ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 11 listopad 2017
pokaż:
11 listopad
V Świerznowski Bieg Niepodległościowy więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
XXIX Goleniowska Mila Niepodległości więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 72 - 80 więcej
Trefl Sopot - Turów Zgorzelec 78 - 84 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
KK Warszawa - Siarka Tarnobrzeg 72 - 91 więcej
Doral Nysa Kłodzko - Pogoń Prudnik 62 - 70 więcej
Sokół Łańcut - GKS Tychy 81 - 74 więcej
Pro-Basket Kutno - Energa Kotwica Kołobrzeg 100 - 84 więcej
Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław 94 - 71 więcej
Polonia Leszno - AZS Politechnika Kraków 79 - 68 więcej
Śląsk Wrocław - SKK Siedlce 84 - 63 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
AZS UMK Toruń - Stomil Olsztyn 93 - 73 więcej
SMS Władysławowo - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 96 - 72 więcej
piłka nożna II liga
Gwardia Koszalin - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 więcej
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 1 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 2 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
GKS Leśnik Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 0 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 3 - 1 więcej
Vineta Wolin - Morzycko Moryń 0 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - MKP Szczecinek 2 - 3 więcej
PC Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Ina Goleniów 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Wicher Brojce 2 - 1 więcej
Chemik Police - Biali Sądów 4 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Flota Świnoujście 1 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
Dąb Dębno - Ogniwo Babinek 3 - 2 więcej
Odra Chojna - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 1 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Kotwica II Kołobrzeg 9 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3 - 0 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Wieża Postomino 2 - 5 więcej
Victoria Sianów - Darłovia Darłowo 1 - 6 więcej
Błonie Barwice - Wiekowianka Wiekowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11-11 11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Polonia Płoty więcej
Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Mewa Resko 1 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice 1 - 0 więcej
Ina Ińsko - Jantar Dziwnów 1 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Orzeł Łoźnica 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Polonia Giżyn 0 - 0 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 2 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 3 - 5 więcej
Gavia Choszczno - Drawa Drawno 1 - 1 więcej
Sęp Brzesko - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - SCRS Barlinek 1 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 5 więcej
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 2 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Spójnia Świdwin - Calisia Kalisz Pomorski 1 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Redłovia Redło 1 - 4 więcej
Wiarus Żółtnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Mechanik Turowo 4 - 2 więcej
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 3 więcej
Sokół Suliszewo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - Górnik Łęczna 0 - 6 więcej
Medyk Konin - AZS UJ Kraków 5 - 0 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Mitech Żywiec 0 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - AZS Wrocław 2 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 4 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 3 - 2 więcej
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lech Poznań - Warta Poznań 3 - 1 więcej
Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz 0 - 5 więcej
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zalew Stepnica - Fala Międzyzdroje 0 - 2 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 4 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Bałtyk Gostyń 4 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Jastrząb Łosośnica 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Unia Stargard 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Znicz Niedźwiedź 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Gryf Objezierze 5 - 0 więcej
Świt Barnimie - Iskra Lutówko 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Goplana Żabów 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Iskra Banie 2 - 4 więcej
Wicher Przelewice - GKS Golenice 5 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 1 więcej
Elana Toruń - Wierzyca Pelplin 5 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wlkp. 0 - 1 więcej
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 0 - 1 więcej
Górnik Konin - Wda Świecie 4 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 12 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Sparta Gryfice - Flota II Świnoujście 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
11-11 11:00  Radowia Radowo Małe - Leśnik Kliniska więcej
11-11 13:30  Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Astra Ustronie Morskie 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Błękitni Stary Jarosław 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Red Dragons Pniewy - MOKS Słoneczny Stok Białystok 4 - 9 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Grunwald Poznań - Nielba Wągrowiec 22 - 23 więcej
MKS Mazur Sierpc - Real-Astromal Leszno 24 - 27 więcej
Stal Gorzów - Gwardia Koszalin 34 - 24 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 20 - 39 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Gwardia Opole 23 - 24 więcej
MMTS Kwidzyn - Pogoń Szczecin 32 - 29 więcej
Wybrzeże Gdańsk - MKS Kalisz 22 - 32 więcej
Azoty Puławy - Spójnia Gdynia 40 - 25 więcej
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
MKS Dąbrowa Górnicza - BKS Bielsko-Biała 0 - 3 więcej
Chemik Police - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - SMS Police 3 - 2 więcej
Wilki Wilczyn - Trójka Nakło 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Trefl Lębork 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
PTPS II Piła - UKS ZSMS Poznań 1 - 3 więcej
Truso Elbląg - Czarni Słupsk 3 - 1 więcej
SKF KS Poznań - Spójnia Stargard 3 - 1 więcej
UŻKPS Kościan - WTS Włocławek 1 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Szósty zagraniczny ster »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Dominik Dziąbek: Wszyst »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Energetyk szuka sparing »
1 » Szczeciński sport walcz »
mecze:
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
41 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
23 » Korona Człopa-Błonie Ba »
22 » OKS Center MD Goleniów- »
20 » Gavia Choszczno-Drawa D »
18 » Sowianka Sowno-Pionier  »
18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 832
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67420
• użytkowników: 60866
• komentarzy: 1031082
• zdjęć: 723591
• relacji: 35675
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies