ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 październik 2017
pokaż:
28 październik
Międzynarodowa konferencja w Barwicach więcej
Jubileusz 70 - lecia Drawy Drawno więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 114 - 80 więcej
Polski Cukier Toruń - Turów Zgorzelec 92 - 80 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia 76 - 80 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Śląsk Wrocław 69 - 74 więcej
Spójnia Stargard - Doral Nysa Kłodzko 91 - 61 więcej
GKS Tychy - Polonia Leszno 85 - 108 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Astoria Bydgoszcz 77 - 68 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - MKK Gniezno 64 - 86 więcej
Sokół Międzychód - Domino Inowrocław 81 - 88 więcej
AZS UMK Toruń - Trefl II Sopot 64 - 58 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Wisła Płock 2 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 więcej
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 0 - 1 więcej
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
Wisła Puławy - GKS Bełchatów 5 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo 2 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 0 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Vineta Wolin - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Rasel Dygowo - PC Kluczevia Stargard 1 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Osadnik Myślibórz 3 - 1 więcej
Olimp Gościno - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Ogniwo Babinek 8 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Flota Świnoujście 0 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
Dąb Dębno - Wicher Brojce 1 - 2 więcej
Odra Chojna - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mirstal Mirosławiec - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Człopa 2 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Darłovia Darłowo 2 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Błonie Barwice 3 - 4 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Wieża Postomino 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Jantar Dziwnów 0 - 5 więcej
Sarmata Dobra - Sparta Gryfice 0 - 8 więcej
Ina Ińsko - Błękitni Trzygłów 5 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łożnica 5 - 0 więcej
KP Przecław - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty 2 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Polonia Płoty 1 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Drawa Drawno 1 - 0 więcej
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 2 - 3 więcej
Klon Krzęcin - Myśla Dargomyśl 0 - 1 więcej
Unia Dolice - Czcibor Cedynia 4 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo 3 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Piast Karsko 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - Radew Białogórzyno 3 - 1 więcej
28-10 14:00  Arkadia Malechowo - Fala Abfrost Gąski więcej
28-10 14:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 więcej
28-10 15:00  Bajgiel Będzino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 1 - 4 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 4 więcej
Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Mechanik Turowo 4 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 6 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Legion Strączno 3 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - Unifreeze Górzno 2 - 2 więcej
AZS Wrocław - Olimpia Szczecin 2 - 2 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS SMS Łódź 2 - 0 więcej
Medyk Konin - Górnik Łęczna 3 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Odra Opole 3 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 więcej
Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra 4 - 0 więcej
Warta Poznań - Miedź Legnica 3 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 4 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Akademia MKP Szczecinek 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Bizon Cerkwica 4 - 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 2 - 6 więcej
Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Saturn Szadzko 0 - 2 więcej
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Hanza Goleniów 3 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo 9 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Czarni Czarnówko 2 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Energetyk II Gryfino 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Lutówko 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Mechanik Warnice 3 - 4 więcej
Stal Lipiany - GKS Golenice 4 - 0 więcej
Goplana Żabów - Gryf Nowielin 6 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Czarni Czerników 6 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Vitkowia Witkowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Medyk II Konin 0 - 0 więcej
Akademia Piłkarska LG - KKP Bydgoszcz 1 - 6 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Elana Toruń - Wda Świecie 3 - 2 więcej
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 3 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0 - 6 więcej
GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wlkp. 4 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Górnik Konin 1 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Biali Sądów 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
OKS Center MD Goleniów - Dąb Dębice 0 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Zorza Dobrzany 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Grot Gardno - SALOS III Szczecin 7 - 3 więcej
28-10 16:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Vielgovia Szczecin więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 7 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
28-10 11:00  Zieloni Zielin - GKS Golenice więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna 1 - 6 więcej
Witniczanka Witnica - Iskra Banie 0 - 4 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Olimpia III Szczecin - Błękitni Stargard 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin 0 - 3 więcej
Lipno Stęszew - TKKF Stilon Gorzów 0 - 2 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - KKP Chełmża 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wspólni Różewo - Błonie Barwice 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Olimp Gościno - Kotwica Kołobrzeg 2 - 14 więcej
Sokół Karlino - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 4 - 0 więcej
Wieża Postomino - Wicher Mierzym 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Redłovia Redło - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 7 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Darłovia Darłowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 6 więcej
piłka nożna II liga PLO
Oldboje Stargard - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Sokół St. Dąbrowa 3 - 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Pamet Świdwin 10 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Ikar Krosino 3 - 2 więcej
Oldboje Manowo - Olimp Złocieniec 4 - 4 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 więcej
Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 3 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5 - 3 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń '04 Szczecin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 41 - 26 więcej
Vistal Gdynia - KPR Jelenia Góra 35 - 24 więcej
Energa AZS Koszalin - MKS Lublin 20 - 28 więcej
Korona Handball Kielce - KPR Kobierzyce 26 - 27 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - MLKS Borowiak Czersk 43 - 20 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 21 - 26 więcej
AZS UMK Toruń - KPR Gryfino 27 - 28 więcej
Jeziorak Iława - Sambor Tczew 35 - 37 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 1 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Pałac Bydgoszcz 1 - 3 więcej
ŁKS Łódź - PTPS Piła 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 3 - 2 więcej
Onico Warszawa - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
GKS Katowice - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3 - 2 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stal Grudziądz - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
Trefl Lębork - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
Trójka Nakło - SMS Police 3 - 2 więcej
Wilki Wilczyn - Dragon Dobre 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UŻKPS Kościan - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - SKF KS Poznań 0 - 3 więcej
SMS Police - UKS ZSMS Poznań 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
11 » Nieprawidłowości w KOZP »
4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
3 » Przygotowania Wichra Br »
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Plan przygotowań Gavii
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
1 » Bałtyk Koszalin ogłasza »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Gwardia zainteresowa Nw »
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
32 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
10 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
1 » Jagiellonia Białystok-P »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 543
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102924
• newsów: 67636
• użytkowników: 61041
• komentarzy: 1033107
• zdjęć: 724955
• relacji: 35793
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies