ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 wrzesień 2017
pokaż:
03 wrzesień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Baja Poland 2017 więcej
Niebuszewo Cup 2017 więcej
piła nożna II liga
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 2 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ogniwo Babinek - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 0 - 2 więcej
Biali Sądów - Odra Chojna 1 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce 2 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno 7 - 4 więcej
Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo 5 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Jedność-Ikar Krosino 3 - 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 0 - 3 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno 2 - 0 więcej
Syrena-Grot Rymań - Fala Abfrost Gąski 0 - 4 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych 4 - 3 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 4 - 0 więcej
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Miedź Legnica 3 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4 - 1 więcej
Arka Gdynia - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Piast Gliwice 3 - 2 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin 1 - 1 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Zryw Kretomino 5 - 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - j.
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno 4 - 2 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Jastrząb Łosośnica 2 - 1 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Płomień Lisowo 1 - 2 więcej
Unia Stargard - Jedność Przewłoki 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin 3 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Piast Piaseczno 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin 1 - 0 więcej
Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo 1 - 1 więcej
Gryf Objezierze - Iskra Warszyn 0 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Świt Barnimie 0 - 2 więcej
Iskra Lutówko - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 0 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Czarni Czerników 1 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 5 więcej
Wicher Przelewice - Bryza Reńsko 1 - 2 więcej
GKS Golenice - Santos Sarbinowo 4 - 3 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo 4 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 5 - 4 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 3
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni 44 Szczecin 1 - 6 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice 1 - 2 więcej
Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice 4 - 4 więcej
Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce 0 - 2 więcej
piła nożna I liga kobiet grupa północna
UKS SMS II Łódź - Medyk II Konin 2 - 1 więcej
KKP Bydgoszcz - Polonia Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Wda Świecie 3 - 0 więcej
piła nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Vineta Wolin 4 - 0 więcej
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 0 - 1 więcej
Stal Szczecin - FASE Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
PC Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard 3 - 1 więcej
Unia Dolice - Energetyk Gryfino 2 - 4 więcej
Światowid 63 Łobez - Biali Sądów 7 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 0 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice 4 - 4 więcej
Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo 6 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno 3 - 2 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Kasta II Szczecin-Majowe 9 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 7 - 1 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko 2 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Błyskawica Kluki 1 - 6 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - Biało-Zielone Gdańsk 11 - 0 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Gwiazda-Kania Toruń 4 - 1 więcej
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 0 - 0 więcej
Kotwica Kórnik - TKKF Stilon Gorzów 2 - 0 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 1
Płomień Jeżyczki - KS Skibno 1 - 3 więcej
Strong Zielenica - Derby Gwiazdowo 7 - 0 więcej
Jantar Korlino - Olympic Warszkowo 0 - 3 więcej
KS Sieciemin - Gryf II Polanów 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Jantar Siemyśl 4 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Hattrick Kołobrzeg 3 - 3 więcej
Wicher Mierzym - Grot Gorawino 4 - 1 więcej
Resko Karcino - Huragan Bierzwnica 17 - 0 więcej
Wicher Rąbino - Derby Karścino 1 - 2 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 7 - 0 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Głaz Tychowo 1 - 3 więcej
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 1 - 4 więcej
KS Gwda Wielka - Graf Bukówko 3 - 0 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 1 - 6 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Gryf Budowo - Grom Giżyno 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec 2 - 1 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo 2 - 2 więcej
Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn 3 - 1 więcej
piła nożna Sparingi
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 68 - 78 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Sokół Międzychód 74 - 70 więcej
Spójnia Stargard - Basket Poznań 90 - 73 więcej
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 5 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze 24 - 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
18 » Majewski odchodzi z Pog »
6 » Konstantinos Triantafyl »
5 » Fojut został Nafciarzem
4 » W sobotę start przygoto »
1 » Lisek z minimum na Igrz »
1 » Ben McCauley zawodnikie »
1 » PGE sponsorem Spójni
1 » Praca w Chemiku to wyró »
1 » Główka powalczy na Łotw »
1 » Play off 8 w Lidze Siat »
mecze:
141 » Iskierka Szczecin-Biali »
100 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
98 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
58 » Orzeł Wałcz-Polski Cuki »
36 » Syrena-Grot Rymań-Grot  »
29 » Drawa Drawno-Piast Kars »
28 » Dąb Dębno-Stal Szczecin
28 » Pogoń Połczyn Zdrój-Hut »
25 » Bałtyk Gostyń-Jastrząb  »
23 » Zjednoczeni Kobylanka-C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 644
statystyki portalu
• drużyn: 2773
• imprez: 115397
• newsów: 71847
• użytkowników: 70006
• komentarzy: 1077450
• zdjęć: 776936
• relacji: 37986
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies