ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 07 październik 2017
pokaż:
07 październik
Liga Skrzatów - grupa 1 - czwarty turniej więcej
Bukołaz 2017 więcej
Liga Żaków ZZPN F1 - grupa 9 - czwarty turniej więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 63 - 90 więcej
Miasto Szkła Krosno - Anwil Włocławek 57 - 88 więcej
Legia Warszawa - Asseco Gdynia 76 - 87 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Astoria Bydgoszcz 79 - 98 więcej
Pogoń Prudnik - Polonia Leszno 63 - 75 więcej
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut 92 - 67 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Basket Pruszków 85 - 78 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 89 - 81 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Domino Inowrocław 68 - 84 więcej
MKK Gniezno - Asseco II Gdynia 80 - 84 więcej
Sokół Międzychód - Jedynka Pelplin 61 - 72 więcej
SMS Władysławowo - Stomil Olsztyn 76 - 46 więcej
AZS UMK Toruń - Gryf Goleniów 78 - 57 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków 1 - 2 więcej
ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1 - 0 więcej
MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik 2 - 2 więcej
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
PC Kluczevia Stargard - Hutnik Szczecin 0 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Ina Goleniów - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 więcej
Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 5 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Błękitni II Stargard 1 - 1 więcej
Wicher Brojce - Błękit Pniewo 1 - 3 więcej
Ogniwo Babinek - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Dąb Dębno 4 - 0 więcej
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn 0 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 0 - 6 więcej
Flota Świnoujście - Biali Sądów 4 - 1 więcej
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 1 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sława Sławno - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
Korona Człopa - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
Błonie Barwice - Mechanik Bobolice 2 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Olimp Złocieniec 4 - 0 więcej
Wieża Postomino - Mirstal Mirosławiec 11 - 0 więcej
Saturn Mielno - Kotwica II Kołobrzeg 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Astra Ustronie Morskie 1 - 7 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Lech Czaplinek 2 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez 3 - 4 więcej
Ina Ińsko - Ehrle Dobra Szczecińska 0 - 0 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra 5 - 1 więcej
Promień Mosty - Iskierka Szczecin 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - KP Przecław 6 - 1 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Zieloni Zielin 1 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
Piast Karsko - Unia Dolice 2 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Jedność-Ikar Krosino 3 - 2 więcej
Fala Abfrost Gąski - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 0 - 2 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sokół Suliszewo - Jedność Tuczno 6 - 1 więcej
Grom Szwecja - Hubertus Biały Bór 1 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 2 - 0 więcej
Legion Strączno - Spójnia Świdwin 2 - 7 więcej
Sad Chwiram - Redłovia Redło 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 4 - 0 więcej
Warta Poznań - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 0 - 7 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - SALOS II Szczecin 2 - 4 więcej
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Warta Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 2 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 5 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
CWZS Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz 7 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Gryf Wejherowo 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 3 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 4 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Jedność Przewłoki - Orkan Dalewo 2 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 3 - 2 więcej
Unia Stargard - Saturn Szadzko 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Tanowia Tanowo 1 - 3 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz 1 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 1 - 1 więcej
Witniczanka Witnica - Korona Klępicz 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Remor Recz 3 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Stal Lipiany 1 - 7 więcej
Mechanik Warnice - Wicher Przelewice 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Orzeł Mrzeżyno 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Podlesie Sowno 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
07-10 12:00  Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn więcej
Komarex Komarowo - Jeziorak II Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Tywa Swobnica 2 - 2 więcej
Czarni II Lubanowo - Ogniwo II Babinek 1 - 8 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Polonia Poznań 1 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo 3 - 2 więcej
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew 0 - 2 więcej
Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz 0 - 2 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Jarota Jarocin 2 - 1 więcej
Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wlkp. 3 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Football Academy Szczecin 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Hanza Goleniów - Promień Mosty 5 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Sarmata Dobra 5 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 0 - 3 więcej
07-10 11:00  Mechanik Warnice - Pomorzanin Krąpiel więcej
Orkan Dalewo - Orkan Suchań 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Arkonia II Szczecin - Grot Gardno 4 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 więcej
07-10 11:00  SALOS III Szczecin - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
AP Hutnik Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Zieloni Zielin 2 - 1 więcej
Iskra Banie - GKS Golenice 3 - 7 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Energetyk Junior Gryfino 7 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Hattrick Kołobrzeg 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lipno Stęszew - Kotwica Kórnik 1 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Wspólni Różewo 9 - 2 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 0 - 19 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Wybrzeże Biesiekierz - Spójnia Świdwin 1 - 1 więcej
Olimp Gościno - Sokół Karlino 4 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 7 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Wieża Postomino 3 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 3 - 3 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Polanów 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pogoń Połczyn Zdrój - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło 7 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 1 - 4 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Junior Kalisz Pomorski 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Pomorzanin Sławoborze - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Bałtyk II Koszalin 4 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga PLO
Maxtrans-Sokół Karlino - Amator Kołobrzeg 3 - 2 więcej
Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec 2 - 2 więcej
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Sokół St. Dąbrowa 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Zryw Kretomino 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe 1 - 3 więcej
Sparta Gryfice - Iskra Białogard 5 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Victoria Sianów 3 - 5 więcej
Ikar Krosino - Oldboje Manowo 5 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 - 0 więcej
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice 2 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 3 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Energa AZS Koszalin 24 - 30 więcej
Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin 24 - 25 więcej
KPR Jelenia Góra - MKS Lublin 19 - 45 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - MKS Grudziądz 26 - 29 więcej
Sokół Kościerzyna - AZS AWF Warszawa 28 - 24 więcej
Gwardia Koszalin - Warmia Olsztyn 20 - 30 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Grunwald Poznań 26 - 29 więcej
Real-Astromal Leszno - Pomezania Malbork 31 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MKS Brodnica - MOSiR Kętrzyn 39 - 20 więcej
Tytani Wejherowo - Sambor Tczew 25 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Jeziorak Iława 31 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 28 - 30 więcej
Stal Mielec - MMTS Kwidzyn 37 - 32 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 więcej
AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Wilki Wilczyn - SMS Police 2 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
Trójka Nakło - Trefl Lębork 1 - 3 więcej
Dragon Dobre - Stal Grudziądz 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UŻKPS Kościan - SMS Police 3 - 1 więcej
Truso Elbląg - PTPS II Piła 3 - 1 więcej
Spójnia Stargard - UKS ZSMS Poznań 3 - 0 więcej
Czarni Słupsk - WTS Włocławek 1 - 3 więcej
SKF KS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 965
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies