ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 10 wrzesień 2017
pokaż:
10 wrzesień
VIII Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 więcej
25. Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
Liga Skrzatów ZZPN G1 - grupa 1 - pierwszy turniej więcej
Powiatowa Liga Młodzików KOZPN D1 - Bobolice więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa drawska więcej
koszykówka VIII Memoriał im. Romana Wysockiego
Kotwica 50 Kołobrzeg - Spójnia Stargard 61 - 83 więcej
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 87 - 98 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin 0 - 4 więcej
Sokół Karlino - Rasel Dygowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Dąb Dębno 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Flota Świnoujście 2 - 5 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Mewa Resko - Sarmata Dobra 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce 0 - 4 więcej
Drawa Drawno - Polonia Giżyn 4 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań 5 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 7 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Odra Opole 2 - 0 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 1 - 5 więcej
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo 6 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo 2 - 1 więcej
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 2 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Orzeł Grzędzice 2 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Grot Gardno 1 - 6 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 1 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn 6 - 0 więcej
Korona Klępicz - Unia Swochowo 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 3 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 2 - 2 więcej
Świt Barnimie - Remor Recz 0 - 1 więcej
Korona Raduń - Iskra Pomień 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Stal Lipiany 3 - 5 więcej
Orkan Rów - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - GKS Golenice 3 - 0 więcej
Czarni Czerników - Gryf Nowielin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Vitkowia Witkowo 1 - 5 więcej
Orkan II Suchań - Podlesie Sowno 10 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Chemik II Police - Hutnik II Szczecin 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica 1 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Stomilanki Olsztyn - KKP Bydgoszcz 2 - 0 więcej
KS Raszyn - UKS SMS II Łódź 2 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Jarota Jarocin 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
SALOS Szczecin - OKS Prawobrzeże Szczecin 10 - 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Football Academy Szczecin 6 - 1 więcej
Chemik Police - Stal Szczecin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice 8 - 3 więcej
Biali Sądów - Energetyk Gryfino 1 - 5 więcej
Mewa Resko - PC Kluczevia Stargard 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 3 - 2 więcej
Flota II Świnoujście - Bizon Cerkwica 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
12:00  Promień Mosty - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Orkan Suchań 0 - 8 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Ina Stradzewo - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Klon Krzęcin 14 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko 2 - 2 więcej
Sława Choszczno - Unia II/Gwiazda Żalęcino 2 - 3 więcej
Błyskawica Kluki - Sokół Granowo 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Gwiazda-Kania Toruń - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Kotwica Kórnik 0 - 11 więcej
Lipno Stęszew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 2 - 8 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wieża Postomino - Victoria Sianów 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Mirstal Mirosławiec 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Gryf II Polanów - Płomień Jeżyczki 3 - 0 więcej
Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 4 - 2 więcej
KS Skibno - Jantar Korlino 3 - 0 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
Derby Karścino - Jantar Siemyśl 2 - 5 więcej
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 1 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Resko Karcino 0 - 9 więcej
Grot Gorawino - Sokół Lulewice 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Błękitni Gonne Małe - Mechanik II /Iskra Bobolice 4 - 6 więcej
Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo 2 - 1 więcej
Graf Bukówko - Gryf Dobrowo 2 - 1 więcej
SP Wilcze Laski - Grot Bonin 6 - 2 więcej
Głaz Tychowo - KS Gwda Wielka 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo 9 - 3 więcej
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 4 - 3 więcej
Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno 0 - 3 więcej
Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno 7 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska Łętowo - Hajka Zegrze Pomorskie 5 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów 32 - 22 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
MKS Grudziądz - AZS AWF Warszawa 32 - 33 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 20 - 29 więcej
Zagłębie Lubin - MKS Kalisz 32 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
3 » Zmarł Daniel Baranowski
2 » Majewski został prezese »
1 » Izabela Bełcik kapitane »
1 » W okolicach czwartku je »
1 » Pedro Miguel Fernandes  »
1 » Grosicki i Krychowiak w »
1 » Materla wraca do klatki »
1 » Startuje przygoda z sia »
mecze:
31 » Pogoń Połczyn Zdrój-Lec »
31 » Pogoń Szczecin-Górnik Z »
27 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
26 » Sława Sławno-Saturn Mie »
24 » Błękitni Stargard-Garba »
22 » Osadnik Myślibórz-Sokół »
22 » MKP Szczecinek-Jeziorak »
22 » Gryf Polanów-Morzycko M »
21 » Błękitni II Stargard-Dą »
20 » Promień Mosty-Światowid »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Krzysiek90 KSHAJKA
MatinaWole... mianalchal
Popielarz
gości: 913
statystyki portalu
• drużyn: 2686
• imprez: 102723
• newsów: 66883
• użytkowników: 60605
• komentarzy: 1022927
• zdjęć: 715173
• relacji: 35365
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies