ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - listopad 2017
dodaj sparing
pokaż:
03 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
03-11 19:00  Stelmet Zielona Góra - Miasto Szkła Krosno więcej
siatkówka Plus Liga
03-11   Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin więcej
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
04-11 17:00  AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. więcej
04-11 18:00  Rosa Radom - Trefl Sopot więcej
04-11 18:00  Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń więcej
04-11 18:00  Anwil Włocławek - Legia Warszawa więcej
koszykówka I liga koszykarzy
04-11   Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy więcej
04-11   AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce więcej
04-11   Sokół Łańcut - Basket Poznań więcej
04-11   Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
04-11   Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik więcej
04-11   Pro-Basket Kutno - Siarka Tarnobrzeg więcej
04-11   Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław więcej
04-11   KK Warszawa - Spójnia Stargard więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
04-11   Stomil Olsztyn - Basket Suchy Las więcej
04-11   Gryf Goleniów - Jedynka Pelplin więcej
04-11   MKK Gniezno - Politechnika Gdańska więcej
04-11   Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
04-11   SMS Władysławowo - Sokół Międzychód więcej
04-11   Trefl II Sopot - Obra Kościan więcej
04-11   Asseco II Gdynia - AZS UMK Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
04-11   Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
04-11   Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
04-11   Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice więcej
04-11   Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
04-11   Korona Kielce - Śląsk Wrocław więcej
04-11   Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz więcej
04-11   Wisła Płock - Jagiellonia Białystok więcej
04-11   Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
piłka nożna II liga
04-11   Błękitni Stargard - MKS Kluczbork więcej
04-11   GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo więcej
04-11   Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin więcej
04-11   GKS 1962 Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik więcej
04-11   Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo więcej
04-11   ŁKS Łódź - Rozwój Katowice więcej
04-11   Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg więcej
04-11   Warta Poznań - Garbarnia Kraków więcej
04-11 16:00  Wisła Puławy - Radomiak Radom więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
04-11 14:00  Iskra Białogard - Sparta Węgorzyno więcej
04-11 14:00  MKP Szczecinek - Olimp Gościno więcej
04-11 13:00  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
04-11 14:00  Gryf Polanów - Vineta Wolin więcej
04-11 14:00  Morzycko Moryń - GKS Leśnik Manowo więcej
04-11 14:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino więcej
04-11 14:00  Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
04-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
04-11 11:00  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
04-11 13:00  Piast Chociwel - Odra Chojna więcej
04-11 13:30  Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
04-11 14:00  Flota Świnoujście - Dąb Dębno więcej
04-11 14:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
04-11   Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo więcej
04-11 14:00  Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
04-11   Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie więcej
04-11   Sława Sławno - Lech Czaplinek więcej
04-11   Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
04-11   Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec więcej
04-11 14:00  Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec więcej
04-11   Błonie Barwice - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
04-11 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin więcej
04-11 14:00  Promień Mosty - Ina Ińsko więcej
04-11 13:00  Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard więcej
04-11 14:00  Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
04-11 14:00  Polonia Płoty - Sarmata Dobra więcej
04-11 14:00  Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
04-11 14:00  Kłos Pełczyce - Piast Karsko więcej
04-11 14:00  Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
04-11 15:00  SCRS Barlinek - Orkan Suchań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
04-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław więcej
04-11 14:00  Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo więcej
04-11 14:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Grom Świelino więcej
04-11 14:00  Syrena-Grot Rymań - Bajgiel Będzino więcej
04-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Passat Bukowo Morskie więcej
04-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino więcej
04-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
04-11 12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja więcej
04-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo więcej
04-11 14:00  Legion Strączno - Jedność Tuczno więcej
04-11 14:00  Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór więcej
04-11 14:00  Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica więcej
04-11 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo więcej
04-11 14:00  Redłovia Redło - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
04-11   Lechia Gdańsk - Miedź Legnica więcej
04-11   Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań więcej
04-11   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice więcej
04-11   Górnik Zabrze - SALOS Szczecin więcej
04-11   Odra Opole - Zagłębie Lubin więcej
04-11   Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
04-11   Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
04-11   Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wlkp. więcej
piłka nożna WLJ Starszych
04-11 11:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
04-11   Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
04-11   Arka Gdynia - Wda Świecie więcej
04-11   Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
04-11   Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
04-11   Gryf Wejherowo - CWZS Bydgoszcz więcej
04-11 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
04-11   Lech Poznań - KKS 1925 Kalisz więcej
04-11   Lechia Gdańsk - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
04-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Zieloni Wyszobór więcej
04-11 14:00  Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica więcej
04-11 14:00  Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
04-11 14:00  Jedność Przewłoki - Rolpol Chlebowo więcej
04-11 14:00  Czarni Marianowo - Płomień Lisowo więcej
04-11 14:00  Orzeł Pęzino - Piast Kolin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
04-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Arkonia II Szczecin więcej
04-11 19:30  Leśnik Kliniska - Sparta Skalin więcej
04-11 17:30  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
04-11 13:00  Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
04-11 14:00  Pro-Team Żarczyn - Piast Piaseczno więcej
04-11 15:00  Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
04-11   Korona Raduń - Sokół Sokoliniec więcej
04-11 14:00  Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik więcej
04-11   Ina Nadarzyn - Świt Barnimie więcej
04-11   Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
04-11   Iskra Banie - Santos Sarbinowo więcej
04-11 14:00  Mechanik Warnice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
04-11   GKS Golenice - Goplana Żabów więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
04-11   KKP Bydgoszcz - KS Raszyn więcej
04-11   Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź więcej
04-11   Medyk II Konin - Polonia Poznań więcej
04-11   Sztorm AWFiS Gdańsk - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
piłka nożna III liga gr. 2
04-11 13:00  Wda Świecie - Energetyk Gryfino więcej
04-11 13:00  Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń więcej
04-11 14:00  Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo więcej
04-11 14:00  Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz więcej
04-11 17:00  Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin więcej
04-11 13:00  Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. więcej
04-11 14:00  Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia więcej
04-11 13:00  KP Starogard Gdański - Lech II Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
04-11 13:00  Gwardia Koszalin - Chemik Police więcej
04-11   Football Academy Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
04-11   Mewa Resko - Unia Dolice więcej
04-11   Światowid 63 Łobez - PC Kluczevia Stargard więcej
04-11   Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
04-11   Hanza Goleniów - Radowia Radowo Małe więcej
04-11   Leśnik Kliniska - Sparta Węgorzyno więcej
04-11   Dąb Dębice - Promień Mosty więcej
04-11   Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów więcej
04-11   Zalew Stepnica - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
04-11 11:00  Mechanik Warnice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
04-11   Orzeł Pęzino - Piast Chociwel więcej
04-11   Zorza Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel więcej
04-11   Orkan Dalewo - Piast Kolin więcej
04-11   Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
04-11   Ina Stradzewo - Sokół Pyrzyce więcej
04-11   Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
04-11   SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
04-11   Dąb Dębno - Zieloni Zielin więcej
04-11   GKS Golenice - Witniczanka Witnica więcej
04-11   Iskra Banie - Osadnik Myślibórz więcej
04-11   Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
04-11   Polonia Środa Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń więcej
04-11   KKP Chełmża - Lipno Stęszew więcej
04-11   TKKF Stilon Gorzów - Biało-Zielone Gdańsk więcej
04-11   Olimpia II Szczecin - Kotwica Kórnik więcej
04-11   GSS Grodzisk Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko więcej
04-11   Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
04-11 11:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna więcej
04-11 11:00  Lech Czaplinek - Grom Szwecja więcej
04-11 11:00  Błonie Barwice - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
04-11 11:00  Spójnia Świdwin - Iskra Białogard więcej
04-11 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno więcej
04-11 11:00  Radew Białogórzyno - Rasel Dygowo więcej
04-11 11:00  Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
04-11 11:00  Mechanik Bobolice - LZS Kowalewice więcej
04-11 11:00  Wicher Mierzym - Bajgiel Będzino więcej
04-11 11:00  Gryf Polanów - Wieża Postomino więcej
04-11 11:00  Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
04-11 11:00  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
04-11   Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
04-11   Orzeł 2010 Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
04-11   Junior Kalisz Pomorski - Redłovia Redło więcej
04-11   Hubertus Biały Bór - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
04-11 11:00  Bałtyk II Koszalin - Sława Sławno więcej
04-11 11:00  Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin więcej
04-11 11:00  Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo więcej
04-11 11:00  Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
04-11 13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
piłka nożna II liga PLO
04-11 16:00  Sokół St. Dąbrowa - Amator Kołobrzeg więcej
04-11 16:00  Lotnik Mirosławiec - Oldboje Stargard więcej
04-11 16:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin więcej
04-11 16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
04-11 16:00  Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
04-11   Słomniczanka Słomniki - Rekord Bielsko-Biała więcej
04-11   Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola więcej
04-11   AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
04-11   Clearex Chorzów - Piast Gliwice więcej
04-11   AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy więcej
04-11   FC Toruń - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
04-11   MKS Lublin - Vistal Gdynia więcej
04-11   KPR Kobierzyce - Start Elbląg więcej
04-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce więcej
04-11   Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
04-11   KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin więcej
04-11   UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
04-11   SMS Gdańsk - Sokół Kościerzyna więcej
04-11   Orlen Wisła II Płock - Stal Gorzów więcej
04-11   Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz więcej
04-11   AZS UZ Zielona Góra - MKS Mazur Sierpc więcej
04-11   Real-Astromal Leszno - Warmia Olsztyn więcej
04-11   GKS Żukowo - Grunwald Poznań więcej
04-11   Nielba Wągrowiec - Pomezania Malbork więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
04-11   MLKS Borowiak Czersk - MOSiR Kętrzyn więcej
04-11   AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk więcej
04-11   KPR Gryfino - MKS Brodnica więcej
04-11   Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń więcej
04-11   Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
04-11   Budowlani Łódź - Proxima Kraków więcej
04-11   Muszynianka Muszyna - Budowlani Toruń więcej
04-11   PTPS Piła - Chemik Police więcej
04-11   Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź więcej
04-11   Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
04-11   BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław więcej
04-11   KSZO Ostrowiec Św. - DevelopRes Rzeszów więcej
siatkówka Plus Liga
04-11   Trefl Gdańsk - Espadon Szczecin więcej
04-11   Dafi Społem Kielce - MKS Będzin więcej
04-11   BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice więcej
04-11   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa więcej
04-11   Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
04-11   Warta Zawiercie - Czarni Radom więcej
04-11   Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
04-11   Wilki Wilczyn - Trefl Lębork więcej
04-11   OPP-Powiat Kołobrzeski - Stal Grudziądz więcej
04-11   Dragon Dobre - SMS Police więcej
04-11   Stoczniowiec Gdańsk - Trójka Nakło więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
04-11   SKF KS Poznań - SMS Police więcej
04-11   Spójnia Stargard - Truso Elbląg więcej
04-11   Czarni Słupsk - UŻKPS Kościan więcej
04-11   WTS Włocławek - PTPS II Piła więcej
04-11   UKS ZSMS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
05 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
05-11 16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Turów Zgorzelec więcej
05-11 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Start Lublin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
05-11 12:00  Bałtyk Koszalin - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
05-11 11:00  Wicher Brojce - Zorza Dobrzany więcej
05-11 14:00  Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn więcej
05-11 13:00  Biali Sądów - Błękit Pniewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
05-11 14:00  Mewa Resko - Błękitni Trzygłów więcej
05-11 13:00  Orzeł Łożnica - KP Przecław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
05-11 13:00  Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno więcej
05-11 14:00  Drawa Drawno - Zieloni Zielin więcej
05-11 14:00  Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko więcej
05-11 13:30  Myśla Dargomyśl - Unia Dolice więcej
05-11 13:00  Polonia Giżyn - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
05-11 11:00  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
05-11 13:00  Ina Goleniów - Zryw Kretomino więcej
05-11 14:00  Bałtyk Koszalin - SALOS II Szczecin więcej
05-11 17:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin więcej
05-11 13:00  Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
05-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
05-11 14:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
05-11 14:00  Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
05-11 15:00  Pomorzanin Krąpiel - PC Kluczevia II Stargard więcej
05-11 17:30  Unia Stargard - Orkan Dalewo więcej
05-11 13:00  Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
05-11 14:30  Dąb Dębice - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
05-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów więcej
05-11 19:00  Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
05-11 14:00  Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
05-11 13:00  LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
05-11 14:00  Energetyk II Gryfino - Mieszko Mieszkowice więcej
05-11 15:00  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
05-11 14:00  Grot Gardno - Korona Klępicz więcej
05-11 13:00  Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
05-11 14:00  Iskra Lutówko - Grom Płonno więcej
05-11 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn więcej
05-11 14:00  Iskra Pomień - Remor Recz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
05-11 14:00  Czarni Czerników - Stal Lipiany więcej
05-11 14:00  Pomorzanin Cychry - Bryza Reńsko więcej
05-11 14:00  Gryf Nowielin - Wicher Przelewice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
05-11 11:00  Pogoń II Szczecin - Górnik Konin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
05-11 13:00  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
05-11 18:00  FASE Szczecin - Vineta Wolin więcej
05-11 12:00  Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin więcej
05-11 11:00  Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
05-11 12:00  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
05-11 12:00  Grot Bonin - Graf Bukówko więcej
05-11 11:30  Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo więcej
06 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
06-11 19:00  Asseco Gdynia - GTK Gliwice więcej
piłka nożna WLJ Starszych
06-11 18:00  FASE Szczecin - Flota Świnoujście więcej
07 listopad
piłka ręczna Superliga mężczyzn
07-11   Spójnia Gdynia - Gwardia Opole więcej
07-11   Vive Kielce - Wybrzeże Gdańsk więcej
08 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
08-11 18:00  Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
08-11 19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk więcej
koszykówka I liga koszykarzy
08-11   Noteć Inowrocław - KK Warszawa więcej
08-11   Siarka Tarnobrzeg - Doral Nysa Kłodzko więcej
08-11   Pogoń Prudnik - Pro-Basket Kutno więcej
08-11   Energa Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz więcej
08-11   Basket Poznań - Śląsk Wrocław więcej
08-11   SKK Siedlce - Sokół Łańcut więcej
08-11   GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków więcej
08-11   Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
08-11   MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock więcej
10 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
10-11 18:00  Start Lublin - GTK Gliwice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
10-11 17:30  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce więcej
siatkówka Plus Liga
10-11   Cuprum Lubin - Resovia Rzeszów więcej
11 listopad
V Świerznowski Bieg Niepodległościowy więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
11-11 17:00  Trefl Sopot - Turów Zgorzelec więcej
11-11 18:00  Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra więcej
koszykówka I liga koszykarzy
11-11   Polonia Leszno - AZS Politechnika Kraków więcej
11-11   Sokół Łańcut - GKS Tychy więcej
11-11   Śląsk Wrocław - SKK Siedlce więcej
11-11   Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań więcej
11-11   Pro-Basket Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
11-11   Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik więcej
11-11   KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg więcej
11-11   Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
11-11   AZS UMK Toruń - Stomil Olsztyn więcej
11-11   Obra Kościan - Asseco II Gdynia więcej
11-11   Sokół Międzychód - Trefl II Sopot więcej
11-11   SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
11-11   Politechnika Gdańska - Domino Inowrocław więcej
11-11   Jedynka Pelplin - MKK Gniezno więcej
11-11   Basket Suchy Las - Gryf Goleniów więcej
piłka nożna II liga
11-11   Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie więcej
11-11   Radomiak Radom - GKS Bełchatów więcej
11-11   Garbarnia Kraków - Wisła Puławy więcej
11-11   Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań więcej
11-11   Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg więcej
11-11   Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź więcej
11-11   ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków więcej
11-11   MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola więcej
11-11   Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
11-11 17:00  Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin więcej
11-11 14:00  GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
11-11 13:00  Vineta Wolin - Morzycko Moryń więcej
11-11 12:00  Hutnik Szczecin - Gryf Polanów więcej
11-11 14:00  Olimp Gościno - Ina Goleniów więcej
11-11 11:00  Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek więcej
11-11 13:00  Rasel Dygowo - Iskra Białogard więcej
11-11 13:00  PC Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11-11 14:00  Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście więcej
11-11 14:00  Błękit Pniewo - Stal Szczecin więcej
11-11 12:00  Chemik Police - Biali Sądów więcej
11-11 13:30  Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
11-11 14:00  Dąb Dębno - Ogniwo Babinek więcej
11-11 11:00  Błękitni II Stargard - Wicher Brojce więcej
11-11 14:00  Iskra Golczewo - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
11-11   Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa więcej
11-11 12:00  Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz więcej
11-11   Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
11-11 12:00  Lech Czaplinek - Saturn Mielno więcej
11-11   Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno więcej
11-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino więcej
11-11   Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice więcej
11-11 14:00  Victoria Sianów - Darłovia Darłowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11-11 13:00  Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
11-11 13:00  Światowid 63 Łobez - Mewa Resko więcej
11-11 15:30  Iskierka Szczecin - Orzeł Łożnica więcej
11-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty więcej
11-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
11-11 13:00  Ina Ińsko - Jantar Dziwnów więcej
11-11 13:00  Błękitni Trzygłów - Promień Mosty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
11-11 13:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
11-11 14:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek więcej
11-11 13:00  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce więcej
11-11 13:00  Unia Dolice - Polonia Giżyn więcej
11-11 13:30  Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl więcej
11-11 13:00  Gavia Choszczno - Drawa Drawno więcej
11-11 13:00  Piast Karsko - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
11-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
11-11 14:00  Passat Bukowo Morskie - Pomorzanin Sławoborze więcej
11-11 14:00  Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11-11 14:00  Grom Świelino - Syrena-Grot Rymań więcej
11-11 14:00  Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo więcej
11-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno więcej
11-11 14:00  LZS Kowalewice - Fala Abfrost Gąski więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
11-11 14:00  Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski więcej
11-11 14:00  Orzeł Łubowo - Redłovia Redło więcej
11-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11-11 14:00  Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo więcej
11-11 14:00  Jedność Tuczno - Sad Chwiram więcej
11-11 14:00  Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca więcej
11-11 14:00  Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
11-11   Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Gdańsk więcej
11-11   Arka Gdynia - Chrobry Głogów więcej
11-11   Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
11-11   Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
11-11   SALOS Szczecin - Odra Opole więcej
11-11   Piast Gliwice - Górnik Zabrze więcej
11-11   Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
11-11   Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11-11   SALOS II Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
11-11   Lech Poznań - Warta Poznań więcej
11-11   Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11-11   Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
11-11   Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
11-11   Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
11-11   CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
11-11   KKS 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
11-11 14:00  Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń więcej
11-11 14:00  Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica więcej
11-11 13:00  Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje więcej
11-11 14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście więcej
11-11 13:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
11-11 14:00  Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
11-11 14:00  Piast Kolin - Unia Stargard więcej
11-11 14:00  Jedność Przewłoki - Czarni Marianowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
11-11 14:00  Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź więcej
11-11 17:30  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
11-11 14:00  Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin więcej
11-11 14:00  Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
11-11   Remor Recz - Gryf Objezierze więcej
11-11   Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn więcej
11-11   Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
11-11   Korona Raduń - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
11-11   Stal Lipiany - Goplana Żabów więcej
11-11 14:00  Wicher Przelewice - GKS Golenice więcej
11-11   Bryza Reńsko - Gryf Nowielin więcej
11-11 13:00  Merkury Nowogródek Pom. - Iskra Banie więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11-11   Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
11-11   Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew więcej
11-11   Jarota Jarocin - Świt Skolwin więcej
11-11   KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg więcej
11-11   Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski więcej
11-11   Elana Toruń - Wierzyca Pelplin więcej
11-11   Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wlkp. więcej
11-11   Górnik Konin - Wda Świecie więcej
11-11   GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
11-11   SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
11-11 15:00  Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin więcej
11-11 14:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
11-11   Energetyk Gryfino - Mewa Resko więcej
11-11   Pomorzanin Nowogard - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
11-11   Sarmata Dobra - Hanza Goleniów więcej
11-11   Promień Mosty - Masovia Maszewo więcej
11-11   Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice więcej
11-11   Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
11-11   Rolpol Chlebowo - Mechanik Warnice więcej
11-11   Piast Kolin - Orkan Suchań więcej
11-11   Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo więcej
11-11   Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11-11 11:00  Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11-11 11:00  Spójnia Świdwin - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
11-11   Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk więcej
11-11   Słomniczanka Słomniki - FC Toruń więcej
11-11   MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów więcej
11-11   Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice więcej
11-11   Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
11-11   Piast Gliwice - Pogoń '04 Szczecin więcej
11-11   Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
11-11   Start Elbląg - Energa AZS Koszalin więcej
11-11   SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin więcej
11-11   Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra więcej
11-11   Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów więcej
11-11   KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
11-11   AZS AWF Warszawa - Pomezania Malbork więcej
11-11   Grunwald Poznań - Nielba Wągrowiec więcej
11-11   Warmia Olsztyn - GKS Żukowo więcej
11-11   MKS Mazur Sierpc - Real-Astromal Leszno więcej
11-11   MKS Grudziądz - AZS UZ Zielona Góra więcej
11-11   Stal Gorzów - Gwardia Koszalin więcej
11-11   Sokół Kościerzyna - Orlen Wisła II Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
11-11   AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
11-11   Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz więcej
11-11   Chrobry Głogów - Gwardia Opole więcej
11-11   MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin więcej
11-11   Azoty Puławy - Spójnia Gdynia więcej
11-11   Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg więcej
11-11   Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
11-11   KPR Legionowo - Górnik Zabrze więcej
siatkówka Plus Liga
11-11   AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk więcej
11-11   Łuczniczka Bydgoszcz - Warta Zawiercie więcej
11-11   Onico Warszawa - Skra Bełchatów więcej
11-11   MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała więcej
11-11   Espadon Szczecin - Dafi Społem Kielce więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
11-11   Trefl Lębork - Stal Grudziądz więcej
11-11   Wilki Wilczyn - Trójka Nakło więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
11-11   SMS Police - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
11-11   PTPS II Piła - UKS ZSMS Poznań więcej
11-11   UŻKPS Kościan - WTS Włocławek więcej
11-11   Truso Elbląg - Czarni Słupsk więcej
11-11   SKF KS Poznań - Spójnia Stargard więcej
12 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
12-11 18:00  Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń więcej
12-11 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno więcej
12-11 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12-11 13:00  Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12-11 14:00  Odra Chojna - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
12-11 13:00  KP Przecław - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
12-11 14:00  Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna WLJ Starszych
12-11 15:00  Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
12-11 11:00  Świt Skolwin - Arkonia Szczecin więcej
12-11 11:00  Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
12-11 14:00  Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin więcej
12-11 13:00  Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
12-11 11:00  Zryw Kretomino - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
12-11 13:00  Football Academy Szczecin - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
12-11 14:00  Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo więcej
12-11 14:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice więcej
12-11 14:00  Orkan Dalewo - Saturn Szadzko więcej
12-11 11:00  PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino więcej
12-11 14:00  Płomień Lisowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
12-11 13:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo więcej
12-11 15:30  Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
12-11 12:00  Sparta Skalin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
12-11 19:00  OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
12-11 19:00  Arkonia II Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
12-11 14:00  Unia Swochowo - Czarni Czarnówko więcej
12-11 14:00  Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole więcej
12-11 14:00  Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn więcej
12-11 13:00  Zjednoczeni Kurzycko - Grot Gardno więcej
12-11 14:00  Energetyk II Gryfino - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
12-11 13:00  Grom Płonno - Iskra Pomień więcej
12-11 14:00  Świt Barnimie - Iskra Lutówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
12-11 13:30  Orkan Rów - Pomorzanin Cychry więcej
12-11 13:00  Czarni Czerników - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
12-11 12:00  Ogniwo II Babinek - Sokół II Pyrzyce więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
12-11 12:00  Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
12-11 14:00  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
12-11 14:00  Chemik Police - Football Academy Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
12-11 11:30  Unia Dolice - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
12-11 13:00  Piast Chociwel - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
12-11 12:00  Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
12-11 11:00  Saturn Mielno - Mechanik Bobolice więcej
13 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
13-11 19:00  Asseco Gdynia - Anwil Włocławek więcej
13-11 19:00  GTK Gliwice - Stal Ostrów Wlkp. więcej
14 listopad
piłka ręczna Superliga mężczyzn
14-11   Pogoń Szczecin - Vive Kielce więcej
siatkówka Plus Liga
14-11   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - AZS Olsztyn więcej
15 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
15-11 18:30  Stal Ostrów Wlkp. - Miasto Szkła Krosno więcej
15-11 18:15  Czarni Słupsk - Trefl Sopot więcej
15-11 19:00  AZS Koszalin - GTK Gliwice więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
15-11   KPR Kobierzyce - Vistal Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
15-11   Gwardia Opole - MKS Kalisz więcej
15-11   Orlen Wisła Płock - Meble Wójcik Elbląg więcej
15-11   KPR Legionowo - Azoty Puławy więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
15-11   DevelopRes Rzeszów - Budowlani Łódź więcej
15-11   Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Św. więcej
15-11   MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała więcej
15-11   ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo więcej
15-11   Chemik Police - Pałac Bydgoszcz więcej
15-11   Proxima Kraków - Muszynianka Muszyna więcej
15-11   Budowlani Toruń - PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
15-11   Skra Bełchatów - Warta Zawiercie więcej
15-11   Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel więcej
16 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16-11 19:00  King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia więcej
17 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17-11 19:00  Polski Cukier Toruń - Start Lublin więcej
18 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
18-11 18:00  Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. więcej
18-11 18:00  Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra więcej
18-11 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec więcej
18-11 17:00  AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno więcej
koszykówka I liga koszykarzy
18-11   Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard więcej
18-11   Pogoń Prudnik - KK Warszawa więcej
18-11   Energa Kotwica Kołobrzeg - Doral Nysa Kłodzko więcej
18-11   Basket Poznań - Pro-Basket Kutno więcej
18-11   SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz więcej
18-11   GKS Tychy - Śląsk Wrocław więcej
18-11   Polonia Leszno - Sokół Łańcut więcej
18-11   Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Kraków więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
18-11   Stomil Olsztyn - Gryf Goleniów więcej
18-11   MKK Gniezno - Basket Suchy Las więcej
18-11   Domino Inowrocław - Jedynka Pelplin więcej
18-11   SMS Władysławowo - Politechnika Gdańska więcej
18-11   Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
18-11   Asseco II Gdynia - Sokół Międzychód więcej
18-11   AZS UMK Toruń - Obra Kościan więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18-11   Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
18-11   Lechia Gdańsk - Wisła Płock więcej
18-11   Legia Warszawa - Górnik Zabrze więcej
18-11   Piast Gliwice - Cracovia Kraków więcej
18-11   Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań więcej
18-11   Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
18-11   Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
18-11   Zagłębie Lubin - Korona Kielce więcej
piłka nożna II liga
18-11   Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków więcej
18-11   GKS Bełchatów - Błękitni Stargard więcej
18-11   Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola więcej
18-11   MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie więcej
18-11   ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź więcej
18-11   Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg więcej
18-11   Rozwój Katowice - Warta Poznań więcej
18-11   Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy więcej
18-11   Garbarnia Kraków - Radomiak Radom więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
18-11   Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino więcej
18-11   Iskra Białogard - PC Kluczevia Stargard więcej
18-11   MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
18-11   Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno więcej
18-11   Gryf Polanów - Olimp Gościno więcej
18-11   Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin więcej
18-11   Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin więcej
18-11   Jeziorak Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
18-11   Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
18-11   Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany więcej
18-11   Stal Szczecin - Piast Chociwel więcej
18-11 16:30  Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo więcej
18-11 14:00  Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard więcej
18-11   Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno więcej
18-11   Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn więcej
18-11   Błękit Pniewo - Chemik Police więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
18-11   Korona Człopa - Błonie Barwice więcej
18-11 14:00  Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo więcej
18-11   Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
18-11   Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie więcej
18-11   Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek więcej
18-11 14:00  Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice więcej
18-11   Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec więcej
18-11   Wieża Postomino - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
18-11 13:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
18-11 13:00  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
18-11 13:00  Sparta Gryfice - Ina Ińsko więcej
18-11 13:00  Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard więcej
18-11 13:00  Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra więcej
18-11 13:00  Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin więcej
18-11 13:00  Światowid 63 Łobez - KP Przecław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
18-11 15:00  Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo więcej
18-11 14:00  SCRS Barlinek - Klon Krzęcin więcej
18-11 13:00  Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
18-11 14:00  Syrena-Grot Rymań - Jedność-Ikar Krosino więcej
18-11 14:00  Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice więcej
18-11 14:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo więcej
18-11 14:00  Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino więcej
18-11 14:00  Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino więcej
18-11 14:00  Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie więcej
18-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
18-11 12:00  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna więcej
18-11 14:00  Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja więcej
18-11 14:00  Legion Strączno - Sokół Suliszewo więcej
18-11 14:00  Mechanik Turowo - Jedność Tuczno więcej
18-11 14:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór więcej
18-11 14:00  Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica więcej
18-11 14:00  Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
18-11   Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra więcej
18-11   Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
18-11   Warta Poznań - Górnik Zabrze więcej
18-11   Piast Gliwice - Odra Opole więcej
18-11   SALOS Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
18-11   Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
18-11   Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów więcej
18-11   Arka Gdynia - Warta Gorzów Wlkp. więcej
piłka nożna WLJ Starszych
18-11   Ina Goleniów - Stal Szczecin więcej
18-11   Bałtyk Koszalin - Zryw Kretomino więcej
18-11   Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście więcej
18-11   AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS II Szczecin więcej
18-11   Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
18-11   Błękitni Stargard - Świt Skolwin więcej
18-11   FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
18-11   Warta Poznań - Wda Świecie więcej
18-11   CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin więcej
18-11   Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
18-11   Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
18-11 14:00  Akademia Pogoń Szczecin - KKS 1925 Kalisz więcej
18-11   Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz więcej
18-11 12:00  Lech Poznań - Football Academy Szczecin więcej
18-11   Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
18-11 13:00  Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe więcej
18-11 14:00  Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
18-11 13:00  Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica więcej
18-11 14:00  Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
18-11 14:00  Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo więcej
18-11 14:00  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
18-11 14:00  Dąb Dębice - Orkan Dalewo więcej
18-11 13:00  Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
18-11 16:30  Leśnik Kliniska - Arkonia II Szczecin więcej
18-11 14:00  Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów więcej
18-11 19:00  Hanza Goleniów - Sparta Skalin więcej
18-11 13:00  Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin więcej
18-11 15:00  Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
18-11 14:00  Grot Gardno - Witniczanka Witnica więcej
18-11 14:00  Pro-Team Żarczyn - Zjednoczeni Kurzycko więcej
18-11 15:00  Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
18-11 14:00  Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec więcej
18-11   Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik więcej
18-11   Iskra Lutówko - Iskra Warszyn więcej
18-11   Błękitni Sarnik - Remor Recz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
18-11 13:30  Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo więcej
18-11   GKS Golenice - Bryza Reńsko więcej
18-11 14:00  Goplana Żabów - Wicher Przelewice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
18-11   Pogoń II Szczecin - Wda Świecie więcej
18-11   Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin więcej
18-11   Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino więcej
18-11   Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo więcej
18-11   Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań więcej
18-11   Świt Skolwin - KKS 1925 Kalisz więcej
18-11   Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
18-11   Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
18-11   KP Starogard Gdański - Elana Toruń więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
18-11   Światowid 63 Łobez - Energetyk Gryfino więcej
18-11   Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard więcej
18-11   Biali Sądów - PC Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
18-11   Pogoń '04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
18-11   AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice więcej
18-11   Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy więcej
18-11   AZS UG Gdańsk - Słomniczanka Słomniki więcej
18-11   MOKS Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała więcej
18-11   FC Toruń - Clearex Chorzów więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
18-11   Piotrcovia Piotrków Tryb. - Start Elbląg więcej
18-11   Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce więcej
18-11   KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce więcej
18-11   MKS Lublin - Zagłębie Lubin więcej
18-11   UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin więcej
18-11   Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
18-11   SMS Gdańsk - AZS AWF Warszawa więcej
18-11   Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna więcej
18-11   AZS UZ Zielona Góra - Stal Gorzów więcej
18-11   Real-Astromal Leszno - MKS Grudziądz więcej
18-11   GKS Żukowo - MKS Mazur Sierpc więcej
18-11   Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn więcej
18-11   Pomezania Malbork - Grunwald Poznań więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
18-11   MLKS Borowiak Czersk - AZS UKW Bydgoszcz więcej
18-11   SMS II Gdańsk - KPR Gryfino więcej
18-11   MKS Brodnica - Tytani Wejherowo więcej
18-11   AZS UMK Toruń - Sambor Tczew więcej
18-11   MOSiR Kętrzyn - Jeziorak Iława więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
18-11   MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk więcej
18-11   Spójnia Gdynia - Stal Mielec więcej
18-11   Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
18-11   Górnik Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
18-11   Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna więcej
18-11   PTPS Piła - Proxima Kraków więcej
18-11   Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń więcej
18-11   Legionovia Legionowo - Chemik Police więcej
18-11   BKS Bielsko-Biała - ŁKS Łódź więcej
18-11   KSZO Ostrowiec Św. - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
18-11   DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław więcej
siatkówka Plus Liga
18-11   Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce więcej
18-11   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin więcej
18-11   BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin więcej
18-11   Skra Bełchatów - GKS Katowice więcej
18-11   Warta Zawiercie - Onico Warszawa więcej
18-11   Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
18-11   Resovia Rzeszów - Czarni Radom więcej
18-11   AZS Olsztyn - Cuprum Lubin więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
18-11   Trójka Nakło - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
18-11   SMS Police - Stoczniowiec Gdańsk więcej
18-11   Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn więcej
18-11   Trefl Lębork - Dragon Dobre więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
18-11   Spójnia Stargard - SMS Police więcej
18-11   Czarni Słupsk - SKF KS Poznań więcej
18-11   WTS Włocławek - Truso Elbląg więcej
18-11   UKS ZSMS Poznań - UŻKPS Kościan więcej
18-11   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - PTPS II Piła więcej
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19-11 17:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
19-11 16:00  Wicher Brojce - Odra Chojna więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
19-11 14:00  Mewa Resko - Promień Mosty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
19-11 14:00  Drawa Drawno - Piast Karsko więcej
19-11 14:00  Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno więcej
19-11 13:00  Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin więcej
19-11 13:00  Polonia Giżyn - Sęp Brzesko więcej
19-11 13:00  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
19-11 13:00  Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór więcej
19-11 13:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
19-11 14:30  Pomorzanin Krąpiel - Jedność Przewłoki więcej
19-11 15:30  Unia Stargard - PC Kluczevia II Stargard więcej
19-11 13:00  Saturn Szadzko - Piast Kolin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
19-11 14:00  Zjednoczeni Kobylanka - Aquila Szczecin więcej
19-11 13:00  Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
19-11 13:00  LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino więcej
19-11 14:00  Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice więcej
19-11 13:00  Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno więcej
19-11 13:00  Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
19-11 13:00  Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń więcej
19-11 14:00  Iskra Pomień - Świt Barnimie więcej
19-11 13:00  Gryf Objezierze - Grom Płonno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
19-11 14:00  Mechanik Warnice - Stal Lipiany więcej
19-11 14:00  Iskra Banie - Czarni Czerników więcej
19-11 13:00  Gryf Nowielin - Orkan Rów więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
19-11 18:00  FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
19-11 15:00  Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg więcej
19-11 13:00  Gwardia Koszalin - Vineta Wolin więcej
19-11 11:00  Football Academy Szczecin - SALOS Szczecin więcej
19-11 18:00  Arkonia Szczecin - Chemik Police więcej
19-11 13:30  Błękitni Stargard - OKS Prawobrzeże Szczecin więcej
21 listopad
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
21-11 13:00  Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
21-11   Vive Kielce - Chrobry Głogów więcej
22 listopad
piłka ręczna Superliga mężczyzn
22-11   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Orlen Wisła Płock więcej
22-11   Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn więcej
22-11   KPR Legionowo - Gwardia Opole więcej
siatkówka Plus Liga
22-11   Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk więcej
22-11   Resovia Rzeszów - Warta Zawiercie więcej
22-11   GKS Katowice - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
24 listopad
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
24-11   Gryf Goleniów - Asseco II Gdynia więcej
25 listopad
koszykówka I liga koszykarzy
25-11   Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków więcej
25-11   Śląsk Wrocław - Polonia Leszno więcej
25-11   GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz więcej
25-11   Pro-Basket Kutno - SKK Siedlce więcej
25-11   Doral Nysa Kłodzko - Basket Poznań więcej
25-11   KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
25-11   Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik więcej
25-11   Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
25-11   Obra Kościan - Stomil Olsztyn więcej
25-11   Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń więcej
25-11   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Asseco II Gdynia więcej
25-11   Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot więcej
25-11   Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo więcej
25-11   Basket Suchy Las - Domino Inowrocław więcej
25-11   Gryf Goleniów - MKK Gniezno więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
25-11   Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
25-11   Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz więcej
25-11   Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków więcej
25-11   Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk więcej
25-11   Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok więcej
25-11   Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
25-11   Lech Poznań - Wisła Płock więcej
25-11   Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna II liga
25-11   Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź więcej
25-11   Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów więcej
25-11   Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg więcej
25-11 15:00  Wisła Puławy - Rozwój Katowice więcej
25-11   Warta Poznań - Legionovia Legionowo więcej
25-11   Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik więcej
25-11   Znicz Pruszków - MKS Kluczbork więcej
25-11   GKS 1962 Jastrzębie - Gryf Wejherowo więcej
25-11   Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
25-11   Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin więcej
25-11   GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
25-11   Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin więcej
25-11 12:00  Hutnik Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
25-11   Olimp Gościno - Morzycko Moryń więcej
25-11   Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów więcej
25-11 13:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
25-11   PC Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
25-11   Osadnik Myślibórz - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
25-11   Chemik Police - Stal Szczecin więcej
25-11   Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo więcej
25-11   Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
25-11   Odra Chojna - Flota Świnoujście więcej
25-11 13:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce więcej
25-11 13:00  Piast Chociwel - Arkonia Szczecin więcej
25-11   Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
25-11   Olimp Złocieniec - Korona Człopa więcej
25-11   Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec więcej
25-11   Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg więcej
25-11   Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno więcej
25-11   Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
25-11 13:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
25-11   Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
25-11   Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
25-11   Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
25-11   Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
25-11   Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica więcej
25-11   Ina Ińsko - Polonia Płoty więcej
25-11 12:00  Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice więcej
25-11   Promień Mosty - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
25-11 13:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce więcej
25-11 13:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań więcej
25-11 13:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
25-11 12:00  Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl więcej
25-11 13:00  Piast Karsko - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
25-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
25-11 14:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
25-11 14:00  Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze więcej
25-11 14:00  Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań więcej
25-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
25-11 14:00  LZS Kowalewice - Wrzos Wrzosowo więcej
25-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
25-11 14:00  Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
25-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin więcej
25-11 14:00  Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło więcej
25-11 14:00  Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
25-11 14:00  Sokół Suliszewo - Sad Chwiram więcej
25-11 14:00  Grom Szwecja - Legion Strączno więcej
25-11 14:00  Drzewiarz Świerczyna - Zawisza Grzmiąca więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
25-11   Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
25-11   Warta Gorzów Wlkp. - Śląsk Wrocław więcej
25-11   Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
25-11   Lech Poznań - SALOS Szczecin więcej
25-11   Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
25-11   Odra Opole - Warta Poznań więcej
25-11   Górnik Zabrze - Miedź Legnica więcej
25-11   Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
25-11   OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
25-11 11:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
25-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna III liga gr. 2
25-11   Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
25-11   Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
25-11   GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
25-11   Lech II Poznań - Świt Skolwin więcej
25-11   Elana Toruń - Unia Solec Kujawski więcej
25-11   Górnik Konin - Wierzyca Pelplin więcej
25-11   Wda Świecie - Centra Ostrów Wlkp. więcej
25-11   Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
25-11   Słomniczanka Słomniki - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
25-11   MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UŚ Katowice więcej
25-11   Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin więcej
25-11   AZS UG Gdańsk - FC Toruń więcej
25-11   Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy więcej
25-11   Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
25-11   AZS AWF Warszawa - Grunwald Poznań więcej
25-11   Warmia Olsztyn - Pomezania Malbork więcej
25-11   MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
25-11   MKS Grudziądz - GKS Żukowo więcej
25-11   Stal Gorzów - Real-Astromal Leszno więcej
25-11   Sokół Kościerzyna - AZS UZ Zielona Góra więcej
25-11   SMS Gdańsk - Orlen Wisła II Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
25-11   AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn więcej
25-11   Tytani Wejherowo - SMS II Gdańsk więcej
25-11   KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk więcej
25-11   Sambor Tczew - MKS Brodnica więcej
25-11   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
25-11   Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk więcej
25-11   Stal Mielec - Górnik Zabrze więcej
25-11   Zagłębie Lubin - Spójnia Gdynia więcej
25-11   Pogoń Szczecin - MKS Kalisz więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
25-11   Impel Wrocław - Budowlani Łódź więcej
25-11   MKS Dąbrowa Górnicza - DevelopRes Rzeszów więcej
25-11   ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Św. więcej
25-11   Chemik Police - BKS Bielsko-Biała więcej
25-11   Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo więcej
25-11   Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz więcej
25-11   Muszynianka Muszyna - PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
25-11   Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk więcej
25-11   Czarni Radom - AZS Olsztyn więcej
25-11   Łuczniczka Bydgoszcz - Resovia Rzeszów więcej
25-11   GKS Katowice - Warta Zawiercie więcej
25-11   MKS Będzin - Skra Bełchatów więcej
25-11   Espadon Szczecin - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
25-11   Dafi Społem Kielce - BBTS Bielsko-Biała więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
25-11   Stal Grudziądz - Trefl Lębork więcej
25-11   Trójka Nakło - Wilki Wilczyn więcej
25-11   SMS Police - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
25-11   Dragon Dobre - Stoczniowiec Gdańsk więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
25-11   SMS Police - PTPS II Piła więcej
25-11   UŻKPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
25-11   Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań więcej
25-11   SKF KS Poznań - WTS Włocławek więcej
25-11   Spójnia Stargard - Czarni Słupsk więcej
26 listopad
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
26-11 16:00  Błękitni II Stargard - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
26-11 13:00  Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
26-11 13:00  KP Przecław - Mewa Resko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
26-11 13:00  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
26-11 13:00  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn więcej
26-11 13:00  Czarni Lubanowo - Drawa Drawno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
26-11 13:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Grzędzice więcej
26-11 15:30  Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
26-11 12:00  Sparta Skalin - Tanowia Tanowo więcej
26-11 16:00  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
siatkówka Plus Liga
26-11   Onico Warszawa - Jastrzębski Węgiel więcej
28 listopad
piłka ręczna Superliga mężczyzn
28-11   Spójnia Gdynia - Vive Kielce więcej
29 listopad
piłka nożna Puchar Polski
29-11   Korona Kielce - Zagłębie Lubin więcej
29-11   Arka Gdynia - Chrobry Głogów więcej
29-11   Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów więcej
29-11   Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
29-11   Orlen Wisła Płock - Stal Mielec więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 1092
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies