ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 październik 2017
pokaż:
14 październik
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Zielona Góra 82 - 77 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Pro-Basket Kutno - Doral Nysa Kłodzko 57 - 43 więcej
Sokół Łańcut - Noteć Inowrocław 92 - 77 więcej
Znicz Basket Pruszków - Pogoń Prudnik 71 - 72 więcej
AZS Politechnika Kraków - Siarka Tarnobrzeg 72 - 0 więcej
GKS Tychy - Basket Poznań 95 - 91 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Gryf Goleniów - Obra Kościan 32 - 75 więcej
Stomil Olsztyn - Politechnika Gdańska 66 - 70 więcej
AZS UMK Toruń - MKK Gniezno 67 - 75 więcej
SMS Władysławowo - Trefl II Sopot 80 - 57 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Warta Poznań - GKS Bełchatów 0 - 0 więcej
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1 - 1 więcej
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 3 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Morzycko Moryń 1 - 3 więcej
Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - MKP Szczecinek 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Iskra Białogard 5 - 0 więcej
Olimp Gościno - PC Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Gryf Polanów 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 2 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo 2 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Stal Szczecin 3 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Flota Świnoujście 1 - 2 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 4 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Błonie Barwice 3 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Wieża Postomino 2 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Saturn Mielno 3 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Darłovia Darłowo 4 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów 5 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Promień Mosty 6 - 0 więcej
Masovia Maszewo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty 2 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
KP Przecław - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Jantar Dziwnów 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Unia Dolice - Czarni Lubanowo 2 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - LZS Kowalewice 4 - 1 więcej
Płomień Myślino - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 2 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Radew Białogórzyno 8 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Błękitni Stary Jarosław 1 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 3 więcej
Redłovia Redło - Mechanik Turowo 3 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Sad Chwiram 4 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Legion Strączno 4 - 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca 1 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 7 - 0 więcej
Jedność Tuczno - Grom Szwecja 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 2 - 4 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS UJ Kraków 3 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław 3 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
SALOS Szczecin - Miedź Legnica 1 - 3 więcej
Piast Gliwice - Warta Poznań 2 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Lechia Gdańsk 0 - 9 więcej
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 7 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Fala Międzyzdroje 0 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Pionier Żarnowo 4 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo 1 - 2 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 2 - 7 więcej
14-10 14:00  Piast Kolin - Jedność Przewłoki więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Unia Stargard 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Leśnik Kliniska 3 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Pomorzanin Zamęcin 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 1 więcej
Stal Lipiany - Gryf Nowielin 19 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez 0 - 0 więcej
Gardominka Mechowo - Orzeł Prusinowo 0 - 8 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Podlesie Sowno - WODR Barzkowice 0 - 7 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Chemik II Police 1 - 3 więcej
Florek Trzeszczyn - Mierzynianka II Mierzyn 0 - 26 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 - 1 więcej
Medyk II Konin - KS Raszyn 4 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Akademia Piłkarska LG 2 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Wda Świecie 1 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin 2 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wlkp. 2 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
14-10 12:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Fala Międzyzdroje - Korona Stuchowo 4 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
14-10   Zalew Stepnica - Masovia Maszewo więcej
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Mechanik Warnice 12 - 0 więcej
Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 2 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin 2 - 2 więcej
14-10 14:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
14-10 14:00  Sokół Pyrzyce - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 1 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - Odra Chojna 1 - 7 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje 1 - 8 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
Olimpia III Szczecin - Victoria Sianów 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża 1 - 4 więcej
Lipno Stęszew - Biało-Zielone Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Lech Czaplinek 4 - 8 więcej
14-10 11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Sad Chwiram więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno 5 - 1 więcej
Sokół Karlino - Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Wicher Mierzym 6 - 2 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Junior Kalisz Pomorski 0 - 3 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
14-10 10:00  Arkadia Malechowo - Darłovia Darłowo więcej
14-10 11:00  Zryw Kretomino - Bałtyk II Koszalin więcej
Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Sława Sławno 2 - 7 więcej
piłka nożna II liga PLO
14-10 15:00  Oldboje Stargard - Bizon Cerkwica więcej
TKKF Strażak Koszalin - Amator Kołobrzeg 5 - 3 więcej
Lotnik Mirosławiec - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Pamet Świdwin 4 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Intermarche-Rega Trzebiatów 7 - 1 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 2 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Victoria Sianów 2 - 4 więcej
Iskra Białogard - Ikar Krosino 3 - 0 więcej
Oldboje Manowo - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice 3 - 2 więcej
MOKS Słoneczny Stok Białystok - MKF Solne Miasto Wieliczka 1 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - KPR Kobierzyce 28 - 23 więcej
Energa AZS Koszalin - Ruch Chorzów 32 - 23 więcej
Vistal Gdynia - Piotrcovia Piotrków Tryb. 28 - 24 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Warmia Olsztyn - AZS UZ Zielona Góra 32 - 23 więcej
MKS Mazur Sierpc - Gwardia Koszalin 27 - 22 więcej
Grunwald Poznań - Real-Astromal Leszno 20 - 23 więcej
Stal Gorzów - SMS Gdańsk 32 - 26 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Sambor Tczew 14 - 41 więcej
Jeziorak Iława - KPR Gryfino 24 - 33 więcej
AZS UMK Toruń - MLKS Borowiak Czersk 31 - 31 więcej
MKS Brodnica - SMS II Gdańsk 20 - 31 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - AZS UKW Bydgoszcz 24 - 20 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock 21 - 36 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Meble Wójcik Elbląg 31 - 26 więcej
Stal Mielec - Wybrzeże Gdańsk 33 - 25 więcej
Azoty Puławy - Pogoń Szczecin 33 - 22 więcej
KPR Legionowo - Chrobry Głogów 22 - 31 więcej
MKS Kalisz - Spójnia Gdynia 22 - 21 więcej
siatkówka Liga Siatkówki Kobiet
KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo 3 - 1 więcej
DevelopRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz 3 - 2 więcej
siatkówka Plus Liga
Skra Bełchatów - Resovia Rzeszów 3 - 0 więcej
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
OPP-Powiat Kołobrzeski - Dragon Dobre 3 - 1 więcej
Trefl Lębork - SMS Police 2 - 3 więcej
Stal Grudziądz - Trójka Nakło 3 - 2 więcej
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1
UKS ZSMS Poznań - Czarni Słupsk 1 - 3 więcej
PTPS II Piła - SKF KS Poznań 2 - 3 więcej
SMS Police - WTS Włocławek 3 - 0 więcej
UŻKPS Kościan - Truso Elbląg 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni październik 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
1 » Najlepsi strzelcy IV li »
1 » Kotwica ma nowego trene »
1 » Grają o puchar
1 » Poznaliśmy pary 4 rundy »
mecze:
30 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
28 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Piast Kolin-Jedność Prz »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
CzarniJR
gości: 1092
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67119
• użytkowników: 60740
• komentarzy: 1026487
• zdjęć: 718658
• relacji: 35516
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies