ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
flora
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 listopad 2017
dodaj sparing
pokaż:
25 listopad
koszykówka I liga koszykarzy
25-11   Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków więcej
25-11   Śląsk Wrocław - Polonia Leszno więcej
25-11   GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz więcej
25-11   Pro-Basket Kutno - SKK Siedlce więcej
25-11   Doral Nysa Kłodzko - Basket Poznań więcej
25-11   KK Warszawa - Energa Kotwica Kołobrzeg więcej
25-11   Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik więcej
25-11   Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
25-11   Obra Kościan - Stomil Olsztyn więcej
25-11   Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń więcej
25-11   Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Asseco II Gdynia więcej
25-11   Politechnika Gdańska - Trefl II Sopot więcej
25-11   Jedynka Pelplin - SMS Władysławowo więcej
25-11   Basket Suchy Las - Domino Inowrocław więcej
25-11   Gryf Goleniów - MKK Gniezno więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
25-11 15:30  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
25-11 18:00  Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz więcej
25-11 20:30  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
piłka nożna II liga
25-11 13:00  Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów więcej
25-11 13:00  Warta Poznań - Legionovia Legionowo więcej
25-11 13:00  GKS 1962 Jastrzębie - Gryf Wejherowo więcej
25-11 13:00  Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard więcej
25-11 15:00  Wisła Puławy - Rozwój Katowice więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
25-11 11:00  Rasel Dygowo - Ina Goleniów więcej
25-11 13:00  GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
25-11 13:00  Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin więcej
25-11 13:00  Olimp Gościno - Morzycko Moryń więcej
25-11 13:00  Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów więcej
25-11 13:00  PC Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
25-11 13:00  Osadnik Myślibórz - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
25-11 12:00  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
25-11 13:00  Odra Chojna - Flota Świnoujście więcej
25-11 13:00  Iskra Golczewo - Wicher Brojce więcej
25-11 13:00  Piast Chociwel - Arkonia Szczecin więcej
25-11 13:30  Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo więcej
25-11 14:00  Dąb Dębno - Biali Sądów więcej
25-11 14:00  Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
25-11 12:00  Olimp Złocieniec - Korona Człopa więcej
25-11 13:00  Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec więcej
25-11 13:00  Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino więcej
25-11 13:00  Błonie Barwice - Darłovia Darłowo więcej
25-11 13:00  Victoria Sianów - Sława Sławno więcej
25-11 14:00  Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg więcej
25-11 14:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
25-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica więcej
25-11 12:00  Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice więcej
25-11 13:00  Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
25-11 13:00  Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
25-11 14:00  Ina Ińsko - Polonia Płoty więcej
25-11 14:00  Promień Mosty - Jantar Dziwnów więcej
25-11 15:00  Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
25-11 12:00  Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl więcej
25-11 13:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce więcej
25-11 13:00  Klon Krzęcin - Orkan Suchań więcej
25-11 13:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
25-11 13:00  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
25-11 13:00  Piast Karsko - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
25-11 14:00  Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
25-11 14:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
25-11 14:00  Grom Świelino - Pomorzanin Sławoborze więcej
25-11 14:00  Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań więcej
25-11 14:00  Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
25-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
25-11 14:00  Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
25-11 14:00  Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin więcej
25-11 14:00  Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło więcej
25-11 14:00  Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
25-11 14:00  Sokół Suliszewo - Sad Chwiram więcej
25-11 14:00  Grom Szwecja - Legion Strączno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
25-11   Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin więcej
25-11 11:00  Arka Gdynia - Lechia Gdańsk więcej
25-11 12:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra więcej
25-11 13:00  Górnik Zabrze - Miedź Legnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
25-11 14:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
25-11 11:00  Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
25-11 13:00  OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów więcej
25-11 14:00  Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna III liga gr. 2
25-11 12:00  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
25-11 12:00  Lech II Poznań - Świt Szczecin więcej
25-11 13:00  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
25-11 13:00  GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg więcej
25-11 13:00  Elana Toruń - Unia Solec Kujawski więcej
25-11 13:00  Górnik Konin - Wierzyca Pelplin więcej
25-11 13:00  Wda Świecie - Centra Ostrów Wlkp. więcej
25-11 13:00  Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
25-11   Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin więcej
25-11   Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy więcej
25-11   Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola więcej
25-11 17:00  Słomniczanka Słomniki - MOKS Słoneczny Stok Białystok więcej
25-11 18:00  MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UŚ Katowice więcej
25-11 19:00  AZS UG Gdańsk - FC Toruń więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
25-11   AZS AWF Warszawa - Grunwald Poznań więcej
25-11   Warmia Olsztyn - Pomezania Malbork więcej
25-11   MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec więcej
25-11   MKS Grudziądz - GKS Żukowo więcej
25-11   Stal Gorzów - Real-Astromal Leszno więcej
25-11   Sokół Kościerzyna - AZS UZ Zielona Góra więcej
25-11   SMS Gdańsk - Orlen Wisła II Płock więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
25-11   AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn więcej
25-11   Tytani Wejherowo - SMS II Gdańsk więcej
25-11   KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk więcej
25-11   Sambor Tczew - MKS Brodnica więcej
25-11   Jeziorak Iława - Szczypiorniak Olsztyn więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
25-11   Pogoń Szczecin - MKS Kalisz więcej
25-11   Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk więcej
25-11   Stal Mielec - Górnik Zabrze więcej
25-11   Zagłębie Lubin - Spójnia Gdynia więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
25-11   Impel Wrocław - Budowlani Łódź więcej
25-11   MKS Dąbrowa Górnicza - DevelopRes Rzeszów więcej
25-11   ŁKS Łódź - KSZO Ostrowiec Św. więcej
25-11   Chemik Police - BKS Bielsko-Biała więcej
25-11   Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo więcej
25-11   Proxima Kraków - Pałac Bydgoszcz więcej
25-11   Muszynianka Muszyna - PTPS Piła więcej
siatkówka Plus Liga
25-11 14:45  Czarni Radom - AZS Olsztyn więcej
25-11 17:00  Łuczniczka Bydgoszcz - Resovia Rzeszów więcej
25-11 18:00  MKS Będzin - Skra Bełchatów więcej
25-11 18:30  GKS Katowice - Warta Zawiercie więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
25-11   Trójka Nakło - Wilki Wilczyn więcej
25-11   SMS Police - OPP-Powiat Kołobrzeski więcej
25-11   Dragon Dobre - Stoczniowiec Gdańsk więcej
25-11   Trefl Lębork - Stal Grudziądz więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
25-11   SMS Police - PTPS II Piła więcej
25-11   UŻKPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia więcej
25-11   Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań więcej
25-11   Spójnia Stargard - Czarni Słupsk więcej
25-11 18:00  SKF KS Poznań - WTS Włocławek więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 2
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Oldboje: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Szósty zagraniczny ster »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
mecze:
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
33 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
32 » PC Kluczevia II Stargar »
32 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
30 » Gryf Kamień Pomorski-So »
24 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
23 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
21 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
20 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
20 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
arturr Chmielu197...
Dolores88 flora
Juventus01 kain2
KhP kibicCFC
kostek31mo... mik79
PRZEMO2410... PrzemoPL
skuter37 Vitalis
gości: 1385
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67430
• użytkowników: 60875
• komentarzy: 1031447
• zdjęć: 723668
• relacji: 35678
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies