ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 wrzesień 2017
pokaż:
16 wrzesień
25. Pekao Szczecin Open więcej
25. Pekao Szczecin Open - 1/2 finału więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E2 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
piła nożna Sparingi
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 69 - 73 więcej
AZS Koszalin - Lions London 86 - 90 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 98 - 83 więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 - 2 więcej
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 - 0 więcej
piła nożna II liga
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 4 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik 3 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 - 2 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 7 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Ina Goleniów 6 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz 6 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Odra Chojna 7 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 2 - 5 więcej
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 8 - 0 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 6 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Wieża Postomino 1 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 4 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 1 - 3 więcej
KP Przecław - Ina Ińsko 4 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 2 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Piast Karsko 1 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 4 - 1 więcej
Unia Dolice - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 1 - 0 więcej
Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 więcej
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Legion Strączno 4 - 1 więcej
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 11 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 3 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Jedność Tuczno 11 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 7 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin 6 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - j.
Wda Świecie - Arka Gdynia 0 - 5 więcej
piła nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Chemik Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 więcej
Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 6 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 3 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - LUKS Krzywin 5 - 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
Czarni Czarnówko - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Warszyn 7 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Orzeł Prusinowo 0 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Zjednoczeni Wapnica 5 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Florek Trzeszczyn 16 - 1 więcej
Komarex Komarowo - Pionier Szczecin 8 - 1 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 1 - 9 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - GKS Przodkowo 3 - 1 więcej
Świt Skolwin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 5 - 2 więcej
Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino 2 - 3 więcej
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 3 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez 0 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 1 - 11 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 0 - 7 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - Hanza Goleniów 0 - 8 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS III Szczecin - Zootechnik Kołbacz 6 - 3 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 5 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 1 - 5 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Olimpia III Szczecin 1 - 15 więcej
Błękitni Stargard - Hetman Recz 0 - 2 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk 8 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo 0 - 5 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 - 6 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Orzeł Łubowo 11 - 0 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 4 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 0 - 9 więcej
Arkadia Malechowo - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Wrzos Wrzosowo 12 - 1 więcej
piła nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Amator Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
Oldboje Stargard - Lech Czaplinek 5 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół St. Dąbrowa 4 - 1 więcej
Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin 3 - 2 więcej
piła nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 7 - 3 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 więcej
Iskra Białogard - Oldboje Manowo 5 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 0 - 4 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg 22 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin 25 - 36 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 37 - 25 więcej
Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 31 - 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - AZS UZ Zielona Góra 30 - 31 więcej
Grunwald Poznań - SMS Gdańsk 23 - 21 więcej
MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna 26 - 25 więcej
MKS Grudziądz - Stal Gorzów 28 - 24 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 34 - 25 więcej
Pomezania Malbork - Orlen Wisła II Płock 24 - 27 więcej
AZS AWF Warszawa - Real-Astromal Leszno 30 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Spójnia Gdynia 32 - 27 więcej
Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk 30 - 28 więcej
Azoty Puławy - Meble Wójcik Elbląg 30 - 19 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/Klasa Okręgowa: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Rusza XXX - jubileuszow »
2 » Hubert Sadowski uda się »
1 » Ponad 1000 niespodziane »
1 » Dziewiąty rok w sieci
1 » W. Fadecki: Pod względe »
1 » Wyczekiwane Święto
1 » UKS Morzycko Moryń sta »
1 » Sobieszczuk odchodzi z  »
1 » Pogoń przebadana, wszys »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
44 » Osadnik Myślibórz-SCRS  »
43 » Hutnik Szczecin-Polonia »
26 » Chemik Police-Gwardia K »
25 » Dąb Dębno-Orzeł Grzędzi »
21 » Radunia Stężyca-Świt Sz »
20 » Tanowia Tanowo-Pomorzan »
18 » A.P. Gavia Choszczno-Kł »
18 » Ina Goleniów-Iskierka S »
18 » Błękitni Stary Jarosław »
18 » MKP Szczecinek-Lech Cza »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
dyroSwitu monster1
wiarusek
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2870
• imprez: 123305
• newsów: 73629
• użytkowników: 74583
• komentarzy: 1097143
• zdjęć: 796488
• relacji: 38627
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies