ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 wrzesień 2017
pokaż:
23 wrzesień
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa szczecinecka więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa białogardzka więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Doral Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut 75 - 80 więcej
Pogoń Prudnik - SKK Siedlce 76 - 64 więcej
Pro-Basket Kutno - Śląsk Wrocław 86 - 74 więcej
Energa Kotwica Kołobrzeg - Basket Poznań 49 - 69 więcej
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy 72 - 81 więcej
Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków 85 - 65 więcej
AZS Politechnika Kraków - KK Warszawa 84 - 58 więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
Asseco II Gdynia - Basket Suchy Las 88 - 67 więcej
Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. 73 - 68 więcej
Obra Kościan - Politechnika Gdańska 77 - 87 więcej
SMS Władysławowo - MKK Gniezno 82 - 64 więcej
AZS UMK Toruń - Jedynka Pelplin 86 - 89 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Wisła Kraków 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 2 - 0 więcej
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2 - 2 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 więcej
ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1 - 2 więcej
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1 - 2 więcej
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Morzycko Moryń 0 - 4 więcej
PC Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Vineta Wolin 0 - 3 więcej
Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski 1 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin 0 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Sokół Karlino 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 2 - 2 więcej
Arkonia Szczecin - Biali Sądów 3 - 3 więcej
Piast Chociwel - Błękit Pniewo 3 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek 4 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Chemik Police 0 - 0 więcej
Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 2 więcej
Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Dąb Dębno 8 - 5 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 3 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz 0 - 0 więcej
Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg 6 - 0 więcej
Victoria Sianów - Mechanik Bobolice 0 - 4 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica 5 - 0 więcej
Ina Ińsko - Iskierka Szczecin 0 - 2 więcej
Polonia Płoty - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 7 - 0 więcej
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra 4 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - KP Przecław 2 - 0 więcej
Promień Mosty - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Klon Krzęcin 0 - 2 więcej
Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 9 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Arkadia Malechowo - Grom Świelino 8 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wrzos Wrzosowo 7 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno 15 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
Grom Szwecja - Orzeł Łubowo 1 - 1 więcej
Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło 3 - 1 więcej
Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 3 więcej
Sad Chwiram - Mechanik Turowo 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 3 - 1 więcej
Sportowa Czwórka Radom - Czarni Sosnowiec 0 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Warta Poznań - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Miedź Legnica - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp. 2 - 1 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - SALOS Szczecin 2 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1 - 5 więcej
Odra Opole - Pogoń Szczecin 1 - 5 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Świt Skolwin 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Warta Poznań - Lech Poznań 2 - 0 więcej
CWZS Bydgoszcz - Wda Świecie 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Zieloni Wyszobór 9 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń 3 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje 1 - 4 więcej
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Rolpol Chlebowo 2 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo 3 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Dąb Dębice 3 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz 1 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice 4 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów 5 - 0 więcej
Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Unia Swochowo 4 - 0 więcej
Grot Gardno - Pro-Team Żarczyn 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Koral Mostkowo - Gryf Objezierze 3 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko 11 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - GKS Golenice 4 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Błękitni II Trzygłów 5 - 1 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno 3 - 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów 1 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zenit Koszewo - WODR Barzkowice 0 - 0 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Vitkowia Witkowo 7 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Pionier Szczecin - Jeziorak II Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Czarni II Lubanowo - Sekwoja Brwice 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
KKP Bydgoszcz - Medyk II Konin 2 - 0 więcej
KS Raszyn - MUKS Tomaszów Mazowiecki 3 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz 0 - 3 więcej
Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Elana Toruń - Lech II Poznań 0 - 1 więcej
Górnik Konin - Jarota Jarocin 2 - 3 więcej
Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. 0 - 3 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Bałtyk Gdynia 2 - 4 więcej
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew 0 - 3 więcej
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów 0 - 5 więcej
13:00  Błękitni Trzygłów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Pęzino - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Mechanik Warnice - Piast Kolin 0 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
AP Hutnik Szczecin - Grot Gardno 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - GKS Golenice 8 - 2 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Błękitni Stargard 15 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lipno Stęszew - Lubuszanin Drezdenko 4 - 2 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Akademia MKP II Szczecinek 4 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Błonie Barwice 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Iskra Białogard 3 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 6 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Victoria Sianów 3 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wicher Mierzym 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec 6 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - SKF KP Hubertus Biały Bór 2 - 0 więcej
Orzeł Łubowo - Junior Kalisz Pomorski 0 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł 2010 Wałcz 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Zryw Kretomino 2 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław 3 - 2 więcej
Bałtyk II Koszalin - Darłovia Darłowo 19 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 3 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 3 - 2 więcej
Oldboje Stargard - TKKF Strażak Koszalin 2 - 0 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Pamet Świdwin 4 - 3 więcej
Amator Kołobrzeg - Intermarche-Rega Trzebiatów 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Oldboje Manowo 3 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Victoria Sianów 4 - 7 więcej
Ikar Krosino - Olimp Złocieniec 2 - 5 więcej
piłka nożna Sparingi
Trefl Sopot - AZS Koszalin 91 - 77 więcej
Eisbären Bremerhaven - King Wilki Morskie Szczecin 77 - 74 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
Orlen Wisła II Płock - Grunwald Poznań 21 - 31 więcej
SMS Gdańsk - Warmia Olsztyn 25 - 23 więcej
Gwardia Koszalin - Pomezania Malbork 24 - 24 więcej
Stal Gorzów - AZS AWF Warszawa 28 - 23 więcej
Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz 35 - 21 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Nielba Wągrowiec 30 - 25 więcej
Real-Astromal Leszno - GKS Żukowo 28 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 25 - 26 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 20 - 30 więcej
Chrobry Głogów - Spójnia Gdynia 38 - 25 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Kalisz 33 - 26 więcej
Meble Wójcik Elbląg - KPR Legionowo 29 - 20 więcej
Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock 20 - 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
4 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Liga Mistrzyń w Koszali »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
42 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
30 » Korona Człopa-Błonie Ba »
29 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
19 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Bengoro ogursson11
WB
gości: 826
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67453
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031907
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies