ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 grudzień 2017
pokaż:
02 grudzień
Liga Powiatowa Młodzików KOZPN D1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Arkonia Cup rocznik 2011 więcej
Olimpia Cup 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 84 - 95 więcej
Rosa Radom - AZS Koszalin 75 - 92 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Basket Poznań - KK Warszawa 86 - 82 więcej
Pogoń Prudnik - Noteć Inowrocław 81 - 74 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Spójnia Stargard 82 - 89 więcej
SKK Siedlce - Doral Nysa Kłodzko 71 - 58 więcej
GKS Tychy - Pro-Basket Kutno 80 - 93 więcej
Znicz Basket Pruszków - Śląsk Wrocław 81 - 82 więcej
AZS Politechnika Kraków - Sokół Łańcut 66 - 86 więcej
Polonia Leszno - Astoria Bydgoszcz 82 - 67 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
SMS Władysławowo - Basket Suchy Las 72 - 79 więcej
Asseco II Gdynia - Politechnika Gdańska 86 - 71 więcej
Obra Kościan - Sokół Międzychód 74 - 56 więcej
Domino Inowrocław - Gryf Goleniów 91 - 60 więcej
AZS UMK Toruń - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 75 - 73 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Arka Gdynia 2 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 2 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - SALOS Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski 1 - 1 więcej
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka 4 - 1 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Gwardia Koszalin - SMS Gdańsk 21 - 29 więcej
Real-Astromal Leszno - Sokół Kościerzyna 26 - 28 więcej
Grunwald Poznań - Warmia Olsztyn 24 - 21 więcej
Orlen Wisła II Płock - AZS AWF Warszawa 40 - 30 więcej
GKS Żukowo - Stal Gorzów 24 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - MKS Grudziądz 48 - 32 więcej
Pomezania Malbork - MKS Mazur Sierpc 33 - 19 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Jeziorak Iława 28 - 31 więcej
MOSiR Kętrzyn - Szczypiorniak Olsztyn 24 - 35 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Tytani Wejherowo 24 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - KPR Gryfino 23 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Pogoń Szczecin - KPR Legionowo 28 - 24 więcej
Gwardia Opole - Azoty Puławy 29 - 33 więcej
MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 27 - 21 więcej
Chrobry Głogów - MKS Kalisz 27 - 26 więcej
Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 - 20 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna 0 - 3 więcej
BKS Bielsko-Biała - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
siatkówka Plus Liga
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice 3 - 1 więcej
Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Warta Zawiercie - MKS Będzin 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Trefl Lębork - Trójka Nakło 3 - 1 więcej
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
SMS Police - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Dragon Dobre 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań 0 - 3 więcej
Czarni Słupsk - SMS Police 1 - 3 więcej
PTPS II Piła - UŻKPS Kościan 0 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SMS II Police - Czarna Perła Miastko 3 - 0 więcej
Mieszko Połczyn Zdrój - Wiking Rymań 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni grudzień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
 
top komentarze
newsy:
24 » Błękitni bez trenera. K »
7 » Klub zakończył współpra »
6 » Majewski pilkarzem Pogo »
4 » Będzie mniej okręgówek
3 » Patryk Bil: Sezon się j »
3 » Trudne rozmowy z Podbes »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
3 » Bednarek: Nasze progi s »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
mecze:
55 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
47 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
44 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
37 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
32 » Korona Człopa-Olimp Zło »
32 » Intermarche-Rega Trzebi »
30 » Gryf Polanów-Sparta Węg »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 726
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106521
• newsów: 69251
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1046998
• zdjęć: 742494
• relacji: 36661
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies