ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 12 listopad 2017
pokaż:
12 listopad
Stilon Tasmaniaki Cup 2017/2018 więcej
II kolejka PLAS Kobiet i Mężczyzn więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 67 - 85 więcej
Polpharma Starogard Gd. - Miasto Szkła Krosno 64 - 72 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 79 - 56 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań 69 - 68 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - Gryf Goleniów 82 - 52 więcej
MKK Gniezno - Jedynka Pelplin 70 - 74 więcej
Sokół Międzychód - Trefl II Sopot 82 - 93 więcej
piła nożna II liga
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź 0 - 2 więcej
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 0 - 0 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
Sokół Karlino - Jeziorak Szczecin 1 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
KP Przecław - Masovia Maszewo 6 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia 4 - 2 więcej
Piast Karsko - Czarni Lubanowo 2 - 5 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Syrena-Grot Rymań 3 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Fala Abfrost Gąski 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Gorzów Wlkp. - Lechia Gdańsk 1 - 2 więcej
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 4 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Odra Opole 4 - 3 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 więcej
Zryw Kretomino - FASE Szczecin 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 5 - 1 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Ina Goleniów 1 - 0 więcej
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 0 - 8 więcej
SALOS II Szczecin - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
KKS 1925 Kalisz - Chemik Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Football Academy Szczecin - Gryf Wejherowo 8 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 3 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dąb Dębice 3 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Saturn Szadzko 5 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Czarni Marianowo 4 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Tanowia Tanowo 3 - 3 więcej
Sparta Skalin - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 3 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Leśnik Kliniska 4 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Grot Gardno 0 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 13 - 1 więcej
Unia Swochowo - Czarni Czarnówko 5 - 2 więcej
Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole 1 - 3 więcej
Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn 5 - 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Łabędź Widuchowa 5 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Ina Nadarzyn 2 - 2 więcej
Korona Raduń - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Błękitni Sarnik 1 - 4 więcej
Grom Płonno - Iskra Pomień 2 - 9 więcej
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Gryf Nowielin 8 - 1 więcej
Czarni Czerników - Mechanik Warnice 2 - 2 więcej
Orkan Rów - Pomorzanin Cychry 1 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Sokół II Pyrzyce 4 - 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Świt Szczecin 2 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
Chemik Police - Football Academy Szczecin 7 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Mewa Resko 6 - 0 więcej
Unia Dolice - Światowid 63 Łobez 1 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - Biali Sądów 3 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany 1 - 4 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orkan Dalewo 0 - 4 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wiarus Żółtnica - Lech Czaplinek 0 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 1 - 8 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 13 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Gryf Polanów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - Ruch Chorzów 35 - 33 więcej
Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 30 - 29 więcej
KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 - 24 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 25 - 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - Pomezania Malbork 34 - 35 więcej
MKS Grudziądz - AZS UZ Zielona Góra 29 - 34 więcej
Warmia Olsztyn - GKS Żukowo 35 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Górnik Zabrze 18 - 32 więcej
Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg 30 - 29 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Budowlani Toruń - PTPS Piła 2 - 3 więcej
Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Św. 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Łuczniczka Bydgoszcz - Warta Zawiercie 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
SMS Police - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
13 » Michał Kopacz w WB
7 » Mateusz Kuś w WB
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Poszukiwany sparingpart »
1 » 5.90 Liska w Międzyzdro »
1 » Mateusz Rzuchowski w WB
1 » Maciej Więcek nowym zaw »
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Listkowski w Rakowie
1 » Pytania i odpowiedzi
mecze:
50 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
42 » Orzeł Wałcz-Sparta Węgo »
35 » Błękitni II Stargard-In »
31 » Intermarche-Rega Trzebi »
30 » Bałtyk Koszalin-Gwardia »
26 » Chemik Police-Olimp Goś »
26 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
25 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
24 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
21 » Olimp Złocieniec-Jednoś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
Bengoro dziadeksta...
KmarcinS lucky17
mokyS Moniur
spartaninx...
gości: 887
statystyki portalu
• drużyn: 2742
• imprez: 109540
• newsów: 69623
• użytkowników: 67722
• komentarzy: 1049407
• zdjęć: 745510
• relacji: 36762
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies