ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 wrzesień 2017
dodaj sparing
pokaż:
30 wrzesień
V Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
16:00  Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra więcej
18:00  MOSiR Krosno - GTK Gliwice więcej
18:30  Asseco Gdynia - Czarni Słupsk więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Astoria Bydgoszcz - Pro-Basket Kutno więcej
  Śląsk Wrocław - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Sokół Łańcut - KK Warszawa więcej
  AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard więcej
  Znicz Basket Pruszków - Noteć Inowrocław więcej
  Polonia Leszno - Siarka Tarnobrzeg więcej
  GKS Tychy - Pogoń Prudnik więcej
  SKK Siedlce - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
  Gryf Goleniów - Asseco II Gdynia więcej
  Basket Suchy Las - AZS UMK Toruń więcej
  Jedynka Pelplin - Obra Kościan więcej
  Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
piłka nożna II liga
15:00  Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola więcej
15:00  Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo więcej
16:00  Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów więcej
16:00  Warta Poznań - ŁKS Łódź więcej
16:00  Wisła Puławy - Znicz Pruszków więcej
16:00  Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard więcej
16:00  Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów więcej
15:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Morzycko Moryń - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów więcej
16:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12:00  Chemik Police - Piast Chociwel więcej
14:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Saturn Mielno - Korona Człopa więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno więcej
  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
  Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo więcej
16:00  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów więcej
15:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice więcej
15:00  Sarmata Dobra - Ina Ińsko więcej
15:30  Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko więcej
16:00  Orzeł Łożnica - Polonia Płoty więcej
16:00  KP Przecław - Promień Mosty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Unia Dolice - Gavia Choszczno więcej
12:00  Orkan Suchań - Drawa Drawno więcej
15:00  Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl więcej
15:00  Klon Krzęcin - Piast Karsko więcej
16:00  SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Płomień Myślino - Radew Białogórzyno więcej
16:00  Passat Bukowo Morskie - Fala Abfrost Gąski więcej
16:00  Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice więcej
16:00  Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
16:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
16:00  Redłovia Redło - Legion Strączno więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja więcej
16:00  Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
11:00  Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska więcej
11:30  Górnik Łęczna - AZS Wrocław więcej
15:00  UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków więcej
15:00  Unifreeze Górzno - Sportowa Czwórka Radom więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Śląsk Wrocław - Miedź Legnica więcej
12:00  SALOS Szczecin - Piast Gliwice więcej
13:00  Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Błękitni Stargard - Ina Goleniów więcej
16:30  SALOS II Szczecin - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
12:00  Wda Świecie - Warta Poznań więcej
14:00  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz więcej
  Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Zalew Stepnica - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
  Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki więcej
  Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Zorza Tychowo - Czarni Marianowo więcej
17:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin więcej
11:00  Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Mieszko Mieszkowice - Pro-Team Żarczyn więcej
  Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno więcej
  Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa więcej
  Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino więcej
  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
  Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo więcej
  Remor Recz - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry więcej
  GKS Golenice - Iskra Banie więcej
  Goplana Żabów - Mechanik Warnice więcej
  Bryza Reńsko - Merkury Nowogródek Pom. więcej
15:00  Wicher Przelewice - Czarni Czerników więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Błękitni II Trzygłów - Światowid 63 II Łobez więcej
  Lotnik Czarne - Orzeł Prusinowo więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo więcej
  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica więcej
14:00  Vitkowia Witkowo - Zenit Koszewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Jeziorak II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
  Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Komarex Komarowo - Chemik II Police więcej
  Florek Trzeszczyn - Czarni 44 Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
  Sokół II Pyrzyce - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek więcej
  Tywa Swobnica - Zryw Góralice więcej
  Wicher Steklno - Czarni II Lubanowo więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS II Łódź więcej
  Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG więcej
  Sztorm AWFiS Gdańsk - KKP Bydgoszcz więcej
  Polonia Poznań - KS Raszyn więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Unia Solec Kujawski więcej
  Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  Jarota Jarocin - Wda Świecie więcej
  KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin więcej
  GKS Przodkowo - Elana Toruń więcej
  Lech II Poznań - Energetyk Gryfino więcej
  Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański więcej
18:00  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Football Academy Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
17:30  OKS Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  PC Kluczevia Stargard - Biali Sądów więcej
  Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez więcej
  Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
  Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota II Świnoujście więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice więcej
  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Masovia Maszewo - Hanza Goleniów więcej
  Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska więcej
  Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Dalewo - Mechanik Warnice więcej
  Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino więcej
  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel więcej
15:00  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
10:30  Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13:15  Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Sokół Pyrzyce - Ina Stradzewo więcej
  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  GKS Golenice - Łabędź Widuchowa więcej
  Mieszko Mieszkowice - Iskra Banie więcej
  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Witniczanka Witnica - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Lubuszanin Drezdenko - Biało-Zielone Gdańsk więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - TKKF Stilon Gorzów więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew więcej
  Kotwica Kórnik - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Wspólni Różewo - Lech Czaplinek więcej
11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Iskra Białogard - Olimp Gościno więcej
11:00  Sokół Karlino - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
  Wiekowianka Wiekowo - Wicher Mierzym więcej
  Gryf Polanów - Mechanik Bobolice więcej
  Victoria Sianów - Saturn Mielno więcej
  Wieża Postomino - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
  Junior Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec więcej
  SKF KP Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo więcej
  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Mirstal Mirosławiec - Orzeł 2010 Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Bałtyk II Koszalin więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Zryw Kretomino - Sława Sławno więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna II liga PLO
16:00  Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg więcej
16:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Oldboje Stargard - Pamet Świdwin więcej
16:00  Lotnik Mirosławiec - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga PLO
16:00  Radowia Radowo Małe - Zryw Kretomino więcej
16:00  Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Sparta Gryfice - Oldboje Manowo więcej
16:00  Ikar Krosino - Victoria Sianów więcej
16:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
15:00  Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy więcej
18:00  AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice więcej
18:00  AZS UŚ Katowice - FC Toruń więcej
18:00  Słomniczanka Słomniki - MKF Solne Miasto Wieliczka więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
16:00  MOSiR Kętrzyn - Tytani Wejherowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn więcej
  Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
  Spójnia Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
  MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg więcej
  KPR Legionowo - Wybrzeże Gdańsk więcej
siatkówka Plus Liga
14:45  AZS Olsztyn - Espadon Szczecin więcej
17:00  Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce więcej
17:00  Czarni Radom - GKS Katowice więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
  Trefl Lębork - Espadon II Szczecin więcej
  Stoczniowiec Gdańsk - Dragon Dobre więcej
  Trójka Nakło - SKS Murowana Goślina więcej
  OPP-Powiat Kołobrzeski - LO MS Świnoujście więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
3 » Zmarł Daniel Baranowski
2 » Majewski został prezese »
1 » Materla wraca do klatki »
1 » Startuje przygoda z sia »
1 » Izabela Bełcik kapitane »
1 » W okolicach czwartku je »
1 » Pedro Miguel Fernandes  »
1 » Grosicki i Krychowiak w »
mecze:
31 » Pogoń Połczyn Zdrój-Lec »
31 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
27 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
26 » Sława Sławno-Saturn Mie »
24 » Błękitni Stargard-Garba »
22 » Gryf Polanów-Morzycko M »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » MKP Szczecinek-Jeziorak »
21 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Promień Mosty-Światowid »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
KaJot Krzysiek90
KSHAJKA mianalchal
Popielarz shamix
gości: 911
statystyki portalu
• drużyn: 2686
• imprez: 102723
• newsów: 66883
• użytkowników: 60605
• komentarzy: 1022927
• zdjęć: 715173
• relacji: 35365
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies