ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 08 listopad 2017
pokaż:
08 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Miasto Szkła Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 80 - 84 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - Czarni Słupsk 96 - 83 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Śląsk Wrocław 77 - 82 więcej
Noteć Inowrocław - KK Warszawa 65 - 63 więcej
SKK Siedlce - Sokół Łańcut 78 - 91 więcej
Pogoń Prudnik - Pro-Basket Kutno 55 - 85 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Doral Nysa Kłodzko 75 - 70 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz 83 - 80 więcej
GKS Tychy - AZS Politechnika Kraków 91 - 96 więcej
Polonia Leszno - Znicz Basket Pruszków 99 - 80 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - j.
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Football Academy Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin 4 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Bałtyk II Koszalin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - MKS Lublin 15 - 29 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Sokół Kościerzyna - Orlen Wisła II Płock 24 - 20 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Orlen Wisła Płock 19 - 27 więcej
siatkówka Plus Liga
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
22 » Błękitni bez trenera. K »
8 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Klub zakończył współpra »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Zvonimir Kožulj Portowc »
2 » Bednarek: Nasze progi s »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
46 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
34 » Intermarche-Rega Trzebi »
34 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
30 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 711
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69255
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1047020
• zdjęć: 742627
• relacji: 36662
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies