ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 05 listopad 2017
pokaż:
05 listopad
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa koszalińska ziemska więcej
Policki Maraton Zumba Fitness więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Stal Ostrów Wlkp. - Start Lublin 81 - 63 więcej
Rosa Radom - Trefl Sopot 78 - 93 więcej
Anwil Włocławek - Legia Warszawa 107 - 66 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Spójnia Stargard 83 - 95 więcej
AZS Politechnika Kraków - SKK Siedlce 76 - 62 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Stomil Olsztyn 82 - 75 więcej
SMS Władysławowo - Sokół Międzychód 72 - 83 więcej
Asseco II Gdynia - AZS UMK Toruń 94 - 97 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1 - 3 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 1 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - PC Kluczevia Stargard 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Zorza Dobrzany 2 - 3 więcej
Biali Sądów - Błękit Pniewo 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn 1 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Olimp Złocieniec 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - KP Przecław 0 - 3 więcej
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów 0 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Polonia Giżyn - Klon Krzęcin 4 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Gavia Choszczno 2 - 2 więcej
Drawa Drawno - Zieloni Zielin 4 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Unia Dolice 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Grom Świelino 5 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Bajgiel Będzino 1 - 7 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Sokół Suliszewo 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - Sportowa Czwórka Radom 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Odra Opole - Zagłębie Lubin 0 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
Ina Goleniów - Zryw Kretomino 5 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 6 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS II Szczecin 0 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 4 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Arka Gdynia - Wda Świecie 10 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lechia Gdańsk - Football Academy Szczecin 2 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - CWZS Bydgoszcz 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 7 więcej
Jedność Przewłoki - Rolpol Chlebowo 1 - 0 więcej
Dąb Dębice - Zorza Tychowo 4 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - PC Kluczevia II Stargard 1 - 3 więcej
Unia Stargard - Orkan Dalewo 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów 0 - 1 więcej
Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice 3 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 2 - 6 więcej
Czarni Czarnówko - Rurzyca Nawodna 3 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 3 - 0 więcej
Grot Gardno - Korona Klępicz 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Korona Raduń - Sokół Sokoliniec 5 - 2 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Iskra Warszyn 2 - 2 więcej
Gryf Objezierze - Błękitni Sarnik 1 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Grom Płonno 8 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 3 - 3 więcej
Iskra Pomień - Remor Recz 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Iskra Banie - Santos Sarbinowo 3 - 4 więcej
Czarni Czerników - Stal Lipiany 1 - 7 więcej
Pomorzanin Cychry - Bryza Reńsko 2 - 4 więcej
Gryf Nowielin - Wicher Przelewice 2 - 4 więcej
GKS Golenice - Goplana Żabów 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Komarex Komarowo - Florek Trzeszczyn 39 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź 3 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
FASE Szczecin - Vineta Wolin 9 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - PC Kluczevia Stargard 5 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - Promień Mosty 3 - 6 więcej
Masovia Maszewo - OKS Center MD Goleniów 11 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Radowia Radowo Małe 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Pęzino - Piast Chociwel 1 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Krąpiel 8 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 8 - 0 więcej
Ina Stradzewo - Sokół Pyrzyce 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 5 więcej
Dąb Dębno - Zieloni Zielin 5 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 21 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Kotwica Kórnik 2 - 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Lubuszanin Drezdenko 4 - 0 więcej
KKP Chełmża - Lipno Stęszew 3 - 0 więcej
TKKF Stilon Gorzów - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Grom Szwecja 1 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Wspólni Różewo 3 - 0 więcej
Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Wieża Postomino 3 - 1 więcej
Saturn Mielno - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Bałtyk II Koszalin - Sława Sławno 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3 - 2 więcej
05-11 14:00  Gryf II Polanów - Strong Zielenica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo 1 - 3 więcej
Grot Bonin - Graf Bukówko 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 5 - 2 więcej
Clearex Chorzów - Piast Gliwice 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Korona Handball Kielce 32 - 28 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - Szczypiorniak Olsztyn 32 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Muszynianka Muszyna - Budowlani Toruń 3 - 0 więcej
BKS Bielsko-Biała - Impel Wrocław 2 - 3 więcej
PTPS Piła - Chemik Police 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SKF KS Poznań - SMS Police 2 - 3 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
SGS Goleniów - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 2 więcej
Czarna Perła Miastko - Wiking Rymań 2 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 2
piłka nożna/A klasa: 2
piłka nożna/Ekstraklasa futsalu: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/IV liga: 2
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Szósty zagraniczny ster »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
mecze:
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
32 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
26 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
26 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
20 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
19 » PC Kluczevia II Stargar »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 28
03golgol adirexx26
Admin112 bajer89
Barcelonis... bialoniebi...
boss darekbarca...
DjajO fksysTM
Gavia2017 kamaro
kibicCFC Kobialka
Krakowski magister
Majchrzak Marny24ndp
Moniur obserwator...
paulinuspszczolek
raffik rudy007
STARRAD41 Tauri
toldi wiw
gości: 1738
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60882
• komentarzy: 1031695
• zdjęć: 724055
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies