ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2017
pokaż:
01 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 81 więcej
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 78 - 97 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 3 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów 2 - 4 więcej
Gatta Zduńska Wola - Słomniczanka Słomniki 3 - 1 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk 6 - 3 więcej
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 2 - 9 więcej
FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin 7 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - Onico Warszawa 0 - 3 więcej
02 grudzień
Olimpia Cup 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Powiatowa Młodzików KOZPN D1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Arkonia Cup rocznik 2011 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 84 - 95 więcej
Rosa Radom - AZS Koszalin 75 - 92 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pogoń Prudnik - Noteć Inowrocław 81 - 74 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 82 - 89 więcej
Basket Poznań - KK Warszawa 86 - 82 więcej
SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko 71 - 58 więcej
GKS Tychy - Pro-Basket Kutno 80 - 93 więcej
Polonia Leszno - Astoria Bydgoszcz 82 - 67 więcej
Znicz Basket Pruszków - Śląsk Wrocław 81 - 82 więcej
AZS Politechnika Kraków - Sokół Łańcut 66 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 91 - 60 więcej
SMS Władysławowo - Basket Suchy Las 72 - 79 więcej
Asseco II Gdynia - Politechnika Gdańska 86 - 71 więcej
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 75 - 73 więcej
Obra Kościan - Sokół Międzychód 74 - 56 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa 2 - 2 więcej
Wisła Płock - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka 4 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - AZS AWF Warszawa 40 - 30 więcej
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 21 - 29 więcej
Real-Astromal Leszno - Sokół Kościerzyna 26 - 28 więcej
GKS Żukowo - Stal Gorzów 24 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz 48 - 32 więcej
Pomezania Malbork - MKS Mazur Sierpc 33 - 19 więcej
Grunwald Poznań - Warmia Olsztyn 24 - 21 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Olsztyn 24 - 35 więcej
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 28 - 31 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo 24 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 23 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - KPR Legionowo 28 - 24 więcej
MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 27 - 21 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 29 - 33 więcej
Chrobry Głogów - MKS Kalisz 27 - 26 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
Warta Zawiercie - MKS Będzin 3 - 1 więcej
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trefl Lębork - Trójka Nakło 3 - 1 więcej
Stal Grudziądz - Dragon Dobre 3 - 1 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
SMS Police - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań 0 - 3 więcej
Czarni Słupsk - SMS Police 1 - 3 więcej
PTPS II Piła - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Czarna Perła Miastko 3 - 0 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - Wiking Rymań 3 - 2 więcej
03 grudzień
Olimpia Cup 2017 więcej
III kolejka Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki Kobiet i Mężczyzn więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Anwil Włocławek 75 - 94 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń 76 - 70 więcej
Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra 78 - 95 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Jedynka Pelplin 65 - 57 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Medyk Konin 0 - 3 więcej
piłka nożna Sparingi
Świt Szczecin - Stilon Gorzów Wlkp. 2 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Sambor Tczew 26 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 33 - 31 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - PTPS Piła 3 - 0 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police 1 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Czarni Radom 2 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
WTS Włocławek - Spójnia Stargard 1 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - SKF KS Poznań 3 - 2 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - Nowa Rega Trzebiatów 3 - 1 więcej
04 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 78 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Korona Kielce 2 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - Proxima Kraków 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 2 więcej
06 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków 75 - 82 więcej
Pro-Basket Kutno - Polonia Leszno 73 - 69 więcej
Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy 59 - 56 więcej
KK Warszawa - SKK Siedlce 69 - 79 więcej
Spójnia Stargard - Basket Poznań 89 - 61 więcej
Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 73 - 89 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik 84 - 78 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Trefl II Sopot 75 - 97 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - MKS Kalisz 27 - 22 więcej
Gwardia Opole - Vive Kielce 21 - 43 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 26 - 31 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Spójnia Gdynia 39 - 32 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Górnik Zabrze 17 - 28 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 31 - 31 więcej
Stal Mielec - Chrobry Głogów 29 - 17 więcej
MMTS Kwidzyn - KPR Legionowo 27 - 24 więcej
07 grudzień
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
ŁKS Łódź - Budowlani Łódź 3 - 0 więcej
08 grudzień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - Piast Gliwice 2 - 6 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Mazur Sierpc - Grunwald Poznań 17 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30 - 28 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0 - 3 więcej
09 grudzień
II Memoriał Władysława Wojtakajtisa więcej
Międzynarodowy Turniej Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin 'Kyokushin Challenge 2017' więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa wałecka więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Gminnego Koła PSL więcej
Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 91 - 99 więcej
Trefl Sopot - Start Lublin 66 - 81 więcej
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 70 - 71 więcej
Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. 60 - 82 więcej
Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom 85 - 103 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 86 - 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Energa Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 85 - 76 więcej
Basket Poznań - Noteć Inowrocław 57 - 61 więcej
SKK Siedlce - Spójnia Stargard 93 - 96 więcej
GKS Tychy - KK Warszawa 83 - 73 więcej
Polonia Leszno - Doral Nysa Kłodzko 79 - 57 więcej
AZS Politechnika Kraków - Astoria Bydgoszcz 75 - 59 więcej
Sokół Łańcut - Śląsk Wrocław 66 - 59 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Sokół Międzychód - Stomil Olsztyn 88 - 70 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Obra Kościan 58 - 87 więcej
MKK Gniezno - Domino Inowrocław 86 - 89 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 0 - 6 więcej
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy 5 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Warmia Olsztyn 26 - 24 więcej
MKS Grudziądz - Pomezania Malbork 28 - 38 więcej
Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec 21 - 25 więcej
Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo 27 - 22 więcej
SMS Gdańsk - AZS UZ Zielona Góra 24 - 28 więcej
Orlen Wisła II Płock - Gwardia Koszalin 37 - 34 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń 27 - 22 więcej
Jeziorak Iława - MKS Brodnica 27 - 25 więcej
KPR Gryfino - MOSiR Kętrzyn 38 - 23 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 29 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - Stal Mielec 33 - 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 24 - 38 więcej
Spójnia Gdynia - Meble Wójcik Elbląg 32 - 28 więcej
Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk 33 - 25 więcej
MKS Kalisz - KPR Legionowo 27 - 25 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stoczniowiec Gdańsk - Wilki Wilczyn 2 - 3 więcej
Dragon Dobre - OPP-Powiat Kołobrzeski 1 - 3 więcej
SMS Police - Trefl Lębork 0 - 3 więcej
Trójka Nakło - Stal Grudziądz 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - UŻKPS Kościan 3 - 1 więcej
PTPS II Piła - Truso Elbląg 1 - 3 więcej
Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SKF KS Poznań 3 - 2 więcej
UKS ZSMS Poznań - Spójnia Stargard 0 - 3 więcej
WTS Włocławek - Czarni Słupsk 2 - 3 więcej
10 grudzień
IV Turniej Mikołajkowy MKS Ina więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa sławieńska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń 83 - 97 więcej
Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 106 - 78 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Znicz Basket Pruszków - Pro-Basket Kutno 55 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń 93 - 85 więcej
Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia 75 - 62 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3 - 3 więcej
Lech Poznań - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Wisła Płock 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 1 - 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola 3 - 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - MLKS Borowiak Czersk 34 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Azoty Puławy - Vive Kielce 25 - 30 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź 0 - 3 więcej
ŁKS Łódź - Impel Wrocław 3 - 0 więcej
Proxima Kraków - BKS Bielsko-Biała 2 - 3 więcej
PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 3 - 2 więcej
Espadon Szczecin - Warta Zawiercie 3 - 2 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Mieszko Połczyn Zdrój - Czarna Perła Miastko 3 - 1 więcej
11 grudzień
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Św. 0 - 3 więcej
12 grudzień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce 5 - 1 więcej
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Vizura Belgrad - Chemik Police 0 - 3 więcej
13 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
GTK Gliwice - Stal Ostrów Wlkp. 83 - 92 więcej
Trefl Sopot - Legia Warszawa 82 - 75 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk 87 - 83 więcej
Asseco Gdynia - Turów Zgorzelec 78 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1 - 4 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn 19 - 21 więcej
Stal Mielec - Gwardia Opole 40 - 38 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin 30 - 23 więcej
Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 33 - 25 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Spójnia Gdynia 27 - 23 więcej
Zagłębie Lubin - Azoty Puławy 32 - 36 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów 28 - 29 więcej
Vive Kielce - KPR Legionowo 40 - 17 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Resovia Rzeszów 0 - 3 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0 - 3 więcej
siatkówka CEV Volleyball Champions L. gr. C
Martiza Płowdiw - Dynamo Kazań 0 - 3 więcej
14 grudzień
Olimpijki odwiedziły najmłodszych więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów 3 - 3 więcej
15 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Stelmet Zielona Góra 82 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - FC Toruń 3 - 6 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - MKS Mazur Sierpc 27 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna 3 - 1 więcej
16 grudzień
I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty więcej
Turniej Piłki Nożnej Seniorów więcej
XIX edycja organizowanego przez Klub Karate Samuraj - Mikołajkowego Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Miasta Szczecin więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa białogardzka więcej
Spotkanie wigilijne Klubu Seniora ZZPN więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa wałecka więcej
XVII Memoriał im. Stefana Moskalewicza więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom 80 - 96 więcej
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 81 - 85 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 87 - 65 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Sokół Łańcut 80 - 75 więcej
Pro-Basket Kutno - AZS Politechnika Kraków 59 - 57 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków 76 - 66 więcej
Spójnia Stargard - GKS Tychy 102 - 74 więcej
Noteć Inowrocław - SKK Siedlce 69 - 56 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Basket Poznań 79 - 76 więcej
Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg 92 - 65 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Stomil Olsztyn - Domino Inowrocław 70 - 60 więcej
Jedynka Pelplin - AZS UMK Toruń 95 - 75 więcej
Politechnika Gdańska - Obra Kościan 71 - 75 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód 78 - 89 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Wisła Płock 0 - 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
KPR Gryfino - Tytani Wejherowo 28 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Spójnia Gdynia - Orlen Wisła Płock 22 - 34 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Legionovia Legionowo - PTPS Piła 2 - 3 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Proxima Kraków 1 - 3 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź 1 - 3 więcej
DevelopRes Rzeszów - Budowlani Toruń 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trójka Nakło - Dragon Dobre 3 - 0 więcej
Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 więcej
Wilki Wilczyn - OPP-Powiat Kołobrzeski 3 - 0 więcej
Stal Grudziądz - SMS Police 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
WTS Włocławek - SMS Police 3 - 1 więcej
Spójnia Stargard - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
SKF KS Poznań - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
Truso Elbląg - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Wiking Rymań - SMS II Police 3 - 0 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Mieszko Połczyn Zdrój 0 - 3 więcej
17 grudzień
Świąteczny Charytatywny Turniej Piłkarski więcej
Liga Żaków KOZPN - grupa drawska więcej
II Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa dziewcząt więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno 87 - 81 więcej
Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 77 - 81 więcej
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 86 - 81 więcej
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 81 - 74 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Polonia Leszno 65 - 78 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
MKK Gniezno - SMS Władysławowo 83 - 73 więcej
Gryf Goleniów - Trefl II Sopot 57 - 84 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3 - 1 więcej
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Impel Wrocław - Chemik Police 2 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
GKS Katowice - Cuprum Lubin 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stoczniowiec Gdańsk - SMS Police 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Czarna Perła Miastko - SGS Goleniów 1 - 3 więcej
18 grudzień
Świątecznie z Olimpią więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0 - 4 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Warta Zawiercie 2 - 3 więcej
19 grudzień
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Obra Kościan - Asseco II Gdynia 90 - 53 więcej
20 grudzień
Koszykarze Energi Kotwicy Kołobrzeg w Okruszku więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 90 - 86 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz 89 - 71 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Asseco II Gdynia 56 - 86 więcej
Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 93 - 83 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń 0 - 4 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
Proxima Kraków - DevelopRes Rzeszów 1 - 3 więcej
Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec Św. 2 - 3 więcej
PTPS Piła - BKS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Cuprum Lubin - Onico Warszawa 0 - 3 więcej
21 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
Polonia Leszno - Spójnia Stargard 76 - 67 więcej
Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno 78 - 57 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3 - 1 więcej
22 grudzień
1. kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 101 - 74 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
GKS Tychy - Noteć Inowrocław 104 - 62 więcej
Znicz Basket Pruszków - KK Warszawa 80 - 46 więcej
AZS Politechnika Kraków - Doral Nysa Kłodzko 103 - 86 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Basket Suchy Las 96 - 88 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
AZS Olsztyn - GKS Katowice 3 - 2 więcej
Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 1 więcej
23 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 70 - 85 więcej
Trefl Sopot - GTK Gliwice 74 - 86 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Start Lublin 72 - 78 więcej
AZS Koszalin - Legia Warszawa 84 - 76 więcej
Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno 88 - 93 więcej
Rosa Radom - Turów Zgorzelec 109 - 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - Pogoń Prudnik 88 - 89 więcej
SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 86 - 77 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska 67 - 73 więcej
Obra Kościan - Jedynka Pelplin 79 - 80 więcej
Trefl II Sopot - MKK Gniezno 64 - 70 więcej
SMS Władysławowo - Domino Inowrocław 65 - 87 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 więcej
Warta Zawiercie - Dafi Społem Kielce 3 - 1 więcej
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin 2 - 3 więcej
Resovia Rzeszów - MKS Będzin 3 - 0 więcej
24 grudzień
Święta Bożego Narodzenia więcej
25 grudzień
Święta Bożego Narodzenia więcej
26 grudzień
Świąteczny Turniej Pokoleń w Połczynie-Zdroju więcej
Święta Bożego Narodzenia więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp. 92 - 80 więcej
27 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Start Lublin - Rosa Radom 101 - 97 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń 78 - 93 więcej
piłka nożna Sparingi
Chemik Police - Pogoń Szczecin 6 - 4 więcej
28 grudzień
II kolejka Miejsko-Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej więcej
29 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stelmet Zielona Góra - GTK Gliwice 91 - 90 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów 0 - 3 więcej
30 grudzień
Sylwestrowy Turniej Orlików w Mielnie więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Czarni Słupsk 91 - 78 więcej
Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa 91 - 78 więcej
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 83 - 81 więcej
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 60 - 89 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. 95 - 73 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 80 - 69 więcej
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 109 - 101 więcej
siatkówka Plus Liga
Onico Warszawa - Czarni Radom 3 - 1 więcej
MKS Będzin - AZS Olsztyn 3 - 1 więcej
Dafi Społem Kielce - Jastrzębski Węgiel 0 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów 3 - 1 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia




Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Głosowanie czas zacząć!
3 » Frączczak z nową umową!
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Energetyk Gryfino zamie »
1 » Vineta zgarnia najwięks »
1 » Bułka i Brzozowski poja »
1 » Flota wznawia zajęcia
1 » L’ubomir Tupta na »
mecze:
2 » Sokół Łańcut-Spójnia St »
1 » Sarmata Dobra-Światowid »
1 » Start Elbląg-SPR Pogoń  »
1 » Błękitni Trzygłów-Polon »
1 » Błękitni Stargard-Pogoń »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
1 » Energa AZS Koszalin-Kor »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 8
chretaclei... cruthippe6...
DarekDarek edreto67
GRYF1984 Marta88
SympatykKS... xayrera76
gości: 738
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103019
• newsów: 67921
• użytkowników: 64468
• komentarzy: 1033409
• zdjęć: 725542
• relacji: 35931
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies