ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 30 wrzesień 2017
pokaż:
30 wrzesień
Puchar Polski klasy 505 więcej
Liga Skrzatów ZZPN G1 - grupa 1 - trzeci turniej więcej
V Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa dziewcząt więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa świdwińska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra 77 - 84 więcej
Miasto Szkła Krosno - GTK Gliwice 82 - 76 więcej
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk 81 - 77 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
SKK Siedlce - Energa Kotwica Kołobrzeg 63 - 69 więcej
Sokół Łańcut - KK Warszawa 85 - 71 więcej
Znicz Basket Pruszków - Noteć Inowrocław 89 - 52 więcej
AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard 71 - 88 więcej
Polonia Leszno - Siarka Tarnobrzeg 97 - 61 więcej
GKS Tychy - Pogoń Prudnik 103 - 76 więcej
Śląsk Wrocław - Doral Nysa Kłodzko 70 - 56 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Basket Suchy Las - AZS UMK Toruń 63 - 66 więcej
Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn 90 - 63 więcej
Jedynka Pelplin - Obra Kościan 85 - 55 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 - 0 więcej
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1 - 0 więcej
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 0 - 3 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0 - 0 więcej
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork 0 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Vineta Wolin - PC Kluczevia Stargard 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Osadnik Myślibórz 2 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Polanów 4 - 1 więcej
Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Piast Chociwel 3 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 5 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard 1 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin 2 - 4 więcej
Dąb Dębno - Odra Chojna 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 0 więcej
Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 4 - 2 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2 - 1 więcej
Saturn Mielno - Korona Człopa 3 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Wieża Postomino 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 0 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 1 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Ina Ińsko 1 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów 1 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko 0 - 5 więcej
Orzeł Łożnica - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
KP Przecław - Promień Mosty 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Drawa Drawno 5 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl 5 - 4 więcej
Klon Krzęcin - Piast Karsko 2 - 2 więcej
Unia Dolice - Gavia Choszczno 2 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo 5 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram 2 - 4 więcej
Redłovia Redło - Legion Strączno 8 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca 5 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna 4 - 2 więcej
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 6 - 2 więcej
Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec 2 - 2 więcej
Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska 1 - 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS Wrocław 1 - 0 więcej
UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków 1 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Sportowa Czwórka Radom 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 3 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
SALOS II Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Warta Poznań 1 - 3 więcej
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
KKS 1925 Kalisz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże Świnoujście 0 - 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów 7 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 0 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe 5 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Sowianka Sowno 0 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Czarni Marianowo 3 - 5 więcej
Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel 3 - 0 więcej
Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo 3 - 0 więcej
Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin 8 - 0 więcej
Mieszko Mieszkowice - Pro-Team Żarczyn 10 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Korona Raduń 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Czarni Czerników 2 - 1 więcej
Goplana Żabów - Mechanik Warnice 0 - 2 więcej
Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry 8 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Zenit Koszewo 4 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Florek Trzeszczyn - Czarni 44 Szczecin 0 - 11 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Czarni II Lubanowo 7 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - Akademia Piłkarska LG 2 - 0 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - KKP Bydgoszcz 4 - 1 więcej
MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS II Łódź 2 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Świt Skolwin - Unia Solec Kujawski 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. 3 - 3 więcej
Jarota Jarocin - Wda Świecie 1 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Elana Toruń 1 - 0 więcej
Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty 2 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 9 - 1 więcej
Orkan Suchań - Zorza Dobrzany 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
10:30  Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia II Szczecin 1 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sęp Brzesko - SCRS Barlinek 2 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 3 więcej
GKS Golenice - Łabędź Widuchowa 0 - 8 więcej
Witniczanka Witnica - Osadnik Myślibórz 2 - 6 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg - Olimpia II Szczecin 1 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - TKKF Stilon Gorzów 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wspólni Różewo - Lech Czaplinek 3 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Kotwica Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Saturn Mielno 5 - 1 więcej
Wieża Postomino - Bajgiel Będzino 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 10 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Olimp Złocieniec 0 - 2 więcej
Redłovia Redło - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 13 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 7 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Sława Sławno 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga PLO
Lech Czaplinek - Amator Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Intermarche-Rega Trzebiatów 6 - 3 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 0 więcej
Oldboje Stargard - Pamet Świdwin 10 - 1 więcej
Lotnik Mirosławiec - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Radowia Radowo Małe - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 3 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Oldboje Manowo 3 - 1 więcej
Ikar Krosino - Victoria Sianów 0 - 3 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Iskra Białogard 3 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu
Pogoń '04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1 - 4 więcej
AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice 0 - 6 więcej
AZS UŚ Katowice - FC Toruń 1 - 4 więcej
Słomniczanka Słomniki - MKF Solne Miasto Wieliczka 5 - 0 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
AZS AWF Warszawa - GKS Żukowo 29 - 24 więcej
Nielba Wągrowiec - Real-Astromal Leszno 28 - 29 więcej
Pomezania Malbork - AZS UZ Zielona Góra 25 - 25 więcej
Grunwald Poznań - Gwardia Koszalin 30 - 24 więcej
Warmia Olsztyn - Orlen Wisła II Płock 29 - 18 więcej
MKS Mazur Sierpc - SMS Gdańsk 25 - 22 więcej
Stal Gorzów - Sokół Kościerzyna 25 - 18 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
MOSiR Kętrzyn - Tytani Wejherowo 17 - 31 więcej
MLKS Borowiak Czersk - Jeziorak Iława 18 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Górnik Zabrze - Gwardia Opole 36 - 23 więcej
Spójnia Gdynia - Pogoń Szczecin 24 - 18 więcej
MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg 25 - 21 więcej
KPR Legionowo - Wybrzeże Gdańsk 26 - 31 więcej
siatkówka Plus Liga
AZS Olsztyn - Espadon Szczecin 3 - 1 więcej
Resovia Rzeszów - Dafi Społem Kielce 3 - 0 więcej
Czarni Radom - GKS Katowice 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1
Stoczniowiec Gdańsk - Dragon Dobre 3 - 0 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia




Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Piłkarze Energetyka odc »
6 » Głosowanie czas zacząć!
5 » Vineta zgarnia najwięks »
4 » Frączczak z nową umową!
2 » Wybieramy najlepszą jed »
2 » Gyurcsó wypożyczony do »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
1 » Malwina Smarzek: Atak?  »
1 » Noworoczne zmiany w Kot »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
2 » AZS Koszalin-Anwil Włoc »
2 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
2 » Chemik Police-Dynamo Ka »
1 » IV Bałtyckie Mistrzostw »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Zagłębie Lubin-Energa A »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
1 » Energa AZS Koszalin-SPR »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 14
chudy82 czubek788
espaniol Junioro
kieronapol... kondzio2
lapa198 lisek1
managermks marianus14
niewiem345 promykowes...
stalowy szakir
gości: 834
statystyki portalu
• drużyn: 2694
• imprez: 103001
• newsów: 67867
• użytkowników: 63000
• komentarzy: 1033384
• zdjęć: 725461
• relacji: 35911
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies