ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 25 listopad 2017
pokaż:
25 listopad
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa sławieńska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa białogardzka więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Basket Poznań 63 - 71 więcej
Sokół Łańcut - Znicz Basket Pruszków 87 - 81 więcej
Pro-Basket Kutno - SKK Siedlce 65 - 67 więcej
Spójnia Stargard - Pogoń Prudnik 82 - 65 więcej
Noteć Inowrocław - Siarka Tarnobrzeg 60 - 78 więcej
GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz 103 - 94 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - MKK Gniezno 61 - 83 więcej
Basket Suchy Las - Domino Inowrocław 64 - 73 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Asseco II Gdynia 70 - 102 więcej
Obra Kościan - Stomil Olsztyn 106 - 68 więcej
Sokół Międzychód - AZS UMK Toruń 76 - 63 więcej
SMS Władysławowo - Jedynka Pelplin 61 - 62 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 5 - 0 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Legionovia Legionowo 2 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
Wisła Puławy - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Ina Goleniów 2 - 1 więcej
Sokół Karlino - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 więcej
Vineta Wolin - Jeziorak Szczecin 3 - 2 więcej
Olimp Gościno - Morzycko Moryń 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Gryf Polanów 0 - 2 więcej
25-11 13:00  PC Kluczevia Stargard - MKP Szczecinek więcej
Osadnik Myślibórz - Iskra Białogard 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 0 więcej
Odra Chojna - Flota Świnoujście 5 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Błękit Pniewo 0 - 3 więcej
Dąb Dębno - Biali Sądów 2 - 4 więcej
Zorza Dobrzany - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Mirstal Mirosławiec 7 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 2 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno 4 - 1 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Wieża Postomino 0 - 7 więcej
Błonie Barwice - Darłovia Darłowo 5 - 2 więcej
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 9 więcej
Olimp Złocieniec - Korona Człopa 1 - 2 więcej
Astra Ustronie Morskie - Kotwica II Kołobrzeg 10 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
25-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łoźnica więcej
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 1 - 4 więcej
Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 2 - 1 więcej
Ina Ińsko - Polonia Płoty 2 - 4 więcej
Promień Mosty - Jantar Dziwnów 7 - 4 więcej
Iskierka Szczecin - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - Myśla Dargomyśl 6 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 1 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Orkan Suchań 1 - 3 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 2 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 0 - 2 więcej
Piast Karsko - Czcibor Cedynia 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - Wybrzeże Biesiekierz 0 - 3 więcej
25-11 14:00  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
Arkadia Malechowo - Syrena-Grot Rymań 2 - 1 więcej
Fala Abfrost Gąski - Radew Białogórzyno 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Hubertus Biały Bór - Redłovia Redło 3 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 5 więcej
Wiarus Żółtnica - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 6 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 1 - 3 więcej
Grom Szwecja - Legion Strączno 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 2 - 3 więcej
Górnik Zabrze - Miedź Legnica 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Jedność Przewłoki 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska 3 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów 7 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 1 - 1 więcej
Lech II Poznań - Świt Szczecin 0 - 0 więcej
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 1 - 1 więcej
Górnik Konin - Wierzyca Pelplin 2 - 3 więcej
Wda Świecie - Centra Ostrów Wlkp. 1 - 2 więcej
Energetyk Gryfino - KP Starogard Gdański 0 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Słomniczanka Słomniki - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UŚ Katowice 4 - 1 więcej
Clearex Chorzów - Pogoń '04 Szczecin 5 - 3 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Orlen Wisła II Płock 33 - 33 więcej
MKS Mazur Sierpc - Nielba Wągrowiec 20 - 28 więcej
MKS Grudziądz - GKS Żukowo 26 - 22 więcej
Sokół Kościerzyna - AZS UZ Zielona Góra 30 - 29 więcej
Stal Gorzów - Real-Astromal Leszno 25 - 20 więcej
AZS AWF Warszawa - Grunwald Poznań 31 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - SMS II Gdańsk 25 - 29 więcej
KPR Gryfino - MLKS Borowiak Czersk 39 - 28 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - MOSiR Kętrzyn 24 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Meble Wójcik Elbląg - Wybrzeże Gdańsk 18 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3 - 0 więcej
Muszynianka Muszyna - PTPS Piła 1 - 3 więcej
Chemik Police - BKS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga
Czarni Radom - AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Łuczniczka Bydgoszcz - Resovia Rzeszów 1 - 3 więcej
MKS Będzin - Skra Bełchatów 0 - 3 więcej
GKS Katowice - Warta Zawiercie 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
SMS Police - OPP-Powiat Kołobrzeski 2 - 3 więcej
Dragon Dobre - Stoczniowiec Gdańsk 2 - 3 więcej
Trójka Nakło - Wilki Wilczyn 0 - 3 więcej
Trefl Lębork - Stal Grudziądz 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 3 - 0 więcej
SMS Police - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
UŻKPS Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 2 więcej
SKF KS Poznań - WTS Włocławek 1 - 3 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia







Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
5 » Głosowanie czas zacząć!
4 » Vineta zgarnia najwięks »
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » Bułka i Brzozowski poja »
1 » L’ubomir Tupta na »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
1 » Energa AZS Koszalin-Kor »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Sokół Łańcut-Spójnia St »
1 » Start Elbląg-SPR Pogoń  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 43
096767146 adek95
andrzejs Balonlabon
Dentaire Enle1979
Fennelbis2... Ficup
Fleve1927 gigi12
Greped85 Inte1960
Jabolsiwy jurgol
kalejdosko... Kennishai2...
Kersissa12 Lasuall198...
murrhaestr... muza17
paciak73 peclyte12
Pecto1968 Pled1973
plyson10 Receepland...
Ronage1979 scuipp12e
Sisokoori Stilifich6...
Succuly Tassoni
Thelp1947 thinia12
Tirrinda21 TyiJa
Uposseen viochaogon...
Waind1931 Wasyl345
Whord1965 Zafriko252...
Zazonteh12
gości: 727
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103018
• newsów: 67909
• użytkowników: 64040
• komentarzy: 1033400
• zdjęć: 725541
• relacji: 35927
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies