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - AZS UMK Toruń 37 - 16 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn 18 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 29 - 26 więcej
siatkówka Plus Liga
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
Czarni Radom - Espadon Szczecin 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
8 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
5 » Spotkanie ws. II-ligowy »
4 » Bramkarz poszukiwany
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
29 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
28 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
4 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Świąteczny Charytatywny »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 581
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67654
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033143
• zdjęć: 725084
• relacji: 35805
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies