ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 listopad 2017
pokaż:
11 listopad
V Świerznowski Bieg Niepodległościowy więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 72 - 80 więcej
Trefl Sopot - Turów Zgorzelec 78 - 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 72 - 91 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 62 - 70 więcej
Sokół Łańcut - GKS Tychy 81 - 74 więcej
Pro-Basket Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 100 - 84 więcej
Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław 94 - 71 więcej
Polonia Leszno - AZS Politechnika Kraków 79 - 68 więcej
Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 84 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Stomil Olsztyn 93 - 73 więcej
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 96 - 72 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 więcej
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 1 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 3 - 1 więcej
Vineta Wolin - Morzycko Moryń 0 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 2 - 3 więcej
PC Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 2 - 1 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 4 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 1 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 9 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 2 - 5 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 6 więcej
Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
Ina Ińsko - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Orzeł Łoźnica 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 - 0 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 2 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 3 - 5 więcej
Gavia Choszczno - Drawa Drawno 1 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 1 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 5 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna 0 - 6 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 5 - 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Mitech Żywiec 0 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - AZS Wrocław 2 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 4 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3 - 2 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lech Poznań - Warta Poznań 3 - 1 więcej
Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz 0 - 5 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 4 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 4 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Unia Stargard 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Gryf Objezierze 5 - 0 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Goplana Żabów 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Iskra Banie 2 - 4 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 5 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 1 więcej
Elana Toruń - Wierzyca Pelplin 5 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wlkp. 0 - 1 więcej
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Górnik Konin - Wda Świecie 4 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 12 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Sparta Gryfice - Flota II Świnoujście 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
11-11 11:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
11-11 13:30  Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Błękitni Stary Jarosław 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 - 9 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Grunwald Poznań - Nielba Wągrowiec 22 - 23 więcej
MKS Mazur Sierpc - Real-Astromal Leszno 24 - 27 więcej
Stal Gorzów - Gwardia Koszalin 34 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 20 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 23 - 24 więcej
MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin 32 - 29 więcej
Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz 22 - 32 więcej
Azoty Puławy - Spójnia Gdynia 40 - 25 więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - SMS Police 3 - 2 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Trefl Lębork 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
PTPS II Piła - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
SKF KS Poznań - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
UŻKPS Kościan - WTS Włocławek 1 - 3 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia







Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
5 » Głosowanie czas zacząć!
4 » Vineta zgarnia najwięks »
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » Bułka i Brzozowski poja »
1 » L’ubomir Tupta na »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
mecze:
3 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
1 » Energa AZS Koszalin-Kor »
1 » Zagłębie Lubin-SPR Pogo »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Sokół Łańcut-Spójnia St »
1 » Start Elbląg-SPR Pogoń  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 43
096767146 adek95
andrzejs Balonlabon
Dentaire Enle1979
Fennelbis2... Ficup
Fleve1927 gigi12
Greped85 Inte1960
Jabolsiwy jurgol
kalejdosko... Kennishai2...
Kersissa12 Lasuall198...
murrhaestr... muza17
paciak73 peclyte12
Pecto1968 Pled1973
plyson10 Receepland...
Ronage1979 scuipp12e
Sisokoori Stilifich6...
Succuly Tassoni
Thelp1947 thinia12
Tirrinda21 TyiJa
Uposseen viochaogon...
Waind1931 Wasyl345
Whord1965 Zafriko252...
Zazonteh12
gości: 727
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103018
• newsów: 67909
• użytkowników: 64040
• komentarzy: 1033400
• zdjęć: 725541
• relacji: 35927
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies