ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 04 listopad 2017
pokaż:
04 listopad
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 81 - 86 więcej
Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 64 - 80 więcej
Turów Zgorzelec - King Wilki Morskie Szczecin 89 - 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Noteć Inowrocław 90 - 84 więcej
Sokół Łańcut - Basket Poznań 83 - 70 więcej
Pro-Basket Kutno - Siarka Tarnobrzeg 82 - 76 więcej
Znicz Basket Pruszków - GKS Tychy 92 - 71 więcej
Śląsk Wrocław - Energa Kotwica Kołobrzeg 73 - 74 więcej
Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik 101 - 69 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Trefl II Sopot - Obra Kościan 48 - 70 więcej
MKK Gniezno - Politechnika Gdańska 86 - 65 więcej
Gryf Goleniów - Jedynka Pelplin 55 - 75 więcej
Domino Inowrocław - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 86 - 63 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1 - 2 więcej
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - MKS Kluczbork 1 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - ROW 1964 Rybnik 2 - 1 więcej
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Warta Poznań - Garbarnia Kraków 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - Radomiak Radom 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Intermarche-Rega Trzebiatów - Sokół Karlino 1 - 0 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
Iskra Białogard - Sparta Węgorzyno 5 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Olimp Gościno 1 - 0 więcej
Gryf Polanów - Vineta Wolin 1 - 0 więcej
Morzycko Moryń - GKS Leśnik Manowo 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Rasel Dygowo 1 - 4 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 3 - 2 więcej
Piast Chociwel - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Błękitni II Stargard 2 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Dąb Dębno 5 - 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 - 5 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Wiekowianka Wiekowo 3 - 0 więcej
Darłovia Darłowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Mechanik Bobolice 3 - 6 więcej
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 2 - 0 więcej
Błonie Barwice - Victoria Sianów 3 - 1 więcej
Wieża Postomino - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Pomorzanin Nowogard 2 - 2 więcej
Promień Mosty - Ina Ińsko 1 - 7 więcej
Sparta Gryfice - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 więcej
Polonia Płoty - Sarmata Dobra 8 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Piast Karsko 1 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Orkan Suchań 9 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
04-11 14:00  Fala Abfrost Gąski - Błękitni Stary Jarosław więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Passat Bukowo Morskie 4 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja 3 - 2 więcej
Legion Strączno - Jedność Tuczno 1 - 2 więcej
Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Wiarus Żółtnica 2 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo 3 - 1 więcej
Redłovia Redło - Spójnia Świdwin 2 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 6 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Olimpia Szczecin 3 - 1 więcej
AZS Wrocław - Czarni Sosnowiec 1 - 3 więcej
Mitech Żywiec - Unifreeze Górzno 1 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Medyk Konin 2 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań 0 - 3 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wlkp. 4 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2 - 0 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 3 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz 4 - 0 więcej
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 6 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lech Poznań - KKS 1925 Kalisz 6 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Zieloni Wyszobór 1 - 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 3 - 2 więcej
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 0 - 7 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Piast Kolin 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 - 2 więcej
Leśnik Kliniska - Sparta Skalin 5 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Zryw Kołbaskowo 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Piast Piaseczno 6 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Unia Swochowo 2 - 0 więcej
Energetyk II Gryfino - Mieszko Mieszkowice 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Orzeł Bierzwnik 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Merkury Nowogródek Pom. 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
KKP Bydgoszcz - KS Raszyn 3 - 0 więcej
Polonia Poznań - Medyk II Konin 2 - 0 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - MUKS Tomaszów Mazowiecki 0 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Wda Świecie - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Elana Toruń 0 - 1 więcej
Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 5 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - Lech II Poznań 0 - 2 więcej
Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz 0 - 6 więcej
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Mewa Resko - Unia Dolice 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Sparta Węgorzyno 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 7 więcej
Orkan Dalewo - Piast Kolin 4 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Rolpol Chlebowo 3 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
GKS Golenice - Witniczanka Witnica 6 - 3 więcej
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz 3 - 6 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - Gwiazda-Kania Toruń 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
04-11 11:00  Błonie Barwice - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Iskra Białogard 0 - 0 więcej
04-11 11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Olimp Gościno więcej
Radew Białogórzyno - Rasel Dygowo 0 - 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
04-11 11:00  Wicher Mierzym - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec 4 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 10 - 2 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Redłovia Redło 4 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 1 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Pogoń Połczyn Zdrój 4 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Błękitni Stary Jarosław - Wrzos Wrzosowo 3 - 6 więcej
Arkadia Malechowo - Zryw Kretomino 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Resko Karcino - Derby Karścino 2 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Wicher Mierzym 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 2 - 5 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Amator Kołobrzeg 2 - 7 więcej
Lotnik Mirosławiec - Oldboje Stargard 2 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Intermarche-Rega Trzebiatów 3 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
AZS UŚ Katowice - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3 - 6 więcej
FC Toruń - MKF Solne Miasto Wieliczka 3 - 1 więcej
AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy 3 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
UKS PCM Kościerzyna - Energa AZS Koszalin 23 - 36 więcej
KPR Kobierzyce - Start Elbląg 19 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - SPR Pogoń Szczecin 26 - 30 więcej
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 22 - 23 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Stal Gorzów 26 - 25 więcej
SMS Gdańsk - Sokół Kościerzyna 26 - 28 więcej
Gwardia Koszalin - MKS Grudziądz 27 - 23 więcej
GKS Żukowo - Grunwald Poznań 28 - 27 więcej
Real-Astromal Leszno - Warmia Olsztyn 20 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Pomezania Malbork 35 - 19 więcej
AZS UZ Zielona Góra - MKS Mazur Sierpc 20 - 17 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MLKS Borowiak Czersk - MOSiR Kętrzyn 29 - 19 więcej
KPR Gryfino - MKS Brodnica 25 - 25 więcej
Tytani Wejherowo - AZS UMK Toruń 29 - 24 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - SMS II Gdańsk 24 - 28 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
Pałac Bydgoszcz - ŁKS Łódź 0 - 3 więcej
Budowlani Łódź - Proxima Kraków 0 - 3 więcej
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza 0 - 3 więcej
siatkówka Plus Liga
Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn 3 - 0 więcej
Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Dafi Społem Kielce - MKS Będzin 3 - 1 więcej
BBTS Bielsko-Biała - GKS Katowice 1 - 3 więcej
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Onico Warszawa 3 - 1 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Stal Grudziądz 0 - 3 więcej
Stoczniowiec Gdańsk - Trójka Nakło 3 - 0 więcej
Wilki Wilczyn - Trefl Lębork 0 - 3 więcej
Dragon Dobre - SMS Police 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
Czarni Słupsk - UŻKPS Kościan 1 - 3 więcej
UKS ZSMS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia 3 - 1 więcej
WTS Włocławek - PTPS II Piła 3 - 0 więcej
Spójnia Stargard - Truso Elbląg 3 - 1 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
04-11   SMS II Police - Nowa Rega Trzebiatów więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
21 » Grupa Azoty nie wycofa  »
10 » Nieprawidłowości w KOZP »
7 » Gwardia zainteresowa Nw »
4 » Spotkanie ws. II-ligowy »
3 » Grzegorza Maciejasz poz »
3 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
3 » Przygotowania Wichra Br »
2 » Bramkarz poszukiwany
2 » Przepadło ponad 15 mln  »
2 » Plan przygotowań Gavii
mecze:
43 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
30 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
18 » Pogoń Szczecin-Arka Gdy »
10 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
3 » Vizura Belgrad-Chemik P »
1 » XVI Memoriał im. Stefan »
1 » Espadon Szczecin-Warta  »
1 » Santos Sarbinowo-Goplan »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro figo1
gości: 818
statystyki portalu
• drużyn: 2692
• imprez: 102929
• newsów: 67650
• użytkowników: 61042
• komentarzy: 1033127
• zdjęć: 724959
• relacji: 35803
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies