ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 listopad 2017
pokaż:
18 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra 70 - 79 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Turów Zgorzelec 84 - 80 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 89 - 80 więcej
AZS Koszalin - Miasto Szkła Krosno 89 - 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Pro-Basket Kutno 72 - 64 więcej
Polonia Leszno - Sokół Łańcut 79 - 49 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Spójnia Stargard 80 - 86 więcej
SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz 85 - 79 więcej
GKS Tychy - Śląsk Wrocław 96 - 88 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 76 - 63 więcej
Asseco II Gdynia - Sokół Międzychód 90 - 75 więcej
Domino Inowrocław - Jedynka Pelplin 68 - 80 więcej
MKK Gniezno - Basket Suchy Las 88 - 79 więcej
Stomil Olsztyn - Gryf Goleniów 93 - 53 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków 2 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1 - 0 więcej
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom 1 - 1 więcej
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź 2 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - Olimp Gościno 1 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Vineta Wolin 4 - 1 więcej
Iskra Białogard - PC Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - GKS Leśnik Manowo 2 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Sokół Karlino 2 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Dąb Dębno 4 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Chemik Police 0 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni II Stargard 0 - 4 więcej
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 6 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 więcej
Saturn Mielno - Astra Ustronie Morskie 1 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 6 - 2 więcej
Wieża Postomino - Victoria Sianów 10 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 2 więcej
Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów 0 - 5 więcej
Sparta Gryfice - Ina Ińsko 3 - 2 więcej
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard 1 - 1 więcej
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Iskierka Szczecin 0 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - KP Przecław 2 - 2 więcej
Mewa Resko - Promień Mosty 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 7 - 0 więcej
Płomień Myślino - Passat Bukowo Morskie 3 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 8 - 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
Legion Strączno - Sokół Suliszewo 2 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Jedność Tuczno 3 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 0 - 1 więcej
Redłovia Redło - Wiarus Żółtnica 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Orzeł Łubowo 3 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Mitech Żywiec 4 - 1 więcej
Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin 10 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec 0 - 1 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Unifreeze Górzno 1 - 1 więcej
AZS Wrocław - Sportowa Czwórka Radom 2 - 1 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 1 - 2 więcej
Arka Gdynia - Warta Gorzów Wlkp. 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Warta Poznań - Wda Świecie 9 - 1 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Chemik Bydgoszcz - CWZS Bydgoszcz 0 - 4 więcej
Lech Poznań - Football Academy Szczecin 4 - 3 więcej
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - KKS 1925 Kalisz 13 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 1 - 6 więcej
Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica 3 - 3 więcej
Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska 6 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo 1 - 2 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo 0 - 4 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 3 - 2 więcej
Dąb Dębice - Orkan Dalewo 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Vielgovia Szczecin 3 - 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - OKS Center MD Goleniów 1 - 2 0 0 5
Orzeł Grzędzice - Zootechnik Kołbacz 2 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Arkonia II Szczecin 3 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Sparta Skalin 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Grot Gardno - Witniczanka Witnica 1 - 2 więcej
Pro-Team Żarczyn - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo 2 - 4 więcej
Mechanik Warnice - Stal Lipiany 1 - 3 więcej
Goplana Żabów - Wicher Przelewice 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Centra Ostrów Wlkp. - Górnik Konin 2 - 4 więcej
Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - Elana Toruń 1 - 2 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań 1 - 1 więcej
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Biali Sądów - PC Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Zootechnik Kołbacz - AP Hutnik Szczecin 2 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
18-11 11:00  Darłovia Darłowo - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka 6 - 3 więcej
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy 6 - 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Słomniczanka Słomniki 3 - 4 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała 2 - 9 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - SPR Pogoń Szczecin 27 - 38 więcej
KPR Jelenia Góra - Korona Handball Kielce 29 - 25 więcej
Ruch Chorzów - KPR Kobierzyce 24 - 27 więcej
MKS Lublin - Zagłębie Lubin 19 - 18 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - AZS AWF Warszawa 25 - 26 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kościerzyna 15 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn 23 - 23 więcej
Pomezania Malbork - Grunwald Poznań 29 - 21 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Stal Gorzów 24 - 24 więcej
Real-Astromal Leszno - MKS Grudziądz 30 - 24 więcej
GKS Żukowo - MKS Mazur Sierpc 24 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Jeziorak Iława 18 - 33 więcej
MKS Brodnica - Tytani Wejherowo 23 - 32 więcej
AZS UMK Toruń - Sambor Tczew 23 - 39 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MLKS Borowiak Czersk 26 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 30 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
Budowlani Łódź - Muszynianka Muszyna 3 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Chemik Police 1 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3 - 1 więcej
Skra Bełchatów - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - Onico Warszawa 2 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 2 więcej
SMS Police - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Wilki Wilczyn 1 - 3 więcej
18-11 19:00  Trefl Lębork - Dragon Dobre więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - UŻKPS Kościan 3 - 1 więcej
WTS Włocławek - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - SMS Police 2 - 3 więcej
Czarni Słupsk - SKF KS Poznań 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
18-11   Nowa Rega Trzebiatów - Czarna Perła Miastko więcej
Wiking Rymań - SGS Goleniów 3 - 1 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - SMS II Police 3 - 1 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
koszykówka/PLK: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
6 » Liga Mistrzyń w Koszali »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
mecze:
45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
27 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
18 » SCRS Barlinek-Klon Krzę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kencek
gości: 1914
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67458
• użytkowników: 60897
• komentarzy: 1031937
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies