ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 16 wrzesień 2017
pokaż:
16 wrzesień
25. Pekao Szczecin Open więcej
25. Pekao Szczecin Open - 1/2 finału więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E2 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa koszalińska ziemska więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2 - 2 więcej
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 1 - 0 więcej
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 4 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik 3 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo 3 - 2 więcej
Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno 7 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Ina Goleniów 6 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz 6 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Odra Chojna 7 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard 2 - 5 więcej
Dąb Dębno - Zorza Dobrzany 2 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 8 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 6 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Wieża Postomino 1 - 4 więcej
Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice 1 - 3 więcej
KP Przecław - Ina Ińsko 4 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Piast Karsko 1 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Zieloni Zielin 4 - 1 więcej
Unia Dolice - Sęp Brzesko 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 1 - 0 więcej
Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino 2 - 2 więcej
Płomień Myślino - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 2 więcej
17:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
Mechanik Turowo - Legion Strączno 4 - 1 więcej
Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna 11 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Grom Szwecja 2 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo 3 - 3 więcej
Hubertus Biały Bór - Jedność Tuczno 11 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 7 - 0 więcej
Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin 6 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Arka Gdynia 0 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Chemik Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 4 więcej
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno 1 - 3 0 0 0
Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Płomień Lisowo 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 więcej
Dąb Dębice - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 6 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Zjednoczeni Kobylanka 3 - 0 więcej
Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin 4 - 0 więcej
Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - LUKS Krzywin 5 - 2 więcej
Mieszko Mieszkowice - Grot Gardno 1 - 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0 - 3 więcej
Czarni Czarnówko - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Warszyn 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Orzeł Prusinowo 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Vitkowia Witkowo - Dęby Rogowo 0 - 5 więcej
WODR Barzkowice - Zjednoczeni Wapnica 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Hutnik II Szczecin - Florek Trzeszczyn 16 - 1 więcej
Komarex Komarowo - Pionier Szczecin 8 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Polonia Gryfino 1 - 9 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - GKS Przodkowo 3 - 1 więcej
Świt Skolwin - Wierzyca Pelplin 2 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 5 - 2 więcej
Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino 2 - 3 więcej
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
OKS Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin 1 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - FASE Szczecin 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez 0 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów 4 - 2 więcej
Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice 1 - 11 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 0 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - Hanza Goleniów 0 - 8 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa 6 - 0 więcej
Zorza Dobrzany - Mechanik Warnice 8 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS III Szczecin - Zootechnik Kołbacz 6 - 3 więcej
Kasta II Szczecin-Majowe - Grot Gardno 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 5 więcej
Iskra Banie - Odra Chojna 1 - 5 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Olimpia III Szczecin 1 - 15 więcej
Błękitni Stargard - Hetman Recz 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Biało-Zielone Gdańsk 8 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Wspólni Różewo - Sad Chwiram 3 - 2 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Wiarus Żółtnica 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Rasel Dygowo 0 - 5 więcej
Radew Białogórzyno - Kotwica Kołobrzeg 3 - 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wicher Mierzym - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Mirstal Mirosławiec - Olimp Złocieniec 3 - 6 więcej
Orzeł 2010 Wałcz - Orzeł Łubowo 11 - 0 więcej
Junior Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 4 - 2 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Sława Sławno 0 - 9 więcej
Arkadia Malechowo - Spójnia Świdwin 3 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Wrzos Wrzosowo 12 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Amator Kołobrzeg 0 - 5 więcej
Bizon Cerkwica - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 2 więcej
Oldboje Stargard - Lech Czaplinek 5 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Sokół St. Dąbrowa 4 - 1 więcej
Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 7 - 3 więcej
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 5 - 0 więcej
Iskra Białogard - Oldboje Manowo 5 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec 0 - 4 więcej
piłka nożna Sparingi
Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 69 - 73 więcej
AZS Koszalin - Lions London 86 - 90 więcej
King Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 98 - 83 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
SPR Pogoń Szczecin - Start Elbląg 22 - 24 więcej
Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Lublin 25 - 36 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 37 - 25 więcej
Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra 31 - 33 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
GKS Żukowo - AZS UZ Zielona Góra 30 - 31 więcej
Grunwald Poznań - SMS Gdańsk 23 - 21 więcej
MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna 26 - 25 więcej
MKS Grudziądz - Stal Gorzów 28 - 24 więcej
Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin 34 - 25 więcej
Pomezania Malbork - Orlen Wisła II Płock 24 - 27 więcej
AZS AWF Warszawa - Real-Astromal Leszno 30 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Spójnia Gdynia 32 - 27 więcej
Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk 30 - 28 więcej
Azoty Puławy - Meble Wójcik Elbląg 30 - 19 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
3 » Liga Mistrzyń w Koszali »
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
28 » Korona Człopa-Błonie Ba »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
19 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
prosty
gości: 823
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67455
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031915
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies