ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - grudzień 2017
dodaj sparing
pokaż:
01 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
01-12 19:00  Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin więcej
01-12 18:15  Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
01-12 18:00  Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
01-12 20:30  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
02 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
02-12 18:00  GTK Gliwice - Anwil Włocławek więcej
02-12 18:00  Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
koszykówka I liga koszykarzy
02-12   Pogoń Prudnik - Noteć Inowrocław więcej
02-12   Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard więcej
02-12   Basket Poznań - KK Warszawa więcej
02-12   SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko więcej
02-12   GKS Tychy - Pro-Basket Kutno więcej
02-12   Polonia Leszno - Astoria Bydgoszcz więcej
02-12   Znicz Basket Pruszków - Śląsk Wrocław więcej
02-12   AZS Politechnika Kraków - Sokół Łańcut więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
02-12   Stomil Olsztyn - MKK Gniezno więcej
02-12   Domino Inowrocław - Gryf Goleniów więcej
02-12   SMS Władysławowo - Basket Suchy Las więcej
02-12   Trefl II Sopot - Jedynka Pelplin więcej
02-12   Asseco II Gdynia - Politechnika Gdańska więcej
02-12   AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
02-12   Obra Kościan - Sokół Międzychód więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
02-12 20:30  Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa więcej
02-12 15:30  Wisła Płock - Arka Gdynia więcej
02-12 18:00  Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
02-12 13:00  Górnik Zabrze - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
02-12 15:30  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
02-12 12:00  Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
02-12   AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów więcej
02-12   Gatta Zduńska Wola - Słomniczanka Słomniki więcej
02-12   Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
02-12   MOKS Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk więcej
02-12   Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała więcej
02-12   FC Toruń - Pogoń '04 Szczecin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
02-12   Orlen Wisła II Płock - AZS AWF Warszawa więcej
02-12   Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk więcej
02-12   Real-Astromal Leszno - Sokół Kościerzyna więcej
02-12   GKS Żukowo - Stal Gorzów więcej
02-12   Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz więcej
02-12   Pomezania Malbork - MKS Mazur Sierpc więcej
02-12   Grunwald Poznań - Warmia Olsztyn więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
02-12   MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Olsztyn więcej
02-12   AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława więcej
02-12   SMS II Gdańsk - Sambor Tczew więcej
02-12   MLKS Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo więcej
02-12   AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
02-12   Pogoń Szczecin - KPR Legionowo więcej
02-12   MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg więcej
02-12   Gwardia Opole - Azoty Puławy więcej
02-12   Chrobry Głogów - MKS Kalisz więcej
02-12   Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
02-12   Budowlani Łódź - PTPS Piła więcej
02-12   Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna więcej
02-12   Legionovia Legionowo - Proxima Kraków więcej
02-12   KSZO Ostrowiec Św. - Chemik Police więcej
02-12   DevelopRes Rzeszów - ŁKS Łódź więcej
02-12   Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
02-12   BKS Bielsko-Biała - Budowlani Toruń więcej
siatkówka Plus Liga
02-12   Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała więcej
02-12   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Dafi Społem Kielce więcej
02-12   Skra Bełchatów - Espadon Szczecin więcej
02-12   Warta Zawiercie - MKS Będzin więcej
02-12   Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice więcej
02-12   Resovia Rzeszów - Onico Warszawa więcej
02-12   AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
02-12   Trefl Lębork - Trójka Nakło więcej
02-12   Stal Grudziądz - Dragon Dobre więcej
02-12   OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk więcej
02-12   SMS Police - Wilki Wilczyn więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
02-12   Czarni Słupsk - SMS Police więcej
02-12   WTS Włocławek - Spójnia Stargard więcej
02-12   UKS ZSMS Poznań - SKF KS Poznań więcej
02-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Truso Elbląg więcej
02-12   PTPS II Piła - UŻKPS Kościan więcej
siatkówka III liga mężczyzn
02-12   SMS II Police - Czarna Perła Miastko więcej
02-12   SGS Goleniów - Nowa Rega Trzebiatów więcej
02-12   Mieszko Połczyn Zdrój - Wiking Rymań więcej
03 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
03-12 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Polski Cukier Toruń więcej
03-12 18:00  Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra więcej
03-12 18:00  Rosa Radom - AZS Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
03-12 15:30  Piast Gliwice - Lech Poznań więcej
03-12 18:00  Wisła Kraków - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
03-12   UKS SMS Łódź - Medyk Konin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
03-12   Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
siatkówka Plus Liga
03-12   Cuprum Lubin - Czarni Radom więcej
04 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
04-12 19:00  Asseco Gdynia - Trefl Sopot więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
04-12 18:00  Cracovia Kraków - Korona Kielce więcej
06 grudzień
koszykówka I liga koszykarzy
06-12   Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Kraków więcej
06-12   Astoria Bydgoszcz - Znicz Basket Pruszków więcej
06-12   Pro-Basket Kutno - Polonia Leszno więcej
06-12   Doral Nysa Kłodzko - GKS Tychy więcej
06-12   KK Warszawa - SKK Siedlce więcej
06-12   Spójnia Stargard - Basket Poznań więcej
06-12   Noteć Inowrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
06-12   Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Prudnik więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
06-12   Azoty Puławy - MKS Kalisz więcej
06-12   Gwardia Opole - Vive Kielce więcej
06-12   Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock więcej
06-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Spójnia Gdynia więcej
06-12   Meble Wójcik Elbląg - Górnik Zabrze więcej
06-12   Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
06-12   Stal Mielec - Chrobry Głogów więcej
06-12   MMTS Kwidzyn - KPR Legionowo więcej
08 grudzień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
08-12 20:30  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
08-12 18:00  Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok więcej
09 grudzień
II Memoriał Władysława Wojtakajtisa więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
09-12 18:00  GTK Gliwice - Polski Cukier Toruń więcej
09-12 16:00  Trefl Sopot - Start Lublin więcej
09-12 18:30  Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra więcej
09-12 18:00  Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd. więcej
09-12 18:00  Turów Zgorzelec - AZS Koszalin więcej
09-12 18:00  Miasto Szkła Krosno - Rosa Radom więcej
09-12 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek więcej
koszykówka I liga koszykarzy
09-12   Energa Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg więcej
09-12   Basket Poznań - Noteć Inowrocław więcej
09-12   SKK Siedlce - Spójnia Stargard więcej
09-12   GKS Tychy - KK Warszawa więcej
09-12   Polonia Leszno - Doral Nysa Kłodzko więcej
09-12   Znicz Basket Pruszków - Pro-Basket Kutno więcej
09-12   AZS Politechnika Kraków - Astoria Bydgoszcz więcej
09-12   Sokół Łańcut - Śląsk Wrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
09-12   Sokół Międzychód - Stomil Olsztyn więcej
09-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Obra Kościan więcej
09-12   Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń więcej
09-12   Jedynka Pelplin - Asseco II Gdynia więcej
09-12   Basket Suchy Las - Trefl II Sopot więcej
09-12   Gryf Goleniów - SMS Władysławowo więcej
09-12   MKK Gniezno - Domino Inowrocław więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
09-12 18:00  Korona Kielce - Arka Gdynia więcej
09-12 20:30  Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
09-12 15:30  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
09-12   Słomniczanka Słomniki - Piast Gliwice więcej
09-12   Pogoń '04 Szczecin - AZS UŚ Katowice więcej
09-12   MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała więcej
09-12   Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy więcej
09-12   AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola więcej
09-12   MOKS Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
09-12   AZS AWF Warszawa - Warmia Olsztyn więcej
09-12   MKS Mazur Sierpc - Grunwald Poznań więcej
09-12   MKS Grudziądz - Pomezania Malbork więcej
09-12   Stal Gorzów - Nielba Wągrowiec więcej
09-12   Sokół Kościerzyna - GKS Żukowo więcej
09-12   SMS Gdańsk - AZS UZ Zielona Góra więcej
09-12   Orlen Wisła II Płock - Gwardia Koszalin więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
09-12   Szczypiorniak Olsztyn - AZS UMK Toruń więcej
09-12   Jeziorak Iława - MKS Brodnica więcej
09-12   Sambor Tczew - MLKS Borowiak Czersk więcej
09-12   Tytani Wejherowo - AZS UKW Bydgoszcz więcej
09-12   KPR Gryfino - MOSiR Kętrzyn więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
09-12   Pogoń Szczecin - Stal Mielec więcej
09-12   MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock więcej
09-12   Spójnia Gdynia - Meble Wójcik Elbląg więcej
09-12   Gwardia Opole - Zagłębie Lubin więcej
09-12   Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
09-12   Górnik Zabrze - Wybrzeże Gdańsk więcej
09-12   MKS Kalisz - KPR Legionowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
09-12   MKS Dąbrowa Górnicza - Budowlani Łódź więcej
09-12   ŁKS Łódź - Impel Wrocław więcej
09-12   Chemik Police - DevelopRes Rzeszów więcej
09-12   Proxima Kraków - BKS Bielsko-Biała więcej
09-12   Muszynianka Muszyna - Legionovia Legionowo więcej
09-12   PTPS Piła - Pałac Bydgoszcz więcej
09-12   Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec Św. więcej
siatkówka Plus Liga
09-12   Czarni Radom - Trefl Gdańsk więcej
09-12   Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin więcej
09-12   MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel więcej
09-12   Espadon Szczecin - Warta Zawiercie więcej
09-12   Dafi Społem Kielce - Skra Bełchatów więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
09-12   Stoczniowiec Gdańsk - Wilki Wilczyn więcej
09-12   Dragon Dobre - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
09-12   SMS Police - Trefl Lębork więcej
09-12   Trójka Nakło - Stal Grudziądz więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
09-12   SMS Police - UŻKPS Kościan więcej
09-12   PTPS II Piła - Truso Elbląg więcej
09-12   Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SKF KS Poznań więcej
09-12   UKS ZSMS Poznań - Spójnia Stargard więcej
09-12   WTS Włocławek - Czarni Słupsk więcej
10 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
10-12 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
10-12 15:30  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
10-12 18:00  Lech Poznań - Cracovia Kraków więcej
10-12 15:30  Wisła Kraków - Wisła Płock więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
10-12   Vive Kielce - Azoty Puławy więcej
12 grudzień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
12-12 20:30  Arka Gdynia - Górnik Zabrze więcej
12-12 20:30  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław więcej
12-12 18:00  Jagiellonia Białystok - Korona Kielce więcej
12-12 18:00  Piast Gliwice - Legia Warszawa więcej
siatkówka Plus Liga
12-12   Onico Warszawa - AZS Olsztyn więcej
13 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
13-12 19:00  GTK Gliwice - Stal Ostrów Wlkp. więcej
13-12 19:00  Trefl Sopot - Legia Warszawa więcej
13-12 19:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Czarni Słupsk więcej
13-12 19:00  Asseco Gdynia - Turów Zgorzelec więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
13-12 20:30  Cracovia Kraków - Wisła Kraków więcej
13-12 18:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
13-12 20:30  Wisła Płock - Sandecja Nowy Sącz więcej
13-12 18:00  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
13-12 20:00  Słomniczanka Słomniki - FC Toruń więcej
13-12   MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
13-12   MKS Kalisz - MMTS Kwidzyn więcej
13-12   Stal Mielec - Gwardia Opole więcej
13-12   Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin więcej
13-12   Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze więcej
13-12   Wybrzeże Gdańsk - Spójnia Gdynia więcej
13-12   Zagłębie Lubin - Azoty Puławy więcej
13-12   Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów więcej
13-12   Vive Kielce - KPR Legionowo więcej
siatkówka Plus Liga
13-12   GKS Katowice - Resovia Rzeszów więcej
15 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
15-12 19:00  Start Lublin - Stelmet Zielona Góra więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15-12 18:00  Korona Kielce - Piast Gliwice więcej
15-12 20:30  Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok więcej
16 grudzień
I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Burmistrza Gminy Płoty więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16-12 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Rosa Radom więcej
16-12 16:00  King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice więcej
koszykówka I liga koszykarzy
16-12   Astoria Bydgoszcz - Sokół Łańcut więcej
16-12   Pro-Basket Kutno - AZS Politechnika Kraków więcej
16-12   Doral Nysa Kłodzko - Znicz Basket Pruszków więcej
16-12   KK Warszawa - Polonia Leszno więcej
16-12   Spójnia Stargard - GKS Tychy więcej
16-12   Noteć Inowrocław - SKK Siedlce więcej
16-12   Siarka Tarnobrzeg - Basket Poznań więcej
16-12   Pogoń Prudnik - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
16-12   Stomil Olsztyn - Domino Inowrocław więcej
16-12   MKK Gniezno - SMS Władysławowo więcej
16-12   Gryf Goleniów - Trefl II Sopot więcej
16-12   Basket Suchy Las - Asseco II Gdynia więcej
16-12   Jedynka Pelplin - AZS UMK Toruń więcej
16-12   Politechnika Gdańska - Obra Kościan więcej
16-12   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Sokół Międzychód więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
16-12 15:30  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
16-12 20:30  Legia Warszawa - Wisła Płock więcej
16-12 18:00  Sandecja Nowy Sącz - Lechia Gdańsk więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
16-12 18:00  KPR Gryfino - Tytani Wejherowo więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
16-12   Budowlani Łódź - Pałac Bydgoszcz więcej
16-12   Legionovia Legionowo - PTPS Piła więcej
16-12   BKS Bielsko-Biała - Muszynianka Muszyna więcej
16-12   KSZO Ostrowiec Św. - Proxima Kraków więcej
16-12   Impel Wrocław - Chemik Police więcej
16-12   MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Łódź więcej
16-12   DevelopRes Rzeszów - Budowlani Toruń więcej
siatkówka Plus Liga
16-12   Łuczniczka Bydgoszcz - Trefl Gdańsk więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
16-12   Trójka Nakło - Dragon Dobre więcej
16-12   Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk więcej
16-12   Wilki Wilczyn - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
16-12   Stal Grudziądz - SMS Police więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
16-12   WTS Włocławek - SMS Police więcej
16-12   Czarni Słupsk - UKS ZSMS Poznań więcej
16-12   Spójnia Stargard - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
16-12   SKF KS Poznań - PTPS II Piła więcej
16-12   Truso Elbląg - UŻKPS Kościan więcej
siatkówka III liga mężczyzn
16-12   Wiking Rymań - SMS II Police więcej
16-12   Nowa Rega Trzebiatów - Mieszko Połczyn Zdrój więcej
16-12   Czarna Perła Miastko - SGS Goleniów więcej
17 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
17-12 18:00  Turów Zgorzelec - Miasto Szkła Krosno więcej
17-12 17:00  AZS Koszalin - Czarni Słupsk więcej
17-12 18:00  Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
17-12 18:00  Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. więcej
17-12 18:00  Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
17-12 15:30  Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
17-12 18:00  Wisła Kraków - Zagłębie Lubin więcej
18 grudzień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18-12 18:00  Górnik Zabrze - Cracovia Kraków więcej
19 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
19-12 19:00  Start Lublin - Rosa Radom więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
19-12 19:00  Obra Kościan - Asseco II Gdynia więcej
20 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
20-12 18:30  Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
20-12   ŁKS Łódź - Budowlani Łódź więcej
20-12   Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
20-12   Budowlani Toruń - Impel Wrocław więcej
20-12   Proxima Kraków - DevelopRes Rzeszów więcej
20-12   Muszynianka Muszyna - KSZO Ostrowiec Św. więcej
20-12   PTPS Piła - BKS Bielsko-Biała więcej
20-12   Pałac Bydgoszcz - Legionovia Legionowo więcej
23 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
23-12 16:00  King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek więcej
23-12 17:00  Trefl Sopot - GTK Gliwice więcej
23-12 18:00  Polpharma Starogard Gd. - Start Lublin więcej
23-12 18:00  MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia więcej
23-12 17:00  AZS Koszalin - Legia Warszawa więcej
23-12 18:00  Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno więcej
23-12 18:00  Rosa Radom - Turów Zgorzelec więcej
koszykówka I liga koszykarzy
23-12   Basket Poznań - Pogoń Prudnik więcej
23-12   SKK Siedlce - Siarka Tarnobrzeg więcej
23-12   GKS Tychy - Noteć Inowrocław więcej
23-12   Polonia Leszno - Spójnia Stargard więcej
23-12   Znicz Basket Pruszków - KK Warszawa więcej
23-12   AZS Politechnika Kraków - Doral Nysa Kłodzko więcej
23-12   Sokół Łańcut - Pro-Basket Kutno więcej
23-12   Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
23-12   Stomil Olsztyn - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
23-12   Sokół Międzychód - Politechnika Gdańska więcej
23-12   Obra Kościan - Jedynka Pelplin więcej
23-12   AZS UMK Toruń - Basket Suchy Las więcej
23-12   Asseco II Gdynia - Gryf Goleniów więcej
23-12   Trefl II Sopot - MKK Gniezno więcej
23-12   SMS Władysławowo - Domino Inowrocław więcej
siatkówka Plus Liga
23-12   Trefl Gdańsk - Zaksa Kędzierzyn-Koźle więcej
23-12   Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała więcej
23-12   Warta Zawiercie - Dafi Społem Kielce więcej
23-12   Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin więcej
23-12   Resovia Rzeszów - MKS Będzin więcej
23-12   AZS Olsztyn - GKS Katowice więcej
23-12   Cuprum Lubin - Onico Warszawa więcej
23-12   Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz więcej
26 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
26-12   Stelmet Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp. więcej
27 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
27-12 19:00  Polpharma Starogard Gd. - Polski Cukier Toruń więcej
29 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
29-12 19:00  Stelmet Zielona Góra - GTK Gliwice więcej
30 grudzień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
30-12 18:00  Rosa Radom - Czarni Słupsk więcej
30-12 18:00  Miasto Szkła Krosno - Legia Warszawa więcej
30-12 18:00  Asseco Gdynia - AZS Koszalin więcej
30-12 18:00  Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza więcej
30-12 17:30  Stal Ostrów Wlkp. - Polpharma Starogard Gd. więcej
30-12 18:00  Anwil Włocławek - Trefl Sopot więcej
30-12 17:00  Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin więcej
siatkówka Plus Liga
30-12   Onico Warszawa - Czarni Radom więcej
30-12   GKS Katowice - Cuprum Lubin więcej
30-12   MKS Będzin - AZS Olsztyn więcej
30-12   Espadon Szczecin - Resovia Rzeszów więcej
30-12   Dafi Społem Kielce - Jastrzębski Węgiel więcej
30-12   BBTS Bielsko-Biała - Warta Zawiercie więcej
30-12   Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Szósty zagraniczny ster »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
mecze:
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
32 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
32 » Gryf Kamień Pomorski-So »
31 » PC Kluczevia II Stargar »
24 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
24 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
21 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
21 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
19 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 700
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67430
• użytkowników: 60876
• komentarzy: 1031487
• zdjęć: 723790
• relacji: 35678
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies