ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 wrzesień 2017
pokaż:
17 wrzesień
25. Pekao Szczecin Open więcej
Liga Skrzatów ZZPN G1 - grupa 1 - drugi turniej więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa dziewcząt więcej
Liga Żaków ZZPN F1 - grupa 9 więcej
25. Pekao Szczecin Open - Finał więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sokół Karlino - PC Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Olimp Gościno 2 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ogniwo Babinek - Wicher Brojce 2 - 3 więcej
Biali Sądów - Piast Chociwel 0 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 4 - 2 więcej
Sława Sławno - Korona Człopa 0 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 0 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno 2 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce 2 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia 4 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo 1 - 5 więcej
Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław 2 - 3 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Fala Abfrost Gąski 6 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Odra Opole - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Miedź Legnica 2 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Zryw Kretomino 6 - 0 więcej
Świt Skolwin - Flota Świnoujście 5 - 1 więcej
Chemik Police - SALOS II Szczecin 6 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 - 3 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Ina Goleniów 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Football Academy Szczecin - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 5 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Lech Poznań 0 - 10 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe 1 - 10 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Saturn Szadzko - Czarni Marianowo 1 - 3 więcej
Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel 2 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Piast Kolin 0 - 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Aquila Szczecin 1 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów 0 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 3 więcej
Piast Piaseczno - Korona Klępicz 0 - 4 więcej
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica 3 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Korona Raduń 4 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 - 5 więcej
Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 2 - 6 więcej
Grom Płonno - Świt Barnimie 2 - 6 więcej
Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 więcej
Iskra Pomień - Koral Mostkowo 5 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Bryza Reńsko - Orkan Rów 9 - 3 więcej
Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo 9 - 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Iskra Banie 2 - 3 więcej
Gryf Nowielin - Mechanik Warnice 1 - 2 więcej
GKS Golenice - Czarni Czerników 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Gardominka Mechowo 10 - 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno 2 - 2 więcej
Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście 8 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Małkocin - Orkan II Suchań 3 - 0 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 3 - 7 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Mierzynianka II Mierzyn - Chemik II Police 3 - 6 więcej
Jeziorak II Szczecin - Czarni 44 Szczecin 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 4 - 3 więcej
Zryw Góralice - Czarni II Lubanowo 3 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek 2 - 1 więcej
Sokół II Pyrzyce - Sekwoja Brwice 1 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 7 - 2 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Unia Dolice - Mewa Resko 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Flota II Świnoujście 3 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 8 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska 11 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Promień Mosty 0 - 6 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 14 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel 17 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska 8 - 1 więcej
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik Szczecin 4 - 9 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Arkonia II Szczecin 2 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica 2 - 4 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 6 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 2 - 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Błyskawica Kluki 1 - 3 więcej
Sokół Granowo - Sława Choszczno 7 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Polonia Środa Wlkp. - TKKF Stilon Gorzów 2 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Lipno Stęszew 2 - 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin 1 - 0 więcej
Kotwica Kórnik - KKP Chełmża 5 - 1 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Gwiazda-Kania Toruń 0 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 2 - 4 więcej
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 7 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
SKF KP Hubertus Biały Bór - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 5 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Redłovia Redło 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - KS Skibno 2 - 6 więcej
Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo 4 - 1 więcej
KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica 8 - 2 więcej
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 4 - 3 więcej
Jantar Korlino - Gryf II Polanów 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Hattrick Kołobrzeg 4 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Derby Karścino 4 - 4 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Wicher Rąbino 2 - 8 więcej
Jantar Siemyśl - Huragan Bierzwnica 16 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo 1 - 3 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore 7 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe 2 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Znicz Dzikowo 2 - 4 więcej
Gryf Budowo - Santos Kłębowiec 2 - 8 więcej
Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska Łętowo 2 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 80 - 80 więcej
Spójnia Stargard - Lions London 91 - 82 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Korona Handball Kielce - Energa AZS Koszalin 22 - 24 więcej
Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia 28 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
KPR Legionowo - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 23 - 23 więcej
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 28 - 26 więcej
MKS Kalisz - Stal Mielec 30 - 27 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 2
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
2 » Szósty zagraniczny ster »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Dominik Dziąbek: Wszyst »
1 » Szymon Rduch wraca do K »
mecze:
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
34 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
19 » OKS Center MD Goleniów- »
19 » Gavia Choszczno-Drawa D »
18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
17 » Sowianka Sowno-Pionier  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 12
APB barca1971
Czoko56 Iron737
Jony2121 magister
PIECIA55 pierin
PrzemoPL szafa100
v2 woolskyy
gości: 1024
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67427
• użytkowników: 60869
• komentarzy: 1031158
• zdjęć: 723593
• relacji: 35676
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies