ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 listopad 2017
pokaż:
19 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Stal Ostrów Wlkp. 78 - 76 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - KK Warszawa 77 - 63 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Doral Nysa Kłodzko 60 - 63 więcej
Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Kraków 62 - 64 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Obra Kościan 81 - 84 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1 - 2 więcej
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
piła nożna II liga
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg 0 - 3 więcej
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Mierzynianka Mierzyn 5 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Zorza Dobrzany 5 - 0 więcej
Wicher Brojce - Odra Chojna 6 - 2 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Lech Czaplinek 1 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Sęp Brzesko 6 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 4 - 3 więcej
Drawa Drawno - Piast Karsko 1 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice 0 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Jedność-Ikar Krosino 0 - 3 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo 4 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino 6 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
SALOS Szczecin - Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 2 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 6 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Świt Szczecin 3 - 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS II Szczecin 2 - 3 więcej
FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 5 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Piast Kolin 2 - 0 więcej
Unia Stargard - PC Kluczevia II Stargard 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Aquila Szczecin 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino 1 - 8 więcej
Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno 7 - 0 więcej
Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo 3 - 4 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Błękitni Sarnik - Remor Recz 1 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń 0 - 1 więcej
Iskra Lutówko - Iskra Warszyn 5 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Grom Płonno 5 - 1 więcej
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 4 - 2 więcej
Iskra Pomień - Świt Barnimie 3 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Orkan Rów 2 - 1 więcej
Iskra Banie - Czarni Czerników 3 - 0 więcej
GKS Golenice - Bryza Reńsko 1 - 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. 4 - 1 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Football Academy Szczecin - SALOS Szczecin 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Vineta Wolin 7 - 0 więcej
Błękitni Stargard - OKS Prawobrzeże Szczecin 2 - 3 więcej
FASE Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 5 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Chemik Police 1 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Polonia Środa Wlkp. 3 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - KPR Gryfino 35 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3 - 0 więcej
Dafi Społem Kielce - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Medale Majki i Gadowski »
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » Pierwsze turnieje w gru »
mecze:
95 » Błękitni Trzygłów-Pomor »
43 » Kotwica Kołobrzeg-Radun »
33 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
25 » Piast Karsko-Klon Krzęc »
23 » Dąb Dębno-Sokół Pyrzyce
22 » Polonia Płoty-Sparta Gr »
22 » Błękitni II Stargard-Hu »
19 » WODR Barzkowice-Orzeł P »
18 » Piast Chociwel-Iskra Go »
18 » Sława Sławno-Błonie Bar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
HasanSas jlbNd
royal447 yodastars
gości: 824
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110795
• newsów: 69913
• użytkowników: 67889
• komentarzy: 1054507
• zdjęć: 751116
• relacji: 36917
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies