ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 wrzesień 2017
pokaż:
02 wrzesień
Turniej o Puchar Syrenki więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Baja Poland 2017 więcej
Niebuszewo Cup 2017 więcej
3x3 Ogniwo ShootOut 2017 o Puchar im. Marcina 'Skrzyni' Skrzyńskiego więcej
Gryf Goleniów to My! więcej
piłka nożna II liga
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 więcej
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 2 - 1 więcej
Warta Poznań - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 1 - 1 więcej
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - PC Kluczevia Stargard 3 - 1 więcej
Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno 3 - 2 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno 4 - 2 więcej
Vineta Wolin - Hutnik Szczecin 2 - 2 więcej
Gryf Polanów - MKP Szczecinek 0 - 3 więcej
Morzycko Moryń - Iskra Białogard 0 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wicher Brojce - Stal Szczecin 0 - 5 więcej
Chemik Police - Zorza Dobrzany 4 - 0 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno 4 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin 7 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard 2 - 4 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie 0 - 5 więcej
Wieża Postomino - Korona Człopa 4 - 2 więcej
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
Saturn Mielno - Błonie Barwice 0 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo 1 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek 0 - 2 więcej
Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 6 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów 1 - 4 więcej
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 5 - 0 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 2 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Ina Ińsko 0 - 1 więcej
Polonia Płoty - Jantar Dziwnów 0 - 1 więcej
KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska 3 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Unia Dolice 2 - 7 więcej
SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Orkan Suchań - Zieloni Zielin 2 - 1 więcej
Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 2 - 0 więcej
Płomień Myślino - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Grom Świelino 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Legion Strączno - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 5 więcej
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 2 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna 5 - 1 więcej
Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 2 więcej
Redłovia Redło - Sokół Suliszewo 3 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno 12 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór 0 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna 0 - 1 więcej
AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec 1 - 0 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 2 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - Olimpia Szczecin 2 - 4 więcej
Sportowa Czwórka Radom - UKS SMS Łódź 0 - 6 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - Warta Poznań 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Lech Poznań 0 - 7 więcej
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin 4 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 1 - 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Zieloni Wyszobór - Pionier Żarnowo 1 - 7 więcej
Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska 1 - 3 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 więcej
Zorza Tychowo - Piast Kolin 2 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 3 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Sparta Skalin 4 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin 3 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Arkonia II Szczecin 4 - 1 więcej
Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 1 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino 1 - 4 więcej
Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica 1 - 7 więcej
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 3 - 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin 4 - 1 więcej
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Grom Płonno 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Orkan Rów 3 - 0 więcej
Stal Lipiany - Iskra Banie 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Prawobrzeże II Świnoujście 4 - 2 więcej
Błękitni II Trzygłów - Lotnik Czarne 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - Dęby Rogowo 3 - 3 więcej
Vitkowia Witkowo - Orkan II Suchań 3 - 7 więcej
Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin 0 - 12 więcej
WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Jeziorak II Szczecin - Hutnik II Szczecin 0 - 2 więcej
Pionier Szczecin - Chemik II Police 0 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek 1 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Czarni II Lubanowo 12 - 0 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Sztorm AWFiS Gdańsk - Stomilanki Olsztyn 3 - 1 więcej
Akademia Piłkarska LG - KS Raszyn 4 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin 0 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino 3 - 0 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 1 - 1 więcej
Sokół Kleczew - Górnik Konin 1 - 1 więcej
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Football Academy Szczecin - Kotwica Kołobrzeg więcej
Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police 0 - 9 więcej
Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 3 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 0 - 16 więcej
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 0 - 11 więcej
  Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice więcej
Zorza Dobrzany - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Piast Kolin 2 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Piast Chociwel 4 - 5 więcej
Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 5 - 0 więcej
14:00  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Gryf Przekolno 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP Kotwica Kołobrzeg - Lubuszanin Drezdenko 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga PLO
Oldboje Stargard - Amator Kołobrzeg 5 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Sokół St. Dąbrowa 2 - 1 więcej
Pamet Świdwin - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Lotnik Mirosławiec 2 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga PLO
Ikar Krosino - Zryw Kretomino 0 - 3 więcej
Victoria Sianów - Oldboje Manowo 9 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Gryf Kamień Pomorski 1 - 4 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet ZZPN
Hattrick Kołobrzeg - Victoria Sianów 0 - 25 więcej
piłka nożna Sparingi
Stal Ostrów Wlkp. - King Wilki Morskie Szczecin 91 - 82 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - Basket Poznań 74 - 90 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 90 - 106 więcej
Pogoń Szczecin - Osadnik Myślibórz 10 - 0 więcej
Spójnia Stargard - Kotwica 50 Kołobrzeg 92 - 79 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
MKS Kalisz - Vive Kielce 20 - 36 więcej
Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31 - 22 więcej
Orlen Wisła Płock - Spójnia Gdynia 39 - 23 więcej
KPR Legionowo - Zagłębie Lubin 21 - 23 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
6 » Zmarł Daniel Baranowski
3 » 7. kolejka IV ligi
2 » Majewski został prezese »
1 » Pedro Miguel Fernandes  »
1 » Materla wraca do klatki »
1 » Startuje przygoda z sia »
1 » Kamil Poźniak został za »
1 » 9. kolejka II ligi
1 » Izabela Bełcik kapitane »
mecze:
31 » Syrena-Grot Rymań-Wrzos »
28 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
28 » Hutnik Szczecin-Olimp G »
26 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
23 » Sława Sławno-Korona Czł »
23 » Rozwój Katowice-Gwardia »
22 » Orzeł Wałcz-Błonie Barw »
19 » Drutex-Bytovia Bytów-Po »
17 » Chemik Police-Odra Choj »
16 » Orkan Dalewo-Piast Koli »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
diabel10 TUPACK
gości: 635
statystyki portalu
• drużyn: 2683
• imprez: 102394
• newsów: 66855
• użytkowników: 60573
• komentarzy: 1022108
• zdjęć: 714535
• relacji: 35348
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies