ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 09 wrzesień 2017
pokaż:
09 wrzesień
VIII Memoriał im. Romana Wysockiego więcej
VI Bobolicki Festiwal Piłkarski 2017 więcej
25. Pekao Szczecin Open - kwalifikacje więcej
Liga Żaków KOZPN F1 - grupa Koszalin ziemska więcej
Powiatowy Turniej Żaków - Bobolice więcej
Liga Bałtycka Orlików KOZPN E1 - grupa drawska więcej
koszykówka VIII Memoriał im. Romana Wysockiego
King Wilki Morskie Szczecin - Spójnia Stargard 81 - 73 więcej
Kotwica 50 Kołobrzeg - AZS Koszalin 72 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Wisła Puławy 0 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 1 - 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo 3 - 1 więcej
Ina Goleniów - Gryf Polanów 4 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Bałtyk Koszalin 3 - 1 więcej
PC Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 więcej
Olimp Gościno - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Iskra Białogard - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 2 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Biali Sądów 1 - 1 więcej
Odra Chojna - Błękit Pniewo 2 - 0 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 0 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Korona Człopa - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
13:00  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Saturn Mielno 0 - 1 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 2 - 1 więcej
Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin 0 - 0 więcej
Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 2 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 3 więcej
Promień Mosty - Orzeł Łożnica 1 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
Pomorzanin Nowogard - KP Przecław 7 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Piast Karsko - SCRS Barlinek 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 1 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 0 - 3 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór 5 - 4 więcej
Jedność Tuczno - Wiarus Żółtnica 1 - 11 więcej
Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin 0 - 2 więcej
Grom Szwecja - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo 3 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 4 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - Sportowa Czwórka Radom 1 - 0 więcej
Czarni Sosnowiec - Unifreeze Górzno 10 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
SALOS Szczecin - Śląsk Wrocław 1 - 5 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
Warta Poznań - Warta Gorzów Wlkp. 2 - 1 więcej
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 7 - 1 więcej
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań 1 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Arkonia Szczecin 0 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Świt Skolwin 6 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 5 - 2 więcej
Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Gryf Wejherowo - KKS 1925 Kalisz 5 - 1 więcej
Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz 15 - 0 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Football Academy Szczecin 6 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo 1 - 4 więcej
Zalew Stepnica - Zieloni Wyszobór 9 - 3 więcej
Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje 3 - 2 więcej
Pionier Żarnowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów 2 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 - 1 więcej
Czarni Marianowo - Unia Stargard 3 - 2 więcej
Jedność Przewłoki - Saturn Szadzko 2 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo 3 - 0 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 1 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Zootechnik Kołbacz 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice 1 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 0 - 2 więcej
Energetyk II Gryfino - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn 1 - 4 więcej
Koral Mostkowo - Iskra Lutówko 4 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze 0 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry 5 - 0 więcej
Santos Sarbinowo - Goplana Żabów 1 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Światowid 63 II Łobez 4 - 3 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Błękitni II Trzygłów 0 - 3 więcej
Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne 3 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn 0 - 5 więcej
Czarni 44 Szczecin - Komarex Komarowo 2 - 3 więcej
18:00  Florek Trzeszczyn - Jeziorak II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno 0 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Zryw Góralice 2 - 0 więcej
Czarni II Lubanowo - Sokół II Pyrzyce 2 - 8 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - Akademia Piłkarska LG 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań 1 - 4 więcej
Wda Świecie - Sokół Kleczew 2 - 1 więcej
KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 2 - 0 więcej
GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz 3 - 2 więcej
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia 3 - 4 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Świt Skolwin 1 - 3 więcej
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 - 4 więcej
Korona Stuchowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 3 więcej
Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 6 - 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra 3 - 6 więcej
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 2 - 7 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Kolin - Rolpol Chlebowo 0 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo 4 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Grot Gardno - Mierzynianka Mierzyn 1 - 8 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 2 więcej
Arkonia II Szczecin - SALOS III Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Odra Chojna - Łabędź Widuchowa 3 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Dąb Dębno 0 - 10 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Fala Międzyzdroje 11 - 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Hattrick Kołobrzeg 3 - 0 więcej
Olimpia III Szczecin - Hetman Recz 6 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
15:00  TKKF Stilon Gorzów - KKP Chełmża więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Wspólni Różewo 7 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Lech Czaplinek 1 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 więcej
Olimp Gościno - Radew Białogórzyno 0 - 3 więcej
Sokół Karlino - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Olimp Złocieniec 1 - 3 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł 2010 Wałcz 2 - 4 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Junior Kalisz Pomorski 9 - 0 więcej
Redłovia Redło - SKF KP Hubertus Biały Bór 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 4 - 4 więcej
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Amator Kołobrzeg 3 - 7 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Stargard 2 - 8 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Lech Czaplinek 4 - 1 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Pamet Świdwin 2 - 2 więcej
Lotnik Mirosławiec - TKKF Strażak Koszalin 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
Oldboje Manowo - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
Vistal Gdynia - UKS PCM Kościerzyna 34 - 21 więcej
SPR Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin 27 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra 19 - 20 więcej
Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin 16 - 30 więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
SMS Gdańsk - Pomezania Malbork 25 - 24 więcej
Stal Gorzów - MKS Mazur Sierpc 31 - 18 więcej
Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn 22 - 19 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Żukowo 29 - 23 więcej
AZS UZ Zielona Góra - Real-Astromal Leszno 25 - 29 więcej
Nielba Wągrowiec - Orlen Wisła II Płock 34 - 33 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 36 - 21 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole 20 - 23 więcej
Stal Mielec - KPR Legionowo 32 - 28 więcej
Spójnia Gdynia - Górnik Zabrze 25 - 28 więcej
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy 33 - 34 więcej
Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk 22 - 24 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 2
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka ręczna/II Liga mężczyzn: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/III liga: 1
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Kotwica w Kutnie, Spójn »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Błotny odszedł. Cader i »
2 » Szósty zagraniczny ster »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Dominik Dziąbek: Wszyst »
mecze:
44 » Jedność-Ikar Krosino-GK »
36 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
34 » Iskra Warszyn-Ina Nadar »
33 » PC Kluczevia II Stargar »
28 » Olimp Złocieniec-Orzeł  »
27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
19 » OKS Center MD Goleniów- »
19 » Gavia Choszczno-Drawa D »
18 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
17 » Sowianka Sowno-Pionier  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 11
Drzewiarz1... exxil
Hutnik81 jabu
magister miszczu15
OnlyCFM Osadnikowi...
PrzemoPL Sobal
woolskyy
gości: 1072
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67427
• użytkowników: 60869
• komentarzy: 1031162
• zdjęć: 723593
• relacji: 35676
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies