ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 październik 2017
dodaj sparing
pokaż:
28 październik
Międzynarodowa konferencja w Barwicach więcej
koszykówka I liga koszykarzy
28-10   Noteć Inowrocław - Pro-Basket Kutno więcej
28-10   Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko więcej
28-10   Siarka Tarnobrzeg - Astoria Bydgoszcz więcej
28-10   Pogoń Prudnik - Śląsk Wrocław więcej
28-10   Basket Poznań - AZS Politechnika Kraków więcej
28-10   SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków więcej
28-10   GKS Tychy - Polonia Leszno więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
28-10   Asseco II Gdynia - Stomil Olsztyn więcej
28-10   AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot więcej
28-10   Obra Kościan - SMS Władysławowo więcej
28-10   Sokół Międzychód - Domino Inowrocław więcej
28-10   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno więcej
28-10   Politechnika Gdańska - Gryf Goleniów więcej
28-10   Jedynka Pelplin - Basket Suchy Las więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
28-10   Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
28-10   Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin więcej
28-10   Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
28-10   Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
28-10   Legia Warszawa - Arka Gdynia więcej
28-10   Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
28-10   Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze więcej
28-10   Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna II liga
28-10   Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard więcej
28-10   Wisła Puławy - GKS Bełchatów więcej
28-10   Radomiak Radom - Warta Poznań więcej
28-10   Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg więcej
28-10   Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź więcej
28-10   Rozwój Katowice - Znicz Pruszków więcej
28-10   Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie więcej
28-10   ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola więcej
28-10   MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
28-10 12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
28-10 14:00  Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
28-10 14:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów więcej
28-10 14:00  Vineta Wolin - Ina Goleniów więcej
28-10 14:00  Rasel Dygowo - PC Kluczevia Stargard więcej
28-10 14:00  Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz więcej
28-10 15:00  Olimp Gościno - Iskra Białogard więcej
28-10 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
28-10 12:00  Chemik Police - Ogniwo Babinek więcej
28-10 14:00  Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin więcej
28-10 14:00  Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście więcej
28-10 15:00  Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
28-10 15:00  Dąb Dębno - Wicher Brojce więcej
28-10 16:00  Odra Chojna - Iskra Golczewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
28-10   Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg więcej
28-10   Olimp Złocieniec - Saturn Mielno więcej
28-10   Mechanik Bobolice - Sława Sławno więcej
28-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice więcej
28-10   Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo więcej
28-10 13:00  Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo więcej
28-10 14:00  Orzeł Wałcz - Korona Człopa więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
28-10 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów więcej
28-10 13:00  Sarmata Dobra - Sparta Gryfice więcej
28-10 13:00  Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów więcej
28-10 14:00  Masovia Maszewo - Mewa Resko więcej
28-10 14:00  Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica więcej
28-10 15:00  KP Przecław - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
28-10 15:00  Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty więcej
28-10 15:30  Iskierka Szczecin - Polonia Płoty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
28-10 10:00  Sęp Brzesko - Drawa Drawno więcej
28-10 13:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
28-10 13:00  Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl więcej
28-10 14:00  Unia Dolice - Czcibor Cedynia więcej
28-10 14:00  Gavia Choszczno - Piast Karsko więcej
28-10 15:00  SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
28-10 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno więcej
28-10 14:00  Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
28-10 14:00  Passat Bukowo Morskie - Syrena-Grot Rymań więcej
28-10 14:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
28-10 14:00  Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo więcej
28-10 14:00  Arkadia Malechowo - Fala Abfrost Gąski więcej
28-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
28-10 15:00  Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski więcej
28-10 15:00  Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
28-10 15:00  Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo więcej
28-10 15:00  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
28-10 15:00  Hubertus Biały Bór - Legion Strączno więcej
28-10 15:00  Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca więcej
28-10 15:00  Sokół Suliszewo - Grom Szwecja więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
28-10   Medyk Konin - Górnik Łęczna więcej
28-10   AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno więcej
28-10   Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec więcej
28-10   AZS Wrocław - Olimpia Szczecin więcej
28-10   AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
28-10   Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk więcej
28-10   Warta Gorzów Wlkp. - Lech Poznań więcej
28-10   Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
28-10   Śląsk Wrocław - Odra Opole więcej
28-10   Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
28-10   SALOS Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
28-10   Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra więcej
28-10   Warta Poznań - Miedź Legnica więcej
piłka nożna WLJ Starszych
28-10   Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
28-10 11:00  Zryw Kretomino - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
28-10   Lechia Gdańsk - Warta Poznań więcej
28-10   Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
28-10   Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin więcej
28-10   CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
28-10   CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
28-10   KKS 1925 Kalisz - Gryf Wejherowo więcej
28-10   Chemik Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
28-10 14:00  Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica więcej
28-10 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
28-10 15:00  Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje więcej
28-10 15:00  Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście więcej
28-10 15:00  Zalew Stepnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
28-10 15:00  Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
28-10 13:00  Zorza Tychowo - Saturn Szadzko więcej
28-10 14:00  Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
28-10   OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
28-10 15:00  Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów więcej
28-10 19:30  Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
28-10 14:00  Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko więcej
28-10 15:00  Witniczanka Witnica - Energetyk II Gryfino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
28-10   Remor Recz - Iskra Lutówko więcej
28-10   Iskra Warszyn - Koral Mostkowo więcej
28-10   Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
28-10   Stal Lipiany - GKS Golenice więcej
28-10   Goplana Żabów - Gryf Nowielin więcej
28-10 14:00  Merkury Nowogródek Pom. - Czarni Czerników więcej
28-10 15:00  Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
28-10   Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
28-10   Ogniwo Dzwonowo - Zenit Koszewo więcej
28-10   Orzeł Małkocin - Vitkowia Witkowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
28-10   Sokół II Pyrzyce - Tywa Swobnica więcej
28-10   Sekwoja Brwice - Wicher Steklno więcej
28-10   Ogniwo II Babinek - Zryw Góralice więcej
28-10   Chrobry Boleszkowice - Polonia Gryfino więcej
28-10   Sokół Różańsko - Czarni II Lubanowo więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
28-10   Akademia Piłkarska LG - KKP Bydgoszcz więcej
28-10   MUKS Tomaszów Mazowiecki - Medyk II Konin więcej
28-10   Polonia Poznań - Stomilanki Olsztyn więcej
28-10   KS Raszyn - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
piłka nożna III liga gr. 2
28-10 12:00  Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin więcej
28-10 14:00  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg więcej
28-10 14:00  Elana Toruń - Wda Świecie więcej
28-10 14:00  KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański więcej
28-10 15:00  Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin więcej
28-10 15:00  Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski więcej
28-10 15:00  GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wlkp. więcej
28-10 15:00  Energetyk Gryfino - Górnik Konin więcej
28-10 17:00  Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
28-10 12:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
28-10   PC Kluczevia Stargard - Mewa Resko więcej
28-10   Energetyk Gryfino - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
28-10   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Korona Stuchowo więcej
28-10   Intermarche-Rega Trzebiatów - Fala Międzyzdroje więcej
28-10   Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
28-10   Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
28-10   Zalew Stepnica - Hanza Goleniów więcej
28-10   OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice więcej
28-10   Promień Mosty - Leśnik Kliniska więcej
28-10   Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
28-10   Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice więcej
28-10   Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań więcej
28-10   Piast Kolin - Zorza Dobrzany więcej
28-10   Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino więcej
28-10 13:00  Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
28-10 12:30  Grot Gardno - SALOS III Szczecin więcej
28-10 16:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
28-10 19:15  Kasta Szczecin-Majowe - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
28-10   Sęp Brzesko - Ina Stradzewo więcej
28-10   Kłos Pełczyce - SCRS Barlinek więcej
28-10   Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
28-10   Osadnik Myślibórz - Łabędź Widuchowa więcej
28-10   Witniczanka Witnica - Iskra Banie więcej
28-10   Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
28-10   Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
28-10   Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard więcej
28-10   Hetman Recz - Energetyk Junior Gryfino więcej
28-10   Hattrick Kołobrzeg - Victoria Sianów więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
28-10   Kotwica Kórnik - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
28-10   AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
28-10   Lubuszanin Drezdenko - Polonia Środa Wlkp. więcej
28-10   Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża więcej
28-10   Lipno Stęszew - TKKF Stilon Gorzów więcej
28-10   Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
28-10 11:00  Wspólni Różewo - Błonie Barwice więcej
28-10 11:00  Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek więcej
28-10 11:00  Grom Szwecja - Sad Chwiram więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
28-10 11:00  Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie więcej
28-10 11:00  Sokół Karlino - Radew Białogórzyno więcej
28-10 11:00  Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
28-10 11:00  Olimp Gościno - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
28-10 11:00  Wiekowianka Wiekowo - Victoria Sianów więcej
28-10 11:00  Wieża Postomino - Wicher Mierzym więcej
28-10 11:00  Bajgiel Będzino - Mechanik Bobolice więcej
28-10 11:00  LZS Kowalewice - Saturn Mielno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
28-10   UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Junior Kalisz Pomorski więcej
28-10   Redłovia Redło - Orzeł 2010 Wałcz więcej
28-10   Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
28-10   Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo więcej
28-10 11:00  Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
28-10 11:00  Zryw Kretomino - Błękitni Stary Jarosław więcej
28-10 11:00  Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo więcej
28-10 11:00  Spójnia Świdwin - Bałtyk II Koszalin więcej
28-10 11:00  Sława Sławno - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna II liga PLO
28-10 15:00  Oldboje Stargard - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
28-10 16:00  Amator Kołobrzeg - Pamet Świdwin więcej
28-10 16:00  Lotnik Mirosławiec - Sokół St. Dąbrowa więcej
28-10 16:00  Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek więcej
28-10 16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna I liga PLO
28-10 16:00  Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
28-10 16:00  Sparta Gryfice - Ikar Krosino więcej
28-10 16:00  Oldboje Manowo - Olimp Złocieniec więcej
28-10 16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
28-10 16:00  Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
28-10 14:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
28-10   Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń więcej
28-10 18:00  Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów więcej
28-10 18:00  MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
28-10   Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce więcej
28-10   Zagłębie Lubin - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
28-10   SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów więcej
28-10   Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra więcej
28-10   Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna więcej
28-10   Energa AZS Koszalin - MKS Lublin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
28-10   Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo więcej
28-10   Jeziorak Iława - Sambor Tczew więcej
28-10   AZS UMK Toruń - KPR Gryfino więcej
28-10   SMS II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk więcej
28-10   MKS Brodnica - AZS UKW Bydgoszcz więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
28-10   KSZO Ostrowiec Św. - Budowlani Łódź więcej
28-10   DevelopRes Rzeszów - BKS Bielsko-Biała więcej
28-10   Impel Wrocław - Legionovia Legionowo więcej
28-10   MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz więcej
28-10   ŁKS Łódź - PTPS Piła więcej
28-10   Chemik Police - Muszynianka Muszyna więcej
28-10   Budowlani Toruń - Proxima Kraków więcej
siatkówka Plus Liga
28-10   Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk więcej
28-10   AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel więcej
28-10   Cuprum Lubin - Warta Zawiercie więcej
28-10   Czarni Radom - Skra Bełchatów więcej
28-10   Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
28-10   Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała więcej
28-10   GKS Katowice - Dafi Społem Kielce więcej
28-10   MKS Będzin - Espadon Szczecin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
28-10   Wilki Wilczyn - Dragon Dobre więcej
28-10   Stal Grudziądz - Stoczniowiec Gdańsk więcej
28-10   Trefl Lębork - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
28-10   Trójka Nakło - SMS Police więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
28-10   SMS Police - UKS ZSMS Poznań więcej
28-10   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - WTS Włocławek więcej
28-10   PTPS II Piła - Czarni Słupsk więcej
28-10   UŻKPS Kościan - Spójnia Stargard więcej
28-10   Truso Elbląg - SKF KS Poznań więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 1092
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies